opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

INVENT

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 6211 ocen
Opinie(11132)
Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)

Opinie(11132)

Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Korzyści
  • .
  • Kontakt

O nas

Historia

Praca

Korzyści

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Tychy - Invent Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o INVENT Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 14
    • 15
    • 16
    • …
    • 130

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o INVENT Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    anonim

    07.05.2025 11:58

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Stary

    14.05.2025 18:18

    Inne

    Jasne jedz zobaczysz jak robota w de wygląda zobaczysz jak bedą ulice w pl wyglądać za 2 lata i zwiedzisz trochę rajchu
    ReviewUserIcon
    Zyga

    13.05.2025 18:58

    Inne

    Odnośnie głosowania za granicą to szanujmy się choć trochę i jeżeli firma już chce zachować pozory poprawności politycznej to błagam nie przysyłajcie info SMS o 18:30 13 mają a termin rejestracji mija za 5 h .Reakcja spóźniona minimum 3 dni,ale coż zrobić takie życie.Na drugą turę przyślijcie info 30 minut przed końcem rejestracji 23:30
    ReviewUserIcon
    Ross

    06.05.2025 08:14

    Pracownik

    Byłem na kilku inwentaryzacjach w Polsce, żeby najpierw trochę się zapoznać z czym to się je, zanim się zdecyduję na wyjazd. Pracowałem w Trójmieście i fajnie, że był organizowany autobus do miasta docelowego. Sama praca nie była ciężka, fakt, że jak ktoś nigdy nie pracował na nocki to może na początku mieć szok dla organizmu, ale jak się już zacznie, to idzie gładko i się tak nie myśli o zmęczeniu, przy takiej robocie czas szybko leci, przynajmniej dla mnie. Podsumowując, robota spoko, kasa była bardzo punktualnie, duży plus za to, że wszystkie formalności można było załatwić online. W następnej kolejności się zamierzam wybrać na wyjazd za granicę.
    ReviewUserIcon
    milka

    07.05.2025 09:40

    Pracownik

    te projekty w Polsce to jednorazowe, czy też trwają jakoś dłużej?
    ReviewUserIcon
    Wiola

    09.05.2025 23:01

    Pracownik

    Są to jednodniowe zlecenia, ale co jakiś czas miejscowości się powtarzają. Trzeba śledzić terminy:)
    ReviewUserIcon
    Michael

    09.05.2025 14:08

    Pracownik

    Polecam pracę z Inventem. Praca praktycznie dla każdego. Czas pracy zależy od zaangażowania wszystkich osób w teamie, im szybciej tym lepiej - więcej czasu dla siebie. Warunki mieszkaniowe na bardzo dobrym poziomie. Polecam????
    ReviewUserIcon
    Stefan

    07.05.2025 16:32

    Pracownik

    Dla mnie najlepszy projekt firmy to Netto oczywiście nie każdy się tu odnajdzie czas i precyzja to podstawa na tym projekcie poza tym kameralne małe teamy ,które muszą być zgrane ,żeby praca przebiegała sprawnie no plus kierownik,panujący nad całym zadaniem.
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.04.2025 13:56

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    miszmasz

    01.05.2025 19:03

    Kandydat

    z jakich miast odjeżdzają busy?
    ReviewUserIcon
    Kamil R.

    07.05.2025 15:10

    Pracownik

    Katowice / Wrocław / Legnica
    ReviewUserIcon
    Kaśka

    05.05.2025 17:02

    Pracownik

    Byłam kilka razy z Inventem, dobre warunki pracy, kasa zawsze na czas. Różne kraje. Praca prosta, miła atmosfera. Już niedługo znowu jadę i zapraszam
    ReviewUserIcon
    Kamil R.

    07.05.2025 15:06

    Pracownik

    Wszystko zależy od zlecenia. Głównie Niemcy, ale jest też Belgia, Holandia, Francja, Włochy, Austria czasami Czechy i inne kraje.
    ReviewUserIcon
    Marzena P

    23.04.2025 16:15

    Pracownik

    Z czystym sumieniem polecam te firmie. Super praca. Kierownictwo pozytywnie nastawione do ludzi dzieki czemu praca staje przyjemnoscia.a nie obowiazkiem. Kolejnym atutem tej pracy jest mozliwosc zwiedzenie wielu pieknych miejsce w Europie.
    ReviewUserIcon
    Kamil R.

    07.05.2025 15:03

    Pracownik

    Losowe, trudno określić konkretnie. Wszystko zależy od zlecenia. Ostatnio była stolica Belgii, malownicze tereny w niemczech przy Hanowerze czy okolice parku narodowego. Było też wiele innych, w zależności kto gdzie trafił ;)
    ReviewUserIcon
    Kamil R.

