Opinie o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

satan

zobaczymy ile teraz zwije zakladaja kamery i juz kula u nogi

Fake Taxi

Dobrze że TF to nie jedyne źródło mojego utrzymania. Najwarzniejsze że mam opłacony ZUS.

TYLKO TF

Pracuje na maszynie w Kablu już kilka lat i jest super. Kasa bardzo dobra jak na produkcje, umowa o prace. System czterobrygadowy dość męczący i to jest największy minus. Zdążają sie nerwowe sytuacje jak wszędzie. Pracowałem w kilku podobnych zakładach i w innych bywało gorzej. Minusem jest duża liczba nidorozwoji i alkoholików pracujących na produkcji. Generalnie praca nie jest zła a Ci co tu tak narzekają to typowe lesery co ida do pracy i licza ze nic nie beda musieli robic. Jak sie nie podoba to trzeba było sie uczyć albo otworzyć coś swojego.

Owad
@TYLKO TF

Pracowałem w kilku zakładach ale to, co jest w Bydgoskim oddziale Telefoniki to porażka. Ktoś napisał, że trzeba było się uczuć lub coś swojego otworzyć jak wytłumaczyć, iż na produkcji mamy pracowników z wyższym wykształceniem a brygadzista lub mistrz posiadają średnie? Żyj dalej w takiej dziecinnej naiwności. Natomiast, co do swojej działalności to jak ktoś wyżej napisał o bracie Arkadiusza kierownika TPŚ, taką działalność biorę w ciemno gdzie wciska Maciejowi zlecenia. Dużym minusem są niekompetentni ludzie obsadzeni na stanowiskach (tzw. zielone kamizelki) zarządzających produkcją, przez których błędy i niedopatrzenia na produkcji kręgosłupy gną się w chińskie osiem. Posiadają narzędzia, z których nie potrafią korzystać SAP a na produkcji biegamy między halami za narzędziami dla przykładu pomiędzy „nową halą” a „Rumunią” jest przeszło 400m tak działa 5S ; -). Pieniądze zdecydowanie za małe w stosunku do odpowiedzialność i uciążliwość pracy oraz bardzo niejasne sposoby ich przyznawania.

Zapracowany nokista

Jestem ciekaw z kim potrafisz się dogadać? W Bydgoszczy kierownik TPŚ potrafi się dogadać tylko ze swoim bratem gdy są jakieś prace budowlane do wykonania i braciszek dostaje zlecenia. CZYŻby nepotyzm? Ciekawe co na to mały dragan?

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
TF_Janusze_kablownictwa

Czemu produkujecie takie badziewie? W zasadzie nigdzie już waszych wyrobów nie widać o ile jeszcze w castoramie kilka lat temu były to teraz same chinczyki i Ełk. Nie mówiąc już o XTP gdzie dominuje cat 6e bez TF... Żal, żal...

Czarny
@TF_Janusze_kablownictwa

To proste firma szuka oszczędności .Nie zamawia dobrych surowców tylko zamienniki zamienników i końcowy efekt widać

Tosiek

Chętnie bym sie wrócił do TF tak fajnie było podpierdsalać kolegów w pracy...

bida

plonowane sum przyjoncia no niewolniaków czyli łoperotorów moszyn.

bolo

iRobol mosz nawalona w głowa jak baranu w torbiszonie.

Bida
@bolo

Jo tyz tok bym chciol mic

Podnośnikowy

Mam do Was nietypowe pytanie. Działa Wam na terenie zakładu aplikacja Pokemon Go?

BucCzyż
@Podnośnikowy

U mnie działa, dzisiaj jak wszedłem do biura to myślałem, że złapałem jednego Łaciatego Pikachu a to się okazało, że to Robert wcześniej przyszedł do pracy.

bida

u nos tokie pokamouny nozywa siem chapaczami i jest ich conojmniej 70% wydziołu.

