Langas Group

Opinie o Langas Group

Magdalena

Niech przesyłają - zapraszamy do współpracy! Wszelkie pomysły mile widziane - wykorzystamy na pewno :)

Magdalena

Aneta

Na stronie internetowej firmy można znaleźć ofertę pracy na stanowisko SPECJALISTA DS. TELESPRZEDAŻY oraz SPECJALISTA DS. AKTUALIZACJI BAZ DANYCH. Są to oferty pracy dla studentów. Co jako obecni pracownicy Langas Group możecie powiedzieć na temat tego jak wygląda praca w tych działach firmy? Czego mogą się spodziewać osoby, które zamierzają przesłać swoje CV?

bejbe67

nie dziwię się że firma szkoleniowo doradcza chce tak wysokich kompetencji, skoro mają hajs z działań dla korpo

niki

rttr, a ja widziałam, że od zawsze "w firmie Langas Group szukają asystenta do spraw aktualizacji i rozbudowy baz danych i asystenta ds obsługi szkoleń w Warszawie.." :) ta banalna dyskusja jest dowodem na to, że właściciele sami piszą posty :)

niki

mona, noroko, freedom, mariolka3 ale strzelacie postami :) byle zatuszować te niezbyt pozytywne, spodziewam się po moim najazdu kosmitów pod przykrywką chcących zakryć nieco wcześniejsze wpisy głupotami :)

niki

Zgadzam się z mon. Cała ta dyskusja opiera się na: 1. Negatywnych opiniach byłych pracowników 2. Pozytywnych opiniach pisanych przez właścicieli... żenada. Szkoda tych fajnych i wartościowych ludzi, którzy tam pracują.

mon

szczegolnie nie polecam dzialu projektow w tej firmie, powyzsze pozytywne opinie to opinie napisane przez wlascicieli

M

Moja opinia pozytywna i to bardzo. W szczególności polecam stanowiska w dziale projektów czyli project manager, no z tym że tam już trzeba pracować na pełną parę, ale jak się ma pomysły to można realizować ciekawe projekty i zarobić dobrze.

dziewczyna z tele

ja mam na tel. z prowizjami ok 3500 na rękę. Dla mnie ok. Wszystko zależy ile sprzedaż. Podstawa ok 2000 na rękę, niektórzy więcej. Byłam w kilku innych firmach na rozmowach i na tel. zwykle inne firmy dają ok 500 mniej. Pracuję od niedawna

rekrut

No właśnie - przeżyć. Jakiś czas temu byłem na rozmowie. Nie polecam, przy takim systemie prowizyjnym co najwyżej właśnie przeżyjesz :-) nawet jak będziesz miał w miarę solidną sprzedaż...

józia

Witam, w jakich godzinach się pracuje w Langas? Pracowałam już w agencji szkoleniowej i stąd moje zainteresowanie ich ofertą pracy.

pszukający

W zeszłym tygodniu na rozmowie Pan z Panią mili i konkretni. Myślę że poszło dobrze bo to moja działka. Czekam na feedback. Trzymajcie kciuki!

znajomy znajomego

Hej, pracuje od kilku miesięcy. Dziwne żeby opinie wystawiał ktoś kto tu nie pracował. Osobiście polecam! Pracuję w dziale baz i kolego nie masz zielonego pojęcia skoro piszesz że nie robimy nic. Chyba ze wyleciałeś bo nic nie robiłeś. A może jesteś z innej firmy.... która nie może znaleźć sposobu na pozyskanie klientów. Wg Ciebie jakim cudem szkolenia się sprzedają skoro nikt nie robi nic?

znajomy00

Litości...wszystkie pozytywne opinie są wystawiane przez firmę (czego zresztą byłem świadkiem). "Sporo się nauczyłem" "na studiach nie nauczysz się przez kilka lat tego czego możesz tutaj w dość krótkim czasie", "dynamiczna firma"...stek bzdur:) Zaznaczam, że nie piszę tej opinii w celu oczernienia firmy, ale by ostrzec młode osoby przed stratą czasu. Sprzedaż (bo te stanowisko oceniam) to czysty telemarketing. Wiszenie na słuchawce i namawianie wciąż tych samych firm na te same szkolenia (dział baz nie robi zupełnie nic, aby pozyskać nowych klientów). Jakakolwiek prowizja graniczy z cudem, niezależnie czy solidnie pracujesz i naprawdę się starasz. Jednym zdaniem: syzyfowa praca za marne pieniądze bez możliwości jakiegokolwiek rozwoju. Pozdrawiam

plio
@znajomy00 21.03.2015 16:03
Litości...wszystkie pozytywne opinie są wystawiane przez firmę (czego zresztą byłem świadkiem). "Sporo się nauczyłem&quot...

