Opinie o Interdrex Sp.z.o.o w Bieszkowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Interdrex Sp.z.o.o. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Interdrex Sp.z.o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Interdrex Sp.z.o.o w Bieszkowice

Krystyna

Na jaką umowę można liczyć na początku zatrudnienia w Interdrex? Interesuje mnie to, czy jest umowa o pracę, czy zlecenie, ale nie tylko. Chciałabym jeszcze wiedzieć, na jaki okres jest taka początkowa umowa. Bardzo proszę o informacje.

Seba
@junio

Jak na akord skoro napisałeś, że najniższa krajowa? To macie w końcu podstawę czy pracujecie na akord? A może jest to jakoś połączone? Nie zanosi się na żadną podwyżkę? Jeszcze jakbyś mógł powiedzieć coś więcej o tym stresie, co dokładnie się dzieje, to byłbym wdzięczny

Krystyna

@Krystyna

Nie warto zaczynać pracy w tej firmie, zarobki bardzo niskie, cały czas pretensje (o wszystko - zawsze zrobione jest za mało,(usunięte przez administratora), nie polecam

Xxx

Umowa o pracę. 3mc pierwsza, potem 1/2lata wtedy czas nieokreślony

junio Nowy wpis
@Krystyna

Najniższa krajowa, praca na akord, ciągły stres powodowany przez kierowników, którzy nie mają podejścia do ludzi.

Seba Nowy wpis
@junio

Administrator Nowy wpis

Jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej dotyczącej Automatyk w Interdrex Sp.z.o.o? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Józia Nowy wpis

Już jakiś czas nie pisano nic o tej firmie. Ja chciałabym się odnieść do zarobków. W jakiej wysokości oscyluje wynagrodzenie pracownika? Nakreślicie widełki ? ;) Bo pisano, że jest ono niskie, ale nie wiem, co to konkretnie oznacza ;)

Zwolniłem się z tej firmy w 2019 roku. Kto w tym czasie odszedł w WPD? Mam nadzieję że ktoś mi odpisze.

Kierownik Produkcji

Rozmowa rozmowa da da da

Szto

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Pracownik firmy

Nie rozumiem negatywnych komentarzy o firmie, pracuję w niej długo i zawsze jestem traktowany z szacunkiem, a wzajemna pomoc i przyjemna atmosfera pracy to jej ogromny plus :) Należy po prostu sumiennie wykonywać swoją robotę. Pozdrawiam

@Pracownik firmy

Nawet już nie ma co odnosić się do takich wpisów. Wystarczy, że ktoś kto chce pracować w tej firmie zapyta byłych pracowników o opinię i już będzie wiedział, że trzeba się od tej firmy trzymać jak najdalej i szkoda czasu im poświęcać.

Miki
@Tell

a może lepiej zapytać aktualnych pracowników którzy tam pracują od 20 lat? To będzie wiarygodna informacja a nie te brednie które tu wypisują

Truth
@Miki

Nie ma co pytać. Każdy kto zna tę pseudo firmę lub miał z nią do czynienia wie, że reprezentuje ona poziom mułu i wodorostów.

Maciej WWO

Maciej. Pracowałem w tej firmie w 2018r.na stanowisku Venjakob (maszyna do bejcowania i lakierowania) jako pomocnik, przy uczono mnie do pracy na tym stanowisku bardzo szybko.... W skrócie praca oraz kierownictwo jest super jedynie pieniążki troszkę małe ponieważ zarabiałem w granicach 2200zl. To był główny powód dlaczego się zwolniłem,nie odnosząc się do zarobków moja ocena to 8 na 10 pozdrawiam Moje sugestie dla Interdrex Sp.z.o.o: Podwyższa plac do 2500zl netto Lubię atmosferę w Interdrex Sp.z.o.o za: Prawo do podejmowania własnych decyzji w momencie kiedy znajdujemy się na najniższym szczeblu

aaa
@Maciej WWO

Maciek? A nie przypadkiem Marcin?

