2 Dodaj opinię
2 811 610 5 1

Opinie o Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Kramel

Dzień dobry! Zapraszamy osoby zainteresowane podjęciem pracy na stanowisku magazyniera kompletujacego lub kierowcy kat. B lub B,C o przesłanie aplikacji na adres e-mail kramel@kramel.pl Pozdrawiamy

Tak63Nie15
Onaa
Nazwa działu: Handlowy

Jestem po rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko PH. Rozmowa przebiegła spokojnie, lecz warunki jakie firma oferuje są tragiczne. Własna działalność auto(bus) na parkingu strzeżonym lub pod domem z oświetleniem niby na starcie źle nie płacą ale niski zus jest tylko przez rok a później to połowe pensji się oddaję. Jak ktoś na przetrzymanie szuka pracy to można zaryzykować...

GJT Nowy wpis
@Onaa

Połowa Twojej wiadomości się pokrywa z prawdą, a połowa nie. Albo źle zinterpretowałaś, albo źle zostało Ci to przekazane: 1. Własna działalność - tak 2. Auto - tak 3. Parking strzeżony- tak /koszty pokrywa firma/ 4. Wysokość zusu mały/duży - nie ma wpływu na finalne wynagrodzenie nawet po roku czy dwóch. Jeśli coś jest niejasne można zadzwonić do rekrutera i dopytać.

Paweł Nowy wpis
@Onaa

To idz na magazyniera 2200 na rekę wyciągniesz !!! BUHAHAHAHAHA Jak oni sobie nie przestana robić jaj, to chyba długo nie pociągną

Jack Nowy wpis
@Paweł

Piszesz to już kolejny raz i jakoś ciągną. Mało tego, konkurencja w Wołominie upadła, inna ma problemy z płatnościami za towar, a oni jakoś walczą. Mało tego, nowi producenci i sklepy chcą z Kramelem handlować. Wiesz może w czy tkwi ten fenomen czy to przerasta twój poziom inteligencji??? Nie kłam że 2200, bo nie jest to niczym podparte- pracuję to wiem!!!

Tak3Nie1
VS Nowy wpis
@Onaa

Później zwiększają ZUS. Pracuję 6lat. Słuchaj uważnie na rozmowie, ewentualnie dopytuj, jak coś jest niezrozumiałe.

Tak3Nie
Tomek

Witam. Czytam opinie o tej firmie czemu taka zła atmosfera jest i rotacja wśród magazynierow?

Mariola
@Tomek

No bo taki mamy klimat. Chciałbyś pracować za marne grosze w zabałaganionym magazynie , najlepiej 7 dni w tygodniu?. Każdy kto ma trochę rozumu i jakieś aspiracje to zaraz ucieka. Dziwią się ze nikt nie chce robić za 3000 brutto. Śmiech na sali

Tomek

Dzięki Marku za opinie. Z opisu kramel przypomina polski tytoń na białołęckiej znajdowała się ta firma bród smród 0 sanitariatów. Towar wszędzie rozwalony 0 ochrony na magazynie każdy mógł wejść wyniesc towar. Odrazu chcieli żebyś odpowiedzialność materialną podpisał. 3 dni wytrzymałem. Za 3000 brutto to niech szukają (usunięte przez administratora)

Jan
@Mariola

Jak to pracujecie7 dni w tygodniu, to na jaką umowę są zatrudniani pracownicy? Opowiesz jeszcze proszę dokładniej o wynagrodzeniu - jaka stawka na godzinę?

Yogi
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.
Nazwa działu: Produkcja

Witam, czy ktoś może powiedzieć coś konstruktywnego, odnośnie pracy w Płocku na magazynie ?

Łukasz

Ogólnie pracuje jeszcze w kamerach zagladam tu z nudów i z ciekawosci widze ze ktos podszywa sie pod moja nazwe jak mówil do mnie (usunięte przez administratora)jezeli ktos cos o mnie pisze ja nie musze tu siedziec i pisac non stop o pracy w Kramel i robic po zlosci komus ,zwolnilem sie z tamtad bo znalazlem cos innego i tyle tylko leniuchy wchodza tu i pisza kłamstwa i bzdury Wezcie sie do roboty ci co pisza

Rybeńka

Jak tam robaczki z kramela? Kolejny rok robicie całe świeta czy wam dyrcio da jakiś dzień wolny? Inwenturka już była? hahahah, Sorki ale śmieszy mnie to (usunięte przez administratora) i niewolnictwo tam HA HA HA Pewnie już nie mogą znaleźć parobków do roboty za grosze

KRÓL

Teraz to w W-wie rządzi chyba ten NAJWIĘKSZY DYREKTOR?

Tak2Nie1

@KRÓL

A co ciebie to obchodzi, książki piszesz? Zrozum to wreszcie że nikt po tobie nie płacze. Królu tron masz porcelanowy? Ha ha ha ha ha ha ha ha ha

Tak17Nie1

Król
@Wilk

Z ciebie taki Wilk jak ze mnie Król...

Jacobs
@Wilk

Ty masz juz chyba 7my nick name haha. Rozumiesz trolu po ang ?

Kramel to najlepsza firma
@Jacobs

Frustrat komentuje wpisy z przed roku , idz dzieciaku do psychiatry jak masz problemy. Za co cie wywalili z firmy? Pewno żeś pijus , obibok albo zwykły głupek

Były kramelowicz
Nazwa działu: Handlowy

Miałem nieprzyjemność współpracować z tą firmą przez krótki czas (jako handlowievc), i powiem tak jak ktoś lubi: - zapylać po co najmniej 10h - dostawać za to marne pieniądze - ponosić odpowiedzialność za towar, samochód, gotówkę otrzymaną i tą, którą się powinno otrzymać - jak jakiś klient nie zapłaci to w pewnym momencie firma będzie zdzierać kase za niezapłaconą fakturę z handlowca - pracę w pseudo atmosferze tzn. Jak Ci idzie dobrze to klepanie po ramieniu, a jak nie to dochodzenie jak w W11 co gdzie jak i dlaczego - zakładanie działalności gospodarczej, a co za tym idzie pożegnanie się z pełnym socjalem - jak zachorujesz to tracisz większość premii Jeżeli komuś takie warunki pasują to śmiało może aplikować wakatów wolnych nie brakuje :)

Tak33Nie4
VSR
@Były kramelowicz

Umówmy się, praca handlowca nie jest dla każdego. Napisałeś, że współpracowałeś krótko. Możliwe, że to nie jest praca dla Ciebie albo po prostu nie zdążyłeś rozwinąć skrzydeł. Ja pracuję od kilku lat i chciałem się odnieść do Twojej opini. Ad1. Zapylanie 10h dziennie nie jest wymagane. Wiadomo, na początku musisz poświęcić trochę czasu na zbudowanie relacji z klientami. Ale to inwestycja w przyszłość. Ad2. Marne pieniądze? Są ludzie w tej firmie, którzy wybudowali domy z tej pracy. Premię do podstawy masz nawet za to, że nie spóźniasz się do pracy. To firma handlowa. To normalne, że pieniądze, które chcesz zarobić, musi najpierw zarobić firma Twoimi rękami. Nikt za darmo kasy nie rozdaje. Pieniądze rzędu 5 tys (po odliczeniu wszystkich kosztów) są spokojnie do osiągnięcia. Ad3. Odpowiedzialność za samochód - to normalne, że powierzając komuś samochód wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych , oczekujesz od niego, że będzie o niego dbał. Towar - to samo. Pieniądze? Skoro sprzedajesz NIE SWÓJ TOWAR to normalne, że pieniądze, które za niego otrzymałeś, nie należą do Ciebie. Brzmi logicznie? Duża odpowiedzialność też mi się nie podoba, ale jeśli się nad tym zastanowić - jest zrozumiała. Ad4. Fakt. Ale po spłacie faktury przez klienta pieniądze odzyskujesz. Procedura zaczyna działać finalnie po dwóch miesiącach. To wystarczający czas, żeby klient uzbierał te 300 zł dla Ciebie. Mi osobiście nigdy się taka sytuacja nie zdarzyła. Ad5. Jak 'Ci idzie' to zarabiasz Ty, firma i wszyscy są zadowoleni. Jeśli nie - trzeba znaleźć przyczynę i ją zniwelować. Po to, żebyś zarabiał Ty i firma i żeby wszyscy byli zadowoleni. To chyba normalne :) Ad6. Własna działalność to faktycznie minus. Ale ma swoje zalety. Kupujesz laptopa, telefon itp - płacisz cenę netto. Za telefon, internet - płacisz cenę netto. Pieniądze na ZUS dostajesz wcześniej, żebyś mógł opłacić składkę z chorobowym bez opóźnień. Co za tym idzie, w razie choroby - dostajesz kasę od ZUS'u. Ad7. Jeśli zachorujesz, masz urlop, awarię sprzętu, plany i zadania są odpowiednio ponmiejszane o dni twojej nieobecności. Nic nie stoi na przeszkodzie do ich wykonania. Owszem, przy dłuższej chorobie tracisz JEDNĄ premię, która jest niczym innym jak dodatkiem frekwencyjnym, jaki działa w mnóstwie innych przedsiębiorstw. Tak jak powiedziałem na początku - nie jest to praca dla każdego. Początki zawsze są trudne. Może dałeś sobie za mało czasu. Ja nie pracuję średnio dłużej niż 8 h. Wykonuję zadania, realizuję plany, dobrze się czuję w tej pracy. I nie narzekam. Ale... Każdy ma inne doświadczenia i prawo do własnej opini. Jak w każdej firmie - coś jest źle, a coś dobrze. Opinie byłych pracowników mają to do siebie, że zawsze będą negatywne. Bo są BYŁYMI pracownikami i muszą gdzieś wylać swoją frustrację. Jestem pewien, że zmieniłeś pracę i teraz jest Ci po prostu lepiej. I o to chodzi. Żeby znaleźć miejsce odpowiednie dla siebie :) Dziwi mnie tylko podejście ludzi, którzy się wkurzają, że pracodawca wymaga... (to już nie do Ciebie)