Tosiek
@bida

Bo mają jedną pracę i z niej żyją, dlatego ciężko pracują. A nie pracują na "podotek" , bo mają hektary i flaszkę po robocie. Miłego dnia. Tosiek

@Tosiek

jo ni mom firmy ni mom hektorów ale mom szocunek dlo somego sibie. Nie szrpie się jak nie idzie zjechać nurmy, zgłoszom aworie a inni jodom no roje..... bylo pracenty zrubić, jok jetam chury to ida do lykarza i tu wszystko a ni łoża zapluty po wydziole. Unassom som trzy rodazje pokamonów. Rude łod midiz, czorne łod łoleju i czorno biołe od pruszku i smoru. Te pruszkowe som nojbordziej pokryncone bo pruszek szkudzi no musk.

Smeja

Myślę że największym problemem w tej firmie są zwykli pracownicy. Doświadczyłem z ich strony samych nieprzyjemnych sytuacji.

WP7
@Smeja

Jeśli byłeś volksdojczem kamizelek to jak najbardziej zaśłużyłeś !!!

Wacek CZ.

Zapraszam do biura na wielke obciąganie mojej pały za awanse.

Były

Weźcie sobie opinie @Tomasz do serca kandydaci do TF !

Tomasz

W Myślenicach jest tak samo, rodzina dyrektora i kierowników ma pierwszeństwo w awansach nieważne ze pracujesz 1,5 czy 5 lat liczą się znajomości układy. Ja zatrudnię twojego w Myślenicach ty zatrudnisz mojego w Krakowie i tak działa układ który się wzajemnie broni. Są pracownicy na produkcji w tej firmie co harują po 15-20 lat maja wyższe wykształcenie i naprawdę zasługują na awans . W tej firmie nie liczy się staż pracy ani doświadczenie tylko nepotyzm. Dlatego coraz bardziej to widać i coraz bardziej się ten RAK rozwija, dlatego pracownicy produkcyjni się zwalniają. Będzie coraz gorzej i gorzej takie praktyki tylko niszczą firmę. Bo TF zamiast rozwijać się na zdrowych i uczciwych zasadach poszanowaniem sprawiedliwości i uczciwości moralnej i równego traktowania swoich pracowników idzie droga zatracenia.

Były

do @maja i @Tomasz, ta firma to syf kiła i mogiła jeśli chodzi o prace na maszynach. Natomiast praca biurowa jest dostępna po znajomościach, tyle w temacie.

BucCzyz

Maja, w Bydgoszczy sitwa wszystko opanowała. Bez znajomości nic tu nie osiągniesz nie ważne jak będziesz sie starać bez protekcji to jak krew w piach.

Tomasz

Panowie posługujący się nickiem iRobol i bida przestańcie się ośmieszać waszymi wpisami na tym forum. To jest żenujące jak małpujecie tutaj tymi waszymi tekstami. Nawet bym się nie zdziwił gdyby to był jakiś ważniak z tf, który stara się w ten sposób zniechęcać innych normalnych pracowników do wyrażania opinii tutaj. Jeszcze raz apeluje do wasz Panowie iRobol i bida nie ośmieszajcie tego forum i samych siebie wstyd normalnie wstyd mi za was.

Witaj w klubie :D

bida

Jok pod tym tysco zoboczys łałtobus z zilonom churongiewkom to łuciekoj.

Czarny

No cóż praca jak praca ale atmosfera czasem napięta. Zarobki to różnie za dużo różnych współczynników się na to składa więc nigdy nie wiadomo ile zarobisz ale zawsze wypłata 10 jest

zeit krakòw

Poszukuje operatora linii produkcyjnej do przewodów instalacyjnych. Praca w Krakowie - stała. Powstaje nowa kablownia. Wiem ze w tf sa dobrzy pracownicy; a o atmosferze nic nie wiem.

zeit Kraków
@zeit krakòw

Cv na maila zeit@vp.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 358.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 294, z czego 93 to opinie pozytywne, 101 to opinie negatywne, a 100 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Kandydaci do pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.