Dasson Import - Export

Maszewko

Opinie o Dasson Import - Export

etg
użytkownik zarejestrowany

czesc, widze ze od lutego w firmie poszukuja magazyniera w miejscowisci Maaszewko chodzi o załadunek/rozładunek towarów ,wystawianie dokumentów magazynowych

????

Co ty straszysz ludzi- za to, że prawdę piszą - jak ich coś boli to piszą po to są takie fora i zastraszanie w tych czasach jest nie na miejscu a jeśli dobrze rozumiem powyższe posty - to oszczerstwa lecą w dwóch kierunkach także maść na ból tyłka dla dwóch stron bo nawzajem się kopiecie.Prawdy nie zabronisz ludziom pisać - jedna osoba może pisać głupstwa ale tu są wypowiedzi wielu - czyli faktem jest że w firmie jest coś nie tak - pracownicy głośno o tym mówią bo w tych czasach mają do tego prawo - to nie czasy na mobing , niepłacenie za nadgodziny, obrażanie ludzi, zastraszanie , oczarnianie - ludzi należy szanować bo ciebie kiedyś tęż ktoś może tak potraktować .

P.s Proponuje zakupić maść na ból tyłka ;)

Radzę ważyć słowa - minęły czasy kiedy można było w internecie pisać oszczerstwa bezkarnie :) Do zobaczenia

Dziecino to my(usunięte przez administratora)na tej produkcji i wiemy że źródełko nie wyschło dla tych co ciągle chapią cudzą własność bo przecież wszyscy wiedzą na firmie, że to kierowniczek magazynu ze swoja laską dwa darmozjady okradają firmę i oczerniają innych pracowników, nawet stróże to potwierdzają i sie śmieją z szefa że nie widzi pod nosem złodziei. Ale ty też pewnie z biura bo albo udajesz że tego nie wiesz albo z ciebie tepą dzida. A na produkcji niestety rządzi banda darmozjadów i wszyscy o tym wiemy i czyjeś puste słowa tego nie zmienią. Pracujemy w syfie, bałaganie i brudzie, pakujemy zasmrodzone produkty, dorsza razem z łososiem na jednym vacuum, krewetki- to jakaś masakra. Idiotko kupa ludzi z produkci szuka pracy i pewnie o tym wiesz bo wszyscy sie boją że do wiosny śladu po tej firmie nie będzie.Zostanie tylko cudowna kadra z pustą blądynką z kontroli na czele.Dla mnie to też problem bo pracować trzeba.

Dziecino.... Własnie tacy jak Ty psują (a właściwie psuli) wszystko. Spiski i owszem były i to na potęgę - mam nadzieję, że ręce zwiędną tym którzy się nachapali cudzej własności, no ale niestety źrodełko już dla Was wyschło. Na darmozjada popatrz w lustrze ;) Powodzenia

Iza

Oj teraz to tam dopiero jest rozpierducha - he he coraz więcej ( usunięte przez administratora ) pracować nie ma komu , wszyscy po kątach spiskują , jest niezdrowa atmosfera tak jeszcze chyba w tej firmie nie było - ja również zamierzam pracować najdłużej do końca miesiąca i się zwalniam - atmosfera nie do wytrzymania, rządzi banda darmozjadów

zygi

( usunięte przez administratora )!!! Nie płacą za nadgodziny , zmuszają do pracy w soboty i nie płacą . ( usunięte przez administratora ). Pracują tam tylko ci którzy muszą lub nie mają wyjścia. Nie polecam tej firmy.

Zostaw opinię o Dasson Import - Export - Maszewko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dasson Import - Export