Opinie o Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) w Piotrków Trybunalski

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) w Piotrków Trybunalski

Van

Przyjeżdżam po towar do oddziału w Warszawie. Magazynierzy tam pracujący są bardzo mili i pomocni. Widać że zgrana ekipa. Chciałem zwrócić uwagę na katastrofalne warunki w jakich pracują. Magazyn jest zapchany do granic możliwości , palety rozdłubane i poprzewracane. Chłopaki mówią że taka sytuacja jest co roku przed świętami (usunięte przez administratora) Ciekawe czy w Piotrkowie wiedza w jakich warunkach tu się pracuje. Szkoda tych ludzi ,nie dziwne że ciągle maja wakaty jak tak traktują pracowników , pewnie nie długo już mało kto tam zostanie

Gruby Pączek
@Van

Ja wole nigdzie nie pracować niż tam pracować

Onaa

Jestem po rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko PH. Rozmowa przebiegła spokojnie, lecz warunki jakie firma oferuje są tragiczne. Własna działalność auto(bus) na parkingu strzeżonym lub pod domem z oświetleniem niby na starcie źle nie płacą ale niski zus jest tylko przez rok a później to połowe pensji się oddaję. Jak ktoś na przetrzymanie szuka pracy to można zaryzykować...

GJT
@Onaa

Połowa Twojej wiadomości się pokrywa z prawdą, a połowa nie. Albo źle zinterpretowałaś, albo źle zostało Ci to przekazane: 1. Własna działalność - tak 2. Auto - tak 3. Parking strzeżony- tak /koszty pokrywa firma/ 4. Wysokość zusu mały/duży - nie ma wpływu na finalne wynagrodzenie nawet po roku czy dwóch. Jeśli coś jest niejasne można zadzwonić do rekrutera i dopytać.

Jack

Piszesz to już kolejny raz i jakoś ciągną. Mało tego, konkurencja w Wołominie upadła, inna ma problemy z płatnościami za towar, a oni jakoś walczą. Mało tego, nowi producenci i sklepy chcą z Kramelem handlować. Wiesz może w czy tkwi ten fenomen czy to przerasta twój poziom inteligencji??? Nie kłam że 2200, bo nie jest to niczym podparte- pracuję to wiem!!!

VS
@Onaa

Później zwiększają ZUS. Pracuję 6lat. Słuchaj uważnie na rozmowie, ewentualnie dopytuj, jak coś jest niezrozumiałe.

Chudy Jurek
@Jack

Nie 2200 tylko 2300. Wiem bo pracowałem.

Jack
@Chudy Jurek

To wytłumacz mi dlaczego twoi koledzy pracują po kilka lat? Zarabiają 2300 jak twierdzisz? Byłeś bardzo słaby i dlatego słabo zarabiałeś- to proste.

Stary pracownik
@Jack

Nawet jakby płacili 1300 to pewnie by znalazł sie ktoś chetny do pracy ,zapomniałeś dodać że przez ostatnie kilka lat przewinęło się setki magazynierów , kierowców i kilku brygadzistów , którzy odchodzili po tygodniu , miesiącu albo trzech. Tych co zostali można policzyć na palcach jednej ręki. Większość wspominała o nędznych zarobkach. Ze ktoś tu jeszcze jest nie oznacza że jest zadowolony

VS
@Stary pracownik

Wszędzie są zmiany, nikt nie jest niczyim niewolnikiem. Możesz napisać że miliony się przewinęły to nic nie da. (usunięte przez administratora) Innymi się nie przejmuj, myśl o sobie i szukaj sobie pracy gdzie będziesz leżał a kasa będzie płynęła strumieniami.

Były Seler Naciowy
@GJT

firma niestety nie zwraca 100 % za parking , pokrywa tylko cześć

Witam. Czy może ktoś na opisać dokładne koszta związane z własną działalnością oraz średni czysty zysk netto w ciągu miesiąca na stanowisku vansellera ? (województwo podkarpackie). Z góry dzięki ;D

Co jaki okres czasu w Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. można ubiegać się o podwyżkę?

Były van

Tak, sami dają podwyżki- nawet co miesiąc.... tylko że targetu????