    07.05.2025 14:59

    Pracownik

    Miła atmosfera, świetne warunki mieszkaniowe, pewne pieniądze i mili ludzie. Gorąco polecam ;)
    ReviewUserIcon
    Izabela Paściak

    06.05.2025 13:53

    Pracownik

    Fajna praca , przyjazna atmosfera. Możliwość zwiedzenia paru ciekawych miejsc. Zakwaterowanie bardzo dobre. Można poznać sporo nowych ludzi. Bardzo polecam.
    ReviewUserIcon
    Marek

    06.05.2025 13:52

    Pracownik

    Bardzo pozytywne doświadczenia z pracy przy inwentaryzacji. Swietne zakwaterowanie,komfortowy transport wspaniali ludzie, pomocna i bardzo profesjonalna kadra zarzadzajaca. Polecam. Sam tez chętnie powtorzę.
    ReviewUserIcon
    ko

    06.05.2025 13:19

    Były pracownik

    Mój pobyt w Niemczech w pracy oceniam bardzo pozytywnie. Praca była dobrze zorganizowana, a godziny pracy krótkie i przejrzyste – wszystko odbywało się zgodnie z ustalonym grafikiem, co pozwalało na odpoczynek i czas wolny. Zakwaterowanie było naprawdę fajne – czyste, schludne i dobrze wyposażone. Miałam zapewnione wszystkie niezbędne wygody, a atmosfera była spokojna i przyjazna. Całe doświadczenie oceniam bardzo dobrze i chętnie skorzystałabym z takiej możliwości ponownie.
    ReviewUserIcon
    Lukasz

    05.05.2025 15:02

    Pracownik

    Polecam
    ReviewUserIcon
    Iwona

    04.05.2025 19:52

    Pracownik

    Praca zgodna z opisem zamieszkanie również polecam Serdecznie
    ReviewUserIcon
    Nela

    26.04.2025 16:07

    Pracownik

    Bez żadnych bajerów, na Rossmanach wygląda to tak/ dane z 22.04.25 do 25.04.25 od chwili wejscia i wyjscia ze sklepu / = 22.04.25 - 9,5 h ; 23.04.25 - 9,5 h; 24.04.25 - 10,5 h ; 25.04.35 - 10,5 h . Razem h 40; CZYLI - 270 zł × 4 dni = 1080 zł : 40 h = 27 zł netto. Połowa z tych 40 h to nocki. Dodam jeszcze, że codzienny dojazd do pracy to średnio 2 godziny. Opinie pozostawiam Wam. Jestem po 4 inwentaryzacjach na Rossmanach i wszystko dokladnie sie powtarza. Pozdrawiam z mojego ostatniego już wyjazdu na Rossmanny.
    ReviewUserIcon
    Luftballon

    17.04.2025 20:48

    Pracownik

    Wróciłem czas jakiś temu z mojego pierwszego wyjazdu. Ogólnie to jestem zadowolony, można sobie było dorobić trochę grosza. Co do samej pracy - niezbyt skomplikowana, bywa nużąca po czasie, ale jest względnie prosta i niewymagająca, grunt, żeby być skoncentrowanym. Pozytywnie mnie zaskoczyło zakwaterowanie, spodziewałem się dużo gorszych warunków, a tu zupełnie eleganckie miejsce. Szkoda, że nie było jedynek, ale nie można mieć wszystkiego, ludzie z mojej ekipy byli spoko, więc aż tak mnie to nie bolało. Z kwatery do roboty był kawałek, ale szło się przyzwyczaić do dojazdów. Jak się pojawi okazja, to pewnie jeszcze kiedyś się zabiorę.
    ReviewUserIcon
    PP

    17.04.2025 12:59

    Kandydat

    Ile czasu zajmuje wam zazwyczaj nauczenie się wszystkiego na jednorazowych inwentaryzacjach? Faktycznie to jest chwila, bo to kwestia nauki użycia jakiegoś skanera?
    ReviewUserIcon
    Kraj

    15.04.2025 21:40

    Kandydat

    W jakich krajach odbywają się inwentaryzacje?
    ReviewUserIcon
    AlaaC

    16.04.2025 12:07

    Pracownik

    Głównie w Niemczech, ale nie tylko. Ja byłam już z tą w firmą w Czechach, Austrii, Chorwacji, Bułgarii, Włoszech:)
    ReviewUserIcon
    H2O

    15.04.2025 09:26

    Kandydat

    Na każdej inwentaryzacji będą na nowo pokazywali co i jak się robi?
    ReviewUserIcon
    Byłampolecam

    15.04.2025 16:58

    Pracownik

    Zazwyczaj daje się kilka dni na załapanie podstawowych informacji, zawsze jest koordynator, który w razie czego przypomni.
    ReviewUserIcon
    gery

    15.04.2025 15:34

    Były pracownik

    bardzo dobrze wspominam wyjazd, na pewno nie był to mój ostatni
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w INVENT?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - INVENT Sp. z o.o.

