Opinie o Nissan Polody w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Nissan Polody. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nissan Polody na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nissan Polody w Poznań

K.

Byłam przed weekendem z autem. Przesympatyczni Panowie

byleco

Najbardziej nieprofesjonalna firma z jaką kiedykolwiek miałem do czynienia. Serwis to obraz nędzy i rozpaczy, jakby cofnąć się 20-30 lat wstecz. Problemem było nawet zapewnienie odpowiednich narzędzi do pracy o które trzeba się co chwilę dopominać. Właściciel za każdym razem próbuje udowodnić, że jest najmądrzejszy i że zawsze ma rację, poniżając przy tym pracowników. Nikomu nie życzę pracy w tak upodlającej atmosferze.

Pracowałam tam kiedyś. W zimie zimno jak w psiarni. W lecie upał nie do wytrzymania. Brak klimatyzacji. Nie wiem jak tam ktoś kupuje samochody. Warunki uwłaczające ludzkiej godności. Po całym dniu czułam się upodlona. Tak jak pisze w wcześniejszych komentarzach wieczne awantury i atmosfera zaszczucia. Wynagrodzenie bez szału. Wmawianie ile to się od nich nie dostaje. W rzeczywistości nie idzie przeżyć miesiąca za te grosze. Dodatkowo ciągłe wytykanie jakiś urojonych błędów i sztucznych problemów. Nie polecam. Można tam się zniechęcić do życia i nabawić urazu psychicznego.

Paulina

@loki, czy zgłaszałaś swoje uwagi (np. brak klimatyzacji) do swojego przełożonego?

jula
@Paulina

byłem latem i9 klimatyzacja jest nie wiem o czym mowa chyba jakis debil nie lubi ludzi co tam pracuja lub ma problem sam ze sobą !! musiał być wyjątkowym gamoniem i miernota ze tak mało zarabiał w firmie gdzie klienci sami przychodzą z kasa.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Nissan Polody? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Leszno
loki

Wszystkie te negatywne komentarze to sama prawda nie ma co się oszukiwać. Szef wyżywa się na wszystkich dookoła. Nie ma klimatyzacji w żadnym z salonów, a zimą na ogrzewaniu się oszczędza. Nie chce mi się denerwować i pisać dalej, ale nerwy zszargane przez te pracę to gwarancja.

Ciekawe kiedy wszyscy stamtąd pouciekają. Zarobki śmiesznie niskie w porównaniu do innych salonów. Prezes robi co chwile awantury i wydziera się na pracowników z byle powodu. Ciągłe szukanie dziury w całym i oszczędzanie na wszystkim czym się da, nawet ciepłej wody tam nie ma. Praca w tej pseudo firmie to strata czasu. Myślę, że przedstawiciele tej firmy mogą sobie darować te żałosne komentarze na swoją obronę;)

@pracownik

Przede wszystkim jak jest ten pseudo prezesik to nie ma kultury osobistej!!! Nie pali się na salonie papierosów to odstrasza klientów to jest brak szacunku dla ludzi personelu i klientów przede wszystkim!!!!!!

ja :)

Kto to piszę te przejmujące litania? Praca ok. Ma swoją specyfikę, klimat,ale to nie jest miejsce dla osób miernych, pizdowatych i reprezentujących zero swoją osobą.

blue

Witam, mam prośbę jeśli zobaczycie, dowiecie się, że przypadkiem marki aut które transportuje Joanna P. z Cat Polska wygrały w przetargach dla MON, MSWiA itd. to proszę tylko o umieszczenie tej informacji na ich forum.

Agnieszka Ł

ok, bardzo mili panowie i auto doprowadzone do stanu prawie od nowości. ceny średnie ale ogólnie polecam.