Jutro

Dziś można

Tanio sprzedajem ,tanio płacim

Jak już znudziła ci się praca w kramelu i masz dogadana inna robotę to możesz iść

Chudy Jurek

Wypłata 2300 jak na działalność to wyjątkowo słabo. Flota ( auta ) po 350 tys. przebiegu,kierownica się sypie w rękach a dotel już złożony z dwóch. Samochód Bez klimatyzacji więc wozisz stopiony towar do klientów. Na rozmowie kwalifikacyjnej mówią że dają na księgową. Ja osobiście tych pieniedzy nie zobaczyłem. Wymagają garażu,najlepiej murowanego na towar ale na to przewidują budżet w wysokości 100. Znajdźcie mi za stówkę garaż,będę wdzieczny.

Witam. Czytam opinie o tej firmie czemu taka zła atmosfera jest i rotacja wśród magazynierow?

Mariola
@Tomek

No bo taki mamy klimat. Chciałbyś pracować za marne grosze w zabałaganionym magazynie , najlepiej 7 dni w tygodniu?. Każdy kto ma trochę rozumu i jakieś aspiracje to zaraz ucieka. Dziwią się ze nikt nie chce robić za 3000 brutto. Śmiech na sali

Dzięki Marku za opinie. Z opisu kramel przypomina polski tytoń na białołęckiej znajdowała się ta firma bród smród 0 sanitariatów. Towar wszędzie rozwalony 0 ochrony na magazynie każdy mógł wejść wyniesc towar. Odrazu chcieli żebyś odpowiedzialność materialną podpisał. 3 dni wytrzymałem. Za 3000 brutto to niech szukają (usunięte przez administratora)

Jan
@Mariola

Jak to pracujecie7 dni w tygodniu, to na jaką umowę są zatrudniani pracownicy? Opowiesz jeszcze proszę dokładniej o wynagrodzeniu - jaka stawka na godzinę?

Yogi

Witam, czy ktoś może powiedzieć coś konstruktywnego, odnośnie pracy w Płocku na magazynie ?

Łukasz

Ogólnie pracuje jeszcze w kamerach zagladam tu z nudów i z ciekawosci widze ze ktos podszywa sie pod moja nazwe jak mówil do mnie (usunięte przez administratora)jezeli ktos cos o mnie pisze ja nie musze tu siedziec i pisac non stop o pracy w Kramel i robic po zlosci komus ,zwolnilem sie z tamtad bo znalazlem cos innego i tyle tylko leniuchy wchodza tu i pisza kłamstwa i bzdury Wezcie sie do roboty ci co pisza

Rybeńka

Jak tam robaczki z kramela? Kolejny rok robicie całe świeta czy wam dyrcio da jakiś dzień wolny? Inwenturka już była? hahahah, Sorki ale śmieszy mnie to (usunięte przez administratora) i niewolnictwo tam HA HA HA Pewnie już nie mogą znaleźć parobków do roboty za grosze

KRÓL

Teraz to w W-wie rządzi chyba ten NAJWIĘKSZY DYREKTOR?

Wilk
@KRÓL

A co ciebie to obchodzi, książki piszesz? Zrozum to wreszcie że nikt po tobie nie płacze. Królu tron masz porcelanowy? Ha ha ha ha ha ha ha ha ha

Król
@Wilk

Z ciebie taki Wilk jak ze mnie Król...

Jacobs
@Wilk

Ty masz juz chyba 7my nick name haha. Rozumiesz trolu po ang ?

Kramel to najlepsza firma
@Jacobs

Frustrat komentuje wpisy z przed roku , idz dzieciaku do psychiatry jak masz problemy. Za co cie wywalili z firmy? Pewno żeś pijus , obibok albo zwykły głupek

Kramel

Dzień dobry! Zapraszamy osoby zainteresowane podjęciem pracy na stanowisku magazyniera kompletujacego lub kierowcy kat. B lub B,C o przesłanie aplikacji na adres e-mail kramel@kramel.pl Pozdrawiamy

Na szczęście były
@Kramel

Firma oferuje : - pracujące weekandy (praca poniedziałek - niedziela ) - piątki po 13 godzin - nie zachowanie doby pracowniczej (wychodzisz o 5 rano , wracasz na 14 ) - żadnych urlopów (mimo że to niby umowa o pracę) - nieudolnych i nie wykwalifikowanych brygadzistów bez pojęcia o tym co robią - zeszmacenie już na okresie próbnym ( 90% nowych pracowników nie przedłuża umowy ) - wzrost motywacji o 500% do szukania normalnej pracy - tyrkę aż wyciągniesz kopyta - bałagan na magazynie poprzewracane palety i pół metra śmieci na podłodze Firma poszukuje osób : - z niską samooceną - z kompleksami - łatwych do poganiania jak głupek - lubiących być popychadłem dla ludzi bez kwalifikacji i wykształcenia w funkcji brygadzistów - mających świadomość że są robolami bez żadnych praw - tych co im się nie powiodło w normalnych pracach dla ludzi - z długami i kredytami do spłacania - mocno zdesperowanych Wymagania : - odporność na głupotę - stalowe nerwy -

