Opinie o Klimat-el w Elbląg

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Klimat-el. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Klimat-el o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klimat-el w Elbląg

nikt i nic Nowy wpis

Totalne (usunięte przez administratora), obcinają z godzin których i tak duzo nie ma, tj, pracujesz 8 to liczą 7, jak zostajesz dłużej po 9-10h to liczone jest jako 8, ponadto czasami dużo roboty, czasami każą iść do domu na 3 dni, (usunięte przez administratora) i porażka, umowa na 1/16 etatu, reszta pod stołem do ręki, narzędzia z biedronki, niepoważna firma

Pracownik Nowy wpis
@nikt i nic

Pracuje w firmie od wielu lat wszystko co napisałeś to kompletna nieprawda.Nie wiem czy to konkurencja robi to złośliwie czy komuś kto nigdy tu nie pracował nudzi się w domu.

były Nowy wpis

(usunięte przez administratora) , najniższa krajowa, dla osób z doświadczeniem, młodym obcina się z pensji, bo nie posprzątał po sobie w miejscu pracy czy za długo jechał na robotę, totalna porażka, do tego cały czas na wysokich obrotach, a za Tobą oficer NKWD.

Adrian

Pensje się poprawiły od waszych wcześniejszych wpisów? Ktoś wspomniał, że nie ma benefitów. To teraz na święta też nic nie dadzą? Żadnych bonów albo paczek dal pracowników?

Kolega
@Adrian

Ja na razie żadnych dodatków na święta.

@Kolega

Jak już coś piszesz to przynajmniej pisz prawdę. Premia świąteczna zawsze była i dalej jest co roku a jak tu nie pracujesz to po co się udzielasz.

Izabela Nowy wpis

A skoro jest jednak to w jakiej wysokości?

Ktoś tu pisał że są wygórowane wymagania i niskie zarobki a czy te wymagania to dotyczą obowiązków i tego co i jak trzeba zrobić, czy także za te niskie pieniądze szukają osób z dużym doświadczeniem i wiedzą?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Klimat-el? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Elbląg
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Oksymoron

Współczuję ludziom którzy tam pracują. Ten kto mądry szybko ucieka z tego "zakładu""

@Oksymoron

Możesz wyjaśnić dlaczego masz takie zdanie o Klimat-el? Co musiałoby się tu zmienić, aby Twoja opinia była nieco lepsza? Fajnie że postanowiłeś dodać wpis, jednak liczę że kolejny będzie nieco bardziej szczegółowy.

Oksymoron
@Adrian

Zatrudnij się popracuj zobaczysz sam ;)

@Adrian

Są to raczej sprawy oczywiste tj. zarobki, atmosfera, układy oraz coraz to wyższe wymagania względem pracowników. Pozdrawiam

@Oksymoron

Tak masz rację ja już dawno uciekłem

Popieram

Nic
@Oksymoron

Pracuje na rynku i jestem zadowolony

Karol

A zakład ma duża ilość miejsc pracy?

@Karol

Zapraszamy do składania CV :)

Be

Całą masę

Tak tysiące

Filipek

Zarobki wyższe w dużej mierze zależą od naszej pracy!! Ja polecam firmę.

@Filipek

Możesz to sprecyzować ? Mamy pracować więcej? Czy szybciej ? Bo skoro wiesz że pracujemy w brygadach 2 -3 osobowych jak mamy zwiększyć tempo ? Wypruwają sobie żyły ? . Pozdrawiam

Adrian

Wydajna praca powinna być premiowana, więc jeśli uważasz, że pracujesz dobrze to napisz, czy dostajesz premie lub inne bonusy, które podwyższają pensję i motywują pracowników? Chętnie się tego dowiem.

Be
@Adrian

Jak można pisać takie bzdury czy ludzie tylko płotami żyją

@Adrian

Bonusy są , dostajemy jabłko na podwieczorek

inwestor

niskie śmieszne zarobki, wymagania jak w korporacji, (usunięte przez administratora) rzuciłem ten (usunięte przez administratora)

@inwestor

Biorąc pod uwagę Twój wpis chyba to dobrze że odszedłeś z taką elokwencją i poziomem wypowiedzi,i proponuje zatrudnić się w lesie na samodzielnym stanowisku.

Dobre strony firmy? A co tu pisać? firma jak firma. Jeżeli szukasz pracy w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w której nie ma nic do łapy(wszystko wykazywane) zapraszamy. Jeżeli szukasz rozwoju zawodowego i perspektyw na długo letnią współpracę połączoną z nowymi wyzwaniami to już nie bardzo. Przeciętne zarobki, słaba organizacja pracy, stabilna praca, spoko atmosfera i stres związany z ogromem pracy to chyba główne cechy tej firmy pozdrawiam i zapraszam.

Jasiek

Firma dobra to pewnie dobrze się pracuje i dlatego n ie ma chętnego do pisania? Szkoda!!

duri

Od dłuższego czasu poszukuje jakiejś pracy i co raz częściej trafiam na zdania , że akurat w tej firmie warto się zakręcić i szukać swojego szczęścia w życiu zawodowym. Chyba skorzystam z tej opcji .

szrek

Na podwyzki niema co liczyc sponsorowanie miss jest ważniejsze niż ubogie pensje

@szrek

Z tego co mi wiadomo to firma klimat-el od dawna zadnych wyborow nie sponsoruje to po co taki wpis z 2015r? Jak juz piszesz takie pierdoly to przynajmniej pisz prawde.

