Opinie o Arve Kancelaria Radców Prawnych Marek Kusztan & Rafał Ponichtera sp.k. w Wrocław

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Arve Kancelaria Radców Prawnych Marek Kusztan & Rafał Ponichtera sp.k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Arve Kancelaria Radców Prawnych Marek Kusztan & Rafał Ponichtera sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arve Kancelaria Radców Prawnych Marek Kusztan & Rafał Ponichtera sp.k. w Wrocław

Stachu

W 100% potwierdzam opinie o Panu Mecenasie jako osobie nierzetelnej . Potrafi przyjść na rozprawę nieprzygotowany ( akta czyta dopiero na sali ) …i potrafi zapomnieć togę . Ponadto sposób rozliczania pozostawia wiele do życzenia - trzeba pilnować każdej złotówki …. Pan RP potrafi bardziej dbać o swoje interesy niż o interesy swoich klientów. Mam nadzieje już nie korzystać z usług tego mecenasa. Totalny brak profesjonalizmu !

Irena
@Stachu

Zastanawia mnie czy to naprawdę możliwe, żeby po prostu zapomnieć o todze... Skąd też pewność, że faktycznie te akta dopiero w sali były czytane, bo aż ciekawa jestem

@Stachu

Panie Stachu, proszę powiedzieć kim Pan jest bo nie kojarzę osoby. W obecnych czasach sprawy są nagrywane więc proszę powiedzieć wszem i wobec, jaka to była sprawa na której rzekomo nie miałem togi. Możemy wszystko zweryfikować. Z tego co widzę po dacie wpisu to chyba wciela się za Pana pewna pani o imieniu Katarzyna.

@Irena

Nie jest to możliwe:)

Irena Nowy wpis
@Rafał Ponichtera

w takim razie ciekawa jestem ustosunkowania się tego Pana do poprzedniej odpowiedzi. Dodatkowo czy prowadzą Państwo może praktyki? Na stronie nie udało mi się znaleźć tego typu informacji a ciekawa bym była

@Irena

@Irena Firma nie istnieje od co najmniej 3 lat, więc nie prowadzi siłą rzeczy praktyk. A które pytanie Panią interesuje to z chęcią odpowiem

Dark93

Miałem okazję współpracować z tą firmą ale na szczęście nie trwało to długo. Relacja z szefem pozostawia wiele do życzenia, jest on człowiekiem mało konkretnym i w mojej ocenie niezorganizowanym, co niestety w dużej mierze utrudnia załatwienie nawet podstawowych spraw dnia codziennego. Podejmując współpracę z tą firmą należy być przygotowanym na spore tempo pracy i ogromną samodzielność, gdyż szef niezbyt często poświęca swój cenny czas swoim pracownikom. Bardzo istotne w branży windykacyjnej jest dotrzymywanie terminów, więc trzeba brać także pod uwagę to, że rytm pracy może zostać w każdej chwili zaburzony jakąś "nieoczekiwaną" i jakże pilną sprawą do załatwienia NA JUŻ. Nie są to odosobnione przypadki. To co było zdecydowanie na plus to ludzie z którymi miałem okazję pracować - świetny zespół, bardzo otwarci ludzie.

@Dark93

Widocznie pracownik, był nieudacznikiem skoro dalej nie pracuje w zespole. Nie kojarzę osoby, może się przedstawi? Czy życzenie klienta, że potrzebuje czegoś na już nie powinno zostać spełnione, gdy jest to dla niego rzecz priorytetowa? A co jeśli ktoś z zespołu zachoruje, to kto ma wykonać tą pracę? Jeśli nie rozumiesz tego to nie szukaj pracy w kancelarii, albo załóż własną firmę.

Lilka
@Rafał Ponichtera

Po odpowiedzi P. Ponichtery widać jakim jest " wyksztalconym " człowiekiem. Żal po prostu żal. Szefem jest beznadziejnym , czeka z jaką kolejek windykacją polubowna bo ma większy hajs by iść do sądu a koszty ponosi klient. Wszystkim wmawiają że warto iść do sądu bo mają z tego dodatkowe profity o czym zawsze głośno mówił. Nastawiony tylko na kasę. Jest mnóstwo innych zdecydowanie lepszych kancelarii. Tą omijać szerokim łukiem!!!

@Lilka

Lilka a ty kiedy u mnie pracowałaś bo nie kojarzę osoby.

zainteresowany

Gorąco odradzam jakiejkolwiek współpracy. Chodzący nieudacznik...

@zainteresowany

A ty odważniaku jak się nazywasz?

Lilka
@zainteresowany

Dokładnie!!! Przyłączam się do wszystkich negatywnych opinii. Pozytywne opinie to chyba pisze jego żona

Irena
@Lilka

Nie przesadzasz troszkę? :/ Na pewno się ktoś znajdzie, kto byłby zadowolony, nie może być przecież aż tak skrajnie. Zresztą co by to dało jakby potencjalnie ta żona takie rzeczy pisała, na co to niby wpływa?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Arve Kancelaria Radców Prawnych Marek Kusztan & Rafał Ponichtera sp.k.?

Natalia

Atmosfera jak zawsze bardzo fajna ;) Polecam serdecznie ;)

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Arve Kancelaria Radców Prawnych Marek Kusztan & Rafał Ponichtera sp.k.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Product Marketing Specialist
Biogened S.A.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Arve Kancelaria Radców Prawnych Marek Kusztan & Rafał Ponichtera sp.k.?

Sebastian Ittner

Dzień dobry, Rozmowy kwalifikacyjne odbywają się zawsze w siedzibie kancelarii. Niemniej jednak kancelaria ARVE R. Ponichtera & M.Kusztan sp.k. jest w trakcie likwidacji, obecnie prowadzona jest Kancelaria ARVE Radcy Prawnego Rafała Ponichtery z/s Gwiaździsta 62 lok. 16.3 (Skytower)

Anita

Czy jakieś szanse na pracę w kancelarii istnieją?

Sebastian Ittner
@Anita

Dzień dobry Pani Anito, Na tę chwilę mamy skompletowany zespół więc nie przewidujemy rekrutacji w najbliższym czasie. Jednakże w związku ze stałym rozwojem kancelarii możliwe, że taka możliwość pojawi się w przyszłości. Dziękujemy za zainteresowanie!

Sebastian

Pracuję w kancelarii od ponad 3 lat, zdobyłem tu doświadczenie, którego nie zdobyłbym pracując u poprzednich pracodawców. W kancelarii pracują odpowiedzialni ludzie, tworzący bardzo zgrany zespół. Nie mam żadnych powodów do narzekań, mec. Ponichtera jest profesjonalistą w tym co robi a poza tym potrafi zadbać o dobrą atmosferę w pracy.

Czarek

Kancelaria ma bardzo dobre opinie w internecie. Sądzę, że na wątku opinie są z inspiracji konkurencji!

oszukany

Nieudacznik jakich mało, z zanikami pamięci i zawłaszczający cudze pieniądze z zaprzyjaźnionym komornikiem. Pozew w Sądzie składał pięć razy. Mało robi, mała wiedza a na wokandzie bardziej milczek ale wysoko ceniący swój czas. Gorąco odradzam.

Arve Kancelaria Radców Prawnych Marek Kusztan & Rafał Ponichtera sp.k.
  • Wrocław

Arve Kancelaria Radców Prawnych Marek Kusztan & Rafał Ponichtera sp.k.