PabloNET

Radom

Opinie o PabloNET

Iwo

Czy możecie wyjaśnić dlaczego tak dawno nikt nie pisał? Czyżby praca w PabloNET była tak dobra, że nie chce się nikomu pisać?

sumak

Taka praca przy komputerze może rzeczywiście być w miarę prosta, ale wydaje mi się, że zarobki u nich są raczej adekwatne do powierzanych obowiązków, więc nie tak źle.

Łukasz

wykonali mi stronę firmową i kolka innych zleceń, mogę ich polecić. Ceny do zaakceptowania

janek

Mogę ich polecić, wykonali mi sklep internetowych, działa tak jak chciałem.

wacław

Firma wykonała mi sklep internetowy, mogę ją polecić.

radny

Zlecałem firmie pabloNET kilka projektów i nie miałem żadnych zastrzeżeń. Polecam.

idek

Oj chyba się sputnikowi coś pokręcioło. Nie chodzi o firmę Pabło tylko PabloNET, czylifirmę, która ma doświadczenie w tworzeniu stron internetowych. Z tego co wiem to biuro handlowe mają w Radomiu. Może Pabło zajmuje się importem tekstyliów z Chin , ale Pablo Net z pewnoscią tego nie robi. Chyba wątek trochę sie pogubił komuś.

tomek

Witajcie, ja miałem przyjemność wykonywać zlecenia graficzne dla firmy Pablonet. Różne formy reklamy, grafika ulotek, plakaty itp. - przyznam że szef jest wymagający, grafika robiona musi być super, na wysokim poziomie, ale dzięki temu nauczyłem się paru rzeczy i moje umiejętności graficzne rozwinęły się :) Dlatego miło wspominam zlecenia dla firmy Pablonet . Polecam!!

Seba

herba
@Seba 19.06.2013 11:40
Firma wykonywała dla nas sklep internetowy. Strona działa bez zarzutów. Koszt wykonania do zaakceptowania....

potwierdzam, nam też robili sklep internetowy i jesteśmy bardzo zadowoleni z systemu cms, autorski, przemyślany, nie ma niepotrzebnych elementów. jest tylko to co potrzebujemy.

herba
@Seba 19.06.2013 11:40

sklepik

Tak, zgadzam się. Pan Paweł robił nam sklep internetowy i jesteśmy bardzo zadowoleni! Sklep jest bardzo profesjonalny i super wygląda :)

Marek

Firma godna polecenia.

CMO

Szanowni Państwo, błyskawiczny kontakt, szybkość działania, profesjonalizm to główne atuty firmy PabloNETz Radomia, która wykonała naszą witrynę internetową wraz z panelem administracyjnym do zarządzania treścią. Powierzone zadania zostały wykonane zgodnie z umową, z należytą starannością i terminowością oraz fachowym, aktywnym doradztwem ze strony Firmy. Z przyjemnością zatem i pełną odpowiedzialnością polecam firmę PabloNET i p. [usunięte przez administratora] , jako rzetelnego partnera we współpracy przy realizacji podobnych przedsięwzięć.

JANKA

Współpraca z firmą "Pablonet" była bardzo owocnym i miłym doświadczeniem. Strona została wykonana terminowo, z uwzględnieniem wszystkich uwag i preferencji. Wygląda profesjonalnie, przejrzyście i bardzo podoba się naszym Klientom. Koszt wykonania w porównaniu do jakości usługi bardzo niski. Serdecznie polecam współpracę z firmą Pablonet, z pewnością będą Państwo usatysfakcjonowani.

Zostaw opinię o PabloNET - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PabloNET