opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

INVENT

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 6211 ocen
Opinie(11129)
Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)

Opinie(11129)

Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Korzyści
  • .
  • Kontakt

O nas

Historia

Praca

Korzyści

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Jelenia Góra
  • Legnica
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Tychy - Invent Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o INVENT Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 10
    • 11
    • 12
    • …
    • 130

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o INVENT Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Sebastian

    26.10.2025 09:49

    Pracownik

    Polecam, praca przyjemna spokojna w milym towrzystwie, mieszkania zadbane, dojazd do pracy busem wiec wygodnie polecam
    ReviewUserIcon
    Margaret

    24.10.2025 16:30

    Pracownik

    Pracuję z firmą INVENT już po raz kolejny przy projekcie w Niemczech i zdecydowanie mogę polecić tę współpracę. Dobra organizacja transportu, noclegów i godzin pracy sprawia, że wszystko przebiega sprawnie. Praca przy wymianie listew cenowych i montażu etykiet ESL jest prosta do opanowania, a największym atutem są ludzie z zespołu i przyjazna atmosfera. Bezcenną wartością dodaną jest również niewątpliwie możliwość bycia w miejscach, w ktorych zapewne nigdy by się nie było i doświadczanie nowego
    ReviewUserIcon
    Xxx

    22.10.2025 11:41

    Pracownik

    Polecam firmę 😊 Wyjazd bardzo fajny żadnych niedogodności. Mieszkanie czyste zadbane, praca w miłej atmosferze
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.10.2025 11:36

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    honka

    20.10.2025 10:37

    Kandydat

    fajnie, że nie zwracają uwagi na wiek. a tak ogólnie to więcej pań czy panów pracuje ?
    ReviewUserIcon
    tiok

    21.10.2025 13:50

    Były pracownik

    to też kwestia losowa, bo przecież można trafić różnie na każdym wyjeździe
    ReviewUserIcon
    Turo

    07.10.2025 12:22

    Kandydat

    czy można liczyć na jakieś premie, czy raczej sama podstawa i tyle?
    ReviewUserIcon
    ramen

    16.10.2025 17:05

    Kandydat

    czy piszesz o stawkach już na rękę?
    ReviewUserIcon
    Kandydatka

    17.10.2025 14:00

    Kandydat

    Czy łatwo się załapać na taki wyjazd,na czym polega selekcja?
    ReviewUserIcon
    Małgorzata

    05.10.2025 20:31

    Pracownik

    Praca lekka i przyjemna. Bezproblemowy kontakt z szefostwem na miejscu jak i z biurem. Zakwaterowanie na jakie trafiłam było bardzo przyjemne! Polecam.
    ReviewUserIcon
    Rozali

    06.10.2025 11:38

    Kandydat

    Ja jeszcze nie miałam okazji pojechać na dłuższy wyjazd, z tym zakwaterowaniem to faktycznie można tak dobrze trafić? Ile osób i ile pokoi ci się trafiło?
    ReviewUserIcon
    roktur

    16.10.2025 06:53

    Pracownik

    2-4 osób na całe mieszkanie w pokoju może być nawet sam zależy od hotelu.
    ReviewUserIcon
    roktur

    15.10.2025 15:36

    Pracownik

    Wyjazd na inwentaryzacji był udany i jestem zadowolony. W przyszłości wyjazdy wezmę udział.
    ReviewUserIcon
    Marek

    15.10.2025 13:33

    Pracownik

    Współpraca zgodna z tym co przedstawione w umowie i zgodne z ustaleniami podanymi przez Invent. Wszystko na tak.
    ReviewUserIcon
    Iwona

    15.10.2025 11:33

    Pracownik

    Polecam, praca przy inwestycji, team jak najbardziej na plus. Wypłata na czas . Można dać swoją dyspozycyjność
    ReviewUserIcon
    Joanna

    14.10.2025 19:54

    Pracownik

    Brałam udział w inwentaryzacji we Włoszech i mam pozytywne wrażenia. Najważniejsze to to, że panowała tam dobra atmosfera. Zakwaterowanie na dobrym poziomie. Koordynatorzy traktowali nas ludzko. Nie było niezdrowej presji, ani poganiania. Jeśli szukacie spokojnej inwentaryzacji, gdzie ekipa jest w porządku, a szacunek do pracownika jest zachowany, mogę polecić wyjazdy z Invent.
    ReviewUserIcon
    Karol Z

