Opinie o Nissan Polody w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Nissan Polody. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nissan Polody na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nissan Polody w Poznań

Jaka jest kultura pracy w Nissan Polody? Obowiązuje typowy dress code?

Dresskode.

Klapki, ręcznik kąpielowy, ale tak było do czasu jak multisport wyparował. Teraz zakładamy worki po ziemniakach na siebie. Na garnirury nam nie dadzą. To nie mercedes czy audi gdzie możemy fajnie wyglądać. Nie stać nas na takie ubrania. Ty się lepiej zapytaj czy okrada się pracowników z pieniędzy, czy jest jak przeżyć miesiąc. A jak cię bawi to jeszcze to zadaj zestaw pytań czy można coś odłożyć z pożal się boże wypłaty. A na koniec wymyślmy sobie że jest kryzys żeby wyłudzić od państwa zapomogę na pracowników.

Łysy

Kultury tam brak od zawsze , nic się nie zmieniło !!! A dress code ... stylizacja dowolna , co jest przerażajace . W innych salonach pracownicy w garniturach , i to jest pękną kultura , do takiego salonu chce się wejść . A tu nie wiadomo czy to sprzedawca czy konserwator powierzchni płaskich .

Pan x
@Łysy

Właściciel nazywany przez siebie szumnie szefem to totalny brak kultury i szacunku do człowieka. Toleruje tylko włazi...

przerażony

tylko dla wazeliniarzy i donosicieli

wielkopolanin

Umówiona wymiana paska, 5 godzin oczekiwania, (usunięte przez administratora) na Tymienieckiego.

@wielkopolanin

Ciekawe czy doradca zaproponował czyszczenie ukl hamulcowego z malowaniem zacisków chromem.... Taka sytuacja

Klient
@wielkopolanin

Tam klienci śpią w fotelach, tak długo trzeba czekać .

T
@Klient

Na co czekać?

Tabaluga

Każdy szuka innej pracy. Zostaną sami a potem tylko do zamknięcia.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Nissan Polody? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

@Dziadek Mrus a za ile takie atrakcje się otrzymuje?

Leon zawodowiec
@ja

Na spokojnie, (usunięte przez administratora) dużo nie zabierają symbolicznie 200zl netto z premii która jest netto brutto tego nie wiadomo do końca. Ogólnie zależy też od odpowiedzi na pytania takie jak np. zimą dlaczego jest śnieg, jesienią dlaczego leżą liście lub ogólnie dlaczego śmieci są w koszu.

Gh

Czy na święta pracodawca daje paczki albo bony albo pieniądze dla pracowników?

Krzyżyk
@Gh

Sam by chciał dostać od pracowników paczkę . Tak jak poprzednik napisał (usunięte przez administratora) daje . Tam jest jeszcze RRL.

Oszczędny Żydek
@Gh

WSZYSTKO DAŁ!!! Bony sodexo po 1000 srebrników, paczki pachnące piernikiem i winem!! Ciepłe papucie i skarpety, choinki, rtv agd, jak w Pewexie!!! Nikt nie ma prawa narzekać! I multisport na cały rok, i karpia 5 kg, i biszkopty i kapustę dał. I wiecznie skrzywioną minę też dali! I pseudo przed wigilię ktorej nie ma bo po co, i popijawa po godzinach dla tych co do domu nie doniosą torby łakoci! Nie można złego nic powoedzieć. Tu to jest super, a nie tak jak we wszystkich innych jakichkolwiek firmach gdzie nic nie dostają! Mikołaj z Laponi z elfami przyjechal zeby sie douczyć o szacunku dla pracowników jak powinno sie na święta pracowników docenić!

Krzyżyk
@Oszczędny Żydek

Ten człowiek już się nie nauczy szacunku do pracowników ... kulturę trzeba wynieść z domu .

Bb
@Gh

Brak szacunku dla pracownika. Tylko wazeliniarze dobrze sie ustawią, najlepiej jeszcze donosiciele

Łysy
@Bb

Ta firma tylko takich zatrudnia , to są tak zwane czopiki.

ehh

@Krzyżyk czyli szef nie jest raczej jakiś hojny dla pracowników..?

Elita

Przed zakupem w tym punkcie zapraszamy do SALONU na Poznanskiej49 w Swarzedzu. Mamy lepszy serwis, przebijemy każda ich ofertę oraz sprawdzimy czy ich auta nie byle lakierowane!!!

Pogarda
@Elita

Wy się najpierw naucczie jak się wymienia filtr oleju, a potem z motyką na słońce.

Elita
@Pogarda

Zamilcz bo już wasi klienci tutaj są i kupują autka, jedno za drugim.

Niewolnik

Niewolnicza praca, na hiszpańskiej galerze murzyni mieli lepiej. Wynagrodzenie nieadekwatne do wysiłku i trudu. Praca bardzo męcząca. Efekt potęguje niesamowicie podła atmosfera. Zawsze jest źle i beznadziejnie cokolwiek by się nie zrobili. Nawet jak jest dobrze to i tak jest źle. Atmosfera wiecznych wrzasków i dziwnych pretensji.

