Opinie o Adamed Pharma S.A. w Pieńków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Adamed Pharma S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Adamed Pharma S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adamed Pharma S.A. w Pieńków

Czy ktoś pracuje w biurze w zaopatrzeniu / zakupach lub logistyce? Jaka atmosfera i warunki finansowe?

Bo najważniejsi są ludzie
@Kasia

Atmosfera coraz mniej znośna, rosną tylko wymagania. Większość ludzi, którzy coś potrafili odeszło. Reszta albo ma parę lat do emerytury, albo zaraz po szkole. Średnie wynagrodzenie specjalisty w obszarach, które wymieniłaś nie przekracza tego z Biedronki: (usunięte przez administratora)

fałszerz podpisów
@Bo najważniejsi są ludzie

Dajcie spokój, a w OTC z pensjami to już posucha na maxa...

####

Tak potwierdzam mnie też zapewniano że się odezwą i nic byłem na 3 etapach CV wysłałem w listopadzie na rozmowie byłem w styczniu a aplikacja była do 15 lutego też uważam że mieli kogoś ustawionego te rozmowy to fikcja . Taka firma a nie stać ich na informacje zwrotną

Patyk

Witajcie, pojawiło się ogłoszenie na product managera otc, warto? Jak atmosfera, warunki etc? Z góry dzięki.

@Patyk

A coś więcej ?

www.lsc.ie

A moze, sprobowac w Danii albo Irlandii www.lsc.ie

Przedstawiciel medyczny

Rekrutacja 20min. Kierowniczka dopytywała się o szczegóły. Niestety nie mogę polecić, bo pytania wykraczały poza dozwolone przez kodeks pracy (np. o stan materialy, rodzinny, planowaną ciąże, czy mam stałego partnera). O dziwo dostałam pracę, ale od tego czasu żaluję każego dnia. RKS Aleskandra F. wyżywała się na pracownikach, robiła krzaki, pisała pełno emaili, wieczorami. Wymagała niemożliwych, ciągle kontrolowała i docinała starszym pracownikom. Nie polecam, za tą samą kasę, można pracować w normalnej firmie, pod normalnym kierownikiem. Mam nadzieje, że ta kierowniczka już nigdzie indziej nie dostanie pracy i nie będzie się pastwiła nad ludźmi.

- jak Pani wyobraża sobie pracę na stanowisku przedstawiciela ? - jakie wynagrodzenie chciałaby Pani otrzymywać ? - czy będzie Pani pracować w nienormowanym czasie pracy ?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operator bocznego wózka widłowego
Hapert
Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o.
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Elza

PM OTC warto? Samochód, premie, popołudniowe @, tabelki etc.

MD
@Elza

Nie warto.

...
@MD

Czemu?

ada
@...

przyłączam się do pytania: czemu?

@Elza

Hello Adasie, Naprawedę nikt nic

Dominika

Widzę, że zainteresowanie pracą w Adamed Pharma jest spore, a odpowiedzi znikome i nie wnoszące niczego do ogólnego wątku. Zwracam się więc do osób zatrudnionych na stałe w tej firmie o podanie paru istotnych szczegółów związanych z warunkami zatrudnienia w tej firmie. Czy osobom tu pracującym przysługują premię lub innego rodzaju benefity? Pociągnijmy proszę ten temat, będzie on przydatny dla potencjalnych pracowników firmy. Dzięki Waszej wiedzy inni będą mogli podjąć decyzję o tym, czy zatrudnić się u tego pracodawcy.

Phi

Byłem na rozmowie. Straszne mielenie, po którym czułem jak mi głowa paruje. Wyczułem ciśnienie, nie wiem czy tak jest na codzień w w pracy w tej firmie. Tak czy inaczej - mimo zapewnień, nie odezwano się do mnie po rozmowie, co potwierdzają inne opinie użytkowników tu na forum. Gdyby się odezwano - nie brałbym ze względu na dziwne prześwietlanie od stóp do głów. Warto się szanować i zachować ludzka godność, bo pieniądze w życiu nie są najważniejsze.

NieAdamed
@Phi

To, że firma mocno sonduje kandydata to akurat dobrze. W przypadku zatrudnienia obie strony mają (prawie) pewność, że dokonują dobrego wyboru. Ja nie lubię rekrutacji po lebkach. A jak naruszono Twoją godność podczas rozmowy? Padały pytania o orientację, wyznanie czy poglądy polityczne? Coś czuję frustrację brakiem oferty. Założę się, że jakbyś dostał dobrą ofertę to wszystkie wątpliwości by zniknęły.

