P.P.H.U. SOMKOL s.c.

Jaworzno

P.P.H.U. SOMKOL s.c.

Opinie o P.P.H.U. SOMKOL s.c.

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Weronika

@Chorchio ale co takiego się wydarzyło, że firma P.P.H.U. SOMKOL s.c. musiała zmienić siedzibę? Możesz opisać sytuacje, które powodują, że masz takie zdanie o tej firmie? Pamiętajmy, że jeżeli na publicznym forum oskarżamy to musi to mieć dobrą argumentację.

Jakim pracodawcą jest P.P.H.U. SOMKOL s.c.? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Czy osoby w niej pracujące mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Weronika

@Bartek, a jakie stanowisko konkretnie Cię interesuje? Pracę w jakim dziale rozważasz? Sprecyzuj swoje pytanie. Czy ktoś ma jakieś informacje na temat aktualnych ofert pracy P.P.H.U. SOMKOL s.c. i może pomóc użytkownikowi @Bartek?

Bartek

Szukałem ofert pracy na stronie internetowej SAMKOLu, ale akurat strona jest w budowie. Nie wiem, czy nastawiać się tutaj na jakieś rekrutacje? Słyszałem, że warunki są tu bardzo w porządku :)

j.j.

Ja tez kiedyś interesowałem się firmą SOMKOL i też pytałem znajomych tak jak (ogr)i wylądowałem w NIRO-TECH zapraszam kolega po fachu.

ogr

Dziękuje za odpowiedz trochę popytałem w kręgu z tego co się dowiedziałem to dziękuje nic więcej nie pisze szkoda mojego cennego czasu.

ogr

Szukam pracy jako spawacz tig brałem Somkol pod uwagę napiszcie coś o zarobkach i jaka atmosfera

Daro

Czy pozytywne pisanie o branży nie jest w tym przypadku kryptoreklamą? (bo wtedy popierali by "zaprzyjaźnione" firmy np. Niro-Tech). Nie jestem już pracownikiem tej firmy i nie wrócę tam za żadne pieniądze!

Daro

Dlaczego odnoszę wrażenie że Miecio, Dominika, Ernestynka, Darek to ta sama osoba, która w szczególny sposób "walczy" o dobrą opinię o Somkol na czyjeś polecenie? Przecież to powinno być forum dla byłych lub obecnych pracowników firmy, którzy w niesponsorowany sposób opowiedzą coś rzeczywistego o firmie.

Spawacz

Witam wszystkich . Jak wygląda praca na stanowisku spawacza ? Na jakie pieniądze można liczyć ? Z góry dzięki za odpowiedź ;)

Dominika

Witam serdecznie po dłuższej nieobecności :) Tak jak obiecałam pragnę wyrazić swoją (bezstronną) opinię na temat pracy w firmie SOMKOL. Otóż jestem pracownikiem od miesiąca - wiem to nie jest jakiś porywający staż pracy ale da się już na podstawie jego wyrobić sobie opinię - uważam że chłopaki z hali to fajna i zgrana ekipa, która poza standardowymi produktami, które oferuje firma, robi też przepiękne arcydzieła z "nierdzewki", charaktery mają prze sympatyczne i zawsze można się z nimi dogadać, atmosfera w biurze jest przemiła, pani Ania jest bardzo ciepłą i serdeczną osobą, która zawsze pomaga kiedy tego potrzeba, nawet ekipa, która przyszła do nas z konkurencji jest zadowolona z faktu że tu pracuje, dlatego też , uważam że wszystkie niepochlebne opinie, które były tu napisane są wynikiem działań konkurencji, którą krew zalewa na myśl że "za płotem" jest taka fajna i zgrana ekipa... Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę ciekawszych zajęć niż hejtowanie :)

Dominika

co wciagalas? pewnie dopalacze! "nie chce mi sie z toba gadac bo ty stara d...a jestes" mozecie sie kisic wszyscy w jednym sosie - nie dbam o to tylko leje na was wszystkich cieplym m....m w mojej firmie tez mamy wszyscy z was niezly ubaw piszesz o mnie a myslisz o sobie najlepszy przyklad to ze pracujesz tam gdzie pracujesz buhahahahahaha