Maja
@Na szczęście były

Twój wpis jest niewątpliwie bardzo kreatywny, ale jednocześnie chyba trochę przesadzony. Szanujemy tu Twoją opinię o tym pracodawcy, ale Kramel Invest istnieje i działa od 1989 roku. Są jedną z największych firm działających w branży FMCG. Współpracują ponadto z kilkudziesięcioma wiodącymi producentami branży spożywczej i są prężnie rozwijającą się organizacją o ugruntowanej pozycji na rynku. Dlatego też śmiem twierdzić, że stwarzają godne warunki pracy swoim pracownikom. Może chociaż docenisz atmosferę panującą między nimi?

Roger
@Maja

proszę się zatrudnić w takim razie tam i przekonać osobiście a nie siać propagandę , przyjmą Panią bardzo chętnie , jeśli nie przekonuje Pani kilkaset negatywnych opinii z których większość już usunęliście

Majkel Dżekson
@Kramel

Cele i wartości przyświecające firmie zebrane z tego forum a także od pracowników : - kłamstwo , fałsz , obłuda , pogarda ,wyzysk , cwaniactwo , kolesiostwo , donosicielstwo , oszustwo , krętactwo , perfidia , cynizm , draństwo , świniowatość , arogancja , bezczelność , brak szacunku , prostactwo , prymitywizm ,kpina , nieudolność , głupota , nieuctwo , niedorozwój , badziewie , chłam , kompromitacja , nędza , kaszana , kołchoz , wariatkowo. Nie polecam tej firmy , jednak jak ktoś chce zobaczyć jak wygląda patologia polskiego biznesu to może pościemniać tam ze 2 miesiące , a jak ktoś lubi zabalować to najlepiej pościemniać do pierwszej wypłaty a potem iść w długą

Majkel Dżekson

@Roger

he he , czy brygadziści nadal (usunięte przez administratora) na oddelegowaniach żeby promować swoich pupilków? baćpol to już chyba jest na pierwszym miejscu na wykresie linijek? Proszę tylko o poważne odpowiedzi.

@Roger

he he , czy brygadziści nadal(usunięte przez administratora) na oddelegowaniach żeby promować swoich pupilków? baćpol to już chyba jest na pierwszym miejscu na wykresie linijek? Proszę tylko o poważne odpowiedzi.

ANTYHEJTER
@Majkel Dżekson

Ubogi duchem jesteś człowieku i chyba nie masz rodziny, ani przyjaciół , skoro w sobotni wieczór obrażasz Firmę, w której pracuję na magazynie od kilku lat i jestem zadowolony. A wiesz dlaczego? Dlatego, że nie ściemniam, nie biorę urlopów na żądanie bez powodu, nie łażę i nie narzekam, tylko robię swoje. Ty pewnie urodziłeś się do bycia dyrektorem, ale skończyłeś na magazynie i wylewasz na forum swoje żale. Jak widać z wpisu twoje słownictwo opisuje twoje życie, skoro widzisz tylko minusy. Dam ci radę - idź do dyrektora i złóż wypowiedzenie. Wszystkim zrobisz przysługę, a sobie największą! Będziesz miał dużo czasu na pisanie i cieszenie się, że jesteś popularny w internecie.

@Roger

Jakoś pracuję od trzech miesięcy i nie narzekam. Kilkaset opinii napisanych przez byłych zwolnionych, pana M obecnie pracującego i innych anonimowych tfurców jest tyle warte co jedna opinia powiedziana prosto w oczy dyrektorowi. Taka jest prawda, ale co możesz o tym wiedzieć, jeśli skrywasz się za klawiaturą, ha, ha, ha....

@papaj

a co cię to obchodzi? siedź w Ząbkach i rób swoje, a jak nie masz co robić to makulaturę zbieraj. nikt po tobie nie płacze - to BARDZO POWAŻNIE TO PISZĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@Kramel

Dlaczego w tamtym roku uciekl z pracy caly magazyn i wszyscy kierowcy od was ?