Ola
@NieAdamed

Zniknęły by i pojawiły się ze zdwojoną siłą, góra po dwóch miesiącach:)

noname
@Phi

Straszne głupoty piszesz. Mam wrażenie, że twoja pierwsza rozmowa.

Crossfire

Hej, mam pytanie czy ktoś może mi podać które leki rx i otc należą do linii interna w adamedzie ?

WG

"Marzenia materialne" są względne, w każdym razie w Nowym Roku życzę wam dorobkiewicze, choć takiego stosunku do pracowników jak w tym niezapomnianym fragmencie: youtube.com/watch?v=kTDK1vK6oxo

Krzysztof K.

witaj od roku moja partnerka pracuje w adamed przestało się liczyć dla niej życie rodzinne tylko najważniejsze są wyniki w pracy. Przed wyjazdem na cyklówki zachowuje się jak w amoku. Czy ktoś powie co konkretnie dzieje się na tych cyklówkach i na konferencjach z lekarzami?

Mariolka
@Krzysztof K.

Kochany, jest w amoku, bo już jest posr..a ze strachu. Na cyklówkę musi przyjechać przygotowana ze strategii marketingowej na przyszły cykl z każdego produktu. Dostaje to na mejla. Na cyklówka h sa szkolenia... merytoryczne czyli wykłady z COL czyli jakiś prof. Opowiada. Potem mogą być testy wiedzy, scenki - czyli rozmowy na forum w grupach :lekarz- przedstawiciel, warsztaty czyli jak lepiej wcisnąć lekarzowi lek.. uczą się tego wszystkiego. To zazwyczaj nowi, a stare repy mają polewkę z braku kompetencji nowych, i generalnie sie nudzą. A wieczorem żeby się odstresować jest impreza.. każdy imprezuje jak lubi. Jedni idą spać- nie lubią wazeliny, inni piją, tańczą a rano mają kaca.( Wazeliniarze zazwyczaj liżą dupy do białego rana... )I przynajmniej zapominają o stresie bo tak im niedobrze, od ilości wypitego alkoholu, ze scenki nie mają już znaczenia. Jak szef ludzki to przymknie oko, jak nie to nie odpuszcza, wiem pracowałam tam baaardzo długo i nawet fajnie było gdyby nie hujo... FFM- wie , szczególnie jak to ktoś napisał zezowata pielęgniara z Wrocka. Jak masz dziewczynę z głową to wykorzystajcie czas zeby dobrze zarobić i niech ucieka. Ja z premii mam pół chałupy wybudowanej,

50 cent
@Krzysztof K.

Pranie mózgu 4 h, sukcesy firmy i ciągły rozwój,przerwa na kawę i ciasta, siku, kupa, lunch, znowu pranie mózgu 4 h, 1/2 h na dwójkę w hotelowym pokoju, OBOWIĄZKOWA impreza integracyjna... obgadywanko, (usunięte przez administratora), może dymanko... RANO next day znowu to samo + kac :-)

Quick_coming_out
@Mariolka

100% prawda! Po 9 latach ciężkiej pracy mam spełnione marzenia materialne, ale odszedłem stamtąd z dnia na dzień, bo pokłady energii i cierpliwości po prostu się wyczerpały. Naczelna zasada: ABSOLUTNIE liczy się TYLKO CEL firmy a Ty jesteś malutkim murzynem Bambo co ma gonić plany,ktore dostałeś często z sufitu. I żeby było jasne, nikogo nie interesuje, że są nierealne do zrealizowania. Jak zaczniesz zadawać pytania to ci wmówią, że prezentujesz postawę niezgodną ze standardami obowiązującymi w tej firmie. Logiczne argumenty nie przemawiają więc albo dymasz bez premii tj. Bez celu, albo opuszczasz plantację. Generalnie praca staje się jedynym twoim życiem jakie masz. Work/life balance to bajka w tej firmie. Awans jest możliwy ale wyłącznie dla tych "wybranych" którzy intensywnie noszą ze sobą wiadra wazelinki na użytek własny podczas wszelakich okazji kontaktów z górą. Na plus można zaliczyć tzw. zdobycie doświadczenia czyli prawdziwej szkoły życia repa. Jednak po wyjsciu stamtąd jesteś już nieco innym człowiekiem, często trwale zmienionym... W którą stronę zapytasz? Niestety w tą mniej pozytywną.

misikoala

A mógłby się ktoś wypowiedzieć na temat pracy na produkcji ? Zarobki, system pracy itp. ?

