Opinie o e-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa S.A. (zakończona działalność) w Wrocław

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie e-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa S.A. (zakończona działalność). Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w e-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa S.A. (zakończona działalność) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o e-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa S.A. (zakończona działalność) w Wrocław

1Sygn. akt VIII GUp 23/ 15 POSTANOWIENIE z Dnia 18 sierpnia 2015 r. Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej, Wydział VIII Gospodarczy dla spraw upadłościowych i naprawczych w składzie: Przewodniczący – SSR Paweł Bilińskiw postępowaniu upadłościowym e Kancelaria Grupa Prawno Finansowa S.A. we Wrocławiu z możliwością zawarcia układu po rozpoznaniu w dniu 18 sierpnia 2015 r. we Wrocławiu na posiedzeniu niejawnym sprawy z wniosku zarządcy oraz z urzędu w przedmiocie zmian y sposobu prowadzenia postępowania upadłoś ciowego postanawia : I. w trybie art. 17 ust. 1 Prawa upadłościowego i naprawczego zmienić sposób prowadzenia postępowania upadłościowego e Kancelaria Grupa Prawno – Finansowa Spółki Akcyjnej z siedzibą we Wrocławiu z postępowania z możliwością zawarcia układu na postępowanie obejmujące likwidację majątku upadłego , II. odwołać zarządcę w osobie Kamila Hajduka , III. powołać syndyka masy upadłości w osobie Kamila Hajduka .

Kaj

Ojojoj juz budulinek MP w upadlosci jest ojoj I ponad 7 milionow z misko do oddania:) Ojoj jak nam przykro buhahaha

ada

praca w ekancelaria to dziadostwo, niezadowoleni klienci, ciagle reklamacje, pisałem już ze nie polecam pracy w ekancelaria- ale widze ze nie ma mojego komentarza, widze ze niepochlebne komentarze na temat pracy w ekancelaria są usuwane, bardzo przosze nie usuwac komentarzy, niech ludzie poznaja prawde, ekancelaria jest w upadlosci, a ludzie staraja sie odzyskac swoje pieniadze od firmy, ekancelari juz nie ma bo upadlosc, teraz nowa nazwa to http://www.pfw.com.pl/ Powszechny Fundusz Wierzytelności Sp. z o. o. spółka założona pod koniec czerwca, wiecej pisze na stronie stockwatch.pl http://www.stockwatch.pl/forum/wpisy-3384p103_EKANCELARIA-GPF-Catalyst.aspx ekancelaria teraz ma syndyka (upadlosc)

nenna

absolutnie nie! wynagrodzenia wypłacane po czasie, umowa zlecenie z okresem wypowiedzenia - inaczej kara umowna (!), żałosna stawka, przerwy liczone co do sekundy, rotacja ogromna. pracowałam na stawce godzinowej, ale po 16:00 nie miałam już płacone. w administracyjnym notorycznie wprost wymagano od nas siedzenia na bezpłatnych nadgodzinach. jeżeli ktoś się nie zgadzał - do widzenia

Windykator

mało konkretna, dużo obietnic, trochę opowieści o firmie i o tym czym się zajmuje, scenka z negocjacji banalna

o doświadczenie, o sprawy którymi się zajmowano, o stanowiska i łączny czas na podobnym stanowisku, kilka pytań a co by było gdyby, ile by się chciało zarabiać i czego oczekuje od pracodawcy.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
zosia

