Opinie o Kreisel w Będzin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kreisel. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kreisel o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kreisel w Będzin

Czy firma Kreisel kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Jaka umowa obowiązuje w Kreisel podczas okresu próbnego?

Pomoc

Na początku agencja pracy tymczasowej około 6 miesięcy, następnie jak się sprawdzisz 3 miesiące umowa o pracę pod firmą , co dalej to zależy już od ciebie.

Dawid Nowy wpis
@Pomoc

Czy po przepracowaniu określonego czasu jest możliwość, aby z czasem otrzymać podwyżkę wynagrodzenia? Napisz, proszę, jak pracodawca do tego podchodzi. Chciałbym ustalić, czy dzięki swojej pracowitości pracownik może wypracować sobie lepszą pensję. Możesz mi to napisać? Dziękuję.

Pomoc Nowy wpis

Umowa o pracę tymczasową przez agencję pracy na około 6 miesięcy .

Pomoc Nowy wpis
@Dawid

Marzenia są wspaniałe lecz to mało prawdopodobne.

Franek

Ostatnio jesteście dość oszczędni w dzieleniu się opinia o pracy. Mam nadzieję, że to dobry sygnał?

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Miś

Jak obecnie wygląda praca w tej firmie? Interesuje mnie kasa i atmosfera

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Kreisel? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Będzin
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy ŚLUSARZ
Tramwaje Śląskie S.A.
Jasiek

Firma z dobrą opinia w internecie. Dla chcących pracować polecam!

On

Work service poszukuje pracownika produkcji do będzina proponują Stawka godzinowa a przy pełnym etacie 2600 do 2700 netto miesięcznie plus jakieś dodatki może już pracowaliście w kraisel przez tą agencję ? Czy warto ?

Zaniepokojony
@On

Pracownik pod firmą z nadgodzinami tyle nie jest w stanie wypracować, to jakieś wielkie nieporozumienie.

Wiewiurki

Super firma. Praca od pon. Do pt. Po 8h. Zarobki na początek ok. 2200 netto. Niewiele trza robić a kasa wpada na czas. Dają na święta talony, na dzień kobiet winno dla zonki albo dla męża koniaczek. Na dzień dziecka , dzieciaki dostają jakieś ciekawe Giertych w zależności od wieku. Są pikniku raz w roku oraz wigilia dla wszystkich pracownikow. Były nagrody jubileuszowe co rok, ale z uwagi na niby kryzys zrobiono co piec lat (ok 80 %pensji). A i na wigili kilka wybranych pracownikow dostaje nagrody w formie czeku do zrealizowania. Najważniejsze to ze są tam związki zawodowe co stanowi najważniejszy atut pracy w tej firmie. Po prostu nie można pracownika zwolnić bo sie chce, chyba ze pracownik będzie pił przez tydzień w pracy i ktoś sie zorientuje. Cieżko tam sie dostać bo jest dużo chętnych. Trzymam kciuki.

Dimitr
@Wiewiurki

Pan chyba jest z innej bajki lub naczytał się Pan powieści fantastycznych. Cóż kto nie pójdzie do tej pracy sam się nie przekona. Ja nie będę tu nic pisać ale jedno powiem łatwo i pięknie to jest jak się nie robi nic.

Dimitr
@Dimitr

Minimalna krajowa a praca jak w cementowni tylko pyłu więcej.....

Zaniepokojony
@Wiewiurki

2200 netto w 2013 roku i około 2000 netto w 2019 roku i coraz więcej obowiązków b/k.

Joanna

@Dimitr czyli nie zgadzasz się z opinią @Wiewiurki? Chętnie dowiemy się również jak Ty oceniasz kreisel jako pracodawcę. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z pracy z tej firmie?

Były
@Joanna

Kiedy czujesz niezły beisel to pracujesz s firmie Kreisel

Dawid
@Były

Wybrałeś ciekawy sposób na wyrażenie zdania o pracy w firmie Kreisel. Rozumiem, że chciałeś dopasować tekst tak, aby wyszła fajna rymowanka, ale niestety mało z niej można zrozumieć. Możesz bardziej zrozumiale napisać swój komentarz na temat pracy w tej firmie? Podzielisz się z nami swoimi doświadczeniami? Każda nowa informacja jest cenna dla czytelników tego wątku, więc chciałbym, abyś odpowiednio rozwinął swój komentarz.