Tak5Nie10
obserwator
@VSR

wreszcie jakaś opinia bej hejtu i wylewania pomyj no i dużo istotnych informacji, jednocześnie bez rysowania laurki

Vansselerka :)
@VSR

Dokładnie. Wszystko co kolega opisał się zgadza, pracuje już dość długo i nie narzekam. Firma jest wporzadku.

Tak2Nie6
Vs
@Były kramelowicz

Chętnie się odniosę do tego wpisu jako pracownik. W tym co napisałeś jest dużo racji. Pracując w firmie kilka lat czekam na „lepsze czasy”, ale jest to chyba płonna nadzieja. Może nie pracuje po 10 h, ale najlepiej aby tak było. Kierownik jest bardzo nie zadowolony jak czas pracy jest 8- godzinny. Pieniądze- marne nawet wyrabiając zadania. Samochód wynajmowany jest od firmy, ale nie można go używać w czasie prywatnym. Płacimy za to co miesiąc nie małe pieniądze. Wymagają od nas zamawiania ogromnych ilości towaru, ale za straty w większości asortymentu musisz płacić z własnej kieszeni (np. upały). Dodatkowo firma faktycznie potrąca Ci z wynagrodzenia należności klienta i często ich nie odzyskujesz. Czemu? Poniżej 400/500 zł nie wysyłają ponagleń. Vs spłacił i problem z głowy. Działalność gospodarcza która ma wszelkie znamiona umowy o prace... Jeżeli ktoś ma wybór niech omija formę szerokim łukiem.

Tak9Nie3
Vanseller
@Vs

Skoro od kilku lat czekasz na lepsze czasy, najwidoczniej ta praca nie jest dla ciebie – myślę, że jeśli się tutaj męczysz, masz pełne prawo poszukać innej pracy. Jak „VSR” wyżej napisał – praca handlowca nie jest dla każdego. Tak samo jak praca programisty, zawodowego sportowca, czy kierowcy. „Najlepiej jak by było żebyś pracował po 10h” - to czemu nie pracujesz po tyle, bo chyba jesteś wzorowym pracownikiem wykonującym wszystkie polecenia przełożonego? To zdanie, które napisałeś, to wyssane z palca oczernianie kadry zarządzającej. Tak na marginesie niezadowolony piszemy łącznie, a w zdaniu miałeś chyba na myśli „najlepiej by było jak byś pracował” :) Jeśli pieniądze są marne, to dlaczego jeszcze nie zmieniłeś pracy? Jest rynek pracownika, ofert mnóstwo – a z informacją w CV, że pracowałeś w Kramel’u jako VS przyjmą cię wszędzie z otwartymi ramionami i będą się cieszyć, że udało im się zdobyć pracownika z takimi kwalifikacjami. Samochód, który jest wykorzystywany do pracy Vansellera to VAN – po co ci Van z paką do celów prywatnych? Potrzebujesz wozić jakieś duże gabarytowo rzeczy codziennie …? Zresztą jeżeli naprawdę będziesz miał potrzebę z tego skorzystać – wystarczy o to zawnioskować i na pewno w uzasadnionych wypadkach będziesz mieć taką możliwość. Nie jest to regułą, ponieważ to nie są samochody osobowe przeznaczone do codziennego użytku, tylko samochody służące do pracy Vansellingowej. Pieniądze, które płacisz za wynajem – owszem odejmowane są od wynagrodzenia, ale samo wynagrodzenie jest odpowiednio wyższe tak, by po odliczeniu tej kwoty a doliczeniu kwot premii ostateczne wynagrodzenie było na poziomie o jakim wspominał „VSR”. Kto ci każe zamawiać ogromne ilości towaru? Kolejna wyssana z palca informacja. Towaru należy zamawiać tyle ile jest potrzebne aby zatowarować klientów. I każdy to potwierdzi. Co do upałów i problemu z towarem – klimatyzacja jest już od dłuższego czasu sukcesywnie montowana w samochodach VAN, więc temat w większości wypadków jest nieaktualny. Tak są potrącenia z FV, ale o tym wyczerpująco napisał „VSR”. Znów zdanie pełne lamentu osoby, która szuka dziury w całym. „Działalność gospodarcza która (…)” – tak, VS współpracują z firmą w ramach własnej działalności, za której prowadzenie firma ponosi koszty, a VS ma prawo do urlopu i zwolnień L4 – co tutaj jest niezrozumiałe? Formy omijać szerokim łukiem nie polecam – dobrze jest być w dobrej formie. A jeśli chodzi o firmę Kramel – polecam każdemu, kto nie jest księżniczką na ziarnku grochu :)

Tak1Nie9
VSR
@Vs

Wydaje mi się, że największym problemem w Twoim wypadku jest postawa kierownika. Pewnie jest z tych ludzi, którzy stawiają warunki bez wytłumaczenia. "Ma być tak, jak mówię i kropka". Jeśli chodzi o czas pracy, to tak na dobrą sprawę nie on jest najważniejszy. Chodzi o to, że jeżeli masz w trasie np. 20 klientów, robisz 5 transakcji i wracasz do domu po 4 godzinach, to jasny sygnał, że masz 'seksualny' stosunek do pracy. Jeżeli na tych 20 wizyt, 16-17 zakończy się sprzedażą to gwarantuję Ci, że nikt nie powie złego słowa. Nawet jeśli zajmie Ci to 2 godziny (wiadomo, to niewykonalne w takim czasie ale chodzi o wydźwięk). Trzeba zrozumieć, że to praca, która polega na sprzedaży. To jest główne zadanie. To tak jak byś miał za zadanie wykopać rów. Masz na to 8 godzin. Łopaty nawet nie wbiłeś. Później się dziwisz, że Ci nie zapłacili, a przecież chodziłeś po placu budowy przez 12 godzin ze szpadlem na ramieniu i aż Cię nogi bolą. Jeśli chodzi o samochód - ja osobiście się cieszę, kiedy mogę się przesiąść z firmowego do prywatnego. Większa radość z jazdy. Ale w razie konieczności, nic się nie stanie, jeśli wykorzystasz samochód żeby podjechać do sklepu, banku, na pocztę czy po dziecko do szkoły. Ograniczenia są istotne ze względu na towar w samochodzie. Jest on ubezpieczony od kradzieży. Ale jeśli jesteś z Warszawy, pojedziesz firmowym samochodem do Gdańska i tam Ci się włamią do samochodu, jak wytłumaczysz ubezpieczycielowi, co tam robiłeś? A propos zamawiania towaru. Każdy zamawia sam. Tyle, ile uważa za słuszne. Ja mam jeszcze niestety samochód bez klimatyzacji na pace. Przed stratami chroni mnie zdrowy rozsądek. Ale w razie czego, faktycznie za towar jesteśmy odpowiedzialni, pomimo tego, że nie zawsze mamy wpływ na warunki. To jest minus. Duży. Trzeba uważać i zamawiać towar mądrze. Bo o ile na samochodzie możesz mieć klimatyzację to na magazynie już raczej jej nie ma. Jeśli chodzi o te nieszczęsne potrącenia... Po pierwsze - jeżeli klient ma problemy z płatnościami to po prostu wstrzymujesz się z zamówieniami, żeby był w stanie to spłacić. Wiem, że to nie jest postawa godna handlowca, ale mimo wszystko w życiu trzeba dbać głównie o własne interesy. Po drugie - potrącenie wynosi 25% wartości faktury przy przeterminowniu powyżej 30 dni ze skutkiem na koniec okresu rozliczeniowego. I ZAWSZE jest zwracane po uregulowaniu należności przez klienta. Oznacza to, że jeśli np. 20. marca wystawiłeś fakturę terminową na 14 dni, data jej spłaty przypada na 3. kwietnia. To oznacza, że graniczna wartość 30 dni przeterminowania mija 3. maja. Więc do 31 maja masz czas pobrać płatność, żeby uniknąć potrącenia. Finalnie w tym czasie odwiedzisz klienta minimum 6 razy. Jeśli przy każdej wizycie da Ci 50zł to już jesteś bezpieczny. Mogą być też sytuacje, że klient ma Cię w totalnym poważaniu i Ci nie zapłaci. Ale to oznacza, że coś jest bardzo nie tak w waszych relacjach. Sprawa baaaaaardzo sporadyczna. Każdy handlowiec dba o relacje ze swoimi klientami. Trzeba zrozumieć, że Kramel jest firmą handlową. Żyje ze sprzedaży. Jeśli nie sprzedajesz - nie zarabiasz (patrz analogia z kopaniem rowu). Jest mnóstwo narzędzi, żeby to osiągnąć. Ale trzeba ich używać. Jeśli masz w jednej dłoni młotek a w drugiej gwóźdź, nie stoisz z oczami wlepionymi w ścianę zastanawiając się, jak powiesić ten obrazek. Po prostu działasz. Jeśli chodzi o zarobki, chętnie napisałbym dokładnie za co jaka jest kwota, ale to chyba nie są informacje, które można udostępniać. Ale po zsumowaniu wychodzą naprawdę konkretne kwoty. A przy okazji - też uważam, że powinna być umowa o pracę. Faktem jest, że firma daje kasę na ZUS, nie odmawia urlopów. Własna działalność daje szereg możliwości. Ale w rozumieniu prawa pracy - nie jesteś pracownikiem. A to w ekstremalnych sytuacjach może stwarzać problemy.

