Swedwood Poland Sp. z o.o.

Resko

Opinie o Swedwood Poland Sp. z o.o.

kasia

witam ja troche z innej beczki poniewaz pracuje w innym oddziale w ikei imam pytanko czy u was tez jest stanowisko do klejenia palet tekturoych pod gepy?bo szukam pomyslu na ulepszenie stanowiska albo moze u was na pakowaniu cos ostatnio technolodzy wymyslili dzieki czemu lepiej sie pracuje prosze o odp.

Rafik

Ja pracuje w Resku....Pracuje-raczej skonczyłam,fizycznie czasami jest cieżko ale psychicznie nie idzie wyrobić.Ludzie jak widziałam jak facetów ustawia ,,majster" do szpachlowania a kobiety wykonują ciezkie prace to sie w głowie nie mieści......ogólnie wiadomo cieżko jest z pracą ale nie chciałam tam zostać za żadne pieniadze(kokosów nie było),czasami jak wracałam to zazdrosciłam tym co na budowie pracują,ja przewalałam płyty a facet stał i szpachlował deseczki,gdy poszłam zeby mnie zamienił to on na to ze nie ma kogo postawic...hah kolega deseczki szpachluje-dobre!!!!!!!!!!!!!!!!!!wracałam posiniaczona obolała i jeszcze dzieci w domu ...także radze sie zastanowić czy warto...psychicznie człowiek nie wyrabia.Pozdrawiam wszystkich

Swedwood zamknął stronę www.swedwood.az.pl, chyba była niewygodna dla naszych szefów.... Może czas zacząć pisać opinie właśnie tutaj !!!!

Zostaw opinię o Swedwood Poland Sp. z o.o. - Resko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Swedwood Poland Sp. z o.o.