Opinie o WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J. w Mysłowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J. w Mysłowice

miriam

edwardo może czas najwyższy!

edwardo

Jest taki jeden "mąż" stanu. Sloma z butow wychodzi... .Ale podskoczyc mu nie mozna bo to maz. PRACOWNICY juz dawno mieli ochote zrobic skladke ze swoich marnych wyplat aby "maz" nie musial sie w watsie pojawiac. Nie Polecam.

no name

Było kiedyś pięknie i ładnie, spokojnie i bezboleśnie....plany robiły sie same, chciało się wszystko...pamietajcie wszyscy kandydaci...dzisiaj jestes nikim jezeli nie spełniasz "warunków" (domyśl się sam jakich).

nina

ponoć Dyr jest fatalny że lubi bajki opowiadać co nie ma związku z praca a w dodatku lubi się wywyższać

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J. kandydat na stanowisko Operator wtryskarek ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Mysłowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Konko S.A.
logo firmy Specjalista ds. ofertowania
Eurovia Polska S.A.
no name

pracownikom żyłoby się lepiej!!!!!!!!!!!

mimi

pracuje tam jedna osoba bez której "żyłoby" się lepiej ale myślę,że to kwestia czasu

no name

global najlepszym moim przyjacielem jest!!!!!!!!!!!!!

mimi

...po prostu na każdego człowieka jest sposób i można tam popracować ..

global

Jeżeli ktos uznaje że kasa na czas to zaleta to OK niech bedzie.. Produkty marne,nie spelniajace polskich snandartow, kiepskiej jakości, w supermarkecie ich nie zobaczycie, jedynie w kiosku ruch w biedniejszych dzielnicach. Wstyd to sprzedawać. Firma sie nie rozwija, fatalne zarzadzanie. Wsrod handlowcow ciagła rotacja. Załoga- to głownie emeryci na zlecenie, którzy bija sie o każdą nadgodzinę. Atmosfera jest dobra, stawki strasznie marne.

Mari
@global

Masz rację firma w której pracują głównie emeryci i małolaty nierobisie ...

olgierd

Miejmy nadzieję, że jednak zarząd spojrzy na głosy najniższych szczebli, bo przeciez ci pracownicy tez chca dla wats jak najlepiej.

Zenia

Przede wszystkim cenię firmę za atmosferę pracy. Ciekawymi tematami też można się zająć, jeśli ktoś lubi. Mnie od kilku lat dobrze się pracuje. Kasa potwierdzam na czas.

A to ciekawe co pisze Thor bo ja pracuję od ok roku i wykonuje plany miesięczne bez problemu. Nie ma presji, ani mobbingu chyba najlepsza firma w której do tej pory pracowałem. Plany zawyżane !! a co mają być zaniżane :) To jest firma handlowa a nie kącik zabaw. Kasa na czas, szefostwo super, produkty fajne.........czego chcieć więcej.

Thor

Zarobki nie drgnęły od 2010, poza tym jako przedstawiciel masz ciągle plany zawyżane do granic niemożliwych do spełnienia, jedyny co je wyrabiają to przedstawiciele z długim stażem, brak pomocy od przełożonych(usunięte przez administratora)

op

Ile zarabia tam magazynier?

ii

zgadzam sie z przedmowca.porzadna firma wlasciciele bardzo normalni i fajnych ludzi mozna poznac, bardzo polecam!

Teresa

Fajna firma chociaż mało ją widać, mało widać jej produkty na rynku w Polsce. Bardzo fajni ludzie, bardzo fajny Zarząd. Firma w jakiej chciałoby się pracować na zawsze na etat. Bardzo fajni prezesi. Ci co tam pracują na etat mają fajnie. Polecam.

somebody

a na jakie stanowisko?

sumienna

proszę o opinię gdyż jestem zaproszona na rozmowę i nie wiem czy warto

Zostaw merytoryczną opinię o WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J. - Mysłowice

• Jak się pracuje w WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J.?

Zobacz opinie na temat firmy WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J.?

WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J.
2.4/5 Na podstawie 52 ocen.

WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J.