itBCG Sp. z o.o.

Opinie o itBCG Sp. z o.o.

rty

@oalal hej noo w takiej brazy to z cala pewnoscia zawsze bedzie zapotrzebowanie do pracy tylko ze wiaodmo ze tu ososba bez odpowieniego wyksztalcenia czy tez dosiwadczenia to raczej pracy nie zdobedzie..

wojtek

nie polecam ! byłem tam na rozmowie o prace facet z którym rozmawiałem całkowity brak kultury i brak kompetencji i zgrywał ważniaka na spotkaniu ziewał i był wyraźnie bardzo zmeczony. po rozmowie okazało sie że to rekrutacja dla firmy INFINITE z Lublina. oczywiście po spotkaniu żadnej informacji zwrotnej jeżeli tak przebiegają rekrutacje w itbc w warszawie to współczuję firmie INFINITE i niech ją świeta panienka ma w opiece amen :)

Beata

Fajna firma z dużym potencjałem.

Fabio

Bardzo fajna atmosfera pracy. Słyszałem ze teraz duże zmiany u nich. Jakieś duże przejęcia małych firm się szykują. Chyba dobry kierunek

Maxo

Fajna firma. Kwoty do indywidualnej negocjacji.Można się dogadać. Generalnie Polecam .

Marek

Zachęcają mnie wasze wpisy do podjęcia pracy w itBCG. Ważne tez że według was praca rozwija i można się czegoś od fachowców nauczyć. A możecie napisać jakie są w tej firmie pieniądze do zarobienia?

Maciek

Poszukują teraz handlowców do sprzedaży produktów i .NEtowców.

Hubert

Młodych zdolnych w tej chwili potrzebują. Widziałem ogłoszenia

American

Dużo wyzwań i pracy i nowych projektów. Fajny młody zespół.

Bruce

W jaki sposób można awansować w firmie, gdzie jest się pod prezesem gdyż jest kilku pracowników? Wytlumaczcie mi to, proszę.

Neo

Własnie zostałem zatrudniony w itBCG :) Jest ok. Dużo wyzwań które lubię. Dziękuję.

AAA

firma itBCG nie jest spełnieniem marzeń i nie ma tam miłej atmosfery. O rozmowie nt. zwiekszenia stawki można zapomniec natomiast dla nich najlepiej jakby ktos pracował za talerz zupy. Ludzie są tam wykorzystywani i są tam mega rotacje bo nikt nie chce tam dłużej zostać i nie wiąże przyszłości z tą firmą.

Mario

Właśnie kończę współprace z itBCG i dalej będę realizował się w swojej własnej działalności. W itBCG bardzo dużo się nauczyłem i polecam firmę. Miła atmosfera.

Pracowałem tam 3 lata i bardzo miło wspominam ten okres. Fajna atmosfera i ludzie. Firma cały czas ewaluuje w różnych kierunkach i nie miałem problemów z nimi.

gary oldboy

Ta firma istnieje już na rynku 10 lat, więc brak kompetencji nie jest spowodowany brakiem doświadczenia. Dla chcących podjąć tam pracę - nieterminowo wypłacane wynagrodzenie to standard. Jeśli w ogóle zostaje wypłacone.

gosc

Fajna atmosfera w pracy, niestety co charakterystyczne dla młodych przedsiębiorców, brak kompetencji i umiejętności zarządzania.

Zostaw opinię o itBCG Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie itBCG Sp. z o.o.