Retermozanex Holding Sp. z o.o.

Retermozanex Holding Sp. z o.o.

Opinie o Retermozanex Holding Sp. z o.o.

Renata

Posiadasz informacje na temat nowych stanowisk pracy w firmie Retermozanex Holding, a może jesteś pracownikiem tej firmy aktualnie? Proszę napisz dla nas informacje dotyczące obecnego rozrostu tego pracodawcy, wiadomości dotyczące pakietów socjalnych dla pracowników oraz kwestie obecnych warunków pracy będą tu bardzo przydatne dla wielu osób. Zachęcam was do odświeżenia tematu firmy Retermozanex Holding nowymi opiniami!

Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmieniły się wynagrodzenia w Retermozanex Holding Sp. z o.o.?

Zawiedziona

Zgadzam się w 100% z poprzednią opinią. Nie polecam.

Nie daj sie oszukac

Najgorsza firma jak moze byc. Dla nich liczy sie tylko kasa nie pracownik. Pracownik ma pracowac najlepiej to za darmo. Chodz za dodatkowe roboty wogole nie placa . Szef sie umawia na godz. 9 a przyjezdza o 14 albo wogole. Umowy sa podpisywane z opoznieniem i to soprym. Dla tej firmy wazne jest ze im kasa sie zgadza a tobie czlowiekowi nie musi. A i ciagle wydzwaniaja na prywantne numery twierdzac ze to firmowy numer. Oceniajac firme w skali od 1 do 10 daje minus 10 a nawet minus 100 Nie polecam.

tatu
@Nie daj sie oszukac 02.02.2017 20:39

POPIERAM poprzedników aż wstyd że z człowieka robią idiotę zaniżają godziny wymagają darmowych cudów w weekendy mycie okien za darmo Jeśli ktoś ma ochotę wspierać bogatych to jest to praca idealna

Znacie firmę Retermozanex Holding Sp. z o.o., pracodawcę lub pracowników? Każda firma ma swoje zalety i wady, podziel się z nami swoją opinią.

Zostaw opinię o Retermozanex Holding Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Retermozanex Holding Sp. z o.o.