Tak1Nie2
Vssss
@Vanseller

Tak czytam i czytam... To może też się wypowiem. Miałem styczność z kilkoma kierownikami i każdy bez wyjątku cisnął o czas pracy, żeby pracować po 9h, ale dlaczego? Przecież pracownik nie jest na umowie o pracę tylko na umowie dystrybucyjnej... Fakt można ładnie zarobić, jeśli umiesz kombinować na Vat... tylko jak długo? Aż US nie przypierdzieli się. Jak wspomniałeś firma na Zus, vat daje ale już na PIT nie :) poza tym po odliczeniu Zusu i samochodu, który jest wliczony do podstawy to jaką masz podstawę? :) Dziwi mnie, że nikt nie wspomniał o systemie windykacji, firma potrąca 25% ale oddaje 20%, 5% zabierają na poczet windykacji tylko mnie zastanawia jakiej windykacji? Za list polecony, który kosztuje 8zł? I jesli zostaje wysyłany? A co do klimatyzacji na pakach, fajny pomysł ale nie dla pracowników, którzy mają krótkie trasy (czyt miasta), jedziesz 3-7min i lecisz na sklep, więc co Ci Klima pomoże.. nic ale firma powie "przecież masz klime nie powinny Ci się roztopić słodycze ". Jak ktoś ma długie trasy to przydatne fakt. Co do zamawiania towaru to zależy już od "kierownika" słyszałem, że są tacy, którzy każą zamawiać większe ilości ale na takiego nie trafiłem.

Tak5Nie1
Milka
@Vanseller

Co ty porownujesz prace programisty do jakiegoś akwizytora co lata po wioskowych sklepach i sie prosi pani Jadzi - weź pani gume albo czekoladke. Handlowcy buahahahah

Kramel świetna praca
@Milka

Koleś czytając twoje durne wpisy to wiem że byś się nie nadawał nawet do sprzedawania batonów pani Jadzi w wioskowym sklepie.Mocno się zastanawiam czy masz kwalifikacje by być pomocnikiem pana Zdzisia który jeżdzi szambiarką i obciąga mi (usunięte przez administratora)

Kramel

Tak63Nie15
Na szczęście były
@Kramel

Firma oferuje : - pracujące weekandy (praca poniedziałek - niedziela ) - piątki po 13 godzin - nie zachowanie doby pracowniczej (wychodzisz o 5 rano , wracasz na 14 ) - żadnych urlopów (mimo że to niby umowa o pracę) - nieudolnych i nie wykwalifikowanych brygadzistów bez pojęcia o tym co robią - zeszmacenie już na okresie próbnym ( 90% nowych pracowników nie przedłuża umowy ) - wzrost motywacji o 500% do szukania normalnej pracy - tyrkę aż wyciągniesz kopyta - bałagan na magazynie poprzewracane palety i pół metra śmieci na podłodze Firma poszukuje osób : - z niską samooceną - z kompleksami - łatwych do poganiania jak głupek - lubiących być popychadłem dla ludzi bez kwalifikacji i wykształcenia w funkcji brygadzistów - mających świadomość że są robolami bez żadnych praw - tych co im się nie powiodło w normalnych pracach dla ludzi - z długami i kredytami do spłacania - mocno zdesperowanych Wymagania : - odporność na głupotę - stalowe nerwy -

Tak39Nie2

Maja
@Na szczęście były

Twój wpis jest niewątpliwie bardzo kreatywny, ale jednocześnie chyba trochę przesadzony. Szanujemy tu Twoją opinię o tym pracodawcy, ale Kramel Invest istnieje i działa od 1989 roku. Są jedną z największych firm działających w branży FMCG. Współpracują ponadto z kilkudziesięcioma wiodącymi producentami branży spożywczej i są prężnie rozwijającą się organizacją o ugruntowanej pozycji na rynku. Dlatego też śmiem twierdzić, że stwarzają godne warunki pracy swoim pracownikom. Może chociaż docenisz atmosferę panującą między nimi?

Tak30Nie11

Roger
@Maja

proszę się zatrudnić w takim razie tam i przekonać osobiście a nie siać propagandę , przyjmą Panią bardzo chętnie , jeśli nie przekonuje Pani kilkaset negatywnych opinii z których większość już usunęliście

Tak34Nie

Majkel Dżekson
@Kramel

Cele i wartości przyświecające firmie zebrane z tego forum a także od pracowników : - kłamstwo , fałsz , obłuda , pogarda ,wyzysk , cwaniactwo , kolesiostwo , donosicielstwo , oszustwo , krętactwo , perfidia , cynizm , draństwo , świniowatość , arogancja , bezczelność , brak szacunku , prostactwo , prymitywizm ,kpina , nieudolność , głupota , nieuctwo , niedorozwój , badziewie , chłam , kompromitacja , nędza , kaszana , kołchoz , wariatkowo. Nie polecam tej firmy , jednak jak ktoś chce zobaczyć jak wygląda patologia polskiego biznesu to może pościemniać tam ze 2 miesiące , a jak ktoś lubi zabalować to najlepiej pościemniać do pierwszej wypłaty a potem iść w długą

Tak24Nie

Majkel Dżekson

Tak23Nie

@Roger

he he , czy brygadziści nadal (usunięte przez administratora) na oddelegowaniach żeby promować swoich pupilków? baćpol to już chyba jest na pierwszym miejscu na wykresie linijek? Proszę tylko o poważne odpowiedzi.

Tak23Nie

@Roger

he he , czy brygadziści nadal(usunięte przez administratora) na oddelegowaniach żeby promować swoich pupilków? baćpol to już chyba jest na pierwszym miejscu na wykresie linijek? Proszę tylko o poważne odpowiedzi.

Tak21Nie

Tak21Nie

ANTYHEJTER
@Majkel Dżekson

Ubogi duchem jesteś człowieku i chyba nie masz rodziny, ani przyjaciół , skoro w sobotni wieczór obrażasz Firmę, w której pracuję na magazynie od kilku lat i jestem zadowolony. A wiesz dlaczego? Dlatego, że nie ściemniam, nie biorę urlopów na żądanie bez powodu, nie łażę i nie narzekam, tylko robię swoje. Ty pewnie urodziłeś się do bycia dyrektorem, ale skończyłeś na magazynie i wylewasz na forum swoje żale. Jak widać z wpisu twoje słownictwo opisuje twoje życie, skoro widzisz tylko minusy. Dam ci radę - idź do dyrektora i złóż wypowiedzenie. Wszystkim zrobisz przysługę, a sobie największą! Będziesz miał dużo czasu na pisanie i cieszenie się, że jesteś popularny w internecie.

