Opinie o REMBOR GENERAL Sp. z o.o. Sp. k. w Tomaszów Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy REMBOR GENERAL Sp. z o.o. Sp. k.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie REMBOR GENERAL Sp. z o.o. Sp. k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REMBOR GENERAL Sp. z o.o. Sp. k. w Tomaszów Mazowiecki

www

Konkurencja nie śpi jak widać...Najwyraźniej RG jest na rynku ważnym graczem skoro próbuje się uderzać w najczulszy punkt. Odkąd pracuję nigdy pensja nie spóźniła się choćby o jeden dzień. Wynagrodzenie jest zwykle przed czasem. Najbardziej uderzają w firmę takie uwagi ale gołym okiem widać, że to nie pracownicy się wypowiadają. Firma jest na etapie zmian, ale zmiany nie dotyczą ani wynagrodzeń ani kultury pracy.

Lalek

Witam, pracuje w firmie RG prawie dwa lata. Stale na budowie - w Tomaszowie byłem może z 3-5razy. Rozmowa kwalifikacyjna była 3etapowa, na ostatecznej rozmowie obietnic było bardzo dużo. Żadna z nich nie spełniona (jedynie kasa, zgadzała się zawsze była terminowa BYŁA bo ostatnie 3 razy kilka dni po terminie) Polityka firmy gdy zaczynałem odpowiadała mi (mimo nie spełnionych obietnic) praca dawała satysfakcję. Obecnie polityka firmy zmieniła się w sposób niezrozumiały - głównie niezrozumiały dla osób które ja wprowadzają takie odnoszę wrażenie. „Czuc w powietrzu” złe się dzieje. Sam fakt mówiący o tym ile ludzi zostało zwolnionych bądź sami odeszli jest przeogromna. A wiec pytając mnie czy polecam prace w firmie Rembor? Gdy zaczynałem tak polecam, obecnie radzę - trzymaj się jak najdalej.

RG

Pracuje w tej firmie już na tyle długo żeby móc się wypowiedzieć. Pracowałem wcześniej w dużych korporacjach z zagranicznym kapitałem i mam porównanie. Rembor General jest średniej wielkości firmą, która bardzo mocno ceni sobie ludzi oddanych, pracowitych i ambitnych. Obecnie mam wrażenie fimra przechodzi rewolucje, nie każdy to wytrzyma, nie wszystkich zatrzymają. Ale z pewnością zostaną osoby najbardziej oddane. Zarobki jakie ustalisz na rozmowie - dostajesz na konto, zawsze w tym samym czasie. Podwyżkę dostałem. Ludzie fantastyczni. NIe ma żdanych powodów do narzekania. Ja pracuje na budowie. Kontakt z centralą również jest super. Nie spotkałem jeszcze pracowników tak zgranych, chętnych do pracy i poocy jak tu. Zarząd - jak dla mnie, na najwyższym poziomie. Polecam wszystkim. Mam nadzieję, że doczekam tu emerytury.

Michalina

"Rozczarowana" nie dostała podwyżki po okresie próbnym bo ją pewnie zwolnili :)))) każdy tak pisze kto się tam nie nadaje. Fajna firma, próbuje się dostać - pracuje tam znajoma, ale trudno dostać się na stanowisko administracyjne bo awansują swoich stałych pracowników. Moja znajomo chwali sobie pracę pomimo wysokich wymagań i ciężkiej pracy. Ale pracują w super atmosferze, rzadko po godzinach, pensja treminowa, wszystko na umowie, codziennie inne wyzwania. Dla mnie marzenie!

@Michalina

Nie nie zwolnili mnie po okresie próbnym, pracowałam tam niestety za dlugo. U nich jest tak, że zamiast awansować sprawdzonego pracownika, wola zatrudnić kogoś z zewnątrz, kogoś kto kompletnie nie zna zasad działania firmy i burzy coś co było długo budowane. Ciągły chaos, sami nie wiedzą czego chcą. Życzę Ci żebyś się tam dostała, najlepiej do działu zakupów (będziesz miała codziennie wyzwania) i napisała tu za jakiś czas, jak Ci się pracuje i oczywiście rzadko po godzinach ;) pozdrawiam.

