Ad-Promo

Częstochowa

Opinie o Ad-Promo

Weronika

@Karolina, podsumowując polecasz Ad-Promo?

waker

lemgo, ja słyszałem, że oni jakiegoś wielkiego problemu nie mają. Oczywiście w każdej firmie może się zdarzyć, że będzie jakiś przestój czy coś takiego, ale to nie powinien być powód do nagłego zaniechania chęci współpracy.

Karolina

Pracowałam w firmie Ad-promo kilka lat temu przez spory okres czasu. Kontakt z pracodawcą - co by się nie działo - zawsze był idealny, stawka za godzinę dość wysoka w porównaniu z innymi agencjami, zlecenia częste i ciekawe. Fakt, czasem wypłata się spóźniała, ale nigdy nie było tak, żebym nie dostała wynagrodzenia.

pislo

No ja skuszony tym co piszecie, chciałbym prace w Ad-Promo przetestować na sobie, tylko własnie nie bardzo wiem jak do nich aplikować? mieliście z tym już jakieś doświadczenie? no i dla mnie jedna z ważniejszych spraw- czy prócz cv to chcą jeszcze przeprowadzać rozmowę rekrutacyjną? bo nie ukrywam że mie to stresuje i wolałbym uniknąć

Kinga

Moją przygodę z Ad-Promo wspominam bardzo pozytywnie. Miałam z firmą ciągły kontakt zarówno mailowy, jak i telefoniczny. Materiały szkoleniowe zostały mi wysłane w odpowiednim czasie, a cały sprzęt niezbędny do akcji czekał już na mnie w miejscu pracy. Wynagrodzenia otrzymałam NA CZAS i dokładnie tyle na ile się wcześniej umawialiśmy, dlatego nie rozumiem skąd te kłamliwe komentarz, które zniechęcają szczególnie nowych pracowników szukających opinii w internecie.

Łukasz88

Czesc Potrzebuję kontakt do firmy Ad promo. Również mam sprawę do załatwienia. w razie gdyby czytał to ktoś z adpromo - proszę o kontakt ( usunięte przez administratora )Łukasz

Piotrek

No hej zapomniałem napisać tutaj jak skończyła się moja sprawa. Wszystko było okej bo odesłaniu dokumentów dostałem przelew na konto jedynie długi czas oczekiwania prawie miesiąc po za tym wszystko oki jestem zadowolony. Myślę że Agencje mogę polecić osobą cierpliwym :)

magda.k

Piotrek i jak się zakończyła Twoja sprawa? minęło już dosyć czasu, dostałeś kasę?

Piotrek

Cześć dla Agencji pracowałem teraz w ostatni weekend września. Na promocji Ariela wysłałem do nich wszystkie dokumenty niezbędne do wynagrodzenia oraz wysłałem je do godziny 22 drugiej jak miałem w umowie. Dzisiaj wysłałem im oryginały dokumentów jak również było w umowie wycwaniłem się o tyle że wysłałem za potwierdzeniem odbioru oraz priorytet nakręcając by mieć dowód że nim wysłałem właściwe dokumenty na poczcie kamerą : P hehe. Teraz czekam na wypłatę wynagrodzenia jeśli ona nie nastąpi do tych 30 dni to zgłoszę się do PIPu (państwowa inspekcja pracy) dam wam znać czy dostałem wynagrodzenie oraz jak to się potoczyło dalej. I się podpisze by nie było jak sobię agencja będzie czytać. Pozdrawiam Piotr Stempniak : )

kasia

Agencja jak najbardziej w porządku, a przed wszystkim wypłacają pieniadze na czas.

Sandra

Pracuję dla tej agencji już jakiś czas i nie mam żadnych problemów z kontaktem, otrzymaniem zapłaty za pracę. Nie kierujcie się tymi komentarzami, których autorami są osoby, które pewnie nie dosłały wszystkich potrzebnych dokumentów, a mają pretensje do pracodawcy. :)

AGENCJA

Witam, tu firma AD-PROMO Jeśli zostałaś oszukana to podaj swoje nazwisko, bo zgodnie z naszymi rozliczeniami wszyscy, którzy dosłali dokumentację są wypłaceni w terminie. Takie posty jak Ty może napisać każdy więc nie bierzemy ich na poważnie!

ew

Fa firma to jakiś koszmar, pracowałam tu (na szczęście) raz, ale kasy nie zobaczyłam. Już cztery razy pisali mi, że "szykują przelew", co to niby ma znaczyć?? termin wypłaty dawno minął, a oni od miesiąca szykują przelew?? Rozpacz.. Gdybym czegoś nie dosłała to by mi o tym napisali.. a wysyłałam wszystko dwa razy.. SZCZERZE NIE POLECAM, UWAŻAJCIE DZIEWCZYNY, NIE DAJCIE SIE OSZUKAĆ!!

magda

Szkoda, ze wczesniej tu nie zajzalam - na pewno nie pracowalabym dla tej agencji - a tak dalam sie naciagnac. Do momentu prezentacji się kontaktowali a pozniej NIC! Tutaj tłumacza sie ze nie doslalam dokumentow, ale przeciez gdyby tak bylo to mogli by odbierac moje telefony i odpisywac na maile! Jawne oszustwo!

Ściema!! Wszystko dosłałam w odpowiednim czasie, gdy minął czas wypłaty wysłałam im wszystko jeszcze raz i poprosiłam o kontakt, a oni nawet nie odpisali na maila. Masakra jakaś..