Wniosek o upadlość, co prawda układową, ale upadłość to czerwone światło dla klientów, które posiadała e-kancelaria. Każdy bank, instutucja finansowa ma swoją wew. procedurę dot, ryzyka i z chwilą zgloszenia upadłości zmuszone były wycofać sprawy z obsługi e-kancelari, Każdy kto tam pracuje/pracował na pewno to potwierdzi:) Więc bez większej analizy i z min. wyobrażeniem "biznesu" wiadomo, ze uciekli od nich klienci=mniej spraw= mniej kasy. Wystarczy na rozmowie zapytac jeśli się w ogole zdecydujecie... czy rozmowa jest wynikikiem rozwoju firmy czy też rotacji, tam żadne działy się nie rozwijają a wręcz zwijają... zwalniają ludzi z dnia na dzień, o 15:30 mówią Ci nara, wcześniej wyliczą ile masz urlopu tak abyś więcej się tutaj nie pojawił :) Ludzie! na prawdę nie wiem dlaczego godzicie się pracować w systemie, który liczy 10 czy 15 min waszej przerwy! gdzie każda minuta na - to przestępstwo, w normalnych firmach pracuje się zadaniowo, można siedzieć w necie, sluchać muzyki, wspolnie z kierownikiem gadać o samochodach a później wracamy do pracy i każdy wie co ma zrobić, gwaratnuje Wam, że są we Wro takie miejsca, jeśli szukacie pracy w windykacji (przepraszam, ale nie myśle o CC, tutaj z założenia zawsze jest ch... ) to polecam Alektum Inkaso, Casus Finanse,Reform Capital,Kruk, Południe-Zachód, Puniewska, Santander, każdy bank, ubezpieczyciel ma dział windykacji, szukajcie tam, E-Kancelaria to oszuści, nie wypłacają wynagrodzeń, jeśli ktoś powie, że to nie prawda - odsłysłam do Państwowej Insepcji Pracy, tylko potwierdzą. Nikt nie zasługuję na taką pracę.

rika

szczerze nie polecam ! pracowałam tam i nie żałuję, że odeszłam ! Oni wciąż szukają pracowników bo każdy odchodzi. niedługo firma padnie zupełnie a póki co trzymają się tonącej tratwy

Bana

Pracowalam 3 lata i zawsze problemy o pensje trzebabylo sie prosic, prowizji nie placil renka pomagala pawliwskiemu oszukiwac, zusy nie placone, polowa pensji delegacjami wiec zapomnijcie o emeryturze. Kluenci oszukiwanibrane zaliczki a sprawy nie ruszane.

wafelek

pracuję w tej firmie dość długo i zawsze mam pensję na czas nigdy się nie spóźniono nawet po ogłoszeniu upadłości

afaltheo

Firma e-kancelaria to amatorka..lol..Od getBack byście się mogli wiele nauczyć wedle powiedzenia "nie wstyd nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swej wiedzy uzupełnić" Wiem coś o e-kancelaria sypie się niemiłosiernie i..nie pracowałem u was. nie wiele trzeba aby się dowiedzieć co o tej firmie sądzą. Zarobki min, wyzysk..lol.

W kwestii usług prawniczych związanych z odszkodowaniem, zadośćuczynieniem polecam GOCAL Dla mnie zawsze liczyła się jakość. Lubię dobre rzeczy. Wolę zjeść mniej a coś wartościowego, smacznego, odżywczego niż zapchać żołądek byle czym. Wolę jeździć jednym dobrym samochodem niż rozpadającymi się trzema gruchotami i sprawdzać który dzisiaj odpali. Dobrze wybrać GOCAL zamiast kancelarii która co chwilę będzie chciała pieniędzy za jakieś czynności lub jakiejś innej firmy prawniczej która co chwilę będzie podwyższała aneksami swoją wartość procentową od świadczeń które uzyskają. Cenisz komfort i stabilizację? Lubisz mieć dostęp w każdej chwili do informacji na temat sprawy? Chcesz jako klient czuć się wyjątkowo. To wszystko zapewnia GOCAL.

Dominika324

Ja bym wam radziła poszukiwać pracy bo w E-Kancelarii już nic dobrego nas nie czeka. Wniosek o upadłość nie wróży dobrze. Jak będziecie szukać pracy to polecam GetBack. Umowa o pracę, dobra podstawa i całkiem niezły socjal. Zaczynam pracę od przyszłego tygodnia. Przynajmniej firma rozwojowa firma a nie to co E-Kancelaria, za miesiąc pewnie wszystkich zwolnią.

