Opinie o Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) w Piotrków Trybunalski

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) w Piotrków Trybunalski

mike

nie rozumiem po co to forum skoro negatywne komentarze sa ciagle usuwane przez PANA KOORDYNATORA,

mike

W firmie kramel nie ma czegoś takiego jak umowa o pracę i etat vanseller musi mieć działalność wiem bo pracuje tu już trochę jako vs chyba że teraz coś się zmieniło o czym nie wiem

Piszcie na maila osoby które pracowały w Kramelu. lolus2015@wp.pl

lasvegas

Witam Proszę podeślij maila jak pacowałaś w Kramelu, chcę przedyskutować kilka spraw

lolu2015

Daj kontakt do siebie

lolus2015
@lolu2015

lolus2015@wp.pl

Mateusz

Warto nie warto tam pracować ? Chodzi mi o stanowisko vs na Warszawę.

Bronek

Artur a jak jest z tym podatkiem i ubezpieczeniem firma obecnie pokrywa wszystkie koszty?

Artur

Praca jak praca. Narobić się trzeba, ale tak jest w każdej prywatnej firmie. To nie jest instytucja charytatywna. Płacą dobrze, zawsze w terminie, miałem pewne obawy związane z założeniem własnej działalności, ale w tej kwestii firma akurat spisała się na medal - bardzo pomagają. Kolegów z grupy stać żeby w czasie urlopy wylecieć na tydzień na wycieczkę zagraniczną i to nie do Turcji czy Hiszpanii, ale na drugi koniec świata, więc z zarobkami na pewno nie jest tak źle. Plany są spokojnie do wyrobienia, potrzeba trochę zaangażowania i odpowiedniego podejścia do klienta. Jak ktoś jest miły, niekonfliktowy i ugodowy to sobie poradzi. Ale jak jesteś gburem i "burakiem" to możesz mieć problemy. Kierownictwo z Piotrkowa wymagające, ale z ludzkim podejściem, choć i tak najwięcej zależy od twojego regionalnego kierownika - jak jest obrotny i zna się na rzeczy (ja akurat tak miałem) to jego vansellerzy mają komfortową sytuację. Na minus na pewno ta nerwówka pod koniec miesiąca. Wszyscy się spinają maksymalnie, żeby podopinać targety i być ze wszystkim "na czysto" żeby nie oberwać po premii. Pracowałem już w kilku tego typu firmach i Kramel oceniam najlepiej z nich wszystkich.

Bronek

Witam jest tu jakiś Vanseler z podkarpacia? jak sprzedaż ich produktów w rejonie Dębicy- Rzeszowa? Plany do wyrobienia ?

Airbag

Firma jest ok pracuje tutaj długo. Wypłaca i jesli tylko ty ich nie oszukujesz i grasz fair to oni tez tak graja. Ale! Za duzo nowych pomysłow i ludzi na wysokich szczeblach ktory nigdy nie pracowali w terenie i nie maja pojecia na czym polega vanselling i panowie ci nie rozumieja ze nie jestersmy jedyna hurtownia we wszechswiecie i klient nie poczeka na nas miesiac zeby kupic gume na rabacie 0% panowie z 8 lat temu tak mozna bylo grac z klientem ale nie w 2015r. Fajnie by bylo zeby ktos otworzyl oczy i przestal utrudniac prace ingerujac w trasy tworzone przez doswiafczonych vs. Wiekszosci z nas zalerzy na zamykaniu planow i braniu 100%premii nie jestesmy tutaj dla zabawy tylko dla złotowek. Wiec panie x "uzdrawiaczu systemu" przestan psuc to co hula i nie tworz nowych nie przemyslanych pomyslów zeby tylko pokazac ze twoje stanowisko jest potrzebne! Pozdrawiam człowiek ktory chce pracowac tak jak sie pracowalo przed przyjeciem pana! Jakos wtedy kazdy vs mial z 5do10% wieksze wyniki..... czyli wiecej kasy dla firmy i dla vs i po obu stronach na koniec miesiaca byl tylko uśmiech!!! ":):):)

Igorro

Powiem tak: nie ma co narzekać. Narobić się trzeba, ale tak jest w każdej prywatnej firmie, która nastawiona jest na zysk. Jak ktoś chce się poobijać to musi sobie załatwić pracę w urzędzie państwowym. Zarobki średnie: mało nie płacą, ale fortuny na pracy w Kramelu też nie zbijesz. Dużo zależy od organizacji pracy własnej: jak ktoś jest obrotny i potrafi sobie wszystko poukładać jak trzeba to będzie z tej pracy zadowolony.

