Onninen Sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o Onninen Sp. z o.o.

Snake

Wie ktoś jaka jest atmosfera i wynagrodzenie w Gdańsku na magazynie?

intacz

jak dla mnie są to zadowolające zarobki pozwalające na godne życie

Tako

zarobki na stanowisku handlowca 2500 brutto plus premia której wskaźnik jest tak skomplikowany, że nigdy jej sobie nie wyliczysz. Potwierdzam wpis Endriu.

Endriu

Uważajcie na rozmowie kwalifikacyjnej w Gdyni i Gdańsku. Jak zobaczysz smartfona na stole to możesz być pewien, że jesteś nagrywany.

jaaa

kierownik to (usunięte przez moderatora) patrzy tylko na swoj czubek nosa! najlepiej nic nie robic i czekac az inni zrobia wszystko za niego, dyrektor to samo! jak ktos sie stara i ma bardzo dobre wyniki to nic nie zmienia i tak zawsze bedzie zle, banda [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nic wiecej

Zostaw opinię o Onninen Sp. z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Onninen Sp. z o.o.