Tak26Nie10

Marcin
@Roger

Jakoś pracuję od trzech miesięcy i nie narzekam. Kilkaset opinii napisanych przez byłych zwolnionych, pana M obecnie pracującego i innych anonimowych tfurców jest tyle warte co jedna opinia powiedziana prosto w oczy dyrektorowi. Taka jest prawda, ale co możesz o tym wiedzieć, jeśli skrywasz się za klawiaturą, ha, ha, ha....

Tak24Nie8

Marcin
@papaj

a co cię to obchodzi? siedź w Ząbkach i rób swoje, a jak nie masz co robić to makulaturę zbieraj. nikt po tobie nie płacze - to BARDZO POWAŻNIE TO PISZĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak25Nie7

Zainteresowany
@Kramel

Dlaczego w tamtym roku uciekl z pracy caly magazyn i wszyscy kierowcy od was ?

Ania
@Zainteresowany

Słuchaj jak masz kompleksy i poczucie niskiej wartości że ci nie wyszło w życiu i tak dalej, to idz do psychologa wylewać swoje żale i nie zaśmiecaj forum. Pewnie cie wywalili z roboty w Kramelu boś nieudacznik albo żeś ciągle nachlany chodził , takich nam nie potrzeba

Larkin

Bardzo pomocne to jest forum. Właśnie miałem iść do nich na rozmowę kwalifikacyjną o pracę , ale poczytałem to forum i zrezygnowałem. Mały włos a bym się władował do jakiegoś (usunięte przez administratora). Dzięki wielkie dla tych co napisali tu prawdę. Z drugiej strony to smutne że w naszym kraju są jeszcze takie firmy. Pozdrawiam serdecznie

Na prawdę?
@Larkin

A na jakie stanowisko chciałeś aplikować? Wiedz że w internecie piszą komentarze przede wszystkim ludzie niezadowoleni. Flustaci, nieroby, którzy nie odnaleźli się w danej sytuacji. Ja nigdy nie polegalem na komentarzach z takich forum. Przyjdź, zobacz i zdecyduj sam, ale niech nie decydują za Ciebie komentarze....

Tak1Nie2
@Na prawdę?

Zgadzam się z Tobą, że warto wyrobić sobie własną opinię bazując na doświadczeniu, nie tylko na komentarzach na forum. Jesteś pracownikiem firmy Kramel Invest? Wydaje mi się, że możesz mieć nieco odmienną opinię od większości pojawiających się na forum. Może napiszesz nieco więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie?

DV
@Larkin

"Napisali prawdę". Ha ha ciekawe że możesz to potwierdzić co jest prawdą. Dla Ciebie prawdą jest negatywna opinia :D Szczęście dla Kramela że taki kandydat zrezygnował.

Tak3Nie2
Uciekłem z krzykiem
@DV

Jak przecież większość pisze to samo , to chyba prawda? Jakiś nie kumaty jesteś? Praca magazyniera ciężka. Normy do wyrobienia z kosmosu , musisz biegać cały czas za linijkami. Bałagan na magazynie , towar nie porozkładany na lokalizacje, ciągła presja nic nie można znależdz na magazynie bo pracownik przyjmujący dostawy upośledzony rozstawia towar jak mu się podoba. Stare rozklekotane paleciaki i 30 letnie zawieszające się skanery to Twoje narzędzia pracy. (usunięte przez administratora) To wszystko za mniejszą kasę niż możesz zarobić na innych magazynach w Warszawie. Firma w ogóle nie dba ani o ludzi ani o sprzęt. Totalny brak perspektyw.(usunięte przez administratora)

Interia
@Uciekłem z krzykiem

To zwolnij się z tej firmy (usunięte przez administratora)

TakNie2
Randon
@Interia

Spokojnie. Jakoś już się prawie wszyscy zwolnili. A Hindusi i Ukraińcy wolą wybrać ofertę MC Donalda niż waszą

Lidia

A czego spodziewać się po tej firmie, jeśli chodzi o proponowaną przez nich formę współpracy z pracownikami? Dają w Kramel umowę o pracę czy jakieś śmieciówki?

Daniel
@Lidia

PH na wlasnej działalności. Nie pamiętam jak magazyn.

Kiero
@Daniel

To jak nie wiesz i nie pamiętasz to się nie udzielaj synu bo zaśmiecasz tylko forum swoimi bzdurami. Magazyn umowa o prace.

Tak41Nie

Maverick

ha ...masz racje , też wtedy pracowałem , teraz podobno jest jeszcze gorzej , prawie wszyscy starzy odeszli , dobrze że stamtąd też uciekłem

Tak27Nie

Nowy
@Maverick

Bzdura starych jest 7 i nikt nie odchodzi. pewnie byś chciał żeby tak było trollu podobno jest gorzej.... ? Podobno to kiedyś krowy latały he, he, he!!!!!!!!

Tak25Nie5

adzio
@Nowy

TY NIE POLECISZ NIGDY

Brygadzista

Schizofrenik albo nieudacznik którego pogonili z Kramela komentuje wpisy z przed roku. Paradne

Na szczeście były

Firma oferuje : - pracujące weekandy ( praca poniedziałek- niedziela ) - piątki po 13 godzin - nie zachowanie doby pracowniczej (wychodzisz o 5 , wracasz na 14 ) - żadnych urlopów ( mimo że to niby umowa o prace ) - nieudolnych i niewykwalifikowanych brygadzistów bez pojęcia o tym co robią (usunięte przez administratora) - wzrost motywacji o 500% do szukania normalnej pracy - tyrke aż wyciągniesz kopyta - bałagan na magazynie poprzewracane palety i pół metra śmieci na podłodze Firma poszukuje osób : - z niską samooceną - z kompleksami - łatwych do poganiania jak głupek - lubiących być popychadłem dla ludzi bez kwalifikacji i wykształcenia w funkcji brygadzistów - mających świadomość że są robolami bez żadnych praw - tych co im się nie powiodło w normalnych pracach dla ludzi - z długami i kredytami do spłacania - mocno zdesperowanych Wymagania - odporność na głupotę - stalowe nerwy

Tak127Nie2
koko bongo
@Na szczeście były

dobre:) dobrze ze sie zwolniłem z tamtad jak teraz to czytam w nowej firmie pracuje dostałem duza podwyzke bez linijek i bez 3 zmian i zaden brygadzista mi nie mówi o swoich głupich problemach ,te linijki przy nierozłozonym towarze to jest katastrofa dobrze pamietam co tam było dzieki Bogu juz nie ma mnie tam a ci co tam zostali niech sobie pracuja i niech sie ciesza ze sa na wykresie numer 1 w linijkach hahahahahaha

Tak104Nie

Markus

Takie firmy jak Kramel mogłyby zatrudniać kilka osób więcej. Tylko jakbyście pracowali po 168 godzin w miesiącu, to byście co chwila, jak kot z pęcherzem, latali do dyrektorów i prosili o podwyżki, bo na Warszawkę taka płaca niewiele ponad 2 koła jest za niska i głodem przymieracie. A tak, pracujecie 7 dni w tygodniu, to stać was na trochę większą michę ryżu, i jeszcze narzekacie że praca jest kijowa. W domu byście siedzieli i gruchę kijem obijali z nudów. W Chinach robole pracują po kilkanaście godzin na dobę i dobrze jest. Chiny rozwijają się bardzo szybko. Tylko w Judeopolonii zawsze się znajdą tacy co będą marudzić, jak to jest źle, i że was wyzyskują. Załóżcie sobie związek zawodowy i walczcie o "godne warunki pracy", tak jak to robił za komuny Lech Bolek Wałęsa.

Tak42Nie9

Jadwiga
@Markus

nazywam się Jadwiga , jestem dziewczyną mam 69 lat , dostałam propozycje pracy u was na magazynie , jak tam atmosfera ,czy sa jakies przystojne chłopaki żeby poflirtować i napić się kawusi?

