Profeko sp. z o.o.

Radom

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 2 ocen.

Opinie o Profeko sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Profeko sp. z o.o.

domik

Mądry, skoro Profeko jest firmą działającą w branży IT, która swoją ofertę adresuje do przedsiębiorstw sektora Usług komunalnych i Gospodarki odpadami to najlepiej aplikowac tu jako programista. Jednak póki co nie maja rekrutacji.

Koles

I znowu usunęli no no no... Najwieksza żenada jaką widziałem w IT. Płacą mało, że aż śmiech. Klienci non stop dzwonią, że coś nie działa. Wiedza merytoryczna mała. Jak umiesz cos więcej jak sie upomnisz o swoje to wylot. Szukają jeleni, którzy mają kiepską sytuację i za nędzne pieniądze zrobią za nich robote. Pojęcia Ci ludzie nie mają o informatyce no może poza jedną osobą, ale ona w miare zarabia, reszta wyrobniki. Wyzysk jakich mało, nie wierz w nic co mowią, bo to klamstwa. O wszystko proś na papierze a wiem ze nie chcą dawać, bo łamią prawo pracy jak im wygodniej. Umowy nie chcą dawać, tydzien przychodzilem bez podpisania umowy o pracę co jest nielegalne, musialem sie upominać. Niby czlowieka sprawdzaja czy cos nie wiem - pewnie jakbym sie im nie spodobal to nawet bym kasy nie dostal. To samo z nadgodzinami chcą najlepiej za darmo, bo inaczej oni nie zarobia wystarczajaco duzo hehe.

anonim

marna mala firma . mysleli ze zrobia biznes na smieciach i o maly wlos nie zatrudnilem sie na stanowisku wdrozeniowca. partzantka

Zostaw opinię o Profeko sp. z o.o. - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Profeko sp. z o.o.