Opinie o Nissan Polody w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Nissan Polody. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nissan Polody na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nissan Polody w Poznań

Propagandowy bełkot pozwalnianych handlowców...

kleszczów_cat

Moja rada dla kupujących nowe autka, śmiało targujcie się o upust 40%. Jak by co to że wszystko wiecie o nas wszystko, że te auta u nas chłopaki lakierują. pozdrawiam asia

theater

Praca dla ludzi wyjątkowo odpornych na stres i z silną psychiką.

daundi

Większość nowa, to i jak nie ma być zaszczuta...w tym roku chyba już wszyscy najlepsi odeszli.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Nissan Polody? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Leszno
undi

Coś w tych negatywnych opiniach musi być. Byłam parę dni temu oglądać nowe auta, pracownicy wyglądali jak zaszczuci.

da

Odradzam kupowanie i serwisowanie w tym salonie. Tam zawsze ida auta uszkodzone w transporcie,zreszta kierowniczka Aska P. z Cat wam to potwierdzi.

OLA

Pracowałam parę lat temu-pamiętam umowa na etat 8 godzin a pracowało się 9.Faktycznie Prezes trudny we współpracy....

ike

Już potracili prawie wszystkich pracowników. Brak szacunku do pracowników i nędzne zarobki to coś normalnego w tej firmie. Tylko upośledzeni albo jacyś zdesperowani tam przyjdą pracować.

asd

Po kilku latach pracy jako handlowiec max 2000zł wynagrodzenia to norma. Wymagania prezesa z kosmosu, a inwestycji zero. Jak tak dalej pójdzie to firma nie zarobi sama na siebie. Pracownicy są w porządku, ale wszyscy żyją w strachu przed prezesem, który nie chce żadnych zmian, a chce tylko zysków.

trj

Pracowałem tam kiedyś. Tragedia i koszmar.

niky

to warto starac sie tam o prace czy az tak zle

ola

Nowy człowiek ma rację,a wentylator to kim niby jest?????

wentylator

Basiu przestań się produkować!!!

NOWY CZŁOWIEK

TRAKTOWANIE PRACOWNIKA JAK ŚMIECIA, WIECZNE PROBLEMY I KONFLIKTY, ATMOSFERA TAK PODŁA ŻE NIE CHCE SIĘ ŻYĆ, TAKIE SPRAWY SĄ NA PORZĄDKU DZIENNYM. WYNAGRODZENIE ZA CAŁY MIESIĄC CIĘŻKIEJ PRACY UWŁACZAJĄCO NISKIE, ŻADNEGO POSZANOWANIA PRACOWNIKA. TOTALNE DNO. W SALONIE W PRZEŹMIEROWIE JUŻ WSZYSCY ODESZLI Z TEGO PIEKŁA CIEKAWE KIEDY DRUGI SALON PĘKNIE.

Mięczaki wysiadają. Tam tylko zawodowcy.

stonoga

Praca pod wieczną presją i pod ścisłym nadzorem właściciela. W serwisie ok 2000 a jak się człowiek narobi jak koń w westernie to max 2500. Szału nie ma.

saadaf

omijać ten salon szerokim łukiem, (usunięte przez administratora) wynagrodzenie 1500zl

Zostaw merytoryczną opinię o Nissan Polody - Poznań

• Jak się pracuje w Nissan Polody?

Zobacz opinie na temat firmy Nissan Polody tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nissan Polody?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nissan Polody

Nissan Polody