    12.10.2025 19:47

    Pracownik

    Pracowałem z firmą Invent przy wyjazdach na inwentaryzacje i naprawdę mogę polecić. Wszystko było dobrze zorganizowane – wyjazd, noclegi, transport, żadnych problemów. Noclegi pozytywnie zaskoczyły, czysto i wygodnie, więc po pracy można było spokojnie odpocząć. Atmosfera w ekipie super, ludzie mili i pomocni, koordynatorzy ogarniają wszystko i można na nich liczyć. Praca czasem intensywna, ale w dobrej ekipie leci szybko. Ogólnie fajne doświadczenie i chętnie jeszcze raz bym pojechał.
    ReviewUserIcon
    maniek

    10.10.2025 14:17

    Kandydat

    możecie napisać jakie dokładnie premie tutaj wchodzą w grę ?
    ReviewUserIcon
    do Maniek

    11.10.2025 13:12

    Były pracownik

    W październiku jest to +50 zł do dniówki, a inne premie uzależnione są np. od Twojej rangi jako liczącego (przy podniesieniu zwiększa się dniówka)
    ReviewUserIcon
    Mieszko

    08.10.2025 14:03

    Pracownik

    Stabilna praca, przejrzyste zarobki, fajne projekty, polecam ;)
    ReviewUserIcon
    Szymon Kudrański

    07.10.2025 11:49

    Były pracownik

    Praca w Invent jako monter to świetne doświadczenie! Firma stawia na profesjonalizm, nowoczesność i doskonałą organizację. Wymiana starych listew na nowe, elektroniczne przebiegała sprawnie dzięki świetnemu sprzętowi i wsparciu zespołu. Atmosfera jest przyjazna, a kadra naprawdę dba o pracowników. Zdecydowanie polecam współpracę z Invent – pełen profesjonalizm i rozwój! 🎥
    zobacz jak się przygotować.
    ReviewUserIcon
    Alicja

    07.10.2025 09:36

    Pracownik

    Jestem zadowolona z wyjazdu z firmą invent dobra organizacja wygrany zespół
    ReviewUserIcon
    Piotr B

    06.10.2025 22:46

    Pracownik

    Firma godna polecenia , wypłata na czas , dobre warunki mieszkalne na wyjazdach .
    ReviewUserIcon
    Małgorzata

    06.10.2025 12:09

    Pracownik

    Firma zapewnia ciekawą pracę dobre warunki mieszkaniowe i wynagrodzenie odpowiednie do czasu trwania inwentaryzacji. Można też zwiedzić różne kraje i poznać ludzi.
    ReviewUserIcon
    Rozalia

    06.10.2025 11:36

    Były pracownik

    Po pierwszej inwentaryzacji, na której byłam, polecam firmę. Wypłacalni, a to chyba najważniejsze.
    ReviewUserIcon
    Krzysztof

    05.10.2025 19:09

    Pracownik

    Bardzo spoko turnus, dużooo pracy, ale i adekwatny pieniądz. Jadę na następny. Polecam.
    ReviewUserIcon
    xxx

    04.10.2025 19:39

    Kandydat

    zakwaterowanie po calosci ze strony firmy? czy potrącają jakis procent z wynagrodzenia?
    ReviewUserIcon
    Ja

    05.10.2025 16:09

    Były pracownik

    Wszystko potrącają z wynagrodzenia. Nawet jak uciekasz bo warunki zakwaterowania masakryczne, to pomniejszą Ci wypłatę o karę umowną.
    ReviewUserIcon
    Tr

    05.10.2025 16:32

    Pracownik

    Firma w umowie napisze, że dają 650zl/dzień, a potem w aneksie jest info, że opłacają z tego nocleg i nie dostaniesz mniej niż 260zl/dzień. "Nie mniej" czyt.dokladnie tyle.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w INVENT?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - INVENT Sp. z o.o.

    Gajowicka 195 53-150 Wrocław

    NIP:1010003124

    KRS:0000314408

    http://invent.ag/
    Branże: Konsulting i zarządzanie
    ReviewUserIcon
    Berna

    04.10.2025 11:21

    Pracownik

    Witam. Polecam tą firmę ze względu na łatwą pracę, miłą atmosferę w pracy i dobre miejsca zakwaterowania. Można też zwiedzić ciekawe miejsca🙂
    ReviewUserIcon
    Kacper

    01.10.2025 18:24

    Pracownik

    Praca lekka i przyjemna. Zakwaterowanie na wysokim poziomie, hotele i pensjonaty. Bezproblemowy kontakt zarowno szefostwem na miejscu jak i z paniami z biura. Ogolnie polecam.
    ReviewUserIcon
    Sebastian