@Zainteresowany

Słuchaj jak masz kompleksy i poczucie niskiej wartości że ci nie wyszło w życiu i tak dalej, to idz do psychologa wylewać swoje żale i nie zaśmiecaj forum. Pewnie cie wywalili z roboty w Kramelu boś nieudacznik albo żeś ciągle nachlany chodził , takich nam nie potrzeba

Larkin

Bardzo pomocne to jest forum. Właśnie miałem iść do nich na rozmowę kwalifikacyjną o pracę , ale poczytałem to forum i zrezygnowałem. Mały włos a bym się władował do jakiegoś (usunięte przez administratora). Dzięki wielkie dla tych co napisali tu prawdę. Z drugiej strony to smutne że w naszym kraju są jeszcze takie firmy. Pozdrawiam serdecznie

Na prawdę?
@Larkin

A na jakie stanowisko chciałeś aplikować? Wiedz że w internecie piszą komentarze przede wszystkim ludzie niezadowoleni. Flustaci, nieroby, którzy nie odnaleźli się w danej sytuacji. Ja nigdy nie polegalem na komentarzach z takich forum. Przyjdź, zobacz i zdecyduj sam, ale niech nie decydują za Ciebie komentarze....

Lidia
@Na prawdę?

Zgadzam się z Tobą, że warto wyrobić sobie własną opinię bazując na doświadczeniu, nie tylko na komentarzach na forum. Jesteś pracownikiem firmy Kramel Invest? Wydaje mi się, że możesz mieć nieco odmienną opinię od większości pojawiających się na forum. Może napiszesz nieco więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie?

DV
@Larkin

"Napisali prawdę". Ha ha ciekawe że możesz to potwierdzić co jest prawdą. Dla Ciebie prawdą jest negatywna opinia :D Szczęście dla Kramela że taki kandydat zrezygnował.

Uciekłem z krzykiem
@DV

Jak przecież większość pisze to samo , to chyba prawda? Jakiś nie kumaty jesteś? Praca magazyniera ciężka. Normy do wyrobienia z kosmosu , musisz biegać cały czas za linijkami. Bałagan na magazynie , towar nie porozkładany na lokalizacje, ciągła presja nic nie można znależdz na magazynie bo pracownik przyjmujący dostawy upośledzony rozstawia towar jak mu się podoba. Stare rozklekotane paleciaki i 30 letnie zawieszające się skanery to Twoje narzędzia pracy. (usunięte przez administratora) To wszystko za mniejszą kasę niż możesz zarobić na innych magazynach w Warszawie. Firma w ogóle nie dba ani o ludzi ani o sprzęt. Totalny brak perspektyw.(usunięte przez administratora)

Interia
@Uciekłem z krzykiem

To zwolnij się z tej firmy (usunięte przez administratora)

Randon
@Interia

Spokojnie. Jakoś już się prawie wszyscy zwolnili. A Hindusi i Ukraińcy wolą wybrać ofertę MC Donalda niż waszą

Lidia

A czego spodziewać się po tej firmie, jeśli chodzi o proponowaną przez nich formę współpracy z pracownikami? Dają w Kramel umowę o pracę czy jakieś śmieciówki?

Daniel
@Lidia

PH na wlasnej działalności. Nie pamiętam jak magazyn.

Kiero
@Daniel

To jak nie wiesz i nie pamiętasz to się nie udzielaj synu bo zaśmiecasz tylko forum swoimi bzdurami. Magazyn umowa o prace.

Maverick

ha ...masz racje , też wtedy pracowałem , teraz podobno jest jeszcze gorzej , prawie wszyscy starzy odeszli , dobrze że stamtąd też uciekłem

@Maverick

Bzdura starych jest 7 i nikt nie odchodzi. pewnie byś chciał żeby tak było trollu podobno jest gorzej.... ? Podobno to kiedyś krowy latały he, he, he!!!!!!!!

adzio
@Nowy

TY NIE POLECISZ NIGDY

Brygadzista

Schizofrenik albo nieudacznik którego pogonili z Kramela komentuje wpisy z przed roku. Paradne