...
@Michalina

Skoro próbujesz się dostać do tej firmy i nie wiesz jak to wygląda od wewnątrz, jakie panują tam zasady i jaka jest struktura podejmowanych działań i decyzji to jesteś ostatnia osobą która może wypowiadać się na ten temat. Pracowałam tam jakiś czas temu i uwierz mi, że kolorowo nie jest a to, że pensja terminowo i wszystko na umowie to nie jest miara dobrej pracy. Jeśli atmosfera jest gęsta i idąc do pracy zastanawiasz się czy aby dziś ktoś nie będzie miał złego humoru albo czy znowu nie zmienia Ci zakresu obowiązków bo akurat teraz mają taką wizję!! Jeżeli praca w takich warunkach bez jakiejkolwiek stałej jest Twoim marzeniem to gratuluję. A rzekoma znajoma zachwalająca tę prace o której piszesz pewnie pracuje w "pupilkowym" dziale w którym tak na prawdę nie musisz nic wiedzieć ważne, że dobrze wyglądasz.

@Rozczarowana

zwolnili dziewczynkę, która nie może się z tym pogodzić bo zapatrzona w siebie i pisze głupoty. Pracujesz już w podobnej firmie a ciągle ci żal ze cię wyrzucili? czas pogodzić się z porażką i spojrzeć na siebie - nie jesteś taka super. nie nadawałaś się - dowidzenia. ale masz krzepę żeby pisać oszczerstwa...dlatego już tam nie pracujesz :)

@Michalina

odeszłam sama, ale faktycznie nie nadawałam się w firmie dla której pracowitość nie oznacza nic, za to plotka jest na pierwszym miejscu :)

Maćko
@Michalina

Wszystko na umowie? Część pensji otrzymywana "pod stołem", zero szacunku do pracowników, kompletna dezorganizacja i brak umiejętności zarządzania, dodatkowo napiszę, że jako inżynier pracujesz na budowie nawet po 17h dziennie.

Kierownik Robót

Jestem zaskoczony przebiegiem rozmowy kwalifikacyjnej.Wiedza nt zakresu obowiązków pani z HR jest imponująca.Drugi etap to formalność i rozmowa czysto techniczna.Nie dogadaliśmy się finansowo ale życzę sobie współpracy z ta firma w przyszłości.

O dotychczasowe osiągnięcia. Rozwiązywanie problemów . Cenią sobie BHP.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Karola

Wiadomo, że wobec siebie nie jesteśmy obiektywni. Może warto spojrzeć bardziej krytycznie

Czesio1

Nie polecam i ostrzegam wszystkich...pod marketingiem i reklama kryje się prawdziwe oblicze firmy! Zwolnienia,brak szacunku dla pracowników i wykonawców ale to już sami zdecydujcie... tu widzę poniżej jakieś opinie dla postępowania hehe plus za ludzi reszta bez komentarza

newapp
@Czesio1

kolejna opinia "rozczarowanej" zwolnieniem! bywa i tak...redukcje są wszędzie. Ci którzy się angażują, wiążą z firmą i dają z siebie wszystko zostają. Pracowałam w tej firmie kilka lat, odeszłam sama pokierowana chęcią zmiany. Do dziś zastanawiam się czy nie był to błąd. Najfajniejsze te opinie ludzi zwolnionych z Rembor General :))) nie identyfikują się z firmą, plotkują zamiast pracować a później zdziwieni, że dostali wypowiedenie...!

Czesio
@newapp

W dobrej firmie nie ma takiej rotacji pracowników tyle w temacie

Pracowałem w tej firmie jakiś czas temu i było naprawdę super!! Sam się zwolnilem z powodów rodzinnych ale rozważam opcję powrotu. Jeżeli jesteś dobry i masz doświadczenie z którego firma może skorzystać to nie ma się czego bać!!! Płacili dobrze i terminowo.Ja w ciągu roku dostałem 3 podwyżki no ale trzeba najpierw coś pokazać i dać od siebie żeby więcej wymagać. Ci wszyscy co tu narzekają porostu nie nadawali się do tej pracy. Widocznie firma nie widziała w nich potencjału. Ja polecam !

Rozczarowana

Co za ściema. Oni nawet nie dają obiecanej podwyżki po okresie próbnym . Ludzie nie dajcie się zwieść. Jak zastanawiacie się nad zmianą pracy, nie idzie do REMBOR GENERAL, niech wam nie zamydla oczu na rozmowie (bo na niej wygląda wszystko pięknie, a to same kłamstwa)

Rozczarowana

Co za ściema. Oni nawet nie dają obiecanej podwyżki po okresie próbnym . Ludzie nie dajcie się zwieść. Jak zastanawiacie się nad zmianą pracy nie idzie do REMBOR GENERAL, niech wam nie zamydla oczu na rozmowie (bo na niej wygląda wszystko pięknie, a to same kłamstwa)

MK

Poszukuję pracowników w stosunku do których zostały naruszone przepisy prawa pracy: zwolnienia bez zachowania terminów wypowiedzenia, straszenie dyscyplinarką, brak podania przyczyny wypowiedzenia, opóźnienia w wypłatach, brak możliwości skorzystania z urlopu, bezpodstawne zaniżanie wypłaty

Melak
@MK

Takich ludzi uzbiera się sporo :) Proszę o więcej info: melak78@o2.pl

Melak
@MK

czy brak podania przyczyny wypowiedzenia to naruszenie prawa pracy? wydaje mi się, że takie prawo właśnie posiada pracodawca...? podobnie z urlopem. Pracodawca przecież może nie zgodzić się na urlop w danym terminie...