    01.10.2025 16:22

    Pracownik

    Od pewnego czasu współpracuję z Invent i muszę przyznać, że to firma, która naprawdę stawia na ludzi. Jasne zasady, terminowe wypłaty i dobra atmosfera w zespole. Praca jest lekka i przyjemna, a dodatkowym plusem są naprawdę dobre warunki zakwaterowania – hotele i pensjonaty na wysokim poziomie. Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie też kontakt zarówno z kadrą na miejscu, jak i z paniami w biurze – zawsze można liczyć na szybkie i konkretne wsparcie. Wszystko zgodne z umową, bez ukrytych kosztów czy niespodzianek. Dzięki temu, że praca nie jest stresująca, można też spokojnie pozwiedzać okolice w wolnym czasie. Warunki mieszkaniowe były nawet lepsze, niż się spodziewałem, a wynagrodzenie zawsze wypłacane na czas. Polecam współpracę każdemu, kto szuka uczciwego i sprawdzonego pracodawcy – naprawdę warto!
    ReviewUserIcon
    Melman

    22.09.2025 12:46

    Kandydat

    na jakie projekty są teraz przyjęcia? chodzi mi głównie o Polskę, ale pracę za granicą też rozważam
    ReviewUserIcon
    sirenhead

    30.09.2025 11:27

    Były pracownik

    Nie nazwałbym tego rygorystyczną selekcją, ale nie tak, że biorą każdego z ulicy, kto tylko się zgłosi. Przy czym myślę, że jednorazowy na projekt w Polsce jest się łatwiej dostać niż na wyjazd zagraniczny.
    ReviewUserIcon
    30s

    01.10.2025 14:51

    Kandydat

    tego się można było domyślić akurat, bo te jednorazowe inwentaryzacje w pl to pewnie i tak polegają na tym, źe ciągle się ludzie zmieniają ,więc żadna różnica
    ReviewUserIcon
    Paulina

    01.10.2025 08:38

    Pracownik

    Praca bardzo fajna, polega na liczeniu i skanowaniu towarów. Bardzo polecam firmę Invent
    ReviewUserIcon
    Weronika

    30.09.2025 12:07

    Pracownik

    Praca łatwa, możliwość zwiedzania, warunki mieszkaniowe bardzo dobre. Polecam!
    ReviewUserIcon
    Monika

    12.08.2025 15:07

    Kandydat

    Wyjechałam na inwentaryzacje zagraniczną. Oprócz pracy, która przebiegała w dobrych warunkach udało się też zwiedzić dużo miejsc. Polecam serdecznie.
    ReviewUserIcon
    Melman

    22.09.2025 12:48

    Kandydat

    no to fajnie się to prezentuje, czyli nie ma problemu żeby sobie zorganizować czas, żeby zdążyć też coś zobaczyć poza trasą kwatera-praca?
    ReviewUserIcon
    sirenhead

    30.09.2025 11:29

    Były pracownik

    Zależy od osoby i tego jak sobie umie i chce organizować czas. Są tacy co pozwiedzają, inni wolą odsypiać i odpoczywać jak mają wolną chwilę. Moim zdaniem jak się chce to można.
    ReviewUserIcon
    AsiaKrakow

    28.09.2025 18:20

    Kandydat

    Czy zdarza się, że ktoś zjeżdża wcześniej, bo np. źle się czuje fizycznie pracując same nocki?
    ReviewUserIcon
    Marcin

    24.09.2025 16:24

    Były pracownik

    Praca lekka i przyjemna. Zakwaterowanie na wysokim poziomie, hotele i pensjonaty. Bezproblemowy kontakt zarowno szefostwem na miejscu jak i z paniami z biura. Ogolnie polecam.
    ReviewUserIcon
    Iwona

    23.09.2025 09:51

    Pracownik

    Polecam firmę , mili ludzie , praca przyjemna , możliwość zwiedzania i poznania nowych osób . Pieniądze na czas . Wszystko ok
    ReviewUserIcon
    regae

    22.09.2025 13:55

    Pracownik

    Byłem zaskoczony warunkami, lepsze niż przewidywałem, pieniądze zgodne z umową, mogę polecić
    ReviewUserIcon
    Wojciech J.