Tak91Nie1

Markus

Jesteście tacy mocni, ale w internecie. Nie macie nawet odwagi powiedzieć swoim zarządzającym brygadzistom i dyrektorom, że nie będziecie pracować w niedzielę w obawie o zwolnienie. I to w stolycy, gdzie podobno brakuje podobno rąk do pracy. Ale już niedługo się to zmieni. Maowiecki oprócz 5 milionów ukrów, sprowadzi jeszcze 15 milionów hindusów, pakoli, i roboli z Bangladeszu. Na wasze miejsce wtedy będzie czekało za bramą nie 10 osób jak jest teraz, tylko 100 na wasze miejsce. Jeszcze będziecie żałować, jakieście mieli warunki w Kramelu, i tego nie doceniliście. Wy prawdziwej roboty nie widzieliście na oczy. Jedźcie sobie do takiej Anglii na zmywak, lub na magazyn. W książce Marka Szymaniaka - "Urobieni" jest opisane jakie są tam warunki pracy, że baba aż w zakładowej ubikacji rodziła dziecko, bo nie mogła sobie pozwolić na urlop. W Toyocie w Wałbrzychu, polscy kapo żeby się podlizać japońcom w kraju kwitnącej wiśni. Tak przykręcili śrubę robolom, że ta fabryka jest najwydajniejsza na świecie. Wydajniejsza nawet niż fabryki Toyoty w Chinach, czy Japonii. Nawet do kibla nie mają za bardzo kiedy wyjść, tak są zarobieni. Można? Można, tylko trzeba chcieć.

Tak23Nie12

@Jadwiga

Nigdy nie pracowałem w Kramelu, więc nie wiem jakie są warunki pracy. A chłopy są wszędzie takie same;)).

TakNie4

Fred
@Markus

Kolego twoja wiadomość jest niespójna i mocno chaotyczna , żeby nie powiedzieć że bezsensowna. Masz elementarne braki z wiedzy gospodarczej i ekonomicznej. Kompromitujesz się tutaj strasznie. Widać że jesteś nie na bieżąco , chyba za dużo nadgodzin w kramelu (specjalnie z małej). Jakie 5 milionów Ukraińców? Od 1 stycznia będzie otwarty niemiecki rynek pracy dla pracowników z Ukrainy i już teraz 70% Ukraińców pracujących w Polsce deklaruje że wyjedzie ,czyli z 1miliona (oficjalne dane) zrobi się około 300 tys , a nowi będą nasz kraj omijać szerokim łukiem mając wybór 2tys zł i 2 tys euro wybiorą to drugie. Po drugie w tej chwili pod brama kramela (specjalnie z małej) nie czeka nikt i to już od kilku lat , na 4 odejścia z pracy znajduja góra 1 osobę. Po trzecie w Anglii emigrant z Polski zarabia średnio w przeliczeniu 8000 zł netto , to jest kwota która ty zarabiasz przez pół roku , wiec nie dziwne że rodacy ciężko pracują za taka kasę. Po czwarte. Co tutaj wyskakujesz z Wałbrzychem? Jest to jedno z najbiedniejszych miast w naszym kraju , gdzie nawet teraz ciężko o pracę . I powiedz jak efektywność tych ludzi z fabryki Toyoty przekłada się na siłę nabywcza ich zarobków w porównaniu z zarobkami ich kolegów z Japonii? Chwalisz tych ,,kapo'' że tak poniewierają tych ludzi którzy pracują za psie pieniądze? I oni z tej efektywności nic nie mają tylko prezesi i dyrektorzy podnieśli sobie pensje do 300 tys. Ja z punktu widzenia robola wole jednak chodzić do kibla kiedy chce i ile chce. A ty propagandzisto z kramela (specjalnie z małej) jak chcesz siać tutaj ferment to się dokształć najpierw bo twoi zleceniodawcy mogą się wstydzić że opłacają takiego nieuka i buraka.

Tak90Nie

na szczęście zadowolony
@Na szczeście były

Też się cieszę, że jesteś były, bo trolli nie potrzeba, którzy piszą nieprawdę bo: - weekendy są dla chętnych i NIE ZA DARMO w zakresie obowiązków - piątki: TYLKO OSOBY CHCĄCE DOROBIĆ PRZYCHODZĄ WCZEŚNIEJ - PRZYMUSU NIE MA!!!!! - doba pracownicza - TYLKO DLA CHĘTNYCH ZA DODATKOWE WYNAGRODZENIE!! - urlopy - jeśli nie ma to zgłoś to do PIP albo nie pisz głupot bo są! - nie oceniaj innych, bo sam będziesz oceniony - póki co to oni są nad tobą, a to świadczy o tym, że czymś się od ciebie wyróżniają. Chyba, że to tak jak na drodze: myślisz, że jeździsz najlepiej, a inni to słabeusze. - zeszmacenie, tyrkę, wzrost motywacji do szukania pracy - WOLNY KRAJ, A NAJLEPIEJ TAM GDZIE NAS NIE MA - bałagan, śmieci - ciekawe ile sam po sobie posprzątałeś, a może miał to za ciebie ktoś inny zrobić? REASUMUJĄC: SUPER ŻE BYŁY - POLECAM PRACĘ W BIBLIOTECE - TAM JEST SPOKOJNIE. TUTAJ JEST PRACA DLA FACETÓW, A NIE POPIERDÓŁEK ha, ha, ha......

Tak44Nie13

na szczęście zadowolony

Obudź się, już ranek...

Tak42Nie

Wader

Do ,,na szczęście zadowolony,,. Po co kłamiesz? Wypisując tu brednie i kłamstwa i tak nie poprawisz beznadziejnej opinii o firmie. Mogło by to poprawić tylko przestrzeganie kodeksu pracy i szanowanie ludzi. Dzięki Bogu nie pracuje już tam , ale mam znajomego który tam jeszcze jest. Ma 2-3 niedziele w miesiącu wolne , a o urlopie to może w ogóle zapomnieć. W piątki schodzi z nocy o 5 rano i MUSI wrócić na 14 a nie jakby na przykład chciał na 21. I nie dostaje z tego powodu żadnych dodatkowych pieniędzy jak pan tu łaskawie kłamie. A od zbierania kartonów i śmieci to każda normalna firma ma ludzi , ale widocznie tej wspaniałej firmy już na to nie stać.

Tak61Nie

WILK
@Wader

To ty frustracie piszesz bezdenne bzdury. Ta Firma przeżyje ciebie i tobie podobnych dwa razy. Ja też mam znajomego, który ma znajomego, bo tamten ma znajomego i ma znajomego. Powiedź temu znajomemu, że marnuje swój talent - niech idzie gdzie indziej, bo podobno wszędzie jest lepiej ha, ha, ha... Tylko tacy jak ty w to wierzą. Czy wiesz dlaczego przychodzą w piątki na 14? Ano dlatego, żeby skończyć jak Bóg przykazał o 23, a nie pracować w nocy z piątku na sobotę. Tak trudno to zrozumieć twojemu genialnemu umysłowi? W ten sposób mamy całą sobotę dla rodziny. Jeśli nie jasne, to już prościej się nie da... Każdy dba o swoje stanowisko pracy i o siebie. Byłeś w wojsku albo na praktykach? Chyba nie, bo tam wpojono by ci tę złotą zasadę. Ponarzekaj jeszcze trochę jak możesz, to z pewnością będziesz miał lepszy humor, ale nie psuj go innym, bo i tak nikt tego nie bierze na poważnie - oprócz tobie podobnych osobników

Tak42Nie10

pora wstawac
@koko bongo

przychodzicie jeszcze na 5 rano?

Byku
@pora wstawac

Nie kolego, przychodzimy na 9.00 pijemy kawusie i o 10.30 wychodzimy do domu. Jesteś zadowolony z odpowiedzi?

Tak25Nie4

ranny ptaszek
@pora wstawac

Kierowcy przychodzą nawet na 4 , niedługo pierwsza zmiana będzie zaczynała się o 2 w nocy. Kto rano wstaje temu kramel daje. Oni udają że płacą a my udajemy że pracujemy

Tak29Nie

@ranny ptaszek

Nikt ci nie karze pracować. Poprostu zwolnij się i wtedy będziesz miał mnóstwo czasu na hejtowanie. Jeśli pracujesz nawet udając i ci nie płacą to tylko to negatywnie świadczy o twojej inteligencji a raczej jej braku...