K.K
@Melak

Gorzej jeśli pracodawca zwalnia z powodu urlopu, na który wyraził zgodę. Nie polecam firmy.

kubawas

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej. Są trzy etapy. 1 - rozmowa telefoniczna, na tyle rzeczowa, że od razu dwie strony wiedzą czy warto wybierać się w podróż i poświęcać czas. 2 - rozmowa f2f, same konkrety, plus za rzeczowe i konkretne pytania nie w stylu:co pan wie o firmie:),ale pytania o prowadzone budowy, wielkości budżetów, harmonogramy, planowanie pracy etc. 3 - rozmowa z decydentem. jak wyżej-konkrety, konkrety, konkrety. Plus za atmosfere, jasne informacje, rzeczowe wiadomosci. Poziom turdności rozmowy jest wysoki ale atmosfera nie daje odczuć że jest trudno.

Agnieszka

@Nick czyli można próbować podejmować negocjacje, ale mimo wszystko warunki zatrudnienia dla pracowników są dość wyrównane? A co z dodatkowym systemem motywacyjnym - czy funcjonuje w firmie?

Można negocjować. Jasno stawiają sprawę jeśli chodzi o warunki. Pełen konkret. Mają chyba dosyć jasny podział i wyrównane pensje dla poszczególnych pracowników.

Strasznie rozstrzelone te opinie. Napiszcie konkretnie jakie są warunki pracy i ile da się zarobić jako kierownik robót np. Bo to że ktoś pisze że marne pieniądze to jest bez podstawne, bo jesli zmienia się prace to na lepszą i na starą zazwyczaj się narzeka.

Agnieszka

A na jakie benefity mogą liczyć pracownicy REMBOR GENERAL Sp. z o.o. Sp. k.?

Agnieszka

@RahimElSzero z czego się śmiejesz?

Jacek

Jakie są zarobki dla elektryków?

Maxi

U nas na budowie kierowniczek wpadł na pomysł i zrobił studenta-praktykanta swoim niby zastępcą od nadzoru robót. Małolat dostał adrenaliny zaczął wygadywać bzdury na ludzi że chodzą do WC,wprowadzać idiotyczne pomysły bo nigdy nie pracował na budowie. Chciał auto służbowe... Było i śmiesznie i wk... ogólne

Maxi

U nas na budowie kierowniczek wpadł na pomysł żeby praktykanta-studenta zrobić takim niby zastępcą i kazał mu rządzić. Młody dostał adrenaliny na ludzi zaczął gadać że chodzą do WC, wymyślał takie idiotyzmy swoje pomysły że tylko się było śmiać albo wk.... Małolat nigdy nie pracował na budowie. Pytał o auto służbowe... Ale jaja !!

maggi

Witam . Pracowałem jako operator,firma jak najbardziej w porządku.Pełne świadczenia,kasa ok.Chcesz podwyżkę,jeśli na nią zasłużyłeś jak najbardziej dostaniesz.Atmosfera b.dobra,wiadomo nigdzie nie będzie sto procent,nie da się wszystkich lubić,ale w moim to jest 99% pozytywu.

karolek

Wiesz co nie wiem czy wogole sa jakieś prowizje czy premie jako pracownicy budowlani, co innego kierownicy podejrzewam ze jak wyrobią sie może z wykonywanie, wszystkich umów i budowli to pewnie maja a czy zwykli pracownicy to nie sadze gola podstawa chyba

xxx

Ciekawe jak wygląda u nich praca na stanowiskach kierowniczych. Może ktoś coś napisać?

nick
@xxx

jakie stanowiska masz na myśli?

Zostaw merytoryczną opinię o REMBOR GENERAL Sp. z o.o. Sp. k. - Tomaszów Mazowiecki

• Jak się pracuje w REMBOR GENERAL Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy REMBOR GENERAL Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy REMBOR GENERAL Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w REMBOR GENERAL Sp. z o.o. Sp. k. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REMBOR GENERAL Sp. z o.o. Sp. k.