Opinie o Bimos Transport w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Bimos Transport. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Bimos Transport o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bimos Transport w Gdańsk

riki

a co taka cisza w temacie tej firmy? ma ktos jakies nowe fajne newsy? ekwiwalenty za urlop zaplacone?

andrzej75

a jak jest z wypłacaniem ryczałtu za nocleg? z poprzednim pracodawcą będę musiał zacząć walkę o moje pieniądze, ryczałtu nie wypłacał ponad 3 lata, kolega polecał kancelarie z gdańska optima-odszkodowania, http://ryczalt-nocleg.pl/strona-glowna,1,pl.html , może wy macie jakieś opinie na temat kancelarii? ciągle trzeba tylko walczyć o swoje pieniądze, nie chciałbym żeby w nowej firmie było tak samo

fy
@andrzej75

Żaden ryczałt się nie należy, chyba że faktycznie spałeś w hotelu i masz na to rachunki, faktury itp. Mącicie tylko kierowcą w głowie a gwarancji żadnej nie dajecie, także (usunięte przez administratora) you. Jestem kierowcą i byłem pracownikiem tej firmy. O firmie nie mam dobrego zdania a o reklamach na forach pracowniczych tym bardziej.

kiti
@fy

byles pracownikiem tej firmy, a jakie masz o niej zdanie? jak placa jaka umowa jakie warunki? zastanawiam sie nad praca tam.

wiki

Stasiek dawaj do nas a ile zarobisz a ile i kiedy wyplaca to zalezy od humoru szefowej.

stasiek

??????? ile płaca ??/

Rozmowę kwalifikacyjną w Bimos Transport masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko DIAGNOSTA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
wiadomo kto

ale Niemcy rzucili klode pod nogi i jak tu zaplacic kierowcy 8.50eur za godzine pracy. teraz jest dylemat jaka umowe dac kierowcy. Brawo Niemcy tepic takich wyzyskiwaczy, niech sami wsiada za fajere i sobie jezdza. Nosil wilk razy kilka poniosa i wilka. A ciekawe jak jeszcze diety teraz roliczac? Oj byl bol glowy w swieta.

riki

oni tam zawsze szukaja kierowcy a z tym polecam to przesada

collins

Właśnie zamierzam zacząć , zobaczymy co czas przyniesie? dam znać co i jak !!!?????

niki
@collins

nie wazne jak zaczynasz wazne jak konczysz.a tam czas nie goi ran

zyczliwy2

kolego studencie ta firma duzo obiecuje a pozniej wykorzystuje o wolnym zapomnij bo zawsze trzeba jechac bo klient nalega a to g... prawda zalegaja z kasa za 3-4 kolka i zawsze pani G. mowi ze przeleje. ogolnie mowiac szukaj innej firmy bo tej nie polecam. pracowalem tam i wiem jakie to (usunięte przez administratora) inni co pracowali tez maja taka opinie tylko ze ich opinie zostaly usuniete.

aj

KIEROWCO ! - Zgodnie z prawem należą Ci się: Diety Noclegowe, Diety Żywieniowe, Płatne Nadgodziny. Czy wiesz, że pracodawca ma obowiązek zapewnić ci godne warunki noclegowe - poza ciężarówką?. Jeżeli obecny lub były pracodawca nie stosuje się lub nie stosował do obowiązującego prawa? Masz prawo do odszkodowania!!!. Pomożemy wywalczyć najwyższe odszkodowanie wahające się od 30 000 do 100 000 PLN !!!. NAWET DO TRZECH LAT WSTECZ !!!, NIE POBIERAMY OPŁAT WSTĘPNYCH !!!.Prowizja, tylko za wygraną sprawę !!!. www.servitutes.pl telefon: 723 667 790

Praca czy zlecenie?

wiadomo kto

da się wyżyć???????? No bez jaj Panowie bronicie tego za.....go pracodawcę? Panowie nie pozew zbiorowy tylko każdy oddzielnie, będzie wesoło.

nick

kolego co Ci po umowie o pracę?nawet na stałe daje i co z tego?najniższa krajowa i 120zł za dobę za granicą, za miesiąc pracy wychodziłoby około 3500zł a płaci 2500zł.(usunięte przez administratora)

wiadomo kto

OJ widzę że nie nadążamy z usuwaniem negatywnych opinii panie(usunięte przez administratora) , a koledzy się rozwinęli i prawdę piszą na forum . (usunięte przez administratora)

nick

No to ma Pan opinię świetną widzę, każdy pisze negatywnie i ma racje. I osobiście też odradzam wszystkim, którzy chcą złożyć cv u Pana (usunięte przez administratora). Wypłaty na kilka rat i jeszcze spóznione, zero szacunku do człowieka, telefony operator zaczął blokować (usunięte przez administratora) stracisz tylko nerwy, czas i pieniądze. Mam nadzieję, że te wszystkie komentarze skutecznie zniechęcają potencjalnie przyszłych pracowników. Niech Pan (usunięte przez administratora). w końcu zrozumie, że takie traktowanie pracowników odbije się na nim bardzo szybko.

Zenek

Majowie mnie tak nie zaskoczą jak (usunięte przez administratora)

@Zenek

koledzy widze ze w tej firmie klimat jest nieciekawy.a na wlascicielu nie zostawiacie suchej nitki co jest grane

jacek krygier(driver)

No kazde auto jest dobrze wyposazone ale zasada jedna-jak dbasz tak masz i jedziesz bez klopotu-.pracowalem u jednego to po 4 tyg zjazd i nie bylo u mnie wolne tydzien tylko poswiecalem dzien na sprawdzenie auta co do zrobienia ew.wymiany .mam lepiej niz inni bo ani dzieci i kobiety(zdziercy monety),i w firmie tylko ja mialem najsprawniejsze auto ktore dopiero po przebiegu 500 000km cos przy silniku bylo do zrobienia.kierowcy w firmach czesto sie zmieniaja bo wylatuja za walki z paliwem co jest (usunięte przez administratora) zle!!!!!europe zwiedzasz i jeszcze ci placa.zaznaczam ze nie mialem okazji w tej firmie pracowac.szkoda

zadowolony

plus -samochody dobrze wyposażone. minus-...no, nie ma. super pracodawca. oczywiście jeśli jesteś urodzonym kierowcą, a trasa to twoje życie, z żoną nie możesz wytrzymać, do tego dzieci cie drażnią to ta firma jest idealna dla ciebie. odpoczniesz sobie od nich, nic nie będziesz w stanie zaplanować bo musisz być w gotowości do jazdy albo akurat jesteś w trasie(usunięte przez administratora) .. no cóż, znaczy jesteś kiepski kierowca, twoja wina, jakoś te pieniądze z ciebie ściągną. do tego w trasie ręczne przeładunki z auta na auta... krzepę sobie wyrobisz, także luzik. coś tam ponoć z kasą się porobiło ale to niech koledzy się wypowiedzą bo ja już tam nie pracuje i to była jedna z lepszych moich decyzji. pozdro chłopaki :)

zaorany

pomylka......tak mozna wystawic opinie o tej firmie

nico

Czy ktos poleca ta firme? Jak traktuja tam kierowcow?

nick

bo to jest forum i kazdy jest pod nickiem, widziales forum zeby ludzie byli pod imieniem i nazwiskiem?

Zostaw merytoryczną opinię o Bimos Transport - Gdańsk

• Jak się pracuje w Bimos Transport?

Zobacz opinie na temat firmy Bimos Transport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Bimos Transport
2.2/5 Na podstawie 60 ocen.
  • MARII LUDWIKI 81
    80-034 Gdańsk