Opinie o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

Szczecha

Dziś Ostatnia Nocka , ten Zielony nie ma litości nie daje się wyspać !!!

Szczecha

Dziś ostatni i znowu ,,wirtualne ,, bębny stoja na hali kabel już sprzedany a izolacje pod niego jeszcze nie zrobione ???? Dziś znowu zielony Mnie budził w nocy zawsze można na niego liczyć

KŁAMSTWO

Tych podwyżek to raczej nie będzie, pytałem właśnie majstra.

Nadzieja

Wstawajcie, szkoda dnia , telefonika wzywa!!!!!!

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
txl

beznadziejna praca, ludzi się traktuje jak roboty śmieszne pieniądze można zapomnieć o jakieś podwyżce. Jak powiedział kierownik przecież zarabiacie więcej niż najniższa krajowa . Tak tylko z dodatkami za noce i premia haha dobry. taka rade nie pchać się tutaj wg.

Szefunio

Nie ma podwyżek Ukraińcy na ratunek Będzie Pan zadowolony hehe

swiezak

Witam, na jakie zarobki można liczyć na stanowisku laboranta kontroli jakości na Wielickiej?

Biuro

Nie wiele może 3k netto

,Kama
@Biuro

raczej brutto 3K

Kj
@swiezak

3450 netto, wiem że mało ale można przyjść dwa razy w sobotę i dochodzi do 4tys, plus posiłki regeneracyjne a dla masochistów można przyjść na niedzielę czasem ale trzeba najpierw symulować pracę przez tydzień żeby była niewyróbka i niedziela extra płatna wpada.

kama

To chyba Ty. Ale to tylko za inteligentny wpis

@Kj

Ja zawsze wiedziałam i widziałam,że kj.to sami symulanci., czego nie widzi kierownictwo!!! Bo udaje że ślepe ,raczej!!!

Kj
@Tpg

Wiesz jak jest, kierownik z podnóżkiem czsam czegoś nie widzi to i kontrola jakości czasem czegoś nie widzi czysty układ. Wilk syty i owca cała.

Basen
@Kj

Kontrola Jakości ..... hahaha chyba za dwa miesiące ta wypłata o której piszesz!!!. a posiłki dla kogo ???posiłki dla spedycji w boksie . płatne dodatkowe dni ??? ciekawe gdzie ?!!!! Ciągle pojawiają się tutaj same brednie. :((

Mati
@swiezak

Marne, lepiej siedzieć na bezrobociu.

Niestety tak
@Basen

Chłopaki w boksie, to dobre (usunięte przez administratora) przychodzą w sobote jak wiedzą ,że będzie mało roboty. A jak jestwszystko na gotowo to ich nie ma.

Na początek 6tys na rękę max 9tys po 5latach

Gumiorz

Prawda. Ale tylko saperom i wyżej

Hugo

Ja ją już miałem nic specjalnego Julija... tfu....

Hugo

Śmierdzi pleśnią

Monalisa
@Hugo

Zielona lepsza

Szczecha

Jak fajnie się zdzemnąć jak mistrz nie widzi, tylko żeby Zielony Mnie nie obudził

O kurka wodna
@Szczecha

Szczecha jeszcze pracuje??? Miał się zwalniać i iść do drukarni.

Zielony
@O kurka wodna

Był ale go nie przyjęli to wrócił

dejvis tpg

Temperatura na dejvisach tpg 7 stopni Celsjusza

Biały miś
@dejvis tpg

7 stopni to luksus, bywało na minusie

Ozyrysz

Słyszałem że od marca mają być podwyżki wynagrodzeń po 300zł brutto dla wszystkich pracowników.

karol
@Ozyrysz

Ale podobno w dół bo korona wirus i mniej pracy a więcej zwolnień

Dobra zmiana

Jaki ten nowy dyrektor jest na gumowym?????

Elizeusz
@Dobra zmiana

Kto został nowym dyrektorem na gumie?

Zielarz

Dalej kwadrarowy

Liszaj
@Dobra zmiana

Na kablowym też Bogdan poleciał ze stołka

Antek Sprycha

Wytrwałości , dla wszystkich byłych pracowników TKN-TC Bieżanów w Nowym Roku 2021 !!

SURGA
@Antek Sprycha

Dziękuję

szef

zakład na Wielickiej do likwidacji. ASAP.

