Astar Centrum Języków Obcych

Gdynia

Opinie o Astar Centrum Języków Obcych

reniaq87

no ale za to cenowo jest moim zdaniem całkiem opłacalnie, jak na centrum języków mo0im zdaniem jak biorą 800 zł okoł za semestr to jest bardzo pozytywnie, byłam w podobnych centrach i tam ceny nie było już tak korzystne,m a tu jeszcze poziom wysoki nawet

Natalia

Jestem bardzo zadowolona. Synek, dzięki wam dziś studiuje i rozwija swoje pasja. Egzamin z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym zdał na 90%. Byliśmy w szoku , ze tak dobrze mu poszło!

Kinga

Dzięki szkole ASTAR spełniłam swoje marzenia o karierze modelki. Nauczyłam się perfekcyjnie języka angielskiego, a dziś doskonale radzę sobie w świecie modelingu. Nie było na początku łatwo, ale częste zajęcia świetnie prowadzone przez sympatycznego nauczyciela miały ogromne znaczenie i wpłynęły na moją świadomość językową. Pozdrawiam!

Gina

Dzięki nauce Duńskiego mogłam podjąć świetną pracę w Dani i jestem zadowolona. Polecam.

Szymon

Po kursie widzę zdecydowaną poprawę mojego angielskiego. Szkoła, która nauczyła mnie mówić w tym języku! Nie spędzałem tam czasu pisząc wypracowanie na temat swoich wakacji (jak to w normalnej szkole bywa) ale musiałem używać aparatu mowy, co jest zdecydowanie bardziej potrzebne

Zostaw opinię o Astar Centrum Języków Obcych - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Astar Centrum Języków Obcych