Tak21Nie6

Dno.
@Markus

To ile milonów przyjechało?

xx
@Markus

Jak się coś chce mieć w życiu, to trzeba zapylać i tyle, nie ma mowy o wstawaniu o 9, dwie kawki i o 17 w domciu. Przykład Anglii nie do końca trafiony- owszem, to co się tam działo (parę lat wstecz) potrafiło włosy postawić na głowie, ale też nie była to robota za friko- coś za coś. Polskie płace to w porównaniu z angielskimi wypadają, eghhh- słabo- a nie wspominając o ich ukochaniu socjalu.

adzio
@WILK

Pan Bóg przykazał przyjść na 14-stą i wyjść o 22-giej, a nie o 23-ciej. I to jest chyba cała prawda o tej firemce, A z ciebie taki wilk, jak z koziej (usunięte przez administratora) trąba. MIEJ SIĘ

Mondelez
@na szczęście zadowolony

A co ty tak te nicki zmieniasz trolu ha ha ?

Kiero
@Mondelez

Masz kompleksy jakieś synku że tyle durnych wpisów naprodukowałeś czy po prostu byłeś leń i nieudacznik i cie wywalili na zbity pysk?

Pracodawca

Drodzy Państwo, pragniemy przypomnieć, iż treści publikowane w sekcji "Opinie o pracodawcach" podlegają regulaminowi serwisu. W szczególności zwracamy uwagę na zapis: "Niedopuszczalne jest umieszczanie w Serwisie, przekazywanie za jego pośrednictwem w tym także w ramach Forum oraz Bloga, treści i materiałów tekstowych, graficznych, dźwiękowych sprzecznych z obowiązującym prawem i zasadami współżycia społecznego, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc, nakłaniających do popełnienia przestępstwa, jak również treści wulgarnych, ordynarnych, uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe, naruszających dobra osobiste, a także nieuprawnione korzystanie z cudzego wizerunku, naruszające dobre obyczaje i zasady netykiety oraz wszelkich działań, które narażałby na odpowiedzialność prawną Serwis lub mogłyby wyrządzić mu szkodę." Informujemy, że osoby publikujące treści będące pomówieniami, szkalujące i zniesławiające Firmę Kramel podlegają za ten czyn odpowiedzialności karnej. Z poważaniem, Kramel Invest

Inkwizytor akwizytor
@Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Nie strasz. To nie magazyn.

Znawca Paleciaków

a jednak się ich boisz, bo jedyne na co cie Edek stać to poszczekać sobie na forum , a jak masz coś do kierownika powiedzieć to głowa w dół i się jąkasz Edek, i pewnie majtki masz pełne kupy , znamy się trochę Edek wiec nie rób z tata wariata napinaczu internetowy

Edek
@Znawca Paleciaków

Ha ha ha znasz mnie omg , tego jeszcze tu nie bylo. Do roboty a nie tu się udzielasz bo normy nie wyrobisz. A przepraszam ty od Święta zbierasz chyba że już tak pracowników mało, dam Ci szansę, strzelaj kim jestem. Bo ja już wiem kim ty jesteś, dziwię się że masz czelnosc się odzywac

Walek
@Edek

wszyscy cie znamy płaczliwa marudo , zawijaj się stąd Edek , poszukaj lepiej jakiegoś telefonu zaufania i tam wylewaj swoje żale

mac

Edek chyba jesteś rasistą...Skoro już nie pracujesz to przestań pisać bzdury.Byłeś po prostu za słaby.My mamy najlepszych magazynierów w mieście a mięczkaóe nie potrzebujemy.

Zygfryd
@mac

Jest tu jakiś administrator co by usunął wpisy Edka? Wszyscy jada po nim jak po szmacie

CBŚ
@Zygfryd

Masz 6 wpisów z jednego IP pod roznymi nickami obrażających ludzi ktorym sie nie podoba praca w kramelu. Zapraszam jutro na górę po nagrodę. Jestem do 20stej.

jack

Nędzna prowokacja (usunięte przez administratora) Spójrz na siebie, a potem oceniaj. Jesteś karykaturą człowieka, który wylewa swoje frustracje na forum. Żenada w pełnym wydaniu!!!!!!!

Tak26Nie3

jack

witam! Bardzo się cieszę, że moja marna prowokacja udała się. Niewybredne słownictwo świadczy o niskiej kulturze osobistej i niskiej samoocenie. Nie jest Pan osobą upoważnioną do publicznego oceniania innych, tylko do wykonywania powierzonego zakresu obowiązków. Nie ma u nas niewolników i w obecnej sytuacji ma Pan dwa rozwiązania: 1. Zgłasza się Pan do mnie jutro - na piętro z gotowym wypowiedzeniem za porozumieniem stron na dzień 8.1.2019. Jestem do 20.00. lub 2. W przypadku niestawienia się, czyli braku cywilnej odwagi do powiedzenia prosto w oczy, a nie zasłanianiu się anonimowością, będę działał inaczej. Przy obecnym poziomie techniki jest Pan bez problemu do zidentyfikowania (nawet przy telefonie na kartę). Po zweryfikowaniu skieruję sprawę przeciwko Panu do sądu. Trochę to potrwa, ale zapewniam, że odczuje to Pan boleśnie i skutecznie. Liczę na cywilną odwagę - choć wątpię, czy mam do czynienia mężczyzną, czy z tchórzem...

Tak29Nie4
JDE
@jack

Ty a jak on pisal z wifi z mcdonalda to znajdziesz go po macu karty sieciowej ? Hehehehe programisto : ) . Zapraszam . odpisze ci jutro do 10tej . bazarowy cfaniaku.

TakNie

Czy Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. zapewnia kartę multisportu?

@Pytanie

Tylko przedstawiciele handlowi

Daniel
@test

Nie zapewnia.

RADEK
Użytkownicy czekają na odpowiedź 72 dni.
Nazwa działu: Handlowy

Witam. Czy mógłby ktoś wyrazić aktualna opinie o pracy Vansellera. Ile realnie można zarobić, jakie godziny pracy i ogólne informacje. Oddział Tarnów Pozdrawiam

Uczciwa opinia

W związku z tym że znikają wszystkie negatywne ale kulturalne i nie łamiące regulaminu opinie , tez napisze pozytywną opinie. Firma Kramel jest wspaniała , perspektywiczna ,można liczyć na super karierę i rozwój ,zarobki są oszałamiające - zbudowałem sobie wielki dom i kupiłem 2 nowe samochody z pracy tam jako dozorca. Flota firmy to prawie nowe auta góra 2 letnie w perfekcyjnym stanie technicznym , na magazynie jest porządek jak nigdzie ,wcale nie przypomina to śmietnika opisywanego niżej. Wózki są też prawie nowe ale w 100% zadbane przez wykwalifikowanego pracownika. Kadra kierownicza jest w pełni profesjonalna i świetnie wyszkolona. Polecam wszystkim pracę w tej wspaniałej firmie. To prawdziwe szczęcie być częścią tak zacnego zespołu

Van

Przyjeżdżam po towar do oddziału w Warszawie. Magazynierzy tam pracujący są bardzo mili i pomocni. Widać że zgrana ekipa. Chciałem zwrócić uwagę na katastrofalne warunki w jakich pracują. Magazyn jest zapchany do granic możliwości , palety rozdłubane i poprzewracane. Chłopaki mówią że taka sytuacja jest co roku przed świętami (usunięte przez administratora) Ciekawe czy w Piotrkowie wiedza w jakich warunkach tu się pracuje. Szkoda tych ludzi ,nie dziwne że ciągle maja wakaty jak tak traktują pracowników , pewnie nie długo już mało kto tam zostanie

Tak3Nie1
Anonim

to ilu was teraz na magazynie pracuje?ogrzewanie macie czy nadal misie polarne chodza?daty spisujecie jeszcze rzetelnie?

Magazyn
@Anonim

Nie ma problemów z ogrzewaniem magazynu. Przynajmniej pracownicy nie zgłaszają takiego problemu. Pracowników jest odpowiednia ilość. A jak się zwolni miejsce to natychmiast jest zatrudniany nowy pracownik. Chętnych do pracy nie brakuje. Wszystko gra i trąbi. To że wszyscy nasi pouciekali do konkurencji bo u nas kijowo płacą (usunięte przez administratora)

Piotrków Trybunalski
@Magazyn

Wy to w tej Warszawce to się chyba musicie długo nachodzić żeby znaleźć robotę za najniższą krajową. U nas za taka kase to się jeszcze przedziaduje

Robert

Witam. Jestem zainteresowany pracą brygadzisty w Warszawie , doszły mnie jednak słuchy o likwidacji warszawskiego oddziału. Chciałem się dowiedzieć czy to jest prawda i kiedy to nastąpi oraz na jakie mniej więcej wynagrodzenie oraz benefity mógłbym liczyć. Pozdrawiam

Pracodawca

@Robert

Panie Robercie, nie są prowadzone żadne działania, o których Pan wspomina – zarówno w siedzibie głównej w Piotrkowie Trybunalskim jak i w naszych oddziałach w Warszawie oraz Płocku. Nie prowadzimy aktualnie rekrutacji na stanowisko Brygadzisty. Niemniej, jeżeli jest Pan zainteresowany pracą w naszej firmie, prosimy o bezpośredni kontakt pod adresem e-mail: kontakt@kramel.pl. Z poważaniem Zespół Kramel Invest

Alfi

czy to prawda że w miesiąc uciekło w Warszawie 3 magazynierów a kolejnych 3 już pakuje walizki?

