Opinie o VINCENZO DESIGN w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie VINCENZO DESIGN. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w VINCENZO DESIGN o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VINCENZO DESIGN w Gdańsk

Piotr Banaszewski Nowy wpis

Spotkałem się z Państwem Leweke(czy jak Was się tam pisze) z 4-5 lat temu. Prace załatwiono mi po znajomości. Pierwej Pani Gosi i jej mężowi wydawało się, że „gość po znajomości” ich wyręczy. Nic bardziej mylnego. Niezależnie od tego czy jesteś lewakiem, czy osobą z ambicjami i fachem w ręku-zapomnij o tym miejscu. Chcesz wiedzieć dlaczego? Otóż możesz regularnie nie przejść bramy na Ostrowiu, bo Pani Gosia nie załatwi Tobie przepustki, ani nie zadzwoni na bramę by Ciebie wpuścili z kluczami do hali. Dlaczego nie warto tam pozostawać gdy już przebrniemy bramę? Ponieważ zgarbiona Gosia wpuszcza na hale swojego męża z głęboką depresją który rzuca w pracowników papierem do szlifowania korianu, trąci, prowokuje, przerywa przerwy w pracy... Jest źle. Tam jest bardzo źle. Bloga można pisać! Katowice... Robiliśmy tam blaty i umywalki nieopodal spodka. Wyobrażacie sobie, że Gargulec nie załatwiła pracownikowi obiecanych biletów na Polskiego Busa do domu i kazała nocować na dworcu do rana? Bo zapomniała... Oby Vincent miał z Wami spokojne życie, bo Wy od lat jesteście nieobliczalni i wyeksploatowani. Piotrek

Kabka Nowy wpis
@Piotr Banaszewski

nic się nie zmieniło

Pedro Nowy wpis

Czyżby konkurencja chciała dokuczyć? Idealnych firm nie ma!!!

Aleksandra Nowy wpis

NIE PODEJMUJCIE PRACY W TEJ FIRMIE - Oszustwo - Właścicielka nie wywiązuje się z umowy, nie zapłaciła wynagrodzenia (umowa na własnej działalności). Wyrzuca ludzi po 1-1,5 m-ca pracy po 11 godzin dziennie, nie płacąc im umówionego wynagrodzenia. Dlatego zatrudnia głównie ludzi z Ukrainy, a potem ich wyrzuca. Nie dajcie się nabrać - wstępne rozmowy o pracę były prowadzone przez firmę rekrutującą . Tym przypadkiem powinna zająć się Państwowa Inspekcja Pracy.

Klara

Jeśli komuś nie odpowiada praca w firmie to zawsze może odejść i obrażać innych. W takiej firmie nie wszyscy się odnajdą.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie VINCENZO DESIGN? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Kubrat

Świnie a nie ludzie. Nie polecam tej firmy!

Alicja

Wiele komentarzy dotyczących firmy nie posiadało uzasadnienia danego negatywnego twierdzenia. @tomówiłemja czy Ty mógłbyś napisać co w VINCENZO DESIGN jest twoim zdaniem nie tak? Jaka jest umowa, terminowość wypłat, czy urlopy? To powinno pokazać firmę od strony obiektywnej, tak żeby inni, którzy poszukują o niej informacji wiedzieli konkretnie na czym stoją.

to mówiłem ja

dawno tu nie byłem ale jestem pełen podziwu dla VD -że jeszcze istnieją -i to jest jedyny sukces tej firmy

Alicja

@Ja, co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do VINCENZO DESIGN? Czy spotkały Cię jakieś nieprzyjemne sytuacje ze strony firmy? Podziel się z nami swoją opinią.

bn

@Ja rozumiem, że jesteś oburzona i sfrustrowana, ale nie rozumiem właściwie dlaczego. Znaczy pojedyncze słowa do mnie docieraja, ale zawsze warto podac jakies przykłady. Co konkretnie ci sie nie podobało, w jaki soposób zostalaś rzekomo oszukana ????

Odradzam z czystym sumieniem. Świnie a nie ludzie. Wykorzystują,kłamią,obiecują a pózniej zostawiają na lodzie.

cyc

Tak tak mis szefie. Glupi jak szefosywo tej firmy jesteś. No chyba że jesteś szefem tego nurdelu to nie musisz tłumaczyć swej głupoty. Nikomu nie zaplacili ile się należało. To (usunięte przez administratora)

szef mis

Czesc Piotrek Na twoje pytanie odpowiedz jest prosta: uczepic sie i dawac najgorze oceny tej firmie wynika z faktu iz ten pracownik uwaza sie za najlepszego fachowca i jak mu szef powiedzial ze zle robi cos to wzial to do serca i nie mogl mu tego darowac. A szef duzo robil i nie musi udowodnic komus ze potrafi jezeli pracownik ma podejscie jednorazowe, czyli odstawic fuszerke i z koncem miesiaca odejsc (i liczyc na cala kase za swoja pseudo robote).

luka

Nik kobiety pismo faceta coś tu śmierdzi

miki

Te slowa wystarcza. Jeśli tobie nie starcza to sprawdz te firmę. Ja odradzam. Brak socjalu, pensja że pożal się boze a kultury u pacodawcoe brak

Jakub

Nie polecam.

Paula

Wszystko prawda.

Czy to ważne ???

Morzesz nie wierzyć w bajeczki ale ja tam pracowałem i wszystkie opinie są prawdziwe ... nie polecam tej firmy pod żadnym względem... BĘDZIESZ ŻAŁOWAĆ !!!!!

leo

To wstaw linka do tych pozytywnych opini!!!

jaki

Widzę że komentarze są sukcesywnie usuwane. Uwaga na te pseudo firme!!!!

@jaki

a gdzie to slyszaleś bo chyba nie w realu

UWAGA

Wydaje mi sie że większość komentarzy napisanych jest tutaj przez właścicielkę, która próbuje znaleźć kolejnych frajerów UWAGA!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o VINCENZO DESIGN - Gdańsk

VINCENZO DESIGN
1.5/5 Na podstawie 41 ocen.
  • ul. Na Ostrowiu 1
    80-958 Gdańsk