Blackcat

Ciekawe kto pisze powyższe opinie. Jestem nowym pracownikiem (od ponad 2 mies.) ale nie będę podawać swoich personaliów widząc powyższe rozważania. Ktoś kto mówi o słabej pensji chyba nie do końca wie jak ten biznes się kręci - sprzedajesz=masz pieniądze, nie sprzedajesz masz podstawę. To normalne w każdym salonie samochodowym (nie licze aut premium i luksusowych). Bardzo dużo ludzi wchodząc w ten biznes myślli że zarobią kokosy, bo przecież znają się ma motoryzacji. A co z technikami sprzedaży? Z dodatkową propozycją dla klienta? Niestety niektórzy moi "koledzy" pracują tutaj tylko i wyłącznie dlatego że potrzebują pieniędzy - nikt kogo pasją nie są auta nie zarobi na tym dużo. Bardzo dobrze że właściele pozbywają się takich osób- płacą im po 3 tysiące i co? Jedno sprzedane auto na 2 miesiące i ciągłe pretensje. Niech wszyscy którzy się wypowiedzieli negatywnie pójdą do pracy do innych marek (ze względu na pods. prawne nie będę się posługiwać nazwami), ale jest to trzeci salon w którym pracuję. Fakt, nie zarabiam super, ale nie sprzedaję dużo aut. Jest kryzys i trudno walczyć o klienta, niektórzy mają umiejętności, inni nie. Ci którzy ich nie mają na pewno są w gronie tych wystawijących negatywne opinie. Do tego biznsu albo ktoś się nadaje albo nie. To nie są transakcje za 2000zł jak w sklepie. Szefostwo jest nerwowe, nie przeczę, ale ja bym chyba wyrzuciła wszystkich takich cwaniaków którzy chcą zarabiać 5000zł popijając kawkę. Ogólnie praca jest ok, trzeba się wysilić, nie ma co gadać, jest presja ale dla dobrego sprzedawcy to jest bardzo dobre stanowisko.

xxx

Brak jakiegokolwiek szacunku do pracowników. Właściciel powinien udać się na emeryturę bo jak tak dalej będzie traktował wszystkich dookoła to nie będzie miał tam kto pracować. Omijać szerokim łukiem. Tak salon samochodowy prowadziło się 20 lat temu. Teraz są trochę inne realia zarówno w sprawie obsługi klienta, jak i poszanowania pracownika. Auto salon Polody już raczej nigdy nie nadrobi zaległości i zostanie zjedzony przez konkurencje.

anka

aplikować zawsze można jak ci sie nie spodoba to sie zwolnisz.

Kalisz2

Kraina miodem i mlekiem płynąca. Nic tylko pracować. Atmosfera przesympatyczna. Nie chce się wracać do domu po całym dniu przyjemnej pracy.Praca kojąca nerwy. Uspakajająca. Polecam osobom ceniącym cisze i spokòj. Naprawde. Pracowałam w wielu firmach ale dopiero tam poczułam że żyje!

Kalisz

w tej chwili rekrutują do Kalisza na pracuj.pl A co do warunków to najlepiej pogadać z pracownikami i ich zapytać o opinię, a nie wierzyć w to co piszą osoby zwalniane. Wszędzie gdzie są plany nie jest łatwo, ale za to jest szansa zarobienia większych pieniędzy. Jak komuś to odpowiada to praca dla niego...

Fan klub misia uszatka

Praca w tej firmie nie jest dla cieniasów i słabych. Jeśli czujesz sie mierny nie masz czego tam szukać.To praca dla kozaków nie dla mamej. Polecam.

bolek

Jaki pakiet socjalny? Czy ty chcesz powiedzieć, że u Polodego masz jakiś pakiet? Proszę nie bądź śmieszny. Mam wrażenie, że ktoś tu robi dobry PR dla firmy.

Klepka

Tonący okręt. Uciekać tak szybko jak to możliwe.Mega (usunięte przez administratora) i prowizorka. Komicznie niskie warunki finansowe na stanowisku handlowca. W konkurencji jest 3x tyle bez żadnej łaski. Atmosfera w pracy katastrofalna. Zbiera mi się na wymioty na samo wspomnienie pracy w tym czymś. Premie tam dają tylko pupilom wchodzącym głęboko w du...e tym na górze. Cyrk pogrążony w chaosie i układach.

Klepka

Odór

W biedronce na kasie wyciaga się więcej!. 1500zł na rekę. Umowa śmieciowa o dzieło. Wizjonerzy. Śmieszna rozmowa rekrutacyjna. Nie polecam.

Z.

Praca bez żadnych perspektyw rozwoju. Uciekać jak najprędzej. Unikać jak ognia.

Zostaw merytoryczną opinię o Nissan Polody - Poznań

• Jak się pracuje w Nissan Polody?

Zobacz opinie na temat firmy Nissan Polody tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nissan Polody?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nissan Polody

Nissan Polody