Dziewczyny ja bylam w takiej sytułacji jak wy, tez się burzyłam i wyzywalam, ale okazało się ze podałam numer konta o 4 cyfry za krótki, dlatego nie mieli gdzie wysłać pieniędzy. zadzwoncie tam, pewnie sie wyjasni, ja dostałam przelew zaraz po przesłaniu pełnego numeru konta:)

Ja taż nie dostałam od Ad-promo wynagrodzenia, a dosłałam wszystkie dokumenty tego samego dnia gdy kończyłam promocje. To co oni tu piszą to ściema, nie wypłacają kasy i tyle. szkoda.

agencja AD-PROMO

Witam, ostatni raz odpisujemy na te posty. Jeśli ktoś nie otrzymał wynagrodzenia to tylko przez swoje niedopilnowanie. Wszystkie osoby, które wywiązały się z pracy i dosłały kompletne dokumenty są wypłacone. Jeżeli nie otrzymałaś należnego wynagrodzenia to znaczy, że czegoś nie dopilnowałaś lub nie dosłałaś. To jest nie w porządku żeby przez swoje niedopatrzenia oczerniać kogokolwiek.

Ta firma to oszuści, człowiek chce zarobić na wakacje, czeka 10tego na wypłate a na koncie okrągłe zero!! Nie polecam!!

Witam, podaj swoje nazwisko, nie ma możliwości żeby któraś z hostess nie dostała wynagrodzenia, chyba że nie dosłała kompletu dokumentów!!!

blondi

Niedawno stałam na kilku promocjach dla tej firmy, niestety kasy nie ma, kontakt sie urwał, dodzwonić sie nie da. Po prostu OSZUSTWO!

replika

Pracowałam dla tej agencji raz i na pewno to się nie powtórzy, czekałam na pieniądze ponad miesiąc od czasu jak miały pojawić się na koncie. Pisałam maile, wydzwaniałam ale to nic nie dało. Kilka razy pisali, że już szykują lub wysyłają przelew ale nic z tego. Z efekcie kasa doszła 38 dni po terminie, moje dwie koleżanki są w podobnej sytuacji, więc nie polecam.

Ola

Wszystko ok, pieniążki wypłacone w terminie, miły kontakt, nie mam żadnych zastrzeżeń do tej agencji.;)

Andzia_x

Ja pracowałam raz w tej agencji .Kontakt bardzo miły, pieniążki na koncie zgodnie z umową ;)

trzeba dokładnie wysłać dokumentacje i czekac.xd

agencja AD-PROMO

Proszę osoby, które piszą takie posty o podpisanie się pod tekstem. Bardzo chętnie wyjaśnimy te rzekome braki pieniędzy.

Współpracowałam z tą agencja i za pierwszym razem wszystko było ok, teraz czekam na zapłatę termin miną a kontakt żaden, nie wiem co robić .

nieważne?

minęło 1,5 miesiąca od promocji, a pieniędzy jak nie było, tak nie ma. w pracy się stawiłam i solidnie wykonałam powierzone mi zadanie. nie polecam.

,nj

oszusci, nie zapłacili mi, ale przeczuwałam ze tak bedzie... teraz pozostaje mi tylko PIP

odnosnie opinii powyzej: niezadowolona hostessa, ktora nie przyszla do pracy, zlamala warunki umowy nie moze napisac nic dobrego:)

NIE POLECAM !!! ZLODZIEJE I TYLE !! SZUKAJA OSOB PO TO ZEBY PRACOWALY ZA FREE ... !!! PIERWSZY RAZ TAKIE COS MI SIE ZDAZYLO BYLAM TYLKO RAZ NA PROMOCJI ( HMM... BARDZIEJ ROZDAWANIE ULOTEK Z CYFROWEGO POLSATU -.-. ) Z TEJ AGENCJI I DOBRZE ZE NIE ZGODZILAM SIE NA INNE !!!!

anonimowy

oszusci, kontaktuja sie do momentu daty przelewu zeby tylko isc do pracy . ciagle mowia jak bedziesz pracowala co weekend to nawet sie nie obejrzysz kiedy bedzie przelew za pierwsza promocje . no i nie ogladaj sie bo kasy wcale nie bedzie. bedziesz robic na nich dopoki nie skapniesz sie ze cie wyje...... a jak dzwonisz o kase i cudem ktos odbierze to mily glos ci powie ze pieniazki beda na dniach . powodzenia we wspolpracy z ad-promo

anonim2

pieniadze miely wplynac w ciagu 30 dni, minelo juz 50 dni i nikt nawet nie odbiera telefonu. musza chyba miec jakies uklady w urzedzie skarbowym i w pip-ie ze sie nie boja zlodzieje. pracowalam wekendy przez caly miesiac w reklamie polsatu i zlamanej zlotowki nie dostalam.

zlodzeje po prostu zlodzieje, wykorzystuja mlode dziewczyny ktore chca zarobic np. na wakacje. nie polecam

anonimowa

byłam hostessą i po mieiącu miały wpłynąc na moje konto pieniądze juz jest sporo ponad miesiąc a na koncie ani grosze:( zero kontaktu nie odb. telefonu...

złaaa

Ja za pierwsze zlecenia miałam zapłacone, ostatnie które wykonałam nie zobaczyłam nawet grosza, kontaktu zero...dzwonie ...piszę i nic;/

Ania K.

Super firma, polecam! Uczciwi i mili ludzie. Szkoda tylko, że nie mają swojej strony internetowej :( Pozdrawiam

Pracowałam w tej agencji już kilka razy i nigdy nie było żadnych problemów. Kontakt bardzo fajny i osoby tam pracujące bardzo życzliwe.

Zostaw opinię o Ad-Promo - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ad-Promo