Marian123
@Dominika324

Nie ma to jak PR - kiepski PR ;-) poczytajcie sobie o firmie GetBack zamieszczam cytat ze strony z opiniami o nich : "Z tego samego powodu co DW (byly KR, który bez dyrektora sam trzymał dział), a uprzednio kilku innych kierowników i/lub dyrektorów. W tej firmie jest po prostu taka polityka. Firma jest niestety nastawiona na szybki, duży zysk przy jednorazowym strzale, żadne proponowane długofalowe rozwiązania i projekty z zakresu zarządzania ludźmi tudzież odzyskiwania długów nie mają racji bytu. Najlepiej być windykacyjnym omnibusem i geniuszem i codziennie proponować pomysły i rozwiązania, które w CIĄGU 24H mają przynieść miliony odzysku. I tak jest codziennie, po miesiącu wywalasz się z pomysłów, bo już wszystko, co mogło wejść to weszło, po czym dostajesz info, że za mało się starasz.. A między wierszami można już wyczuć info, że najlepiej po powrocie do domu wchodź na portale i szukaj pracy... Nikogo nie obchodzi to, że jest (usunięte przez administratora) w procedurach i dokumentach, że poza siedzeniem i wymyślaniem koła od nowa próbujesz ustabilizować funkcjonowanie nowych procesów przy jednoczesnym zachowaniu płynności obecnych, i że gdybyś się za to nie zabrał to wszystko by się rozbiło jak tupolew o brzozę.... Oni potrzebują cudotwórców, nie pracowników. Najlepiej kogoś w typie Mojżesza, który stuknie laską i rozstąpią się wody windykacji i ukażą rajską wyspę z całymi jej bogactwami na wyciągnięcie ręki, zamiast specjalisty od budowania łodzi, by spokojnie ale pewnie to morze przepłynąć. Pominę już nawet fakt tzw. układów i układzików - żeby coś załatwić z działem, który jest od tego, by słuchać, przyjmować na coś zlecenie i te zlecenie wykonać (typu program, aplikacja, raporty) musisz mieć z nim DOBRY UKŁAD. Szef tego działu musi Cię LUBIĆ i musisz mu lizać d.... tak długo, aż Cię nie POLUBI, inaczej cały czas będziesz słyszeć, że nie teraz, że dużo roboty, że dużo projektów, że nie ma gościa, który jest za to odpowiedzialny, że nie można tak o sobie wejść z ulicy i chcieć czegoś bo na wszystko są procedury, podczas gdy dobra psiapsióła wchodzi i po 10 min i wylaniu z siebie, czego potrzebuje, dostaje info, że jutro będzie gotowe... Do tego wszystkiego dochodzi specyficzny człek z Zarządu (na szczęście już nie pracujący), który wymaga od Ciebie rzeczy rodem z filmów Sci-Fi i jest święcie przekonany o słuszności swojej racji, a każda racjonalna próba wytłumaczenia braku zasadności takiego żądania pod kątem opłacalności i zysku kończy się stwierdzeniem, że na Twoje miejsce jest już 100 innych i walą drzwiami i oknami. Dyrektor drący się na środku CC na Kierownika CC przy wszystkich NT i podważający jego kompetencje? Standard. Dokumenty, faktury, umowy, zwolnienia L4 giną w czarnej dziurze, nikt nie wie co nikt nie wie gdzie. Podsumowując - szkoda czasu jeżeli planujesz zostawić swoją obecną firmę i przejść, niezależnie od stanowiska, na które się aplikuje. Stabilność zatrudnienia - żadna. Załamanie nerwowe i depresja - gwarantowane. Praca po 11-12h - w pakiecie (no bo przecież są rzeczy, które trzeba zrobić dzisiaj na już i na teraz, bo po co było słuchać miesiąc temu, że trzeba się tym zająć bo za miesiąc będzie problem?)Stawkę dostaniesz nie najgorszą, do tego na wyższych stanowiskach pakiet auto + tel + laptop i MOŻE własne biurko, o ile ktoś pomyśli, że trzeba zamówić bo akurat nie ma na stanie (ale nie licz na osobny gabinet, tam w 16m2 pokoiku siedzi po 6-7 ludzi), popracujesz na umowie próbnej 3 miesiące i będziesz szukał czegoś innego, bo nie przedłużą umowy a przecież tyle zrobiłeś i tak się starałeś. Na szczęście inne firmy z branży windykacyjnej mają pojęcie, co się tutaj dzieje, więc nie trzeba się za gęsto zakopywać w wytłumaczenia, czemu już nie pracujesz. Nawet przestali o to pytać. Jeżeli ktoś jeszcze nie wkręcony w matnię i nie wyniszczony psychicznie i fizycznie jeszcze tam siedzi i planuje zostać, proponuję ruszyć temat związku zawodowego, bo po ostatnich 6 miesiącach widać, że go tam brakuje i to bardzo. Umowa na nieokreślony, problem ze zwolnieniem?? NO PROBLEM!! Lecimy do prawników, zaraz znajdą coś, aby wyjść na tarczy aby Kowalski nie mógł za bardzo powalczyć przed sądem pracy - jakaś relokacja, ktoś coś? Wrocław - Rumunia? Proszę bardzo. W tej firmie piątek (i na dodatek koniec miesiąca) jest najmniej wyczekiwanym dniem przez pracowników, ciekawe czemu? Mam nadzieję, że to pomoże w podjęciu decyzji, czy warto. "