Na szczeście były

Firma oferuje : - pracujące weekandy ( praca poniedziałek- niedziela ) - piątki po 13 godzin - nie zachowanie doby pracowniczej (wychodzisz o 5 , wracasz na 14 ) - żadnych urlopów ( mimo że to niby umowa o prace ) - nieudolnych i niewykwalifikowanych brygadzistów bez pojęcia o tym co robią (usunięte przez administratora) - wzrost motywacji o 500% do szukania normalnej pracy - tyrke aż wyciągniesz kopyta - bałagan na magazynie poprzewracane palety i pół metra śmieci na podłodze Firma poszukuje osób : - z niską samooceną - z kompleksami - łatwych do poganiania jak głupek - lubiących być popychadłem dla ludzi bez kwalifikacji i wykształcenia w funkcji brygadzistów - mających świadomość że są robolami bez żadnych praw - tych co im się nie powiodło w normalnych pracach dla ludzi - z długami i kredytami do spłacania - mocno zdesperowanych Wymagania - odporność na głupotę - stalowe nerwy

koko bongo
@Na szczeście były

dobre:) dobrze ze sie zwolniłem z tamtad jak teraz to czytam w nowej firmie pracuje dostałem duza podwyzke bez linijek i bez 3 zmian i zaden brygadzista mi nie mówi o swoich głupich problemach ,te linijki przy nierozłozonym towarze to jest katastrofa dobrze pamietam co tam było dzieki Bogu juz nie ma mnie tam a ci co tam zostali niech sobie pracuja i niech sie ciesza ze sa na wykresie numer 1 w linijkach hahahahahaha

Markus

Takie firmy jak Kramel mogłyby zatrudniać kilka osób więcej. Tylko jakbyście pracowali po 168 godzin w miesiącu, to byście co chwila, jak kot z pęcherzem, latali do dyrektorów i prosili o podwyżki, bo na Warszawkę taka płaca niewiele ponad 2 koła jest za niska i głodem przymieracie. A tak, pracujecie 7 dni w tygodniu, to stać was na trochę większą michę ryżu, i jeszcze narzekacie że praca jest kijowa. W domu byście siedzieli i gruchę kijem obijali z nudów. W Chinach robole pracują po kilkanaście godzin na dobę i dobrze jest. Chiny rozwijają się bardzo szybko. Tylko w Judeopolonii zawsze się znajdą tacy co będą marudzić, jak to jest źle, i że was wyzyskują. Załóżcie sobie związek zawodowy i walczcie o "godne warunki pracy", tak jak to robił za komuny Lech Bolek Wałęsa.

Jadwiga
@Markus

nazywam się Jadwiga , jestem dziewczyną mam 69 lat , dostałam propozycje pracy u was na magazynie , jak tam atmosfera ,czy sa jakies przystojne chłopaki żeby poflirtować i napić się kawusi?

Markus

Jesteście tacy mocni, ale w internecie. Nie macie nawet odwagi powiedzieć swoim zarządzającym brygadzistom i dyrektorom, że nie będziecie pracować w niedzielę w obawie o zwolnienie. I to w stolycy, gdzie podobno brakuje podobno rąk do pracy. Ale już niedługo się to zmieni. Maowiecki oprócz 5 milionów ukrów, sprowadzi jeszcze 15 milionów hindusów, pakoli, i roboli z Bangladeszu. Na wasze miejsce wtedy będzie czekało za bramą nie 10 osób jak jest teraz, tylko 100 na wasze miejsce. Jeszcze będziecie żałować, jakieście mieli warunki w Kramelu, i tego nie doceniliście. Wy prawdziwej roboty nie widzieliście na oczy. Jedźcie sobie do takiej Anglii na zmywak, lub na magazyn. W książce Marka Szymaniaka - "Urobieni" jest opisane jakie są tam warunki pracy, że baba aż w zakładowej ubikacji rodziła dziecko, bo nie mogła sobie pozwolić na urlop. W Toyocie w Wałbrzychu, polscy kapo żeby się podlizać japońcom w kraju kwitnącej wiśni. Tak przykręcili śrubę robolom, że ta fabryka jest najwydajniejsza na świecie. Wydajniejsza nawet niż fabryki Toyoty w Chinach, czy Japonii. Nawet do kibla nie mają za bardzo kiedy wyjść, tak są zarobieni. Można? Można, tylko trzeba chcieć.

@Jadwiga

Nigdy nie pracowałem w Kramelu, więc nie wiem jakie są warunki pracy. A chłopy są wszędzie takie same;)).