Pracodawca ponizajacy pracowników przy innych pracownikach jest na porządku dziennym. Totalny brak organizacji, szefostwo które każe pracownikom wypisywać pozytywne opinie na temat swojej firmy. Zarobki fajne dla kogoś kto nie ukończył 18 roku życia, nie dla osoby dorosłej. Właściciel potrafiący liczyć tylko pieniążki. Omijać szerokim łukiem!!!!

Paulina
@Anonim

Możesz powiedzieć coś więcej o zarobkach w tej firmie? Czy niskie są same podstawy czy też ewentualne premie? I jak wygląda ustalanie wysokości zarobków - czy to co zostało wynegocjowane na rozmowie w sprawie pracy jest aktualne czy ulega zmianie?

Fan Andrzeja

Zadziwiające jak ta firma się rozwija cały czas nieustannie poszukuje pracowników, nic tylko pogratulować. A więc Gratuluję ;-)

SX

Poniżej kolejny wpis pracodawcy... Cóż, jeśli tak mu zależy na polepszeniu opinii o firmie to nich zacznie od siebie a nie wymyślania pseudowpisów w necie. Ci którym odpowiada płaca i pracodawca, pilnują pracy, nie odchodzą. W Nissan Polody rotacja jest bardzo wysoka. Zarobki zwykle niższe niż obiecane na rozmowie kwalifikacyjnej, potem niewypłacane prowizje, niepłacone nadgodziny, niewypłacane pieniądze za zaległe urlopy, nierówne traktowanie pracowników (np. różne "premie"? za prace w sobotę). Krzyki właściciela na porządku dziennym. Dbanie o swój interes to jedna sprawa a uczciwość w stosunku do kogoś kto dla nas pracuje to inna...

J.M.

(usunięte przez administratora) Ja też tam pracowałem epizodycznie co prawda i powiem, że z kilkoma negatywnymi opiniami moge się z godzić tak jak i z kilkoma tymi pozytywnymi. Nie było całkiem kolorowa ale pracowałem w gorszych miejscach naprawdę. Pracodawca jak pracodawca - pilnuje swojego interesu więc nie ma co się dziwić, że jest nastawiony na sprzedaż. Wypłata była ok. Ciepło w tyłek więc co tu narzekać. Atmosfera nie była wybitna ale do przeżycia. Pewnie będą tacy co się odnajdą w tej firmie i tacy którzy tygodnia nie przepracują. Pozdrawiam J.M.

S

smieszne że właściciele sami piszą sobie pozytywne opinie ;D .. Nigdy w tej firmie nikt taki nie pracował . Ja pracowałem i wiem jak jest - dokładnie tak jak wszystkie negatywne opinie wskazują .

Dla mnie praca bardzo satysfakcjonująca z wieloma możliwościami. Dużo się nauczyłem i z pewnością ta wiedza przydaje mi się w dzisiejszej pracy. Pod kątem zarobków też było całkiem nieźle.

karol

Jeżeli miałbym podsumować kilka miesięcy mojej pracy to były one całkiem udane. Atmosfera niezła, premiowe progi również na atrakcyjnym poziomie - do wykonania, tylko trzeba mieć chęci. Ogólnie pozytywnie wspominam pracę w tym miejscu.

Słoik

Pracowałem tam jako mechanik i podsumowując krótko temat: atmosfera pracy przyzwoita, warunki dobre, zarobki tragedia. Chcesz zarobić na chleb i trwać od pierwszego do ostatniego to praca ok, jesli chcesz pozwolić sobie również na jakaś rozrywkę w weekend lub się czegoś dorobić, to zapomnij.

Mario

Pracę w Nissanie Polody wspominam pozytywnie. Nie jest to łatwa praca na stanowisku sprzedaży jednak jeżeli się chce to idzie wyciągnąć niezłe profity.

Praca w Nissan Polody była dla mnie ciekawym doświadczeniem. Dla pasjonata motoryzacyjnego codzienne otoczenie nowych samochodów było super. Sprzedaż łatwa nie jest ale jak ktoś jest ambitny, zmotywowany i ma smykałkę do sprzedaży to będzie na pewno zadowolony. Nie zdarzyło się nigdy spóźnienie z wypłatą co w dzisiejszych czasach zdarza się nagminnie. Osobiście polecam.

Robert

Pracę w tym miejscu uważam za atrakcyjną i mobilizującą. Każde sprzedane auto to wielka satysfakcja. Atmosfera jest bardzo przyjazna. Wielki plus za kartę Multisportu.

Zostaw merytoryczną opinię o Nissan Polody - Poznań

• Jak się pracuje w Nissan Polody?

Zobacz opinie na temat firmy Nissan Polody tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nissan Polody?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nissan Polody

Nissan Polody