@szrek

tomek

na rozmowie powinna być jedna osoba tylko, a nie jakiś tłum powitalny od razu. Naprawde ni rozumiem tych standartów i wzorca, że jest kilka osób rekrutujcych i sprawdzajacych Twoje umiejętności.. żeby to chociaż było jakieś specjalistyczne te stanowiska ale nie, naprawde nic specjalnego w sumie to nie jest.

seru

A jeśli chodzi o rozmowę to jak to wygląda u nich zazwyczaj, z iloma osobami przyjdzie mi ewentualnie rozmawiać? wiecie, że niezwykle ważnym jest zaprezentowanie się w taki sposób, żeby natychmiast po rozmowie przesłuchujący nabrał pewności, że jesteśmy najlepszym kandydatem do pracy i dlatego proszę o te info...

duri

Firma Klimat-el została założona w 1984 roku jako pierwsza firma w branży wentylacyjno - klimatyzacyjnej na terenie Elbląga. Przez pierwszy rok działalności firma zajmowała się głównie usługami ślusarskimi. W tym też okresie nazwa firmy brzmiała "Ślusarstwo Usługowe" Później jednak nieco się już zmieniło...

znajoma

najpierw ludzie zarabiali tam prawidlowo za swoja prace.... 2000zl za latanie i meczarnie czasami to bylo ok.... ale jak sie postawilo dom dla siebie to trzeba uciac pensje pracownikom.... teraz sie zarabia 1500 i ma starczyc na zycie gdzie ludzie w kredytach siedza i na chleb juz nie maja. dwojka lub trojka dzieci...na utzrymaniu i dom pod wynajem maja bo na wlasne nie stac nikogo.... BRAWO. a czemu nie uciekaja bo maja podpisana umowe ze do konca umowy zawartej nie moga sie zwolnic bo inaczej zaplaca koszty szkolenia jakie mieli 1 raz podczzas calej umowy.... tak tak jest tam wlasnie.... lepiej myslec o swojej wygodzie a pracownika miec w dupie..... bo kogo interesuje ze pracownik dostaje cale gowno z wyplaty.... jak zarabiali wiecej weszli w dlugi a pensje ucieli i siedzi z palcem w nocniku i teraz nie wie jak koniec z koncem powiazac.... pracownicy sadze ze tarktowani sa jakby odbywali tam kare nie pracowali. pozdrawiam zona bylego juz pracownika nara

admin

Nie szanują ludzi nawet jak ktoś się stara takich , którzy pracują przeszło już 20 lat ciągła gonitwa za pieniądzem atmosfera wyniszczająca psychikę nie polecam...

pracuś

atmosfera w firmie mierna , szczególnie jeśli wchodzi się w dyskusję z mądrym kierownikiem (Diabłem) , który traktuje ludzi jak dno , słabe zarobki (najniższa krajowa) o podwyżce nie ma mowy, BHP bardzo słabe...

Widzę że sami pracownicy piszą na firmę w której pracują - ciekawostka. Jeżeli jest Wam tak źle to po co tam pracujecie. Moim zdaniem macie trochę spaczone myślenie - myślicie że pisząc takie bzdury szkodzicie właścicielowi to się grubo mylicie bo on sobie poradzi i bez Was. Tak naprawdę to bardziej sobie szkodzicie szkalując firmę w której pracujecie. A zmiany które były to wiem że większość jest z nich zadowolona po co piszecie bzdury. Najpierw się zastanówcie jak coś jeszcze napiszecie bo łatwo jest pisać tylko uważam że nie do końca piszecie prawdę. Pracuję tam już trochę i większość powyższych wpisów chyba jest wpisywana przez jedną może dwie niezadowolone osoby. Z urlopami nigdy nie było problemów, nadgodziny jak są zawsze są wypłacane jako 100tki lub 50 tki; pensja zawsze w terminie, generalnie wszystko jest tak jak powinno być. Chyba jeszcze nie pracowaliście w firmach gdzie byście musieli prosić się o swoje pieniądze, praca oficjalnie za najniższą krajową a reszta do ustalenia i wiele innych nieprawidłowości. Ku pamięci dla niezadowolonych, ja uważam że jest ok.

fokus

czy pracuje się dla fajnych ludzi dla umowy? raczej pracuje się dla pieniędzy a rynek pracy jaki jest w Elblągu wiadomo i to wykorzystają tak zwani pracodawcy. dobrze powiesz że stwarza miejsca pracy ale trzeba też być człowiekiem wyrozumiałym i rozumieć innych (pracownik) bo dzięki swoim pracownikom którzy robią za mierne pęsje pracodawca ma zyski i to niemałe. a jak widać zleceń nie ubywa ale cuż KRYZYS i trzeba to wykorzystać.ale gdzie są w tym wszystkim ludzie

Zostaw merytoryczną opinię o Klimat-el - Elbląg

• Jak się pracuje w Klimat-el?

Zobacz opinie na temat firmy Klimat-el tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Klimat-el