    22.09.2025 09:19

    Pracownik

    Wróciłem z turnusu,trafiłem na bardzo miła kierowniczkę teamu , a mało tego trafiliśmy na bardzo fajny apartament na Bawarii. Polecam
    ReviewUserIcon
    I wyjazd na wrzesień

    20.08.2025 18:02

    Kandydat

    Hej czy ktoś może napisać o noclegu? W ilu osobowych pokojach śpimy i jakie są warunki? Na Romowie Pani powiedziała mi, że hotele zmieniamy co kilka dni
    ReviewUserIcon
    Anonim

    21.08.2025 20:58

    Pracownik

    Przeprowadzki potrafią być co tydzień co dwa. Niestety teraz warunki się pogorszyły, hotele są gorsze i pokoje potrafią być ciasne, ostatnio miałam pokój 4 dziewczyny i 2 łóżka to dostawki
    ReviewUserIcon
    Dżes

    14.09.2025 21:36

    Pracownik

    Ciężko powiedzieć jednoznacznie, czasami bywa tak że w jednym miejscu jesteśmy 2 tygodnie a czasami w jednym miejscu jesteśmy tylko 3 dni
    ReviewUserIcon
    Michał D

    21.08.2025 23:13

    Pracownik

    Polecam pracę w firmie Invent. Wypłaty na czas, wyjazd i zakwaterowanie po stronie firmy. Możliwość zwiedzania ciekawych miejsc. Polecam
    ReviewUserIcon
    Dżes

    14.09.2025 21:33

    Pracownik

    Wszystko zależy do jakiego miejsca trafisz, duże miasta są bardzo dobrze skomunikowane więc w czasie wolnym od pracy można pozwiedzać okolice
    ReviewUserIcon
    Olaa

    13.08.2025 19:24

    Kandydat

    Planuje wyjazd jesienią dlatego mam pytanko. Ile średnio tygodniowo wynosi Was utrzymanie się na miejscu?
    ReviewUserIcon
    Gosia

    21.08.2025 21:02

    Pracownik

    Wypłata jest w złotówkach, żyjąc w Niemczech płacimy euro, niby w Niemczech jest tanio ale sporo przez to tracimy. Ja porządne zakupy na tydzień robię za 60/70€ i za to mam porządne posiłki : )
    ReviewUserIcon
    Dżes

    14.09.2025 21:31

    Pracownik

    Wszystko zależy od projektu, długość turnusu może mieć 6 tygodni lub np tydzień. Jak Ci nie pasuje długość turnusu to w biurze możesz zaznaczyć jaką masz dyspozycję i nie będziesz pracować dłużej niż wyznaczony termin tylko zjedziesz wcześniej
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.08.2025 10:55

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Cukier

    25.08.2025 10:54

    Kandydat

    te nowe stawki podane na górze na zdjęciu są prawdziwe?
    ReviewUserIcon
    Dżes

    14.09.2025 21:28

    Pracownik

    Tak podane stawki są aktualne, pamiętaj że na wielkość dniówki ma kilka czynników, np ranga pracownika czy wielkość sklepu
    ReviewUserIcon
    Lisojelen

    12.09.2025 20:43

    Były pracownik

    Generalnie bardzo spoko. Problemy tylko w komunickacji z biurem, bo oni akurat czasami potrafią nie odpowiadać, ale w zależności od tego na jaki team się trafi jest w miarę przyjemna praca. Hotele które załatwiają dla pracowników są na poziomie (nie ma syfu), a wypłaty przychodzą na bieżąco. Oczywiście, można znaleźć firmy lepsze lub gorsze, ale ta na pewno nie oszukuje, a do tego oferuje ciągłość pracy.
    ReviewUserIcon
    Marzena

    12.09.2025 07:43

    Pracownik

    Praca w Invent to przyjemność, dobre zarobki zawsze na czas, możliwość poznania nowych miejsc i ludzi. Polecam ta firmę .
    ReviewUserIcon
    Mika

    09.09.2025 20:50

    Pracownik

    Jestem zadowolona z pracy, jak dla mnie jest dość przyjemna, można się trochę "odmóżdzyć" więc idealna dla kogoś kto ma problem z natłokiem myśli, takie powtarzalne czynności dobrze robią ;)
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.08.2025 19:33

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Mima

    03.09.2025 12:35

    Pracownik

    Przekrój jest bardzo duży, ludzie w różnym wieku wyjeżdżają, sporo młodych, ale są też osoby w średnim wieku i trochę starsze
    ReviewUserIcon
    do Anna

    07.09.2025 22:35

    Kandydat

    przekrój wiekowy tak samo różny jak "społeczny" - są normalni ludzie z kulturą ale i tacy, którzy nie potrafią się zachować (tak na hotelu jak i w sklepie podczas pracy), przesadzają z %, zostawiają bałagan w mieszkaniu, nie dają innym spać... Różnie można trafić

    Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.