Sista Sylwia Staniszewska

Stalowa wola

Opinie o Sista Sylwia Staniszewska

dorota

uwaga oszustka! wysłałam pieniądze i brak towaru- 600zł! Prosze napiszcie jakie zgłoszenie nadaliście na policji, bo i ja muszę.

mata

niestety, podobnie jak przedmówcy, zapłaciłam za towar, po przeszło miesiącu dostałam informację zwrotną, że towar ma dwie dziurki i prośbę o podanie konta, żeby "uczciwy" sprzedawca mógł mi zwrócić pieniądze. mimo tego, że przesłałam - oprócz maila z kontem bankowym - jeszcze dwa ponaglenia, niestety żadnego odzewu... na szczęście to tylko 30 zł, ale i tego szkoda dla takiej kanalii...

Seigel

Proszę osoby, które zakupiły u tej Pani coś na allegro i nie dostały towaru lub zwrotu pieniędzy ZGŁOŚCIE TO NA POLICJĘ. Ja zukupiłam u tej Pani kurtkę za około 300 zł, towar dostałam ale ze względu na to że był za mały odesłałam po uzgodnieniu z Pania Sylwią na podany przez nią Adres. Z numeru nadania widać, że paczkę zwrotną odebrała, ale zwrotu pieniędzy do dzisiaj nie mam!!! Sprawę zgłosiłam na policję. Proszę inne osoby o kontakt na ana260@op.pl. Jeśli zgosicie sprawę na policji mamy większą szansę na szybszą interwencję policji!!!

mimi

to oszustka. Wiele osób , w tym i ja kupiło na allegro wylicytowaną odzież, zaplaciło i zero towaru, zero kontaktu z osobą. Sylwią Staniszewską

Zostaw opinię o Sista Sylwia Staniszewska - Stalowa wola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sista Sylwia Staniszewska