Opinie o Ad-Promo w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ad-Promo. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ad-Promo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ad-Promo w Częstochowa

blondi

Niedawno stałam na kilku promocjach dla tej firmy, niestety kasy nie ma, kontakt sie urwał, dodzwonić sie nie da. Po prostu OSZUSTWO!

replika

Pracowałam dla tej agencji raz i na pewno to się nie powtórzy, czekałam na pieniądze ponad miesiąc od czasu jak miały pojawić się na koncie. Pisałam maile, wydzwaniałam ale to nic nie dało. Kilka razy pisali, że już szykują lub wysyłają przelew ale nic z tego. Z efekcie kasa doszła 38 dni po terminie, moje dwie koleżanki są w podobnej sytuacji, więc nie polecam.

Ola

Wszystko ok, pieniążki wypłacone w terminie, miły kontakt, nie mam żadnych zastrzeżeń do tej agencji.;)

Andzia_x

Ja pracowałam raz w tej agencji .Kontakt bardzo miły, pieniążki na koncie zgodnie z umową ;)

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Ad-Promo? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

trzeba dokładnie wysłać dokumentacje i czekac.xd

agencja AD-PROMO

Proszę osoby, które piszą takie posty o podpisanie się pod tekstem. Bardzo chętnie wyjaśnimy te rzekome braki pieniędzy.

Współpracowałam z tą agencja i za pierwszym razem wszystko było ok, teraz czekam na zapłatę termin miną a kontakt żaden, nie wiem co robić .

nieważne?

minęło 1,5 miesiąca od promocji, a pieniędzy jak nie było, tak nie ma. w pracy się stawiłam i solidnie wykonałam powierzone mi zadanie. nie polecam.

,nj

oszusci, nie zapłacili mi, ale przeczuwałam ze tak bedzie... teraz pozostaje mi tylko PIP

odnosnie opinii powyzej: niezadowolona hostessa, ktora nie przyszla do pracy, zlamala warunki umowy nie moze napisac nic dobrego:)

NIE POLECAM !!! ZLODZIEJE I TYLE !! SZUKAJA OSOB PO TO ZEBY PRACOWALY ZA FREE ... !!! PIERWSZY RAZ TAKIE COS MI SIE ZDAZYLO BYLAM TYLKO RAZ NA PROMOCJI ( HMM... BARDZIEJ ROZDAWANIE ULOTEK Z CYFROWEGO POLSATU -.-. ) Z TEJ AGENCJI I DOBRZE ZE NIE ZGODZILAM SIE NA INNE !!!!

anonimowy

oszusci, kontaktuja sie do momentu daty przelewu zeby tylko isc do pracy . ciagle mowia jak bedziesz pracowala co weekend to nawet sie nie obejrzysz kiedy bedzie przelew za pierwsza promocje . no i nie ogladaj sie bo kasy wcale nie bedzie. bedziesz robic na nich dopoki nie skapniesz sie ze cie wyje...... a jak dzwonisz o kase i cudem ktos odbierze to mily glos ci powie ze pieniazki beda na dniach . powodzenia we wspolpracy z ad-promo

anonim2

pieniadze miely wplynac w ciagu 30 dni, minelo juz 50 dni i nikt nawet nie odbiera telefonu. musza chyba miec jakies uklady w urzedzie skarbowym i w pip-ie ze sie nie boja zlodzieje. pracowalam wekendy przez caly miesiac w reklamie polsatu i zlamanej zlotowki nie dostalam.

zlodzeje po prostu zlodzieje, wykorzystuja mlode dziewczyny ktore chca zarobic np. na wakacje. nie polecam

anonimowa

byłam hostessą i po mieiącu miały wpłynąc na moje konto pieniądze juz jest sporo ponad miesiąc a na koncie ani grosze:( zero kontaktu nie odb. telefonu...

złaaa

Ja za pierwsze zlecenia miałam zapłacone, ostatnie które wykonałam nie zobaczyłam nawet grosza, kontaktu zero...dzwonie ...piszę i nic;/

Ania K.

Super firma, polecam! Uczciwi i mili ludzie. Szkoda tylko, że nie mają swojej strony internetowej :( Pozdrawiam

Pracowałam w tej agencji już kilka razy i nigdy nie było żadnych problemów. Kontakt bardzo fajny i osoby tam pracujące bardzo życzliwe.

Zostaw merytoryczną opinię o Ad-Promo - Częstochowa

Ad-Promo