Potwierdzam

lolek
@znajomy00 21.03.2015 16:03

Masz absolutną racje. Wiele po tej firmie się nie spodziewajcie. Brak perspektyw i marne pieniądze.

Zenith

Czy ktoś już z was widział nową ofertę pracy, którą proponuje firma Langas Group? Moim zdaniem wygląda to interesująco, ale proszę was o opinie i komentarze. Grupa Langas powstała w 1997 r. Założyli ją eksperci kształtujący procesy organizacyjne najlepszych firm szkolenio... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5652737?keywords=&region=

Kamila - klientka

Chyba nie ma bardziej rozwijającej branży, a jeśli firma daje możliwość udziału w szkoleniach, zatrudnia super specjalistów, a człowiek chce się kształcić zdobywać nowe doświadczenie i tworzyć coś nowego to bardzo polecam! Od strony klienta wygląda to bardzo profesjonalnie

x

zależy z czym wiążesz przyszłość. Jeśli w działach sprzedaż lub marketing lub projektów to aplikuj najlepiej do office managera: langas@langas.pl. są ogłoszenia na 2 stanowiska, więc jest też szansa na zatrudnienie. Najważniejsze czy masz chęć i odwagę aby wejść do biznesu - bo studia to inna bajka. na 1000% nauczysz się więcej niż na studiach:) Powodzenia - mar..

kar

Nieduża, dynamiczna firma, nie ma miejsca na ściemę w pracy. Można się dużo nauczyć i nabrać dobrych nawyków, o ile ktoś chce.

AK

Ja również bardzo polecam. Pracuję od kilku miesięcy, wcześniej w korporacji. Nie wiem skąd te negatywne opinie. Domyślam się że ktoś się zawziął i dodaje je regularnie. Jest tu miejsce na indywidualizm, na rozwój, realizację pomysłów - inaczej niż w korpo.

Bartoszd

Przez blisko rok pracowałem w tej firmie i spokojnie polecam ją wszystkim szukającym pracy. Firma stabilna, sporo się nauczyłem. Teraz pracuję w o wiele większej firmie i często tęsknie za atmosferą w Langasie.

gb

W Langas Group pracuję od jakiegoś czasu. W porządku miejsce dla kogoś, kto studiuje, chce popracować i trochę dorobić. Atmosfera jest ok, wszyscy w miarę młodzi i zwracają się do siebie po imieniu.

xyz

Żałosna firma i żalosne zarobki. Ludzie nie aplikujcie na ich oferty pracy.

ms

Potwierdzam, szkoda czasu, zero jakichkolwiek perspektyw rozwoju, (usunięte przez administratora)Bierzcie wszystko na piśmie a najlepiej omijajcie z daleka.

nn

definitywnie szkoda czasu Panie dyrektorze proszę sammemu zacząc dzwonic,

kor

to fakt: pełny luz i swoboda,zakupy, facebook i pogaduszki, praca miła i sympatyczna jezeli chodzi pracę z bazą

vcv

siedzisz na facebooku i jednoczesnie edytujesz kontakty do firm. praca luzna i przyjemna do tego mozesz ogladac filmy i popisac ze znajomymi

Kandydat

Na rozmowie kwalifikacyjnej - Pan bardzo dużo chciał wiedzieć zwłaszcza o konkurencji. Pewne pytania o klientów są nie na miejscu. Szkoda, że Pan nie jest konsekwentny w swoich deklaracjach - kandydacie po co Ci informacja zwrotna o wyniku rekrutacji! Skoro ktoś mnie na początku już nie szanuje, będzie mnie szanować później? No właśnie, szumne nazwy nie pomogą - profesjonalizm przejawia się w szczegółach i w stosunku do tych bez pracy obecnie!

Zostaw opinię o Langas Group - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Langas Group