Fred
@Markus

Kolego twoja wiadomość jest niespójna i mocno chaotyczna , żeby nie powiedzieć że bezsensowna. Masz elementarne braki z wiedzy gospodarczej i ekonomicznej. Kompromitujesz się tutaj strasznie. Widać że jesteś nie na bieżąco , chyba za dużo nadgodzin w kramelu (specjalnie z małej). Jakie 5 milionów Ukraińców? Od 1 stycznia będzie otwarty niemiecki rynek pracy dla pracowników z Ukrainy i już teraz 70% Ukraińców pracujących w Polsce deklaruje że wyjedzie ,czyli z 1miliona (oficjalne dane) zrobi się około 300 tys , a nowi będą nasz kraj omijać szerokim łukiem mając wybór 2tys zł i 2 tys euro wybiorą to drugie. Po drugie w tej chwili pod brama kramela (specjalnie z małej) nie czeka nikt i to już od kilku lat , na 4 odejścia z pracy znajduja góra 1 osobę. Po trzecie w Anglii emigrant z Polski zarabia średnio w przeliczeniu 8000 zł netto , to jest kwota która ty zarabiasz przez pół roku , wiec nie dziwne że rodacy ciężko pracują za taka kasę. Po czwarte. Co tutaj wyskakujesz z Wałbrzychem? Jest to jedno z najbiedniejszych miast w naszym kraju , gdzie nawet teraz ciężko o pracę . I powiedz jak efektywność tych ludzi z fabryki Toyoty przekłada się na siłę nabywcza ich zarobków w porównaniu z zarobkami ich kolegów z Japonii? Chwalisz tych ,,kapo'' że tak poniewierają tych ludzi którzy pracują za psie pieniądze? I oni z tej efektywności nic nie mają tylko prezesi i dyrektorzy podnieśli sobie pensje do 300 tys. Ja z punktu widzenia robola wole jednak chodzić do kibla kiedy chce i ile chce. A ty propagandzisto z kramela (specjalnie z małej) jak chcesz siać tutaj ferment to się dokształć najpierw bo twoi zleceniodawcy mogą się wstydzić że opłacają takiego nieuka i buraka.

na szczęście zadowolony
@Na szczeście były

Też się cieszę, że jesteś były, bo trolli nie potrzeba, którzy piszą nieprawdę bo: - weekendy są dla chętnych i NIE ZA DARMO w zakresie obowiązków - piątki: TYLKO OSOBY CHCĄCE DOROBIĆ PRZYCHODZĄ WCZEŚNIEJ - PRZYMUSU NIE MA!!!!! - doba pracownicza - TYLKO DLA CHĘTNYCH ZA DODATKOWE WYNAGRODZENIE!! - urlopy - jeśli nie ma to zgłoś to do PIP albo nie pisz głupot bo są! - nie oceniaj innych, bo sam będziesz oceniony - póki co to oni są nad tobą, a to świadczy o tym, że czymś się od ciebie wyróżniają. Chyba, że to tak jak na drodze: myślisz, że jeździsz najlepiej, a inni to słabeusze. - zeszmacenie, tyrkę, wzrost motywacji do szukania pracy - WOLNY KRAJ, A NAJLEPIEJ TAM GDZIE NAS NIE MA - bałagan, śmieci - ciekawe ile sam po sobie posprzątałeś, a może miał to za ciebie ktoś inny zrobić? REASUMUJĄC: SUPER ŻE BYŁY - POLECAM PRACĘ W BIBLIOTECE - TAM JEST SPOKOJNIE. TUTAJ JEST PRACA DLA FACETÓW, A NIE POPIERDÓŁEK ha, ha, ha......

na szczęście zadowolony

Obudź się, już ranek...

Wader

Do ,,na szczęście zadowolony,,. Po co kłamiesz? Wypisując tu brednie i kłamstwa i tak nie poprawisz beznadziejnej opinii o firmie. Mogło by to poprawić tylko przestrzeganie kodeksu pracy i szanowanie ludzi. Dzięki Bogu nie pracuje już tam , ale mam znajomego który tam jeszcze jest. Ma 2-3 niedziele w miesiącu wolne , a o urlopie to może w ogóle zapomnieć. W piątki schodzi z nocy o 5 rano i MUSI wrócić na 14 a nie jakby na przykład chciał na 21. I nie dostaje z tego powodu żadnych dodatkowych pieniędzy jak pan tu łaskawie kłamie. A od zbierania kartonów i śmieci to każda normalna firma ma ludzi , ale widocznie tej wspaniałej firmy już na to nie stać.