Skowron
@Alfi

Wspaniała praca ,ludzie o bardzo dużej kulturze osobistej , zarobki wyśmienite - zaskakiwały mnie swą wielkością co miesiąc , warunki socjalne wręcz bajkowe. Premia świąteczna szokująca. Pytacie dlaczego zrezygnowałem? Otóż sam nie wiem ,chciałem po prostu dać innym posmakować tak wspaniałej pracy. To naprawdę nie w porządku że przez tyle czasu mnie było tak bardzo dobrze a inni nie mieli tak jak ja. Dlatego odstąpiłem to wymarzone miejsce pracy kolejnej osobie. Nie było to łatwe. Chcę pozdrowić wspaniałego brygadzistę który swą niezłomną postawą oraz wyjątkową kulturą osobistą , uczciwością ,obiektywnością i sprawiedliwością budował nas wszystkich w pracy. Przyznaję że odejście było moim największym błędem życiowym. W nowej pracy brakuje mi wielu rzeczy i nie potrafię się w niej odnaleźć. Kramel to wyjątkowo rodzinna firma. Zachęcam wszystkich bo warto. Pozdrawiam Skowronek

Miki
@Alfi

Tak 3 odeszlo

Lidia

@Sroka Dzięki za info. A są dodatki w Kramel Invest? Ewentualne premie?

Anonim

przychodzicie jeszcze na 5 rano?macie 3 zmiany to znaczy jedna nocna?ile linijek teraz trezba robic 1700??towar na biezaco rozkladany?wegiel kupiony na zime?jak cos moge podjac prace ale chce 5500netto plus premia 1700netto

Fredi
@Anonim

Słuchaj przychodz , przychodz bo rąk do pracy brakuje, wszyscy się ostatnio po kolei zwalniają , tak jak piszesz tylko nocki tu są i zimą zakładamy 3 waciaki bo jest zimniej niż na dworze , jeśli chodzi o kasę to Cię rozczaruje dostaniesz 2100 na łapę ale jak wyrobisz z 900 linii to możesz dostać parę stów premii , palety się same u nas rozkładają , jak się już przewrócą i 10 razy po tym przejedzie paleciakiem

@Fredi

Hahaha wiem bo tam robiłem to prawda z tym zimnym magazynem koszmar

magazyn
@Anonim

ale wy już jesteście nudni z tym zimnym magazynem i innymi bajkami wyssanymi z palca. widzę, że wypowiada się ktoś, kto dawno w firmie nie był - ekipa jest stała i stabilna. na marginesie: jak ktoś ma wyobrażenie, że zimą na terenie magazynu gdzie są dostawy będzie 25 stopni, to chyba niestety nie ma pojęcia o tej pracy. pozostaje poszukać ciepłej posadki biurowej

@magazyn

No niestety na magazynach na ogół nie ma ogrzewania. Napisałeś, że w Kramel Invest są dobre relacje między ludźmi. A co myślisz o sposobie zarządzania w tej pracy?

@Lidia

Zarządzania ? Jest spoko towar rozłożony brygadziści mili przypisywali mi dobre zamówienia 26 pozycji soków więc miałem siłownie też w pracy kilka palet wyszło z tego zamówienia musiałem szybko to robić bo linijki mnie gonily fajna praca żałuję że nie pracuje już tam

Prawda
@Anonim

Dokładnie. To sa bardzo dobre zamówienia. 25 linii samych soków każda pozycja po 200 z czego połowa soków na górze nie wiadomo gdzie , a potem zamiast trzech godzin oddelegowania wpiszą ci 1 bo za wolno robiłeś. Kolesiostwo i układy. Starzy pracownicy się szwendają i prawie nic nie składają a mają 750 zrobione a z ciebie robią durnia i biegasz jak głupek i ci na koniec miesiąca wychodzi 400. Dobrze że się zwolniłem stamtąd bo już nie mogłem patrzeć na tą hipokryzje i wariatkowo

anonim5
@Prawda

dokladnie kolesiostwo i uklady dlatego ucieklem bo mam mózg i jestem bardzo madry

jerzyki

no ale ty macku tez sie wydurniasz na magazynie chodzisz wyprostowany jakbys kij polknol

Cipek
@jerzyki

krengosłup się nie zgina sie dla niego . Zesztywniał od siedzenia na stołku

fiut

jak wyglada teraz praca na magazynie? sa 3 zmiany? duzo jest roboty?

Tak10Nie
Kuba
@fiut

Wiadomo że jest dużo roboty , brakuje ludzi nikt już nie chce robić za psie pieniądze , zostali już tylko tumany albo ci co spłacają komorników , kredyty albo alimenty

Tak10Nie2
nik
@Kuba

bardzo "merytoryczna" opinia i chyba nie o tej firmie jednak

Tak2Nie9
łotr
@Kuba

nie wiesz to nie pisz nieudaczniku, bo ludzi u nas nie brakuje. mamy nowe firmy w ofercie i dlatego są potrzeby. jak nie wiesz bo nie jesteś u nas, to się nie odzywaj tumanie ha, ha, ha....

Tak2Nie10
@łotr

We wpisie, na który odpowiedziałeś była podana informacja o niskich zarobkach pracowników magazynowych zatrudnionych w firmie Kramel Invest. Czy mógłbyś się odnieść do tego zdania? Chciałbym, abyś ocenił, czy rzeczywiście zarobki nie są zbyt wysokie, czy może w Twojej ocenie są one adekwatne do ilości powierzonych obowiązków?

Tak7Nie

Ruslan
@Dawid

Ja pracował u Polszi ta zarobił 3500 złotych na misiac. Ja dumał szto budu szukat kraszu lepszej roboty. Tutaj w tej firma woni zaproponuwali meni 2400 zł. To śmiszno. Ja był zdziwowani szto Polaki pracujut tut bezkosztowo za taki maleńki wypłata. W Polszi za taku maleńku zapłata ne utrymajut. Taki kopiku grosze je i na Ukrainie.Ja teraz pracuju w Germany i zarabiaju 2000 ewro to 8500 zł. Polaki nie pracujut bezkosztowo tomu szto wy budete zarobliaty mniej niż Ukraintsy. Ja ne rekomenduju tsej zakład

Paulina

Cóż za elokwentna i inteligentna odpowiedz. To że Kramel słynie z niskich zarobków to żadna tajemnica , ale że już Ukraińcy się będą z tego śmiać to się nie spodziewałam. Wstyd

Tak8Nie
Dawid

Proszę, abyś na forum publicznym nie obrażał innych uczestników dyskusji. Obrażanie nie prowadzi do niczego dobrego. Skoro zarobki są jednym z problemów, to zastanawia mnie, jak obecnie wygląda sytuacja kadrowa w tej firmie? Jestem ciekaw, czy są problemy ze znalezieniem nowych pracowników.

nik
@Dawid

z tego co mi wiadomo nie ma problemów z zatrudnianiem pracowników. jak jest wolne stanowisko to jest zatrudniany pracownik - tak to chyba zwykle wygląda ;) a jeśli o zarobki chodzi to są normalne - wyrównane wzgledem tzw konkurencji

@nik

Obecnie za prace fizyczną magazyniera itd. zarobki wynoszą około 3000 zł NETTO. Firma kramel nadal z uporem maniaka poszukuje ludzi za 2800-3000 BRUTTO! Plus niewielka premia. Pensje nie są już rynkowe , zatrudniając się tutaj jesteś już na starcie 500- 700 zł (netto) w plecy do tego co płaci konkurencja , a w sakli roku daje to już sporą kasę. Należy pamiętać o tym że co roku podnoszona jest płaca minimalna o około 10% , w przyszłym roku wyniesie 2450 brutto , co jak łatwo policzyć za dwa kolejne lata kramel będzie zmuszony zwinąć się z rynku bo przecież nie podniesie pensji swoim pracownikom bo tego nie pamiętają najstarsi górale. Pracowników w ogóle nie mogą znaleźć , na trzy odejścia z firmy ledwo 1 osobe znajdą która i tak zaraz ucieka. Tragedia. Nie polecam jest rynek pracownika obecnie i łatwo znaleźć firme która płaci uczciwie. Kramela nie polecam zdecydowanie

Tak6Nie
Sherlock Holmes
@anonim

ja to bym nie pracował tam w ogóle ani nie zamawiał u nich niczego , jak czytam to forum. Ciarki po plecach przechodzą , już lepiej zbierać puszki , złom i makulature

@anonim

Skoro rzeczywiście jest problem ze znalezieniem osób chętnych w firmie Kramel Invest to zastanawia mnie, czy z tego tytułu osoby, które tam pracują, muszą mierzyć się ze zwiększoną liczbą obowiązków? Jestem ciekaw, w jaki sposób pracodawca radzi sobie z brakami kadrowymi.

