PUTR WODNIK

Ustronie Morskie

Opinie o PUTR WODNIK

kaja

no hej, jak tam u Was terz wygląda praca, b nie ma nowych ofert, ale jak to wygląda u Was jeśli chodzi o zarobki, bo można spokojnie też czekać na wypłate?

pacokerouac

Tragedia, brak elementarnej wiedzy o turystyce, zachłanność, przerost formy nad treścią

Kasia

Radzę unikać, umowy zlecenie dla pracowników. Poza tym ośrodek trąci komuną a ceny z kosmosu.

Słowa kojarzące się z PUTR WODNIK -brak profesjonalizmu Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ...słaby . Atmosfera i ludzie tam pracujący są .-stresujaca.. . Od jakiej stawki można negocjować pensję-negocjacje sa niemozliwe Najbardziej podobało mi się w PUTR WODNIK:widok z okna Najbardziej nie podobało mi się w PUTR WODNIK:krzyki na pracowników,brak profesjonalizmu i kultury osobistej

Zostaw opinię o PUTR WODNIK - Ustronie Morskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PUTR WODNIK