Centrum Medyczne Promedica s.c.
counter
2 4 8 5 1
Pytanie Nowy wpis

Czy w Centrum Medyczne Promedica s.c. panuje luźna atmosfera?

Obserwator Nowy wpis
@Pytanie

Niestety nie można tego powiedzieć o pracodawcy. Zarobki marne a wymagania i odpowiedzialność ogromna. Właściciel powinien sobie przemyśleć cały model zarzadzania firma i dobór "kierownictwa".

Pola Nowy wpis

@obserwator Takie uwagi mogą być pomocne firmie o ile dotrą do niej bo teraz znalazły się na forum pracowniczym.

obserwator Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 69 dni.
Klient

Miałem wątpliwą przyjemność być w przychodni w dniu odbywających się szczepień przeciw Covid. To co widziałem urąga jakimkolwiek zasadom sanitarnym.Tłum ludzi, osoby starsze do szczepieni z towarzyszącymi im pomocnikami, ludzie do rejestracji,osoby do rejestracji do lekarza,osoby do gabinetów lekarskich ,osoby do badań laboratoryjnych,wszystko to odbywa się w jednym pomieszczeniu. Jakie warunki powinny spełniać punkty szczepień w czasie pandemii.? Czy tak powinny wyglądać w dobie pandemii zasady sanitarne, zachowania odległości.? Czy osoby odpowiedzialne za taki stan ,biorą na siebie odpowiedzialność ? Czy sanepid kontroluje takie placówki.?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 156 dni.

Jak szefostwo w Centrum Medyczne Promedica s.c.? Spoko traktują ludzi?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Natalia

Miałam nie- przyjemność uczestniczyć w rozmowie rekrutacyjnej w dniu 14.03.2019. Zarobki 1500 na rękę - poniżej średniej krajowej. Prywatny folwark na korytarzu mnóstwo dziewczyn pytania na rozmowie o to czy jestem dyspozycyjna i czy jestem wolna. Jak Pan szuka kobiety do towarzystwa polecam strony do tego przeznaczone. Porażka.

Uczciwa pracownica

Marne zarobki, a perspektywy rozwoju praktycznie żadne. Już dawno nie pracuję, ale w dalszym ciągu mam żal do pracodawcy, Pana Piotra C. , który niestety pomimo, że jest dobrym biznesmenem, to niestety kiepskim lekarzem i jeszcze gorszym szefem. Kompletny brak umiejętnośi zarządzania zasobami ludzkimi. Brak szacunku do pracownika i nieuczciwe podejście. Wszyscy moi współpracownicy również podzielali to zdanie. Panuje bardzo nieprzyjemna i stresująca atmosfera. Emocję dawno opadły, ale duży niesmak pozostał. Piszę uczciwie, w ramach przestrogi.

Wiele osób jest zainteresowanych zatrudnieniem w firmie Centrum Medyczne Promedica s.c.. Ich decyzja może zależeć od ciebie. Komentuj na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Medyczne Promedica s.c. - Rzeszów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Centrum Medyczne Promedica s.c.