Joanna

Nikt nie odpowiedział jeszcze na pytanie odnośnie pracy jako Doradca Techniczno-Handlowy, a obecnie firma dalej poszukuje pracowników na to stanowisko, tylko do pracy w innym rejonie kraju. Czy ktoś może powiedzieć coś więcej o pracy właśnie w tym dziale firmy? Jak obecnie ona wygląda? Co warto wiedzieć przed przesłaniem swojego CV? Dodatkowe merytoryczne informacje będą bardzo pomocne.

Jurek

ładowałem się tam w środę i fakt musiałem chwilę poczekać, ale nie było to kilka godzin i nikt z obsługi nie byl chamski dla mnie- także opinię uważam za przesadzona.

Kierowca

W Będzinie ten creisel to jakiś kompletny dramat. Na załadunki czeka się kilka godzin w kolejce, w ogóle z wielką łaską, jak by za karę mieli załadować samochód. Gość z wózka widłowego zrobił wielką akcje o to ze kierowca podzedł umyć sobie ręce w łazience pomimo iż zapytał wcześniej kierownika. No ale tam właśnie pracuje bardzo dużo chamstwa.

Ludek

Tak Olek. Opowiedz nam o pracy w Kreisel w tym charakterze :)

Joanna

Obecnie kreisel poszukuje osoby na stanowisko Doradca Techniczno-Handlowy do pracy w województwie śląskim. @Olek mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat pracy w tym charakterze? Na pewno skorzystają na tym osoby, które rozważają aplikację do firmy.

bilabong

bilbo, a czy przypadkiem przedstawiciele nie działają na działalności?

imagine

Pracowałem w oddziele Będzińskim około 10 lat początkowo było ok ,choc praca ciężka i ciągły pył..... Ale swego czasu pieniądze nawet ok ,a teraz 1500 zł z 10 letnim stażem ,kamery wszędzie ,wyliczają co do minuty,wszechobecny pył,kierownictwo mające ludzi za szmaty.O urlopie 2 tygodniowym można zapomniec w wakacje liczą się tylko tony ,wydajnośc ! Latem na hali po 40 stopni a zimą jak na dworze . Ale wszystko da sie znieśc tylko nie to że kierownictwo tak ludzmi pomiata ....

Olek

Zgodzę się że trzeba odbywać ,,niekończące się wycieczki po klientach'', ale na tym własnie polega ta praca (są firmy gdzie handlowycy siedzą w domu i biorą za to kase?), reklamacji w Kreislu jest mało jak na tak dużą sprzedaż, a jak jesteś dobrym handlowcem to target bez problemu wyrobisz, trzeba tylko zaangazowania i ambicji dlatego ludzie trzymają się tej firmy, bo jest w niej na prawdę w dobrze

xxx

To znaczy, że masz odbywać niekończące się wycieczki po klientach pokazując im jak się trzyma szpachelkę w ręku i tłumaczeniu dlaczego zjeżdżają tynki ze ściany i czemu jest to wina wykonawcy i żadna gwarancja tego nie uzna. Jednocześnie będziesz zmagać się z głupkowatymi pretensjami o niewyrobienie targetu, bo niby kiedy masz go zrobić jak trzeba jeździć od prezentacji do reklamacji (jak to techniczny)i tak w kółko.

perzio

Według mnie to te informacje na temat kto ile zarabia to są bardzo naciągane. No i jeżeli nie pasuje Ci pensja no to człowieku droga przecież otwarta, nikt na siłę nie trzyma. Jeżeli posiadasz umiejętności i wykształcenie żeby pracować na innym bardziej renomowanym stanowisko to idź po swoje i zacznij coś robić w tym kierunku

on.

Wit... Myślisz że ktoś się przyzna w którym odziale pracuje :) Każdy się boi ze go zaraz zwolnią i gdzie on prace potem biedaczek znajdzie..... Każdy psioczy jak to ma żle ale nikt (usunięte przez administratora) nie rusza tylko biadoli.....

miki

LUDZIE SZKODA ZDROWIA ZA TE MARNE 1200 ZŁ BO TO WYKORZYSTYWACZE SAME ZARABIAJĄ PO 12000 TYS A CHCĄ WYKORZYSTAĆ NA MAXA CZŁOWIEKA!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Kreisel - Będzin

Kreisel