counter
1 2 12 5 1
Grażyna Nowy wpis

Witajcie, w internecie nie widzę żadnych ofert pracy na żadne stanowisko w firmie Discworld, dlatego przychodzę do Was z pytaniem. Może wiecie, czy naprawdę firma nie prowadzi teraz żadnych rekrutacji? Nie ma wolnych wakatów?

Saba Nowy wpis

Cześć! Interesuje mnie tu dział reklamacji, dobrze się pracuje?

Werka18 Nowy wpis
@Saba

Mnie interesuje czy jest jakiś numer telefonu do tego Pana.

Grzegorz-2005 Nowy wpis
Klient

Witam zanim zrobisz zakup zastanów się 100 x czy warto ryzykować , zaryzykowałem i ponoszę tego koszty, brak kontaktu, brak zwrotu wpłaty a na koniec zmuszony jestem do zakupu w sklepie stacjonarnym o dużo wyższej marży , nie polecam, z daleka o takiego sprzedawcy

Klientka
Klient

Ten koleś to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) zamówiłam produkt przelałam pieniądze i ani towaru ani pieniędzy

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Mateusz

A kto w firmie zajmuje się reklamacjami?

Krzysztof Gorzów Wlkp

Gość nie podaje numeru telefonu na email nie odpowiada a chodzi o reklamacje obuwia marki ELBRUS GATSEN 2w1 SANDAŁY Buty Sportowe MĘSKIE 43 buty się rozkleiły a maja dopiero 1,5 roku.

Mariusz

@basiel67 to forum pracownicze, w sprawie reklamacji chyba trzeba gdzie indziej. Czy ktoś wie jaka umowa w firmie?

Basiek67

nie polecam od prawie trzech miesięcy czekam na jakąkolwiek odpowiedź w sprawie reklamacji

BM

Jestem zaniepokojony brak kontaktu ze sprzedającym Nie polecam zakupu w tej firmie

Sylwia

żadnego kontaktu ze sprzedającym,nie polecam i nigdy więcej z usług nie skorzystam

Jan

Nie ma żadnego nr telefonu kontaktowego, maila, brak możliwości zadania dodatkowych pytań w sprawie towaru

Tak7Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o Mateusz Kubiak Discworld - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

1/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad