Opinie o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

Mucha

zwolnienia na Wielickiej i Bierzanowie zaczęły się tak tylko w Telefonice zakład to porażka

@Mucha

To dobitnie pokazuje jak traktuje się ludzi.Gdy jesteś potrzebny będą na kolanach przed tobą klękać żebyś przyszedł w dodatkowy dzień, natomiast jak już jesteś niepotrzebny wyrzucą cię jak wyrzuca się śmieci do kosza.

DaVeId

Jako Automatyk po roku kariery kończę znajomość ze względu na zwolnienia. Co mogę powiedzieć z mojej perspektywy. -Maszyny są często w stanie agonalnym, ale przez rok jak tu jestem SUR zaczął dbać o bezpieczeństwo. OPERATORZY- błagam was, nie blokujcie styczników w szafach czy układów bezpieczeństwa- Zdrowie jest ważniejsze niż ta zas-na premia!! -Ogromny (usunięte przez administratora) na halach ciągarniczych do tego stopnia że maszyny stają w ogniu -Organizacja jest w miarę ok, ludzie na produkcji są świetni -Dobór "mistrzów" produkcji to jakiś kabaret... Mistrz każe, maszyna ma iść... Doprowadza do awarii maszyny i dziwi się, że sur mówi, że taka produkcja nie pójdzie na danej maszynie -Oszczędności szukają gdzie nie trzeba- Maszyna brzmi jak tramwaj ze starymi huśtawkami, więc na pewno nie ma oporów, a napędy do silników palą się same z siebie -5S niby jest, ale tylko wtedy gdy operator nie ma zlecenia produkcji -Technologia maszyn z lat 60-80- plusem jest to, że łatwo je naprawić, minusem jest to, że trzeba je często naprawiać... A jest ich 200 na 20 osób z czego na tydzień jest średnio z 80 awarii elektronicznych, a mechanicznych to już nie liczę -Co jak co, ale widać, że produkcja dba o jakość, a nie o ilość (chwała operatorom) Na plus na pewno klimat, ludzie na produkcji, brak presji, pieniądze i zacne żarcie na stołówce Na minus: Pył, dym, zarząd, stan większości maszyn, brak standaryzacji pracy, niedobór mechaników, źle zorganizowany SUR (za dużo maszyn - Każdy automatyk musi wiedzieć co i jak z każdą z 200 maszyn). Mimo wszystko chciałbym wrócić na moje stanowisko, o firma się rozwija. Ps. Trzymajcie się w lato! Gaśnice w ręce

@DaVeId

Jeszcze dopiskiem: Miałem już sporo różnych prac, ale to miejsce ma coś w sobie i chciałbym tu zostać mimo wiecznie brudnych rąk i zajechanych pyłem zatok ;) Kto mnie już zdemaskował, to pozdrawiam, bo wy jesteście głównym powodem. Nie dopuśćcie, żeby L.Ś was opuścił!

MUCHA
@DaVeId

Dowiedz sie czy TFK stara sie o doplaty z tarczy antykryzysowej a moze ma juz przyznane to wtedy skieruj pozew do sadu pracy ale wczesniej skonsultuj z prawnikiem czy zgodnie z prawem cie zwolnili nie moga cie zwolnic jak dostana dopłate z tarczyantykryzysowej. ale na twoim miejscu zglosił bym stan techniczny do inspekcji pracy

@MUCHA

Nie interefere mnie to. Na 90% już mam nowe miejsce pracy. Może przestanę smarować ropą w końcu :p

Szczecha

Chłopak z TPG na kwarantannie podwierdzone,!

Tpg

Z której zmiany???

Stjepan
@Szczecha

Poprawka gość jest chory na korone.

Awaria
@Szczecha

Będą zamykać zakład? Jeśli tak to czy z operatorami w środku?

@Awaria

Będą odkazać hale i kwarantanna dla osób pracujących z Nim i z pobliskich stanowisk potwierdzone !

mucha
@Stjepan

a zgloszone do sanepidu

Mucha

cześć pytanie co do Zakladu TFK Bierzanow zakład sprzedany zwolnienia przeniesienia wstrzymane na czas 3 miesięcy by dostać dopłatę z Państwa potem zaczną się zwolnienia i przeniesienia

Stjepan
@Mucha

Przenoszom na ludzi do TF3 a potem zwalnijom po cichu.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy +Doradca Klienta z j. niderlandzkim +
Opole
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
Szczecha

Dziś kolejny przypadek na TPG corony????

Lepper TKN

Chopy nie pozwólmy by nas tak poniewierano!

Karol

Panowie za parę miesięcy Bieżanów będzie likwidowany To dopiero się zacznie stres heee

Likwidator
@Karol

(usunięte przez administratora) co pół roku chodza plotki o przenosinach, likwidacji itd i nic z tego nie będzie.... A poza tym, co to za różnica dla was? Nawet jak by przenesili zakład do Gdańska to i tak będziecie jeździć i posłusznie normy robić żeby dyrektorom i pociotkom się dobrze żyło, nawet nie macie jaj żeby złożyć wypowiedzenie jak wam tak źle.