@szef

Może powiedz coś więcej!??

sic
@szef

Twój mózg jest do likwidacji ! Po to wydali kilka milinów złotych na przenosiny maszyn z Bieżanowa i remonty hal i dróg żeby teraz likwidować? Chyba że piszesz o perspektywie likwidacji za ok. 10 lat to tak

Fabianos
@sic

Widać że zabolało :) ale nie przejmuj się życie poza tym (usunięte przez administratora)istnieje, pracę znajdziesz to nie koniec świata...

tak mi przykro
@sic

są już decyzje w tej sprawie, jeszcze tylko organa wykonawcze muszą sie zabrać do roboty.

@szef

od nowego roku maja juz zakaz produkowania kabli i przewodow w gumie

!!!

wzieli w (usunięte przez administratora) dofinansowania na ochrone srodowiska, i teraz juz tych smierdzieli nie beda robic

!!!

twoje stanowisko pracy jest likwidowane i juz ci nawet ciotka nie pomoze

Gajekbezjajek
@!!!

Dla mnie zawsze znajdą Mariusza z TDL każdy zna mówią na niego (usunięte przez administratora)

TDL

Tu da się zarobić wszystko zależy od was samych i podejścia do pracy zapomoga nagrody i inne dodatki ja z tego korzystam robię co mam zrobić i jest ok.

Weronika
@TDL

Piszesz o bogatym socjalu - nagrody, zapomogi to teraz mało spotykane. Czy jest to dostępne dla każdego pracownika, czy może jakiś okres trzeba przepracować bądź być na wyższym stanowisku?

Ktoś
@Weronika

Po 3 miesiącach okresu próbnego zostaje się operatorem maszyn, wtedy należą się dodatki do maszyny, różne w zależności na, jakiej pracujesz. Do tego 3pkt premioweza dzień po 5zł, czyli 15x ilość dni w pracy (po roku lub dwóch zależnie od chęci pracownika ilość punktów się zwiększa, maksymalnie jest to 6pktx5=30zł dziennie, premia, dodatek 56zł za pracę w sobotę lub niedzielę (2 weekendy w pracy i już jest +200 do wypłaty), opłaca się tylko nie można lecieć w kulki, powyżej 3dni L4 w danym miesiącu zabierają te 3pkt premiowe całkowicie, więc jeśli chorować to cały miesiąc bo premii żadnej i tak nie będzie, czysta podstawa.

Lucek
@Weronika

Najwyższe profity socjalne są własnie dla operatorów maszyn, najwyższe dofinansowanie do wczasów, zapomogo losowe itp. Ogolnoe jak ktos pracy sie nie boi to nie jest źle. Majac glowe na karku ustawiasz maszyne owszwm trzeba sie niekiedy troche nameczyc TPZ a potem sama maszyna chula za Ciebie

@Ktoś

Pracowalem w tym (usunięte przez administratora) 8 lat tragedia same układy i wyzysk pracownika i szezcieie się i dzieci aby do tego kolchozu nikt nie poszedł!!!!!!!

Tomi
@Paweł

Ja też pracowałem w tym tak zwanym bagnie co cię zwolnić po obustronnym porozumieniem stron nie ma takiej możliwości traktują cię lepiej nie mówić jak robisz na złom a które się ledwo co kręcą ciągle awarię awarii awarie jeszcze ty się musisz robić za mechanika

Halina
@Tomi

Dawno tam pracowałeś? Aktualni pracownicy sobie jednak chwalą więc pomyślałam, że może coś tam się zmieniło od tego czasu w Tele-Fonika Kable na lepsze. I na jakiej umowie pracowałeś, że był problem ze zwolnieniem?

Do Ktoś
@Ktoś

Zapomniałeś dopisać, że wysokość premii uznaniowej zależy do humoru kierownika. Jak będzie miał kaprys to dostaniesz premię w wysokości 300 zł, no chyba że jesteś z Myślenic, więc wtedy twoja sytuacja trochę inaczej wygląda. Dla tych, którzy zaczynają obecnie pracę, dzisiejszy rynek pracy jest bardzo atrakcyjny i jest wiele innych lepszych ofert pracy niż w Kablu. Kiedyś może i atutem było to, że wypłaty są regularnie wypłacane, ale dziś to standard. Każdy kto aplikuje o pracę na produkcji musi sobie zdawać sprawę, że będzie pracował w systemie zmianowym w tym również w nocy, za co dostanie dodatek raptem w wysokości 130 zł, może trochę więcej. Wolne między zmianami to zaledwie jeden dzień i co jakiś czas tzw. długi weekend. W zimie w Kablu na halach jest zimno, niektórzy muszą się dobrze ubierać. Drzwi na hale są wieczne zepsute, czytniki do SAP też nie działają rewelacyjnie. Maszyny są wykończone, a wymogi w postaci norm ciągle windowane do góry. Na szczęście już nie pracuję w TFK i ostrzegam każdego kto chce tam iść do pracy.

