Opinie o Pecetownia Serwis Komputerowy Kontny Piotr w Radom

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Pecetownia Serwis Komputerowy Kontny Piotr. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pecetownia Serwis Komputerowy Kontny Piotr na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pecetownia Serwis Komputerowy Kontny Piotr w Radom

Sabina Nowy wpis

Ok widzę wpisy, że firma nie prowadzi teraz rekrutacji. Ale mnie ciekawią opinie pracowników o warunkach zatrudnienia, aby wiedzieć zawczasu, czy warto czekać na ogłoszenie od nich. Czy jak ktoś tu pracował jako serwisant, to czy płaca na etacie więcej niż najniższa krajowa? Chodzi o osobę która ma doświadczenie 4 lata.

Filipxs Nowy wpis

Bardzo dobra i miła obsługa mi doradzili i pomogli jestem zadowolony polecam

Cześć, ja tu w sprawie praktyk i ewentualnej pracy. szukam obecnie swojej ścieżki w karierze, a ze elektronika już kiedyś się bawiłem to chętnie dalej bym w tym działał. Jakiś czas temu było napisane, że pracują 3 osoby na serwisie, a z jak dużym doświadczeniem? Na przyuczenie dałoby rade się zwerbować? Komercyjnie?

Piotr Kontny

Dzień dobry, w tej chwili nie prowadzimy nowego naboru. Pozdrawiam, Kontny Piotr - PeCetownia

Natan
@Piotr Kontny

Rozumiem. Tak było w zeszłym roku. A w tym są plany na powiększenie zespołu pracowników? Można się spodziewać nowych rekrutacji? Jak tak to kiedy?

@Natan

Dzień dobry, gdy pojawi się taka informacja - zamieścimy ją na w/w portalu. W tej chwili nie prowadzimy rekrutacji.

@Piotr Kontny

Czyli trzeba być czujnym i szukać w necie. A jakbym się zdecydował wysłać do firmy CV w ciemno to jest szansa że będzie brane pod uwagę przy następnych rekrutacjach? Warto to zrobić?

Jak długo trwa proces awansu w Pecetownia Serwis Komputerowy Kontny Piotr?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Pecetownia Serwis Komputerowy Kontny Piotr? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Alicja

Jestem zadowolona z usługi tej firmy. Laptop został naprawiony w ekspresowym tempie i w rozsądnej cenie. Polecam

Edyta

tu widzę negatywne opinie na temat usług a w googlach chwalili. skąd ta rozbieżność? chciałabym się dowiedzieć czy Pan obecnie kogoś u siebie zatrudnia, bo widziałam w dawnych opiniach pochwałę dla całej obsługi. wiadomo coś na temat możliwości podjęcia się pracy w serwisie?

@Edyta

Pani Edyto, w tej chwili załoga składa się z 4 osób. Trzech serwisantów oraz pracownicy administracyjno-biurowej. W przyszłości mam plany na rozszerzenie działalności o kolejne stanowisko obsługi klienta, ew. sprzedaż internetowa. Jeżeli chodzi o rozbieżność w opiniach, niestety nie mamy wpływu na wystawiane oceny. Na negatywne opinie zostały udzielone stosowne odpowiedzi ( szczególnie google ), sprawy te zostały już dawno wyjaśnione. Z poważaniem, Kontny Piotr PeCetownia - Serwis Komputerowy.

Edyta
@Piotr Kontny

Witam. Można się czegoś więcej dowiedzieć na temat rozwoju firmy? Obecnie wciąż w planach jest stanowisko odnoszące się do sprzedaży internetowej? Kiedy można byłoby oczekiwać potencjalnych naborów? I na czym praca by polegała? Byłoby to stacjonarnie? Pozdrawiam

@Edyta

Dzień dobry, Na ten moment obowiązki sprzedaży internetowej przejeła moja aktualna pracownica. Gdyby zaszła potrzeba zatrudnienia kogoś na to stanowisko - preferuję formę stacjonarną. Jeżeli jest pani zainteresowana współpracą, prosze o wysłanie CV na adres @ p.kontny@pecetownia.pl. Z poważaniem, Piotr Kontny PeCetownia - Serwis Komputerowy

Klient

Właściciel niemiły, wręcz chamski - chyba nie panuje nad emocjami. Wyższe kwoty naprawy niż ustalone przez telefon 10 min przed odbiorem sprzętu. Długi czas naprawy, brak kontaktu i informacji jaki będzie czas oczekiwania.

@Klient

Dzień dobry, proszę o informację, którego konkretnie zlecenia ( numer RMA ) dotyczy ten komentarz - wtedy będę mógł wypowiedzieć się w tej sprawie. Pozdrawiam, Kontny Piotr - PeCetownia.

gregor

Nigdy i nikomu nie polecam , oddałem do naprawy laptop dn.06.10.2020 , a dzisiaj 02.11 i cisza , wcześniejsze zapewnienia o niedługim zakończeniu naprawy to bajki

Arek22
@gregor

Miałem to samo. Mało zoorganizowany facet

@Arek22

@Arek22 - Dzień dobry, którego zlecenia konketnie dotyczy ta opinia ? Prosze o podanie numeru RMA - postaram się wypowiedzieć w tej sprawie. Jeżeli chodzi o wypowidź pana @gregor - dotyczy to naprawy laptopa Toshiby, która miała uszkodzony most północny ( płyte główną ) sprzęt już leciwy, naprawa poprzez wymianę mostu mijała się z celem, faktem jest, że w dobie pandemii mieliśmy bardzo duże opóźnienia w naprawach wymagających więcej czasu - sprawa została wyjasniona z panem Grzegorzem.

Wyklęty
@Piotr Kontny

Wymiana mostu to kiepski pomysł w starych laptopach. Lepiej poczekać na podobną płytę główną na Allegro lub na laptop, który można rozłożyć na części i przełożyć płytę główną Klient powinien o tym wiedzieć. Sam miałem podobną sytuację (nie w tym serwisie, tylko innym) i po miesiącu kupiłem laptop zastępczy na raty (też starszy). Po odebraniu naprawionego laptopa sprzedałem go, bo miałem lekko nowszy Nie warto zwodzić klienta, bo może on tracić kasę, gdyż nie może pracować na sprzęcie. Lepiej powiedzieć brutalną prawdę, że czas oczekiwania będzie długi, nawet pół roku (rzadko ktoś wystawia to co chcemy kupić jeśli chodzi o płyty) Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Pecetownia Serwis Komputerowy Kontny Piotr - Radom

Pecetownia Serwis Komputerowy Kontny Piotr
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Miła 10
    26-600 Radom