Dominika

Wiem kim jesteś :) smutną, zdesperowaną i poirytowana osobą która nie ma nic ciekawego do roboty tylko pisać pierdoły :) sam czy tez sama mówisz ze masz dużo czasu więc albo bezrobotna albo jakaś kiepska praca :)teraz podpisujesz się moim imieniem więc to tez objaw jakiejś desperacji i fałszu... tak tu w firmie to my mamy z Ciebie niezły ubaw - teraz trwa przerwa na kawkę żeby nie było :)co do mojej opinii na temat firmy to tak jak pisałam wcześniej a czego Ty nie zrozumiałeś/aś , że mogę się wypowiedzieć dopiero po miesiącu lub dwóch bo jako nowy pracownik po prostu się ze wszystkim zaznajamiam :) póki co praca jak praca :) Twój dziwny poniekąd śmiech przypomina mi bajkę która kiedyś oglądała moja córka "Hanna Montana" i tam był chłopczyk o imieniu Ricco i też tak się śmiał, nikt go nie lubił bo był bardzo niemiły dla wszystkich, od dziś będę cię nazywać Panem Ricco bo śmiejesz się w dziwny sposób :) nie będe się więcej zniżać do Twojego poziomu i podziękuje za "bogatą" konwersacje, która nic nowego do tematu nie wniosła tylko utwierdziła wszystkich czytających jak niski poziom sobą reprezentujesz i jak bardzo zazdrościsz innym sukcesu... no comments more...

Dominika

tzn ze maz cie nie zadowala - zal buahahahahahahaha nie wiem czy bierzesz pod uwage taka rzecz ze im wiecej wpisow w tym temacie tym wieksze zainteresowanie innymi osobami ta firma (niekoniecznie w korzystnym swietle) ale to przeciez ty tam pracujesz nie pisz mi co robisz w czasie wolnym bo mnie to wogole nie interesuje naucz sie czytac ze zrozumieniem buahahahahhahaha rob tak dalej a napewno po 3 miesiacach ci przedluza umowe z ciebie maja polewke wszyscy ktorzy to czytaja poza tym nie wiesz kim jestem, co robie etc wiec nie pisz bzdur ze mam nudne zycie chyba twoje jest nudne i desperackie skoro sie tam zatrudnilas

Dominika

Och , och nie emocjonuj sie tak bo ci żyłka pęknie :) przy okazji mój mąż też ma z Ciebie polewkę ;) aż chce sie czekać na kolejna "cięta ripostę " , nic ci nie da moje nazwisko nie znamy sie przecież , choć może szkoda bo było by sie z kogo pośmiać na żywo :) na dobry sen powiem Ci "hejterze lub hejterko " ze właśnie wróciłam z cudownej kolacji z mężem i dziećmi z okazji pierwszego dnia pracy :) a Tobie życzę miłego dalszego nudnego życia :) pozdrawiam serdecznie i cieplutko :)

Dominika

zmien plyte! a ty czytalas ze zrozumieniem moje wpisy czy patrzysz tylko ze nowy sie pojawil i dalej jedziesz swoje? hormony ci buzuja - znajdz se chlopa! o 12 znowu mialas przerwe? jak taka madra jestes to sie podpisz nazwiskiem! buahahahahahaha

Dominika

Jak się nie ma nic do ukrycia to się pisze otwarcie kim się jest i co się robi... proste... ale jak widać znów nie dociera, druga sprawa każdy ma prawo do przerwy i w jej trakcie może robić co chce... trzecia sprawa z mojego smartfona prywatnego mogę pisać kiedy ot choćby udaję się na stronę czyli do wc - wiesz to też czas wolny :) a gdyby Ci zwisało to co piszę to byś się tak nie rozpisywał... czytanie ze zrozumieniem to jednak Twoja pięta achillesowa :) coraz bardziej śmieszy mnie Twój jad i zawiść na pracowników tej firmy i szefostwo... widać, że kompleksy to masz ogromne... współczuję naprawdę i to bardzo :)