    Gajowicka 195 53-150 Wrocław

    NIP:1010003124

    KRS:0000314408

    http://invent.ag/
    Branże: Konsulting i zarządzanie
    ReviewUserIcon
    Ewa

    15.04.2025 10:14

    Pracownik

    Polecam współpracę z Invent, można fajnie zarobić i pozwiedzać trochę świata
    ReviewUserIcon
    Rumak

    14.04.2025 06:37

    Kandydat

    można sie umówić z nimi na jak największą ilość godzin w miare możliwości?
    ReviewUserIcon
    JP

    14.04.2025 13:22

    Pracownik

    Płacone masz za dzień pracy, niewazne czy wyjdzie 6h czy 10h dostaniesz tyle samo.
    ReviewUserIcon
    Alex

    14.04.2025 13:42

    Pracownik

    Invent płaci za dniówkę, nie na godziny
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.04.2025 20:30

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Jola

    14.04.2025 08:16

    Pracownik

    Z tego co mi wiadomo to turnusy trwają od tygodnia do sześciu.
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.04.2025 14:40

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Jola

    14.04.2025 08:13

    Pracownik

    Na własny koszt dojeżdżasz tylko do jednego z trzech miast (Legnica, Wrocław lub Katowice) a stamtąd busem 9os jedzie kierowca zatrudniony przez firmę (do pracy, z pracy, do sklepu)
    ReviewUserIcon
    Malr

    14.04.2025 07:47

    Kandydat

    Na jakie wyjazdy obecnie zbieracie ludzi?
    ReviewUserIcon
    RADIO

    09.04.2025 17:43

    Kandydat

    Będzie czas na jakieś zwiedzanie po pracy?
    ReviewUserIcon
    Dawid

    13.04.2025 22:24

    Pracownik

    Tak, 4h snu to sobotę prześpisz a w niedziele zwiedzisz stacje by se kupić coś do picia
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.04.2025 10:59

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ada

    11.04.2025 21:53

    Inne

    Telefonicznie lub mailowo, wejdź na stronę invent.ag tam masz wszystkie informacje
    ReviewUserIcon
    Kamil

    11.04.2025 14:01

    Pracownik

    Miła i przyjemna atmosfera. Praca z miłymi i ciekawymi osobami. Jedyny warunek to wyrobienie sobie "reputacji" na samym początku dużych projektów. Ciekawe miejsca, dużo do zwiedzania jak i zakupów! Sama praca z gatunku łatwych ;)
    ReviewUserIcon
    Ada

    28.03.2025 16:47

    Pracownik

    Kolejne udane turnusy już za mną. Polecam bardzo firmę Invent,praca łatwa,ale ja nocki. Warunki mieszkaniowe na bardzo dobrym poziomie,koordynatorzy i kierownictwo bardzo pomocni i mili. Bardzo przyjacielska atmosfera w pracy!
    ReviewUserIcon
    Do Ada

    04.04.2025 06:57

    Inne

    To zależy jakie kierownictwo, niektóre kierowniczki są wyniosłe i niezbyt sympatyczne
    ReviewUserIcon
    Kamil

    11.04.2025 13:55

    Pracownik

    Każdy ma prawo być zmęczony czy znużony. Miałem dwie takie sytuacje gdzie trafiłem na takich, a po kilku inwentaryzacjach przekonali się o mnie i przestali być w stosunku do mnie niemili. Wszystko zależy od sytuacji i od człowieka ;)
    ReviewUserIcon
    Juras

    03.04.2025 23:37

    Pracownik

    Widzę że złe opinie są usuwane, zostają tylko te dobre... wiadomo o co chodzi, ja nie polecam tej firmy, zresztą nie tylko ja
    ReviewUserIcon
    Kamil

    11.04.2025 13:53

    Pracownik

    Zatem oświeć wszystkich o co chodzi? ;) Przecież to praca, jak każda. Nie podoba się to idziesz gdzieś indziej. Nikt tu nikogo na siłę nie trzyma :D
    ReviewUserIcon
    Michael

