Związek Centralny Dzieła Kolpinga w Polsce

Kraków

Opinie o Związek Centralny Dzieła Kolpinga w Polsce

Egza

Organizacja pozarządowa, w której panuje bardzo miła i sympatyczna, wręcz rodzinna atmosfera. ZCDK realizuje wiele projektów unijnych i nie tylko unijnych.Płaca uzależniona jest od budżetu projektu. Pracy dużo, ale warto. Można zdobyć doświadczenie. Są szkolenia, wyjazdy zagraniczne. Praca nie musi ograniczać się tylko do miasta Krakowa, w ich projektach można pracować także w stowarzyszeniach w całym kraju - RK. Polecam ZCDK!

ert

Organizacja w porządku. Atmosfera twórcza, ale i przyjazna. ZCDK realizuje wiele projektów i grantów. Płacą tak jak im pozwala budżet w projektach. generalnie nikt się nie obija (choć jest tam taki jeden rodzynek funkcyjny;), pracy sporo, wyjazdów zagranicznych też (jak ktoś lubi), dobre miejsce. Generalnie polecam

Zostaw opinię o Związek Centralny Dzieła Kolpinga w Polsce - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Związek Centralny Dzieła Kolpinga w Polsce