Dominika

Poza tym nikt przy zdrowych zmyslach (tym bardziej nowy pracownik ktory ujawnia swoje imie) nie wdaje sie w dyskusje w sieci gdzie wszyscy to widza (zwlaszcza szefostwo) Jak mozesz powiedziec cokolwiek o warunkach pracy skoro tam nie pracowalas? Totalne dno!!! Co ci to da? Myslisz ze zapunktujesz niewiarygodnymi opiniami? Mnie to zwisa gdyz tam juz nie pracuje ale tobie powinno zalezec. Zebys tylko nie przedobrzyla Zastanawialas sie jak to wplynie na twoja opinie w szczegolnosci na samym poczatku? Ja bym ci podziekowal w tym samym dniu w ktorym zaczelas prace. Gdzie tu logika? O inteligencji nie wspomne. Wiec tak jak pisalem wczesniej prawdopodobnie nie jestes tym za kogo sie podajesz lub jestes skrajnie nieodpowiedzialna lub cos z glowa nie halo. Pracownicy tez to czytaja i to zweryfikuja. Powodzenia

Dominika

poczytaj sobie poprzednie wpisy (nie moje) a jak jestes taka inteligentna to wlasnie cie przylapalem na tym ze zajmujesz sie bzdetami w czasie pracy!!! gratuluje tobie oraz ludziom ktorzy cie zatrudnili - swietny pracownik ktory juz w 1 dzien zamiast zajmowac sie praca siedzi w internecie. takim sposobem napewno firma pojdzie do przodu. wiem kim jestes i jaka jestes falszywa. co robisz i jak obrabiasz tylek sasiadom. na kazdy twoj wpis odpowiem kolejnym - mam duzo czasu, wiec zastanow sie nad swoim postepowaniem buahahahhahahahaa

Dominika

No i po raz kolejny wyszła Twoja pseudo inteligencja... po pierwsze na portalach pisze się posty nie maile, po drugie musisz być mega zorientowany skoro tak przypuszczasz więc albo konkurencja albo zazdrosny były pracownik a po trzecie to przykro mi ale mylisz się niesamowicie, dziś jest pierwszy dzień mojej pracy nie jestem z rodziny bo sama do wszystkiego w życiu dochodzę i to jest cenniejsze niż koneksje rodzinne :) bardzo mi cię żal bo każdym kolejnym wpisem pogrążasz się coraz bardziej... no ale nie spodziewałam się niczego innego po osobie z Twoim "poziomem", życzę miłego hejtowania bo na nic innego Cię nie stać jak widać... a co do opinii na temat firmy to pewnie będę ja mogła tu napisać po miesiącu albo dwóch bo na początku jak dla mnie to firma jak każda inna...

dominika

buahahahahahaha ostatni raz odpisuje na twoje badziewne maile ty nie jestes zadnym przyszlym pracownikiem tylko pracujesz tam od dluzszego czasu (podejrzewam kto, nawet skoligacona rodzinnie z wlascicielami) i to jest najwieksza porazka tej firmy tzn podszywa sie pod kogos innego zeby ratowac i tak juz beznadziejna reputacje (tego pseudo-zakladu) co do mojego wolnego czasu to pozwolisz (tak jak juz wczesniej pisalem) ze sam bede o nim decydowal smutnego, zakompleksionego i samotnego czlowieczka o malym IQ to sobie poszukaj w swojej rodzinie (o ile ja masz) zyc nie mozesz bez wypisywania bzdur na tym portalu - zal jak popracujesz w zlomkolu kilka lat tak jak ja to wowczas podyskutujemy na razie zajmij sie praca o ile cie juz nie wyrzucili bo z takim charakterem nie zagrzejesz tam dlugo miejsca

Dominika

Czekałam z niecierpliwością na odpowiedź ale takiego dna się nie spodziewałam… najpierw a.b potem złomkol czyli wyszło że to ta sama osoba wiec tym bardziej śmiech na sali i żal, druga sprawa nie umiesz czytać ze zrozumieniem ale to już o Twojej małej inteligencji świadczy :) szkoda mi nawet zużywać klawiatury na pisanie z tak płytką osobą… skoro hejtowanie sprawia Ci taką radość to naprawdę pogratulować trzeba ciekawego życia… a w niedziele o 16 jeszcze zwłaszcza w tak piękną pogodę leży się na leżaku lub pływa w basenie i spędza czas z rodziną… żal mi Ciebie bardzo , smutny , zakompleksiony i samotny człowieczku...