@Maciej WWO

A ta sugestia 2500 zł netto to poważnie? Dla każdego pracownika? Dla młodego bez żadnego stażu i doświadczenia, biorącego co chwilę chorobowe i olewają ego soboty? Czy również takiego który e firmie przepracował dwadziścia lat, ma obcykane kilka - kilkanaście maszyn i sumiennie wykonuje pracę (chodzi w soboty, zostaje nadgodziny i nie iefze zwolnień chorobowych)?

Tell

galanonim, Pracownik firmy, Kubson, Dominik to pewnie jedna osoba, która 13 maja postanowiła podreperować wizerunek tej marnej firmy. Jesteś wiarygodny /a w sowich opiniach jak ta firma, czyli wcale. Żenada, robiłeś/aś to na zlecenie, czy taki/a pusta jesteś. Przecież w te bzdury, które wypisujesz nikt nie uwierzy.

Kubson
@Tell

Pracowałem tam, wszystko było porządnie zorganizowane. Racja, że chcę podreperować wizerunek firmy bo nie mam im nic do zarzucenia ;)

@Kubson

Skoro taka dobra firma, to dziwne, że w niej nie pracujesz, ściemniaczu. Nie ośmieszaj się. Ta firma to żenada.

galanonim

Bardzo dobra firma. Serdecznie polecam!

Kubson

Firma słowna i terminowa

Dominik

Bardzo dobra firma, miła atmosfera oraz dobre zarobki.

Stv

Firma niepoważna, nieprofesjonalna, totalne absurdy. Zatrudniają bo to żeby za chwilę zwolnić i nie ma znaczenia czy dobrze czy źle Pracujesz.. Ot taka polityka ciągłej rotacji. Tak się dzieje od lat. Firma jest już z tego znana. Szkoda energii

Czyżby?
@Stv

To jak to wytłumaczyć, że ludzie zarówno w biurze, jak i na produkcji pracują nawet po 10 lat i więcej?

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Interdrex Sp.z.o.o. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Nie, nie ma żadnej możliwości rozwoju, żadnych perspektyw awansu. Jak jesteś nowym pracownikiem to stawiają cie na stanowisku i masz wszystkiego nauczyć się sam (na takich stonowiskach jak stemas czy cnc masz krótkie przeszkolenie przez kolegów).

Czy pracodawca Interdrex Sp.z.o.o motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Nie, nie ma żadnej motywacji. Jako były pracownik napisze tylko - nie ważne jak się starasz zarobki są niskie (od wielu lat nie b] ło podwyżki) , niezrozumiały jest system dzielenia premii, parcie na ilość a mię na jakość gdy trzeba zrobić zaplanowany załadunek (co na wszystkich pracownikach odbija się finansowo po przyjściu zareklamowanego towaru), brak jakiegokolwiek systemu zarządzania produkcją (przykład - sam musiałem często organizować sobie materiał do pracy żeby mieć "co robić" mimo źe należało to do obowiązków osób na wcześniejszych stanowiskach), nieodpowiedni stosunek części kadry kierowniczej do pracowników (zdarzały się wyzwiska szczególnie na dziale eksportowym, dla wtajemniczonych wiadomo o którego kierownika chodzi). Nie polecam tej firmy jako pracodawcy.

Podpowiedzcie czy firma prowadzi teraz rekrutacje i warto aplikować?

Robo

Wygląda na to że J.W. został podstawiony żeby tak kierować rozchwianą właścicielką (usunięte przez administratora) żeby firma poszła za bezcen w ręce konkurancji, firma nic nie warta ale fachowcy i marka jest łakomym kąskiem

Xyz
@Robo

No nie na darmo ma u nas w firmie ksywkę" likwidator" w Porcie też narobił gnoju zanim prezes go wywalił

@Robo

Robo, zapewne jesteś sfrustrowanym "byłym pracownikiem" któremu najprawdopodobniej nie ułożyło się w firmie, ale po co takie komentarze? Nie masz pojęcia jak działa firma i na jak wysokim jest poziomie rozwoju dlatego też powinieneś powstrzymać się od pisania nieprawdy i obrażania J.W oraz Właścicielki. Ludzie pracujący w firmie to jak piszesz " łakomy kąsek" dla konkurencji i z tym mogę się zgodzić, ale czy pracowaliby tak długo w firmie gdyby było źle?