POP

Pracowałem tam 5 lat i z roku na rok było coraz gorzej

Zygmunt

Coś u was dużo ogłoszeń ostatnio. Co się dzieje?

elunia

firma masakryczna dużo obiecują nic niedaja miały bc benefity na swieta pracuje od 13 listopada i okazuje się ze niedostane (usunięte przez administratora)atmosfera tez do (usunięte przez administratora)i tyle.broncie się przed ta firma

NieAdamed
@elunia

Po niespełna miesiącu pracy oczekujesz pełnego pakietu benefitow?

elunia

szkoda klawiatury młody biznesmen małolat niezna zycia i pracy

Dominika

@Nick, dlaczego tak uważasz? O jakiej prawdzie myślisz? Może w takim razie Ty zdecydujesz się przedstawić merytoryczną opinię o Adamed jako pracodawcy i wszystkich innych aspektach składających się na zatrudnienie w tej firmie? Pracujesz nadal w tym miejscu czy jesteś już byłym pracownikiem? Proszę o wypowiedź ze względu na osoby poszukujące rzetelnych informacji o tym miejscu.

@Dominika

szczerze ludzie odchodzą od was którzy pracują kupe lat

Robson Ex Adamed

Nie polecam ...Nie bez powodu ok 30 przedstawicieli w tym roku ( OTC, Rx) zmienia firmę...W OTC ok 4500-5300 brutto podstawy, zależy jak wynegocjujesz i oczywiście od doświadczenia...Toyota Corolla, GPS, plany do realizacji jak najbardziej pod warunkiem, że masz tam oscylatory i ukryte grupy zakupowe ( pomorskie, łódzkie), nie polecam ... chyba, że Jesteś młody, bez rodziny, b. dyspozycyjny i nie cenisz wolnego czasu ... :-)

liro
@Robson Ex Adamed

Do HR Adamed-zrobcie cos by pytania rekrutacyjne przeprowadzane przez Waszych kierownikow nie byly tak zalosne. Prace dostalem-lecz nie przyjalem. Nie bede pracowal z ludzmi, ktorzy owszem sa mili ale nie potrafia zadac konkretnych pytan. Co to za pytanie:Za co podziwiasz swojego szefa? Jak sie widzisz za 5 lat? Powiedz cos o sobie? To na prawde strata czasu dla doswiadczonych. Nie dodalem formy Pan przed pytaniem.

Liliana33

Hej, mam pytanie dotyczące warunków korzystania z floty- jakie samochody dla KM i jakie warunki korzystania z nich - czy można użytkować prywatnie i jeżeli tak, to na jakich warunkach? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Konsultant medyczny info

Hej, bardzo proszę o aktualne informacje na temat pracy na stanowisku Konsultanta Medycznego. Ilość wizyt, czy tylko lekarze czy apteki tez? Czy praca polega na gonieniu aby wyrobić ilość wizyt? Jaka flota i czy jest gps ? Dzięki wielkie za informacje.

Bb
@Konsultant medyczny info

10 lekarzy 3 apteki dzienne, toyota corolla z gps

Zapytanie

Czy przyjmują na Przedstawiciela Farmaceutycznego bez wyższego wykształcenia ?

@Zapytanie

wykształcenie wyższe jest warunkiem przyjęcia, ale jeśli ktoś studiuje to robią wyjątki, jednak trzeba być w trakcie

Dominika

Ta informacja, którą zdecydowałeś się podzielić na forum jest z pewnością pomocna dla osób, które zastanawiają się, jakie warunki muszą spełnić, aby zostać przyjętym na stanowisko przedstawiciela farmaceutycznego w Adamed Pharma. Wiesz jakie warunki zatrudnienia mogą zostać zaproponowane aktualnie na rozmowie kwalifikacyjnej w przypadku tego akurat stanowiska?

Witam. Potrzebuje informacji na temat pracy przedstawiciela farmaceutycznego w Adamedzie. Ilość wizyt dziennie? Jakie tereny? Czy targety realne do wyrobienia? Jak często cyklówki? Jaka podstawa? Premie miesięczne, kwartalne, roczne? Ile premi ? Auto można użytkować prywatnie? Jaki kierownik jest na wlkp ? Z góry dzięki za info.

Zapytanie
@Anonim

Czy Adamed zatrudnia przedstawicieli farmaceutycznych bez wyksztalcenia wyzszego ?

Zostaw merytoryczną opinię o Adamed Pharma S.A. - Pieńków

• Jak się pracuje w Adamed Pharma S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Adamed Pharma S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adamed Pharma S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 7 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Adamed Pharma S.A.?

Kandydaci do pracy w Adamed Pharma S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Adamed Pharma S.A.