WILK
@Wader

To ty frustracie piszesz bezdenne bzdury. Ta Firma przeżyje ciebie i tobie podobnych dwa razy. Ja też mam znajomego, który ma znajomego, bo tamten ma znajomego i ma znajomego. Powiedź temu znajomemu, że marnuje swój talent - niech idzie gdzie indziej, bo podobno wszędzie jest lepiej ha, ha, ha... Tylko tacy jak ty w to wierzą. Czy wiesz dlaczego przychodzą w piątki na 14? Ano dlatego, żeby skończyć jak Bóg przykazał o 23, a nie pracować w nocy z piątku na sobotę. Tak trudno to zrozumieć twojemu genialnemu umysłowi? W ten sposób mamy całą sobotę dla rodziny. Jeśli nie jasne, to już prościej się nie da... Każdy dba o swoje stanowisko pracy i o siebie. Byłeś w wojsku albo na praktykach? Chyba nie, bo tam wpojono by ci tę złotą zasadę. Ponarzekaj jeszcze trochę jak możesz, to z pewnością będziesz miał lepszy humor, ale nie psuj go innym, bo i tak nikt tego nie bierze na poważnie - oprócz tobie podobnych osobników

pora wstawac
@koko bongo

przychodzicie jeszcze na 5 rano?

Byku
@pora wstawac

Nie kolego, przychodzimy na 9.00 pijemy kawusie i o 10.30 wychodzimy do domu. Jesteś zadowolony z odpowiedzi?

ranny ptaszek
@pora wstawac

Kierowcy przychodzą nawet na 4 , niedługo pierwsza zmiana będzie zaczynała się o 2 w nocy. Kto rano wstaje temu kramel daje. Oni udają że płacą a my udajemy że pracujemy

Wilk
@ranny ptaszek

Nikt ci nie karze pracować. Poprostu zwolnij się i wtedy będziesz miał mnóstwo czasu na hejtowanie. Jeśli pracujesz nawet udając i ci nie płacą to tylko to negatywnie świadczy o twojej inteligencji a raczej jej braku...

Dno.
@Markus

To ile milonów przyjechało?

xx
@Markus

Jak się coś chce mieć w życiu, to trzeba zapylać i tyle, nie ma mowy o wstawaniu o 9, dwie kawki i o 17 w domciu. Przykład Anglii nie do końca trafiony- owszem, to co się tam działo (parę lat wstecz) potrafiło włosy postawić na głowie, ale też nie była to robota za friko- coś za coś. Polskie płace to w porównaniu z angielskimi wypadają, eghhh- słabo- a nie wspominając o ich ukochaniu socjalu.

adzio
@WILK

Pan Bóg przykazał przyjść na 14-stą i wyjść o 22-giej, a nie o 23-ciej. I to jest chyba cała prawda o tej firemce, A z ciebie taki wilk, jak z koziej (usunięte przez administratora) trąba. MIEJ SIĘ

Mondelez
@na szczęście zadowolony

A co ty tak te nicki zmieniasz trolu ha ha ?

Kiero
@Mondelez

Masz kompleksy jakieś synku że tyle durnych wpisów naprodukowałeś czy po prostu byłeś leń i nieudacznik i cie wywalili na zbity pysk?

Drodzy Państwo, pragniemy przypomnieć, iż treści publikowane w sekcji "Opinie o pracodawcach" podlegają regulaminowi serwisu. W szczególności zwracamy uwagę na zapis: "Niedopuszczalne jest umieszczanie w Serwisie, przekazywanie za jego pośrednictwem w tym także w ramach Forum oraz Bloga, treści i materiałów tekstowych, graficznych, dźwiękowych sprzecznych z obowiązującym prawem i zasadami współżycia społecznego, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc, nakłaniających do popełnienia przestępstwa, jak również treści wulgarnych, ordynarnych, uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe, naruszających dobra osobiste, a także nieuprawnione korzystanie z cudzego wizerunku, naruszające dobre obyczaje i zasady netykiety oraz wszelkich działań, które narażałby na odpowiedzialność prawną Serwis lub mogłyby wyrządzić mu szkodę." Informujemy, że osoby publikujące treści będące pomówieniami, szkalujące i zniesławiające Firmę Kramel podlegają za ten czyn odpowiedzialności karnej. Z poważaniem, Kramel Invest

Inkwizytor akwizytor
@Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność)

Nie strasz. To nie magazyn.

