PEM Direct Marketing

Poznań

Opinie o PEM Direct Marketing

Pracuję już ponad rok i z całego serca mogę polecić! Fajna atmosfera, nie jest to jakiś wielki biurowiec gdzie telemarketerzy siedzą w malutkich boksach, każdy ma duże biurko, nowy i sprawny komputery, na luzie można sobie wyjść do łazienki, zrobić kawę czy na papierosa. Projekty jakie się realizuje również są interesujące, głównie branża motoryzacyjna, kampanie reklamowe i informacyjne dla koncernu VW. Można łączyć pracę tutaj nawet ze studiami dziennymi, ponieważ grafik ustala się według własnych preferencji na początku miesiąca. Idealna praca dla studentów!

anonim 1

Firma świądcząca usługi marketingowe dla znanych marek motoryzacyjnych poszukująca osoby na stanowisko konsultanta w call center. Hahah , byłem na rozmowie i totalna porażka. W ofercie było napisane, że oferują atrakcyjne wynagrodzenie + premia a podczas rozmowy "prezes" zjechał po mnie , że chciałbym 2800 netto! Totalny brak profesionalizmu.Na moje pytanie ile tu można zarobić , odpowiedział 1300 netto! - no faktycznie wynagrodzenie atrakcyjne ! Nie rozumiem po co wypisują takie bzdury w ofercie

PEM Direct Marketing
@anonim 1 18.10.2010 21:45

Pan anonim chyba pomylił adresy. Każdego kto chciałby się przekonać jak naprawdę traktujemy kandydatów do pracy i co oznacza atrakcyjne wynagrodzenie zapraszam na rozmowę do biura firmy. Wcześniej jednak proszę wysłać cwoje CV.

Zostaw opinię o PEM Direct Marketing - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PEM Direct Marketing