Drzwiowiec

"Pracowniku", nie trzeba być byłym pracownikiem by coś o firmie móc powiedzieć. Opinię o tej firmie ma każdy, który się z nią na rynku zetknął.

Maciej WWO
@Xyz

Pracowałeś w Porta? Wiem dlaczego tzw. LIKWIDATOR nie pracuje w Porta.... Za ambitny jest dla tak wypłowiałej firmy gdzie niema siły przebicia w momencie kiedy miał dobre pomysły na rozwój firmy a pamiętam takie dwa

Karol
@Maciej WWO

Mógłbyś napisać, jak wyglądają kwestię dodatków do wynagrodzenia w przypadku pracy w firmie Interdrex? Czy firma praktykuje tego typu dodatkowe wynagradzanie zatrudnionych pracowników? Jeżeli tak, to proszę, abyś opisał, na jakie dodatki można liczyć? Będę wdzięczny za rzetelne informacje na ten temat.

Opik

Drogi pracowniku , przestań lukrować. Albo po prostu podpisz się jako rzecznik spółki. Będzie przynajmniej jakoś bardziej wiarygodnie. Przecież jeżeli ktoś współpracuje z Interdrexem to zna tę firmę.

@pracownik@
@Opik

Myslę ze to pani kadrowa najbardziej zaufana osoba p.prezes robi za rzecznika ,strzał w dziesiątkę pani Elu?????

Xyz
@Maciej WWO

A nie wiesz dlaczego mu nie poszło w Interdrex ?, słyszałem że też narobił syfu tymi swoimi "pomysłami"

Gd

W porządku firma. Nie rozumiem narzekań i marudzenia ludzi. Trzeba pracować. Uczciwa firma.

Zuzanna

@Pracownik@, możesz przybliżyć kwestię tych trzech osób o których wspominasz w swoim poście? Są to osoby na stanowiskach kierowniczych, które oceniają pracę pracowników zatrudnionych w firmie Interdrex? Jak ocenisz warunki zatrudnienia, które oferuje pracodawca? Czy wynagrodzenie na stanowisku, które zajmujesz jest konkurencyjne na tle stawek rynkowych? Podziel się z nami swoimi informacjami na ten temat.

Pracownik@

W drexsie jest tak są dwie panie i pan które wpływają na szefową co do opinii o pracy danej osoby," znają się "na wszystkim od sprzątania po maszyny cyfrowe i tak naprawdę twój los jest zależny od tego jak z nimi żyjesz i jak przekażą wyżej wygodne dla siebie fakty .Zarządzanie oparte na plotkach .Nikt nie jest pewien dnia ani godziny w tej firmie .Stres,stres i jeszcze raz stres.

Zuzanna

@Drzwiowiec, możesz bardziej szczegółowo napisać w jaki sposób miałeś kontakt z firmą Interdrex? Byłeś klientem, współpracownikiem tej firmy? Napisz, proszę, jak wyglądała Twoja sytuacja odnośnie wiedzy na temat warunków pracy w firmie Interdrex.

Zuzanna

@Pracownik, dziękuję za koleją odpowiedź w wątku opinii o pracy w firmie Interdrex. Czy możesz do swojej wypowiedzi dodać coś jeszcze na temat możliwości rozwoju zawodowego w tym miejscu pracy? Czy pracodawca dba o ten aspekt i organizuje ciekawe merytoryczne szkolenia, które podnoszą kwalifikacje pracowników? Napisz proszę coś na ten temat.

Zostaw merytoryczną opinię o Interdrex Sp.z.o.o - Bieszkowice

• Jak się pracuje w Interdrex Sp.z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Interdrex Sp.z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Interdrex Sp.z.o.o?

Kandydaci do pracy w Interdrex Sp.z.o.o napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Interdrex Sp.z.o.o
2.5/5 Na podstawie 53 ocen.
  • Gdańska 50
    84-206 Bieszkowice