Znawca Paleciaków

a jednak się ich boisz, bo jedyne na co cie Edek stać to poszczekać sobie na forum , a jak masz coś do kierownika powiedzieć to głowa w dół i się jąkasz Edek, i pewnie majtki masz pełne kupy , znamy się trochę Edek wiec nie rób z tata wariata napinaczu internetowy

Edek
@Znawca Paleciaków

Ha ha ha znasz mnie omg , tego jeszcze tu nie bylo. Do roboty a nie tu się udzielasz bo normy nie wyrobisz. A przepraszam ty od Święta zbierasz chyba że już tak pracowników mało, dam Ci szansę, strzelaj kim jestem. Bo ja już wiem kim ty jesteś, dziwię się że masz czelnosc się odzywac

Walek
@Edek

wszyscy cie znamy płaczliwa marudo , zawijaj się stąd Edek , poszukaj lepiej jakiegoś telefonu zaufania i tam wylewaj swoje żale

mac

Edek chyba jesteś rasistą...Skoro już nie pracujesz to przestań pisać bzdury.Byłeś po prostu za słaby.My mamy najlepszych magazynierów w mieście a mięczkaóe nie potrzebujemy.

Zygfryd
@mac

Jest tu jakiś administrator co by usunął wpisy Edka? Wszyscy jada po nim jak po szmacie

CBŚ
@Zygfryd

Masz 6 wpisów z jednego IP pod roznymi nickami obrażających ludzi ktorym sie nie podoba praca w kramelu. Zapraszam jutro na górę po nagrodę. Jestem do 20stej.

jack

Nędzna prowokacja (usunięte przez administratora) Spójrz na siebie, a potem oceniaj. Jesteś karykaturą człowieka, który wylewa swoje frustracje na forum. Żenada w pełnym wydaniu!!!!!!!

jack

witam! Bardzo się cieszę, że moja marna prowokacja udała się. Niewybredne słownictwo świadczy o niskiej kulturze osobistej i niskiej samoocenie. Nie jest Pan osobą upoważnioną do publicznego oceniania innych, tylko do wykonywania powierzonego zakresu obowiązków. Nie ma u nas niewolników i w obecnej sytuacji ma Pan dwa rozwiązania: 1. Zgłasza się Pan do mnie jutro - na piętro z gotowym wypowiedzeniem za porozumieniem stron na dzień 8.1.2019. Jestem do 20.00. lub 2. W przypadku niestawienia się, czyli braku cywilnej odwagi do powiedzenia prosto w oczy, a nie zasłanianiu się anonimowością, będę działał inaczej. Przy obecnym poziomie techniki jest Pan bez problemu do zidentyfikowania (nawet przy telefonie na kartę). Po zweryfikowaniu skieruję sprawę przeciwko Panu do sądu. Trochę to potrwa, ale zapewniam, że odczuje to Pan boleśnie i skutecznie. Liczę na cywilną odwagę - choć wątpię, czy mam do czynienia mężczyzną, czy z tchórzem...

JDE
@jack

Ty a jak on pisal z wifi z mcdonalda to znajdziesz go po macu karty sieciowej ? Hehehehe programisto : ) . Zapraszam . odpisze ci jutro do 10tej . bazarowy cfaniaku.

Czy Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. zapewnia kartę multisportu?

test

Tylko przedstawiciele handlowi

Daniel
@test

Nie zapewnia.

RADEK

Witam. Czy mógłby ktoś wyrazić aktualna opinie o pracy Vansellera. Ile realnie można zarobić, jakie godziny pracy i ogólne informacje. Oddział Tarnów Pozdrawiam

Uczciwa opinia

W związku z tym że znikają wszystkie negatywne ale kulturalne i nie łamiące regulaminu opinie , tez napisze pozytywną opinie. Firma Kramel jest wspaniała , perspektywiczna ,można liczyć na super karierę i rozwój ,zarobki są oszałamiające - zbudowałem sobie wielki dom i kupiłem 2 nowe samochody z pracy tam jako dozorca. Flota firmy to prawie nowe auta góra 2 letnie w perfekcyjnym stanie technicznym , na magazynie jest porządek jak nigdzie ,wcale nie przypomina to śmietnika opisywanego niżej. Wózki są też prawie nowe ale w 100% zadbane przez wykwalifikowanego pracownika. Kadra kierownicza jest w pełni profesjonalna i świetnie wyszkolona. Polecam wszystkim pracę w tej wspaniałej firmie. To prawdziwe szczęcie być częścią tak zacnego zespołu

• Jak się pracuje w Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność)?

Zobacz opinie na temat firmy Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność)?

Kandydaci do pracy w Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

2.1/5 Na podstawie 832 ocen.
  • Piotrków Trybunalski