Do Lucka
@Lucek

(usunięte przez administratora) Lucuś, pracuj, rozejrzyj się po hali i zobacz ilu pracowników pracuje razem z tobą, którzy mają 55 lat i więcej. Później zastanów się dlaczego w TFK pracują sami młodzi ludzie i pomyśl co się z tobą stanie jak będziesz starszą osobą.

Uuuu
@TDL

Zarobić chyba ten który siedzi w kieszeni u majstra i robi mu to co najlepsze A on z innych robi (usunięte przez administratora) Polak śmieciem Ukrainiec złotem i co wy na to uciekajcie z tej firmy póki jeszcze się da to jest (usunięte przez administratora) bez drutu kolczastego i gazu podobno przed bramą czeka setka ludzi chętnych do pracy jeszcze raz Doradzam uciekajcie stąd póki można

@TDL

Przestań(usunięte przez administratora) bzdury o super zarobkach i nagrodach które są tylko dla pociotków lub lizusów mistrzów a resztamoże tylko o nich pomarzyć(usunięte przez administratora)

@TDL

Jakie nagrody co ty pieprzysz ,pracuje tu dziesięć lat i dostałem raz gówniane trzysta zeta

Tomi
@TDL

Tylko przygotuj się że będziesz dybał na starych maszynach w rozsypce i będziesz też musiał je sam modernizować dobra rada odradzam

Uuuu
@Paweł

Domyśl się dlaczego te kilka słów wykreślona hahaha

@Lucek

Czytając twój wpis rozumiem że jesteś operatorem ale są jeszcze pomocnicy którzy dybią całe 8 h

wooow
@TDL

taaak chyba jak cie uwielbia majster to masz ok a w drugim kierunku to masz zasuwać na max (usunięte przez administratora) \]

tomi
@Halina

to nie była jakaś specjalna umowa normalna umowa o prace a dlatego nie chcą zwolnic za obustronnym ponieważ nie ma chętnych do pracy w tym bagnie skanery na których trzeba było opisać całe 8 godz co sie działo słynne białe tablice (usunięte przez administratora) lepiej sobie odpuść ta firme

Tpś
@TDL

Zapomogi.Progi.Nadgodziny.System.Weekendy.Tak możesz zarobić!jeśli chodzi o czystą pensje to marnie

pol
@tomi

pani ma racje zaklad psychistryczny skubia pracownikow z kasy KAizen kto widział ksse za xiego chodzby 50 zl nie 500zl. mistrzowie i kierownicy kradną. tak jest na Biezanowie

dział Metalowy _TDL
@TDL

Pozdrawiam Pana z działu TDL- zmiana "D" tak . masz racje da się zarobić ale nie u wszystkich. niektórzy specjalnie ci ponktów premiowych niepiszą i pónktów za maszyny. bo im sie hmm nie podobasz albo ich opierdzielasz. majstrowie wogule nieznają się na swojej pracy. BHP to widziałem w ciągu 4 lat tylko 1 raz.

Wice derektor
@TDL

Albo od tego ile czasu spadzasz pod biurkiem, jedynie zarabiają tak Ci którzy Lizą dupska od majstrów zwyż. A szarak ledwo ponad 3 wyciąga.

Gajekbezjajek
@TDL

Ty robisz wszystko co ci każą a nawet więcej dlatego mówią na cb(usunięte przez administratora)

Tpg

Dzień dobry w nowym roku. Jak przyjaciele wypłaty? Tomek obiecał podwyżkę a tu lipa. U Was też tylko dwie stówki?

rk

Pojawiło się ogłoszenie: Młodszy Specjalista ds. Umów. Czy ktoś może cos napisac na temat warunków pracy. Wymagania spore, bo 2 jezyki obce. Na jakie pieniadze można liczyć? Wszystko jako wynagrodzenie zasadnicze czy kombinowanie z premiami?

Śruba

Chopy co to za akcja znowu na Bieżanowie

Zielarz

Najlepszego gumiarze

Rolnik
@Zielarz

Dziękujemy

Kawa na ławę

I jak macie wolne w święta

Zostaw merytoryczną opinię o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 360.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 296, z czego 94 to opinie pozytywne, 102 to opinie negatywne, a 100 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Kandydaci do pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.