Sramel

Nie polecam pracy na vansellingu. Chyba, że chcesz robić z siebie pajaca na sklepach.

Tak18Nie1
Agnieszka
@Sramel

Oczywiście szanuję Twoje zdanie, ale byłoby dobrze, jakbyś spróbował powiedzieć nam coś więcej o specyfice pracy w Kramel Invest. Musisz bowiem wiedzieć, iż Twoja wypowiedź jest zbyt ogólnikowa i w żadnym razie nie posłuży osobom, które poszukują tu konkretnych informacji o tym pracodawcy. Może napiszesz coś odnośnie wynagrodzenia? Czy składa się ono z samej podstawy, czy można liczyć na jakieś premie uznaniowe?

TakNie14

Prezes
@Agnieszka

Premie uznaniowe. Dobre. Cieszcie się cebularze ze firma wam cokolwiek płaci. Starczy wam na bilet PKS i ziemniaki z cebula a kto wie może sobie kupicie kiedyś własny rower z Niemiec. Musicie robić ciężko na 6 cyfrowe pensje swoich preziów i ich wakacje 4 razy do roku w ciepłych krajach

Tak15Nie
van
@Prezes

ale bzdury wypisujecie... ale jak to mówią: kiepskiej baletnicy to i rąbek u spódnicy przeszkadza. ludzie po kilkanaście lat pracują i dobrze się mają, ale zawsze się jakiś frustrat musi znaleźć i prywatny czas marnować na nic nie wnoszące komentarze. polecam się zająć swoim życiem, bo zajęcie na które marnujecie czas świadczy tylko o Was

TakNie14
Adam Małysz

Witam. Jak jest z tym wekslem na stanowisku merchandisera? Jest zupełnie in blanco, czy bezpiecznie można podpisać taki dokument z firmą?

Kamila
@Adam Małysz

Bardzo chciałabym udzielić Ci precyzyjnej odpowiedzi na to pytanie, lecz nie jestem pracownikiem Kramel Invest. Może w niedługim czasie znajdzie się ktoś, kto to zrobi. Znalazłam jedynie informację, że praca na stanowisku Merchandisera to praca w oparciu o własną działalność gospodarczą - firma oferuje pełne wsparcie w zakresie dopełnienia formalności oraz pokrywa wszelkie dodatkowe koszty związane z założeniem/ prowadzeniem działalności. Jeśli zdecydujesz się na podpisanie tego dokumentu, to daj nam znać.

@Adam Małysz

Można podpisać., jeśli jesteś uczciwy. To weksel wewnętrzny Kramela nie bankowy jak kiedyś i nie może być użyty przez kogokolwiek innego. Jest in blanco ale do wartości spornej orzeczonej wyrokiem sądu. To wszystko jest wpisywane w deklaracji wekslowej.

Tak3Nie7
Iwona
@Wilk

Super, że zechciałeś odpowiedzieć użytkownikowi @Adam Małysz. Być może teraz podejmie on decyzję o rozpoczęciu swojej współpracy z Kramel Invest. Nie da się chyba ukryć, iż sporo wiesz o ogólnym działaniu tej firmy. Czytałam, że pracownikom proponują tam unikatowy system szkoleń - są przekonani, że proces wdrożenia oraz późniejszego szkolenia jest kluczowy dla zadowalającego rozwoju pracownika. Realizują zatem unikatowy system szkoleń przy użyciu niezawodnych standardów pracy. Byłbyś tak uprzejmy i powiedział coś więcej na ten temat? Brzmi to bardzo interesująco, ale wymaga dopowiedzenia.

Miku
@Iwona

Każdy pracownik dołączający do Kramel'a bierze udział w dwudniowym szkoleniu teoretycznym w siedzibie głównej, następnie bierze udział w dwutygodniowym procesie wdrożenia - codzienne ze swoim kierownikiem. jeśli później są jakieś elementy, które sprawiają pracownikowi trudności - kierownik pomaga na bieżąco. są też organizowane okresowe szkolenia dla wszystkich pracowników np. z technik sprzedaży

@Miku

A co w przypadku, gdy nowa osoba w trakcie dwutygodniowego procesu wdrożenia zrezygnuje z pracy w firmie Kramel Invest? Taka osoba ponosi wtedy koszty związane ze szkoleniami, które do tej pory przeszła? Proszę o informację, jak ta kwestia wygląda.

Miku
@Łukasz

z tego co wiem nigdy nie było takiej sytuacji... :) natomiast szkolenia są darmowe - nikt nie podpisuje żadnych "lojalek"

@Miku

Dziękuję za sprecyzowanie. W sumie to dobra informacja, że nie są podpisywane żadne wstępne umowy przed rozpoczęciem szkolenia. W międzyczasie zauważyłem, że firma Kramel Invest dodała ogłoszenie o pracę na stanowisku magazyniera. Ktoś z Was mógłby przedstawić, jak wyglądają warunki zatrudnienia na tym stanowisku?

Rodo
@Łukasz

Jak wygląda praca magazyniera opisał ,, Na szczęście były'' trochę niżej

Nelson
@Rodo

Na szczęscie były dla firmy :) takich jak on nam tutaj nie potrzeba.

TakNie11
@Rodo

Ok myślałem, że od grudnia tamtego roku uległo coś zmianie. Chciałbym mimo wszystko potwierdzić, czy rzeczywiście jest tak, że pracujemy również w weekendy? Weekendy są obowiązkowe, czy może tylko dla osób, które wyrażą chęć pracy w te dni? Liczę na Waszą pomoc.

Nelson
@Łukasz

Praca w weekendy tylko dla chętnych, w zakresie obowiązków i odpowiednio płatne. Jest też możliwość dorobienia, dla osób chętnych w nadgodzinach za dodatkowe wynagrodzenie.

TakNie10
Agnieszka
@Nelson

W takim razie to dobrze, że praca w weekendy jest jedynie dla chętnych osób, które na przykład chciałyby sobie trochę dorobić. Super, iż już wyjaśniliśmy tę kwestię. Ja z kolei chciałabym Cię przy okazji dopytać o nieco inną rzecz. Jak firma Kramel Invest podchodzi do zatrudniania pracowników tymczasowych? Czy mają one szanse w procesie rekrutacji?

TakNie9

Barney

Cześć, czy ktokolwiek wie jak wygląda praca w tej firmie na terenie Płocka ?

Paulina
@Barney

Z tego co się dowiedziałam firma Kramel Invest prowadzi unikatowy system szkoleń przy użyciu niezawodnych standardów pracy. W firmie jest też początkowy, trzymiesięczny okres wypowiedzenia. Po więcej informacji możecie sięgnąć tutaj -->>https://kramel.pl/praca/ Czy obecni pracownicy tej firmy zgadzają się z jej założeniami? Ile trwają szklenia w tej firmie? Są płatne? Czy czujecie się po nich przygotowani do dalszej pracy w Kramel Invest?

Tomasz

jak wyglada praca specjalisty ds obslugi klienta ?

TakNie9
Tomasz
Nazwa działu: Handlowy

Jak wyglada praca specjalisty ds obsługi klienta , bo ukazało się ogłoszenie w Płocku i nie wiem czy skaładać CV ??

Szkielet

A czy ktoś ma wiedzę na temat tego jak wygląda praca w tej firmie na terenie Płocka?. Konkretnie praca w charakterze magazyniera?. Za opinie z Piotrkowa czy Warszawy dziękuję, już się naczytałem.

TakNie2
Yogi

Witam. Czy ktoś wie czy to Kramela płonie? Warszawa Annopol: Pożar na Białołęce 31 stycznia 2019 r. [ZDJĘCIA] [WIDEO] Pali się hala spożywcza niedaleko ... Polskatimes - 3 godziny temu

Tak5Nie3

Zostaw opinię o Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. - Piotrków Trybunalski

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie