Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Wielbark W. Witosa 31

Branże: Meble - pozostała działalność

kwiatek

Pierdole taka atmosfere ludzi takich jak Wy judasze I podpierdalacze (usunięte przez administratora) was (usunięte przez administratora) usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Tip
@kwiatek

My też nie będziemy tęsknić

@kwiatek

Te Kwiatek to twój Master podkręcał Ciebie, a pracowników przeciwko Tobie. Taki to z niego pączek!

kolega

dobrze napisane kobiety nie szanujące się , a za pieniądze to zrobią wszystko jest ich tam trochę . Słyszałem ze jedna była z facetem dla pieniędzy. Obrzydliwe!!!

Wigiliaa

W jakim ty świecie żyjesz. Wigilia co roku w zakładzie jest taka że masz przerwe i idziesz na stołówkę jeść. Żadnego dzielenia opłatkiem ani nic. Będziesz miał kawałek makowca :-)

@Wigiliaa

ANEN

Jak z ta wigilia?

zxc z

waligrucha mały co trzepie dzień cały

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Ktos

Jak sie nazywa ten maly operator zezmiany C z uv2

xyz

Dla calego zakladu,czy dla kazdego dzialu oddzielnie ?

ślusarz

Dyro (P)olak już dawno powiedział, że dół nie jest istotny. Ważny plan i perspektywa awansu (dla niego). Ci niżsi dyrektorzy tylko klaszczą i nikt się za pospólstwem nie wstawi. Wy na ich miejscu zrobilibyście to samo, bo jak sobie podcinać gałąź, na której wisi 25 tysi/mc? A ci za 2 czy 2,5 tysi narzekają? Zawsze tak było, że biedny bogatemu zazdrości! Trzeba był się uczyć, kończyć studia w Stanach, znać język angielski itd...I do roboty plebsie! Na forum możecie sobie poskrzeczeć i tyle dla was!

Święta Święta
@ślusarz

Smutne , ale prawdziwe. Tak bylo jest i będzie. A Ci co mysla ze jak sie podliza i im z tych" 25 tysi "co nie co skapnie to mylą się bardzo i mają ograniczone mozdzki. Potracicie tylko swoja godnosc i przyjaciol takze proponuje zająć się praca i swoimi obowiązkami . Ploty na bok i Wesołych Świąt Wam życzę . RobOlek zadowolony ze swojej pracy.

Obserwator

A gdzie ty masz damy na maszynowni??

xyz

Czy bedzie jakas wigilia na dzialach lub ogolna ? I kiedy?

@xyz

W czwartek będzie wigilia. Kucharki już szykują :-)

riki

Liderka ze zmiany A z lakierni chora na lenia?Niech choruje dalej , atmosfera jak jej nie ma ok i dziewczyny odpoczno.

@riki

Dajcie tym ludziom spokój jak nie nie bazgra na darmo nie wychowany osle bo tylko na innych możesz bazgrolic napisz o sobie leniu smierdzacy pasozycie żerujący na Ikei bo ten kto pisze na innych to nic nie robi tylko obserwoje a lepiej bys ubrania sobie upral a nie chodzisz po lakierni jak smierdzaca lazega

@riki

Roben

Brawo! Brawo dziewczyny zm c nareszcie będziecie spokojnie i normalnie pracowały bez stresu i zastraszania. A pani K.... życzymy takich samych warunków pracy jakie ona wam stwarzała. Niech pokaże teraz na co ją stać

@Roben

Jeszcze zatęsknią za K.... teraz przyjdzie wykidajło i zrobi z księżniczkami porządek !

Zomoka

Zmiana B Lakiernia EsL Najlepsza. Pozdrooo

@Zomoka

najgorsza zmiana to zmiana bociana

Nn
@zxc z

Bocianowej? Ona robi jeszcze? Ta stara, obuch od siekiery? Co za siurkami lata. He he

roberrr
@zxc z

twoja też nie lepsza

Lll

Juz jest BONUS :)

pracus

Witam, czy ktos juz dostal trzynastke ?

Ty
@pracus

Tak

ert

wam ludzie to nikt nie dogodzi cieszcie sie tym co zaklad dal bo wcale nie musial nic dawac .jak ci sie nie podoba to idz na gore i powiedz ze za malo dostales a takiej odwagi nie masz tylko tu na forum jestes odwazny

Nn

No właśnie, trzynastka to cała wypłata do cholery a to w takim razie jest 7,5 he he

Kiedy beda placic ta 13 ? I czy na pewno?

robol
@ja

W grudniu po południu . Nie na niby.

Olaf

Ludzie w sklepach Ikea podnosza stawke minimalna do 20zl/h a wam sie proponuje 0.6 zl podwyzki brawo zwiazki jesli kotos ma jeszcze watpliwosci czy oplacac ich tluste brzuchy to najwyzszy czas pogonic ta cholote do roboty i zrezygnowac z czlonkostwa to od was zaleza ich etaty pamietajcie o tym

SROKA

Przepraszam ze dzisiejszej nocy nie ma mie w pracy. Musze jutro jechoc do myszanca na rynek kupsic sobie nowe mojty bo w tych co mam joja marzna a i kalesony nowe bo w tych juz zem dziure wypierdzol ze ho ho. No i jesce skarpeciuchy dzione by sie przydoly bo mrozy ida. Wiec sami wiecie jak jest.

aq

nie bedzie z wyplaty za sierpien, bedzie ze stawki na dzien 31.08.16 czyli bedzie ze srednich dochodow netto z calego roku finansowego ze stawki godzinowej, nie beda w to wliczane setki ale bedzie wyliczona srednia premii z calego roku i z tych wyliczen bedzie wyplacone 51% wiec ludzie nie narzekajcie tylko cieszcie sie ze wpadnie pare stowek bo zaklad nie ma obowiazku tego placic

sisi
@aq

Ludzie w tym zakładzie zawsze będą narzekać. Taka przypadłość polskiego narodu.

@sisi

Taką prawda! to narzekają bo premii nie ma albo że mało a nikt nie rozumie że zakład wcale nie musi jej dawać bo nie ma obowiązku, nie ma napisane w umowie że będzie jakaś premia

Hgcv
@aq

Czlowieku jak czytasz jakies pismo to czytaj je ze zrozumieniem a jak nie rozumiesz co przeczytales to sie nie wypowiadaj i nie wprowadzaj ludzi w blad

@Hgcv

to chyba ty nie rozumiesz co czytasz

Qwe

sisi
@Qwe

NIE będzie. Pieniądze poszły na 500+

klj

a czemu za miesiac sierpien

Pit
@klj

Bo to ostatni miesiąc roku finansowego

Hdjdkid
@klj

Bo najmniejsze wypłaty były pewnie. Skieruje pierdziele.

Majonez

Ta wypłata to chyba bez premiera świątecznej i tej trzynastki. Śmiech na sali.

Pit
@Majonez

13 będzie w przyszłym tygodniu. 51% sierpniowej wypłaty.

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Wielbark

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 453.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 420, z czego 75 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 272 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.