    10.04.2025 10:40

    Pracownik

    Polecam współpracę z firmą. Zapewniony transport i zakwaterowanie na dobrym poziomie. Sama praca - czasem dniówki - czasem nocki - można się przyzwyczaić. Polecam dla ludzi ciekawych świata i chcących odkrywać nowe miejsca.
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.04.2025 15:16

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Dżes

    08.04.2025 16:36

    Pracownik

    Musisz mieć przy sobie ważny dowód osobisty ;)
    ReviewUserIcon
    Aleksandra

    09.04.2025 18:02

    Pracownik

    Europejska karta ubezpieczenia zdrowotnego, wyrabiają w 10 minut a zaoszczędzi stresu i niespodziewanych wydatków (oczywiście zwrotnych, bo ubezpieczeni jesteśmy!).
    ReviewUserIcon
    dżemo

    09.04.2025 11:07

    Kandydat

    w jaki sposób potwierdzą mi, czy mogę jechać na inwentaryzację? bo na razie założyłem tylko konto na ich stronie. chodzi mi o taką pojedynczą inwentaryzacje w pl
    ReviewUserIcon
    Weronika

    08.04.2025 15:38

    Pracownik

    Praca łatwa, wynagrodzenie zawsze na czas, hotele bardzo ładne,możliwość zwiedzania. Polecam!
    ReviewUserIcon
    Zofia

    07.04.2025 07:54

    Inne

    Czy dla osob ktore Jada 1 Raz jest duze ryzyko odwolania wyjazdu?
    ReviewUserIcon
    Anonim

    07.04.2025 15:01

    Pracownik

    Będę w szoku, jeśli w kwietniu w ogóle dostaniesz zaproszenie jadąc pierwszy raz
    ReviewUserIcon
    Trex

    01.04.2025 21:54

    Kandydat

    Widziałem na profilu facebookowym info o integracji Inventcamp - ktoś wie coś więcej dla jakich osób to konkretnie skierowane? Chodzi mi o to, że jak kwietniu pójdę na robotę, to będę mógł wziąć udział, czy to raczej wydarzenie dla pracowników, którzy pracują dłużej?
    ReviewUserIcon
    Ania

    04.04.2025 08:51

    Pracownik

    Zaproszenie dostają bardziej zasłużeni pracownicy, którzy już jakis czas jeżdżą na inventy :D. Jeśli jedziesz pierwszy raz to na campa nie masz co liczyć xd. Ja pracuję już kilka lat i w zeszłym roku miałam okazję być. Super możliwośc integracji, pogadania na spokojnie, a nie przy regałach :D no i można poznać firmę od drugiej strony. Wszystko zapewnione, miejsce piękne wprawdzie zKato trochę się jedzie, ale warto. W tym roku równiez się wybieram ;)
    ReviewUserIcon
    Ralf

    31.03.2025 22:00

    Kandydat

    Umowę się podpisuje online, czy trzeba drukować i odesłać pocztą z odręcznym podpisem, czy podpisywać gdzieś na miejscu?
    ReviewUserIcon
    Jenny

    02.04.2025 14:38

    Pracownik

    Umowę podpisuje się online, nic nie trzeba drukować ani wysyła ;)
    ReviewUserIcon
    mrówka

    27.03.2025 07:50

    Kandydat

    czy wraz z kolejnymi wyjazdami da się negocjować stawkę?
    ReviewUserIcon
    Przemysław Boniakowski

    27.03.2025 15:18

    Były pracownik

    Stawki podstawowe są ustalane przez Pracodawcę. Niemniej w ramach kolejnych wyjazdów mogą być doliczane różne premie (np. frekwencyjne), ale ich wysokość wynika z regulaminów Firmy.
    ReviewUserIcon
    Ell

    31.03.2025 07:28

    Pracownik

    Są rangi. Jak jest to pierwsza inwentaryzacja z inventem to jesteś beginner, następne poziomu to junior, senior i master. Wraz z doświadczeniem będą rosły rangi a co za tym idzie stawka dniówki ;)
    ReviewUserIcon
    Marzena

    30.03.2025 14:32

    Pracownik

    Już kiedyś współpracowałam z firmą Invent. Patrząc z perspektywy czasu zmiany jakie nastąpiły są bardzo korzystne. Miła atmosfera, praca lekka i przyjemna. Wynagrodzenie zawsze na czas. Z czystym sumieniem polecam tę firmę.
    ReviewUserIcon
    Michał Sosnowiec

    30.03.2025 09:43

    Pracownik

    Polecam firmę Invent. Wraz z wyjazdem wszystko jest organizowane przez pracodawcę. Praca przyjemna, nie wymaga dużych umiejętności. Wypłaty zawsze na czas.

    Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.