@Karol

Zakład sprzedany w Bierzanowie zwolnienia wstrzymane na czas dopłaty od Państwa koronawitusa potem zwolnienia

@Mucha

Jeśli dostaną pomoc rządową, to nie mogą cię zwolnić przez rok czasu.Więc nie pisz bzdur.

odp
@GG

a skąd, jaki rok, tarcza chroni na okres pobierania świadczenia czyli max 3 miesiące, bo tym okresie mogą Cie zwolnic bez problemu.

@GG

Ten zakład to zakład niepewności o jutro dziś jest tak jutro inaczej powiedz mi gdzie pisze rok że nie mogą Cię zwolnić doczytałem się że w całości to 6 miesiecy

VVV

Podobno na wydziale TKE jest już lista piętnastu osób do zwolnienia. Kierownik, który ją opracował z obawy o własne zdrowie uciekł na chorobowe. Żeby było ciekawiej ten sam człowiek jak nie tak dawno złamał nogę, o L4 nie myślał, tylko o kulach do pracy przychodził. Z gipsem na nodze.

odp
@VVV

czy to jest prawda? Facet ze złamaną nogą dymał do roboty???? Dlaczego? Aż taki strach przed zwolnieniem czy co? Przeciez widac,ze jak noga w gipsie to nie udaje

wooow

zwolniłem się dlatego ponieważ wiedziało się sporo rzeczy a druga wersja to też jak traktowani byli niektórzy przez mistrzów czyli lizy worków

Tak to prawda

To ten kulejacy na lewą nogę

Zielony

Czekamy na wyniki

sic

Ooo To u was robią gumowi Ukraińcy?

Szecha

Wynik okazał się pozytywny , dziś odkażają szatnie na TPG , narazie to ukrywają

Łukasz
@Szecha

Mało cza rozmowę rekrutacyjna przeprowadzić ile już osób zostało przeszkolonych ?

@Szecha

ale po co? wsyzsyc i tak są na tyle przepici wódą że wirus ich nie chwyci

Niedźwiedź

Jak tam robaczki?

@Niedźwiedź

Obudziłeś się z zimowego snu i wyszedłeś z nory?

były TPG

kabel to bagno,pracowałem tam prawie 10 lat,jak się zwolniłem to odżyłem,w nowej pracy jest to co w tym (usunięte przez administratora) nie było ----poszanowanie zwykłego pracownika co robi na bandę darmozjadów w biurach.W TF biurokracja jest rozwinięta do granic możliwości,same pociotki i znajomki a produkcja na nich robi.Zarząd jest ślepy albo ułomny

Gdzie te 2m są zachowane w szatniach od następnej osoby! Gdzieś to trzeba zglosic!

Mrozik

To zgłoś a nie wylewaj tu żali!

Edi
@Mrozik

Zobaczysz pajacu jak ci będzie żal w szpitalu

A KOGO W TYM BAJZLU OBCHODZI LOS SZAREGO PRACOWNIKA? BYLE KAMIZELKOM BYŁO DOBRZE,I UTRZYMALI SIĘ PRZY KORYCIE

Bombel123

Wiecie coś na temat likwidacji bieżanówa?

Leon

W oświadczeniu spółki na stronie tele-fonika z datą 23.03.2020 piszą że większość pracowników telefoniki pracuje zdalnie.

Awaria
@Leon

Na jednego pracownika fizycznego przypada kilku pociotkow z biura, oni mogą sobie pozwolić na pracę zdalną, dlatego piszą o większości :)

Leon

Skandal że ponoć biura w Myślenicach mają wolne mogą pracować zdalnie. A pracownik fizyczny może być narażony na wirusa gdzie np w szatni jest jeden wielki ścisk. Powinno się zamknąć zakłady na 2 tyg. Kasa ważniejsza dla tf niż zdrowie ludzi.

Tpg
@Leon

A gdzie są związki zawodowe ??? Kasę to brać każdy potrafi . A w razie potrzeby to schować się do mysiej dziury

Kabelek

Telefonika która tak rzekomo dba o zdrowie pracowników będzie ostatnim w Krakowie zakładem który wstrzyma produkcję .Chytrość właściciela przekracza wszelkie granice wielkie firmy w trosce o zdrowie pracowników na 2 tygodnie co najmniej wstrzymały produkcję a tutaj ustawi się dozownik z płynem na bramie i wio murzyny do roboty.Przecież kabel to artykuł pierwszej potrzeby a może chodzi o to że tylko tak można konkurować z chińskimi firmami one nie produkują to z konieczności klient musi kupić kabel którego w normalnych warunkach nigdy by nie kupil ?

Monalisa
@Kabelek

Masz wzupełności całkowitą rację .Cała prawda o tele. ...yfie . Mamy gdzieś OFICJALNE OŚWIADCZENIE SPÓŁKI!!!

Monalisa

Nie wątpię coraz więcej ludzi na chorobowym

nick

DonVasyl

Ludzie z telefonki wiedzą o kogo chodzi. PDK

Zostaw merytoryczną opinię o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 358.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 294, z czego 93 to opinie pozytywne, 101 to opinie negatywne, a 100 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Kandydaci do pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.