UWAGA

Firma nie wypłaca terminowo wynagrodzen, jesli zastanawiacie sie nad podjeciem wspolpracy wystarczy wysłac zapytanie do Panstwowej Inspekcji Pracy, w 2 dni otrzymacie @ inf, ze wobec e-kancelarii odbylo sie wiele kontroli na wniosek pracownikow i wyniki potwiredzily ze pracodawaca nie wyplaca wynagrodzen w terminie.

antywindykator

sąd ogłosił upadłość z możliwością zawarcia układu - a ty piszesz że szukają specjalistów? chyba specjalistów od uspokojenia nerwowych obligatariuszy, którzy utopili siano w obligacjach e-kancelarii :D z drugiej strony - jakoś mi ich nie szkoda, wiedzieli że pożyczają kasę złodziejskiej firmie, to i ryzyko znali :) a tu oficjalny komunikat: http://www.money.pl/gielda/komunikaty/komunikat/EKANCELAR,EKA,komunikaty;gieldowe,eka;ogloszenie;upadlosci;spolki;z;mozliwoscia;zawarcia;ukladu,417861.html

XXX
@antywindykator

piszesz że poszukują specjalistów - a i pewnie skoro już tam prawie nikt nie pracuje...

@XXX

ja nic nie piszę o poszukiwaniu specjalistów przez e-kancelarię. co najwyżej mogą szukać specjalistów od tłumaczenia "inwestorom" dlaczego złodziejska firma orżnęła ich na obligacjach :)

antywindykator

nawet już strona zlikwidowana hahaha

qqq

nic tu nie mozna wpisac

rela

z tego co mi wiadomo wszyscy pracują a nawet zatrudniają nowych

obecny

to jest wniosek układowy a nie likwidacyjny

xyz

Co wy piszecie? Przecież oni zgłosili wniosek o upadłość.

praktykant

tak jest ok. właśnie odbywam u nich praktyki i nie narzekam.

sad but true

nic? zupełnie nic?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy e-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa S.A. (zakończona działalność)?

Kandydaci do pracy w e-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa S.A. (zakończona działalność) napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

e-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa S.A. (zakończona działalność)