Ekol Logistics Sp. z o.o.

Poznań

Ekol Logistics Sp. z o.o.
2 7

Opinie o Ekol Logistics Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Igor

Mydlę, że wielu pracownikom można dużo zarzucić w kwestii ich pracy!!

MOWIE NIE!

Witam, jesli ktokolwiek zastanawia sie nad tym aby podjac tam prace to ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!! razacy brak zasad bhp, brak jakiejkolwiek organizacji pracy nawet dla nowych pracownikow (potem i tak dostaje sie wlasnie Tobie za to ze nie wiesz co robic) a juz nie wspomniec o braku zyczliwosci czy chociazby zwyklego szacunku od osob tam pracujacych (oczywiscie, nie o wszystkich mowa) poczawszy od samego Pana prezesika, ktory wyglada jak polski niewydarzony lucky luck, dla ktorego jestes tylko numerem w tabeli i wiesz mi ze nie interesujesz go w najmniejszym stopniu, przez ludzi, ktorzy jak to mowia "wyzej sraja niz (usunięte przez administratora) maja" (tu jest mowa o konkretnej osobie) czlowiek aspoleczny, ktory nie ma nic wspolnego z kultura osobista (mysle ze jest to dla niego obce pojecie) ktory zachowuje sie conajmniej jakby byl krolem ziemi na,ktorej w/w zaklad stoi...az w koncu po ludzi (to i tak za duze stwierdzenie) ktorzy zrobia wszystko aby Cie podkablowac wlasnie do płaza, o ktorym byla mowa doslownie przed chwila. Stosowany stalking (płaz), wulgaryzmy (rowniez płaz)- mysle,ze PIP bedzie bardzo zainteresowany takim podejsciem do pracownika jak i rowniez innymi sytuacjami,o ktorych mam zamiar opowiedziec....jesli musisz, ze wzgledu na sytuacje finansowa-rozumiem ale serio tydzien/dwa a w miedzyczasie szukaj czegos na stale (nawet jedna z osob kierowniczych powiedziala mi to nieoficjalnie). Pozdrawiam nielicznych zyczliwych i usmiechnietych (te osoby wiedza o kim mowie ;))

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób obszerny o firmie Ekol Logistics Sp. z o.o.? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym użytkownikom w uzyskaniu informacji o firmie.

Jarek

Zastanawiam się czy jest jakiś powód, że przestaliście pisać?

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Ekol Logistics Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią. Ta informacja może okazać się bardzo pomocna!

Zainteresowany

Cisza na forum czyli jest dobra praca? Podpowiedzcie kilka wskazówek nowemu.

Mała mi
@Jan 21.12.2017 02:50

Kolego oni napewno po miesiącu się odezwa ja tak miałam

Edyta

@Magiczne sombrero. czy rozmawiałeś o tym z pracodawcą? Może warto dogadać się co do tych kwestii, być może jakieś rozwiązanie się znajdzie. Dla tych co szukają zatrudnienia w tej firmie , pojawiła się nowa oferta pracy na Dyspozytora - Spedytora. Może ktoś będzie aplikował na takie stanowisko pracy w Ekol Logistics Sp. z o.o.?

Budzik
@Edyta 09.08.2017 22:31

Nie polecam pracy w tej firmie - jeżeli chcecie zachować zdrowie fizyczne i psychiczne dajcie sobie spokój z tą firmą - @magicznesombrero powiedziało cała prawdę - ale to i tak nie wszystko..... Edyta - rozmowa z pracodawcą kończy się porzuceniem tej pracy tam nie ma z kim rozmawiać.

eq

Świetnie, że atmosfera opiera się u nich na pozytywnych relacjach @e4rtf, a skoro zapewniona jest umowa o pracę i nawet odpowiednie benefity socjalne to się wcale nie dziwię, że ich oferty pracy są tak popularne. W końcu o taką stabilną pracę jest teraz trudno.

ten typ tak ma
@Magiczne sombrero. 30.03.2017 23:35

Haha nie ma list, no skandal rzeczywiście LOL, w każdej innej firmie magazynier odpala kompa i sobie drukuje co potrzebuje albo po prostu problemów nie robi z tego powodu :D. Lepszych ofert w brud ale z tego co mi wiadomo nie ma tam wilekiej rotacji na magazynie więc chyba nie jest najgorzej. Bony, paczki, wczasy pod gruszą, za komuny może były w zakładach pracy teraz to już chyba tylko na kopalniach. Skompletował byś pare zamówień na chłodni w magazynach spożywczych dużej sieci marketów to byś zmienił zdanie XD Magiczne Sombrero pracujesz tam jeszcze?

Zostaw opinię o Ekol Logistics Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekol Logistics Sp. z o.o.