Klimat-el

Elbląg

Opinie o Klimat-el

duri

Od dłuższego czasu poszukuje jakiejś pracy i co raz częściej trafiam na zdania , że akurat w tej firmie warto się zakręcić i szukać swojego szczęścia w życiu zawodowym. Chyba skorzystam z tej opcji .

szrek

Na podwyzki niema co liczyc sponsorowanie miss jest ważniejsze niż ubogie pensje

@szrek 23.03.2015 11:44

Z tego co mi wiadomo to firma klimat-el od dawna zadnych wyborow nie sponsoruje to po co taki wpis z 2015r? Jak juz piszesz takie pierdoly to przynajmniej pisz prawde.

@szrek 23.03.2015 11:44

tomek

na rozmowie powinna być jedna osoba tylko, a nie jakiś tłum powitalny od razu. Naprawde ni rozumiem tych standartów i wzorca, że jest kilka osób rekrutujcych i sprawdzajacych Twoje umiejętności.. żeby to chociaż było jakieś specjalistyczne te stanowiska ale nie, naprawde nic specjalnego w sumie to nie jest.

seru

A jeśli chodzi o rozmowę to jak to wygląda u nich zazwyczaj, z iloma osobami przyjdzie mi ewentualnie rozmawiać? wiecie, że niezwykle ważnym jest zaprezentowanie się w taki sposób, żeby natychmiast po rozmowie przesłuchujący nabrał pewności, że jesteśmy najlepszym kandydatem do pracy i dlatego proszę o te info...

duri

Firma Klimat-el została założona w 1984 roku jako pierwsza firma w branży wentylacyjno - klimatyzacyjnej na terenie Elbląga. Przez pierwszy rok działalności firma zajmowała się głównie usługami ślusarskimi. W tym też okresie nazwa firmy brzmiała "Ślusarstwo Usługowe" Później jednak nieco się już zmieniło...

znajoma

najpierw ludzie zarabiali tam prawidlowo za swoja prace.... 2000zl za latanie i meczarnie czasami to bylo ok.... ale jak sie postawilo dom dla siebie to trzeba uciac pensje pracownikom.... teraz sie zarabia 1500 i ma starczyc na zycie gdzie ludzie w kredytach siedza i na chleb juz nie maja. dwojka lub trojka dzieci...na utzrymaniu i dom pod wynajem maja bo na wlasne nie stac nikogo.... BRAWO. a czemu nie uciekaja bo maja podpisana umowe ze do konca umowy zawartej nie moga sie zwolnic bo inaczej zaplaca koszty szkolenia jakie mieli 1 raz podczzas calej umowy.... tak tak jest tam wlasnie.... lepiej myslec o swojej wygodzie a pracownika miec w dupie..... bo kogo interesuje ze pracownik dostaje cale gowno z wyplaty.... jak zarabiali wiecej weszli w dlugi a pensje ucieli i siedzi z palcem w nocniku i teraz nie wie jak koniec z koncem powiazac.... pracownicy sadze ze tarktowani sa jakby odbywali tam kare nie pracowali. pozdrawiam zona bylego juz pracownika nara

Nie szanują ludzi nawet jak ktoś się stara takich , którzy pracują przeszło już 20 lat ciągła gonitwa za pieniądzem atmosfera wyniszczająca psychikę nie polecam...

pracuś

atmosfera w firmie mierna , szczególnie jeśli wchodzi się w dyskusję z mądrym kierownikiem (Diabłem) , który traktuje ludzi jak dno , słabe zarobki (najniższa krajowa) o podwyżce nie ma mowy, BHP bardzo słabe...

Widzę że sami pracownicy piszą na firmę w której pracują - ciekawostka. Jeżeli jest Wam tak źle to po co tam pracujecie. Moim zdaniem macie trochę spaczone myślenie - myślicie że pisząc takie bzdury szkodzicie właścicielowi to się grubo mylicie bo on sobie poradzi i bez Was. Tak naprawdę to bardziej sobie szkodzicie szkalując firmę w której pracujecie. A zmiany które były to wiem że większość jest z nich zadowolona po co piszecie bzdury. Najpierw się zastanówcie jak coś jeszcze napiszecie bo łatwo jest pisać tylko uważam że nie do końca piszecie prawdę. Pracuję tam już trochę i większość powyższych wpisów chyba jest wpisywana przez jedną może dwie niezadowolone osoby. Z urlopami nigdy nie było problemów, nadgodziny jak są zawsze są wypłacane jako 100tki lub 50 tki; pensja zawsze w terminie, generalnie wszystko jest tak jak powinno być. Chyba jeszcze nie pracowaliście w firmach gdzie byście musieli prosić się o swoje pieniądze, praca oficjalnie za najniższą krajową a reszta do ustalenia i wiele innych nieprawidłowości. Ku pamięci dla niezadowolonych, ja uważam że jest ok.

fokus

czy pracuje się dla fajnych ludzi dla umowy? raczej pracuje się dla pieniędzy a rynek pracy jaki jest w Elblągu wiadomo i to wykorzystają tak zwani pracodawcy. dobrze powiesz że stwarza miejsca pracy ale trzeba też być człowiekiem wyrozumiałym i rozumieć innych (pracownik) bo dzięki swoim pracownikom którzy robią za mierne pęsje pracodawca ma zyski i to niemałe. a jak widać zleceń nie ubywa ale cuż KRYZYS i trzeba to wykorzystać.ale gdzie są w tym wszystkim ludzie

zalamany

Nowy kierownik, nowe koszty , nowe pomysły i wymagania. Głodowe pensje pracowników bez zmian. Jedna wielka gonitwa za pieniądzem kosztem szeregowych pracowników którzy dla tej firmy znaczą mniej niż zero. Syty nie zrozumie głodnego to powiedzenie świetnie się sprawdza w przypadku tej firmy.

Powiem tak 3/4 pracowników odeszła by gdyby dostali jakąkolwiek ofertę pracy z innej firmy odpowiedz sobie w takim razie sam na pytania co do zarobków i rozwoju pozdrawiam.

byly

Niskie zarobki. Jak pisano wcześniej atmosfera wyniszczająca psychicznie i fizycznie. BHP nie istnieje no chyba że na piśmie! ciągłe pretensje i brak perspektyw. Urlop? tak dla wybranych dobrze żyjących z kierownictwem reszta hmm niestety czeka na łaskę pana.

my

kryzys dla pracowników nie dla właściciela tylko patrzeć jak podjedzie nową gablotą

ja mam dość już ale ktoś jeszcze nie

adam

a ja siedze i nic nie robie ganiam ludzi bo ich tak zwą tylko się im dziwie że za grosze robią ha ha .KIEROW

mierna atmosfera i płace

słabo płacą

OK. niskie zarobki

Zostaw opinię o Klimat-el - Elbląg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Klimat-el