Opinie o e-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa S.A. (zakończona działalność) w Wrocław

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie e-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa S.A. (zakończona działalność). Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w e-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa S.A. (zakończona działalność) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o e-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa S.A. (zakończona działalność) w Wrocław

Ruddy

Jak wygląda rozwój sieci partnerów E-Kancelarii? Ktoś może podzielić się doświadczeniem z tej formy współpracy?

xxx

Jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna na stanowiska specjalista ds prawnych? jakich pytań mogę się spodziewać?

Trawa
@xxx

Pytania mogą być różne w zależności czym miałbyś się zajmować ja miałam , krótki test z podstaw KPC,KH.

fsfs
@xxx

na pewno ile chcesz zarabiać i gdzie widzisz siebie za rok, dwa pięć lat:)

xxx

Jak wygląda rozmowa na stanowisko specjalista ds. prawnych? Jakich pytań mogę się spodziewać?

marcin1c

Ok. Podstawa + premia, taki system wynagrodzen? Ktoś się orientuje jaka jest górna granica tej premii? Czy może ona np. być wielkości podstawy jeśli okaże się być naprawdę dobry ?

Windykator

mało konkretna, dużo obietnic, trochę opowieści o firmie i o tym czym się zajmuje, scenka z negocjacji banalna

o doświadczenie, o sprawy którymi się zajmowano, o stanowiska i łączny czas na podobnym stanowisku, kilka pytań a co by było gdyby, ile by się chciało zarabiać i czego oczekuje od pracodawcy.

logo firmy Serwisant rowerowy
aaa

częsta rotacja wynika ze słabych warunków, jakie oferuje pracodawca.Zarówno jeżeli chodzi o wynagrodzenie jak i również bonusy "niefinansowe".

rob
@aaa

Jakiej szukasz obecnie pracy ?W którym dziale jest rotacja ?Składam aplikację do Prawnego.

klj

Napisz jeszcze ze opiekę medyczną masz i zwrot za paliwo bu hahahaha ha Masz dowcip...tylko nikt w bzdury sławę czka i mp nie uwierzy

jony

dostałem umowę o pracę,podstawa nie jest na początku zawrotna,ale zobaczę jak to dalej będzie,fajne szkolenie.

XXXXXXXXXX
@jony

WIDZĘ ZE WPIS JEST SPONSOROWANY ;-)

Kate

w większości miast były mieszkania w bloku-taki już klimat.

ex

A kto jest teraz dyrektorem

ciekawe czy istnieje oddział łódzki jednak trudno nazwać to oddziałem 2 pokoje i kuchnia firma w bloku ;-)

ludziska to jest telemarketing dzwoisz i umaiwasz spotkania dla mobilnych doradców którzy i tak nieznaja sie na windykacji to jest telemarketing na umowę zlecenie

griz

Część ludzi gra na spadki, stąd takie posty, jtyak ten o wypłacie.

tercet

No tak, jest kilka opcji wyjścia z sytuacji, więc pomimo nerwowych komentarzy na forum, EKA walczy.

mielony

Widze stary, że praca to całe twoje życie jeżeli w piątkowy wieczór nie masz nic lepszego do roboty niż opluwanie współpracowników. Szkoda tylko, że do niczego nie doszedłeś... wiesz, pracujesz na takim stanowisku w takiej firmie. żal

Robb

Lekko może nie jest, ale walczę z tematem.

ronnie

nie miał byś kolego stresu gdybys splacal na czas ...

fadfdaf

Wypłata na koncie co tam spamicie:)?

galeon

widzę, że życzliwych ludzi nie brakuje

Vifon

Swoja droga zastanawia mnie, jak jednodniowe opoznienie w wyplacie wynagrodzenia staje sie takim issue, ze laduje, az na forum. Osobiscie znam kila casów z firm znajomych, gdzie zdarzały się opóźnienie, ale fora jakoś na ten temat nie huczały. Ciekawe.

takiepolskie

po postach widac ze nie tylko byli ale i obecni pracownicy sie wypowiadają, i o ile można jakoś "zrozumieć" frustracje kogoś kto stracił pracę lub sam zrezygnował (jak ja) (usunięte przez administratora) dopóki chciałam to tam pracowałam, jak stwierdziłam że dość to odeszłam, trochę odwagi. tyle. ale jak widać dla niektórych to za trudne.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy e-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa S.A. (zakończona działalność)?

Kandydaci do pracy w e-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa S.A. (zakończona działalność) napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

e-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa S.A. (zakończona działalność)