PRTiE Protel Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o PRTiE Protel Sp. z o.o.

DAD

orientuję się ktoś może czy firma w tym momencie kogoś rekrutuje? Szukam u nich ofert pracy ale lipa

Paweł

ODRADZAM PARCE W TEJ FIRMIE!!!!!

Mario

Radze uważać...dziwna firma każdy na każdym przycina i każdy każdego oszukuje jak może - glownie na godzinach pracownicy fizyczni zwalniani z pracy z dnia na dzień na starcie obiecuja ile to sie nie zarobi i wiadomo jak jest

Siniak

Słyszałem,ze podwykonawcom też nie płacą, często po miesiącu albo lepiej

kowal

fajnie to było tak kiedyś a teraz jest masakra , nauczyć to się można machać łopatą i obijać jak [usunięte przez moderatora] . jak ktoś nie ma noża na gardle to nich lepiej się trzyma z daleka od tej firmy

zak

Straszna atmosfera , jest tam jeden[usunięte przez moderatora] , kawał gnoja , kiedyś pracował tam też drugi [usunięte przez moderatora] , był fajny zawsze można było sie z nim dogadać.Płacą nie w terminie i praca po godzinach za frikooo

Zostaw opinię o PRTiE Protel Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRTiE Protel Sp. z o.o.