zlomkol

slowo przeciw slowu nie mow mi co mam robic, z kim i o ktorej godzinie - nie twoja sprawa portal jest po to zeby wyrazac swoje opinie - czy sie to komus podoba czy nie jak mozna pisac ze jest tam fajnie jak sie jeszcze nie zaczelo pracowac? chyba tobie ktos nie dal rozumku nie chce cie poznawac w realu bo juz mi sie nie podobasz wiec szkoda czasu buahahahahaahhaa

Dominika

Ktoś tu ma bardzo nudne życie skoro o 4 w nocy w sobotę zamiast imprezować siedzi na kompie i czyta opinie o somkolu... jaki żal i desperacja hahaha , ze śmiechem na ustach czytam te hejtowe wpisy bo zaczynam tam pracę od przyszłego tygodnia, będę pomagać w zamówieniach i sprawach biurowych więc sorki bardzo ale skoro byli by tacy źli to nie zatrudniali by nowych ludzi...

@a.b. 12.06.2015 11:20

no właśnie to z tego, że w nocy się śpi , imprezuje lub ewentualnie spędza upojne chwile (niektórzy tez pracują i tym bardziej nie mają czasu na pierdoły) a pisanie hejtów o 4 nad ranem jest oznaką desperacji, znudzenia swoim życiem i braku pomysłu na siebie ... szkoda że nie możemy się poznać w realu bo jestem pewna , że uśmiałabym się z Ciebie jeszcze bardziej :) podlizywać się nie muszę bo jak warunki mi się nie spodobają albo coś będzie nie tak to znajdę inną pracę , proste, nie jestem tam przywiązana łańcuchem ... ech widać Stwórca nie dał rozumku , no ale cóż nikt nie jest doskonały ...

Miecio

zauważ "Daro", że usunięto tylko obraźliwe opinie o pracownikach, bo to nie ma nic wspólnego z opinią o firmie... ta strona jest poświęcona firmie a nie jej pracownikom, to że ktoś kogoś nie lubi i próbuje w negatywny sposób go przedstawić nie ma nic wspólnego z opinia o firmie. Ludzie są różni a firma o której tu mowa czyli SOMKOL działa dobrze, produkuje dla największych w tym kraju, więc to się liczy, a nie jacyś sfrustrowani byli pracownicy którzy o 2 w nocy nie mają co robić więc aby "polepszyć" sobie humor lubią obrabiać innym tyłek w wulgarny sposób...

a.b.
@Miecio 27.05.2015 11:00

jacy pracownicy taka firma i na odwrot

daro

i znowu zniknęło kilka ostatnich nieprzychylnych firmie postów. Nieładnie... Więc jaki sens ma pisanie jakichkolwiek opini, skoro można kształtować wizerunek firmy usuwając te negatywne?

zlomkol

super firma hmmm?! interesujace?! ciekawe dlaczego usuwaja niepochlebne komentarze dot pracy w tym czyms?! porazka!!!

Agnieszka

ściema? dziwne bo bywają U NAS I JAKOŚ WSZYSTKO JEST OK:-)

ZDUMIONY

Szkoda słów,nie polecam.Już tam nie pracuje na moje szczęście,kasa płacona w ratach.Jak by nie to,to spokojnie bym tam pracował ale zawsze problemy z wypłatą i kasą za nadgodziny bo nigdy się niezgadzało

achilles

Wymyslny to jest Twoj poziom czytania ze zrozumieniem. W poscie podpisana jest kobieta to raz a dwa z tresci rowniez to wynika. A Ty obstajesz,ze to ON. Cos mi sie zdaje orzeszek zamiast mozgu hehe

Zostaw opinię o P.P.H.U. SOMKOL s.c. - Jaworzno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U. SOMKOL s.c.