Mathew

Szkoda mi to czytac ze macie tak zle:-) ja narzekam bo jestem wybredny ale 2 tys zeby dostac nie musisz sie starac nawet;)pracuje w kramelu i nie zamoerzam zmieniac poki co pracy .kto chce sie rozwiaj moze probowac a tu nauczysz sie sporo;) targety sa ppdnoszone jak wszedzie bo chodzi o rozwijanie a nie cofanie.Raz ciezko raz ciezej ale wiesz za co pracujesz

Ciekawy

Witam, dostałem dziś zaproszenie na rozmowę o pracę do firmy Kramel, rzutcie podstawami jaka kasa jak sie pracuje czy warto itp?

mike

Pracuje tu od 7 lat na poczatku było dobrze.nawet b.dobrze ale gdzieś od 2lat zadowolenie coraz mniejsze kasy ledwo starcza od wypłaty do wypłaty plany realizuje co trzeci miesiąc gdzyz są nierealne do wykonanania

Stan

@halina Nie pracuję w Kramelu, ale jak czytam wasze wypociny, to się za głowę łapię. Gdzie duża rotacja jest pozytywnym zjawiskiem? Jak firma ma dobrych i wyszkolonych pracowników, to po co ich zmieniać? Nowego pracownika trzeba wyszkolić, a i to jest niewiadoma, bo może się okazać że jest słaby, lub nie przykłada się do obowiązków i ktoś za niego musi część roboty wykonywać. Duża rotacja jest tylko w dziadowskich firemkach wykonujących proste prace, bardzo słabo opłacanych i oszukująca pracowników. Jedni trochę popracują zwalniają się jak taki "byznesmen" zaczyna ludzi oszukiwać i wyzyskiwać, potem przyjmuje nowych "frajerów", i tak w kółko. Takie zagrania są w różnych bantustanach i innych - kartoflanych republikach, a nie w cywilizowanych państwach i poważnych firmach, gdzie pracowników się szanuje i dobrze wynagradza.

stig

halinko kramel sie nie rozwija tylko nikt ci nie bedzie pracowal w takich warunkach

mike

witam w ostatnim czasie spora ilosx vs zlozyla wypowiedzenie pracy a firma nie nadaza zatrudniac i szkolic nowych vs a szkolenie raczej potrzebne gdyz przyjmuja tu kazdego od kelnera do fryzjera doswiadczenie nie potrzebne jak dla mnie to troche dziwne no ale coz zobaczymy jak w niedlugiej przyszlosci to sie odbije

mike

jezeli szukasz normalnej pracy to tutaj jej nie znajdziesz poszukaj czegos innego tutaj duzo obowiazkow a kasa mala

mike

od pewnego czasu coraz gorzej targety co miesiac wieksze a kasa coraz mniejsza ogolnie dla starych pracownikow nie za dobrze nie polecam pracy tutaj

cichy

Jak żyć panie prezesie za 2 tysiące ,jak zyc ma biedny robaczek.

sam
@cichy

tak - 3 tysięcy ale natto na FV - minus ZUS i podatki i wielki H.. ci zostanie :)

sam
@cichy

tak - 3 tysięcy ale netto na FV - minus ZUS i podatki i wielki H.. ci zostanie :)

@sam

Witam Pracowałeś w Kramelu, możesz dać maila, chciałbym podyskutować

nowy

jak w przypadku napraw samochodu, badań technicznych w pracy PH?

• Jak się pracuje w Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność)?

Zobacz opinie na temat firmy Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność)?

Kandydaci do pracy w Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

2.1/5 Na podstawie 832 ocen.
  • Piotrków Trybunalski