Opinie o Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) w Piotrków Trybunalski

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) w Piotrków Trybunalski

ildefonsgałczyński

warszawska poezja magazynowa 'Pracę w kramelu... ...Odradzam Każdemu'

Weronika

Czy Kramel ma zapotrzebowanie na przedstawiciela handlowego? Nigdzie nie ma ofert a zależy mi na pracy w firmie.

Tomasz Adamek

Tak to prawda. Nowi dostają o wiele więcej niz starci pracownicy.

Maja

@kleorozumiem, że osoby nowe mogą obecnie liczyć na lepsze warunki zatrudnienia. Możesz powiedzieć o tym coś więcej?

kleo

firma w Warszawie zaczeła płacic wiecej nowym dlatego ze wszyscy uciekaja z obozu i tak mało daja jak na te warunki

Gregor

Kramel Invest posiada w swojej ofercie pracy zapotrzebowanie na regionalnego kierownika sprzedaży we Wrocławiu i okolicach. Czy ktoś mógłby podpowiedzieć mi coś w tym temacie? Jakie firma stawia wymagania poza tymi z oferty? W jakich widełkach mieszczą się zarobki?

Riczi

Max. Spokojnie. Teraz bedzie nowy dyrektor. Moze atmosfera sie polepszy. Chociaz wstpie. Jezeli nie zacznie od wymiany kierowniczek magazynu i teansportu ktore nie mają pojecia absolutnie o niczym to niestety nic z tego nie bedzie.

Maja

@Pracownik długo już pracujesz w firmie? Chętnie usłyszymy więcej na temat warunków zatrudnienia. Rozumiem, że uważasz Kramel Invest za uczciwą firmę. Co według Ciebie o niej świadczy?

Luidzi

Ktoś wie czemu nasz kochany dyrektor Tomaszek odszedl z W-wy ?? Bedzie mi go strasznie brakowało :((((((

Uczciwa firma, nie płaca może rewelacyjnie ale nie jest żle. Ważne że wszystkie przepisy sa przestrzegane a nie polowa pod stołem. W dzisiejszych czasach to ważna kwestia.

Maja

@amator co wpływa na Twoją opinię o firmie?

amator

w shah bobie i w profitusie był ok. w kramelu wyzysk na maxa.

Maja

@Ex worker rozumiem, że nie pracujesz już w firmie? A mógłbyś podzielić się Twoją opinią na temat oferowanych warunków pracy w Kramel Invest?

Ex worker

Kramel to firma prywatna nastawiona typowo na zysk. Zrobią z Ciebie robota-maszynke do zarabiania pieniędzy. Czy zgodzisz się być blaznem na sklepach zależy tylko od Ciebie sprzedając towar najdrozej w Polsce.

Maja

@Krzaki bardzo chętnie poznamy Twoją opinię na temat pracy w firmie. Długo jesteś z nią związany? @stan archiwizowane są komentarze, które nie są zgodne z naszym regulaminem. Przed zamieszczeniem komentarza zachęcam do zapoznania się z nim.

Krzaki

Ja jestem pracownikiem z Warszawy i chetnie opisze wszystko co tam sie dzieje. Prosze o meila.

texas holdem

Dramat. Za 4000podstawy plus premia ok 2000 plus koszty utrzymania firmy moze bym sie wrocil. Inaczej nie warto. Za duzo inwestujesz malo otrzymujesz. O tym ze masz miec wlasny magazyn na rozmowie nie wspomna. Socjal zerowy smieszna paczka na swieta. I co dalej? Wielkie nic..... Aha zapytajcie ksiegowej swojej ile macie odkladane na emeryture i jaka np dostaniecie z zus wyplate np po wypadku. Rezykujecie zycie na drodze nie znajac zasad jakie panuja przy waszych skladkach.

Maja

Jak wygląda proces rekrutacji? Czy firma zatrudnia studentów? Na te i więcej pytań odpowiedział dla nas przedstawiciel firmy Kramel Invest. http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,29795,wywiad-adam-melon Która z informacji była dla Ciebie najciekawsza?

Wojtek

Czy Kramel potrzebuje obecnie przedstawiciela handlowego? Chciałbym tu pracować, wiem że są dobrzy i myślę, że mógłbym się jeszcze rozwijać zawodowo. Może ktoś wie jakimi autami dysponują, czy dają komputer, telefon? Dobrze wiedziećwcześniej jakie są warunki

Wojciech
@Wojtek

praca na własnej działalności licząc z towarowaniem i innymi załatwieniami 10h dziennie, zarobki przez pierwsze trzy miesiące zostanie ci max 1800pln. Później zależy od wyników ale cudów nie oczekuj. Samochód peugeot expert /partner tylko do roboty. Telefon i mail musisz podać prywatny i z niego korzystasz.

Bombelek

Coś nowego? Odeszły najpopularniejsze sklepy do realizowania więc chyba juz magazynierów nie potrzeba.

• Jak się pracuje w Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność)?

Zobacz opinie na temat firmy Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność)?

Kandydaci do pracy w Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

2.1/5 Na podstawie 832 ocen.
  • Piotrków Trybunalski