Opinie o Swedwood Poland Sp. z o.o. w Resko

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Swedwood Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Swedwood Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Swedwood Poland Sp. z o.o. w Resko

lodowiec Nowy wpis

Czy można dostać zapłatę za pracę na rzecz Swedwood Poland? To nie jest być może najświeższa sytuacja, ale pokazuje że nie za bardzo. Kopia zawiadomienia do prokuratury:(usunięte przez administratora)

Monika Nowy wpis

Ile czekaliście na zmianę umowy ze zlecenia na umowę o prace ? Czy to okres 3 miesięczny ?

kasia Nowy wpis

witam ja troche z innej beczki poniewaz pracuje w innym oddziale w ikei imam pytanko czy u was tez jest stanowisko do klejenia palet tekturoych pod gepy?bo szukam pomyslu na ulepszenie stanowiska albo moze u was na pakowaniu cos ostatnio technolodzy wymyslili dzieki czemu lepiej sie pracuje prosze o odp.

Rafik Nowy wpis

Ja pracuje w Resku....Pracuje-raczej skonczyłam,fizycznie czasami jest cieżko ale psychicznie nie idzie wyrobić.Ludzie jak widziałam jak facetów ustawia ,,majster" do szpachlowania a kobiety wykonują ciezkie prace to sie w głowie nie mieści......ogólnie wiadomo cieżko jest z pracą ale nie chciałam tam zostać za żadne pieniadze(kokosów nie było),czasami jak wracałam to zazdrosciłam tym co na budowie pracują,ja przewalałam płyty a facet stał i szpachlował deseczki,gdy poszłam zeby mnie zamienił to on na to ze nie ma kogo postawic...hah kolega deseczki szpachluje-dobre!!!!!!!!!!!!!!!!!!wracałam posiniaczona obolała i jeszcze dzieci w domu ...także radze sie zastanowić czy warto...psychicznie człowiek nie wyrabia.Pozdrawiam wszystkich

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Swedwood Poland Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Swedwood zamknął stronę www.swedwood.az.pl, chyba była niewygodna dla naszych szefów.... Może czas zacząć pisać opinie właśnie tutaj !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Swedwood Poland Sp. z o.o. - Resko

• Jak się pracuje w Swedwood Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Swedwood Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Swedwood Poland Sp. z o.o.