Opinie o REMBOR GENERAL Sp. z o.o. Sp.k.

Paulina

Jak firma przedstawia się w obecnym roku? Czy zaszły jakieś zmiany, o których warto powiadomić innych użytkowników? Jesteś pracownikiem REMBOR GENERAL Sp. z o.o. Sp.k.? Chętnie dowiemy się od Ciebie więcej na temat ogólnych warunków pracy.

vag

tylko nie wiem czy niektórzy z was zauważyli i przeglądając ich rekrutacje w sieci spojrzeli na daty publikacji - przecież ta oferta pracy u nich na stanowisko han dlowca to jest z lutego tego roku gdzieś chyba więc wiadomo że temat nieaktualny już

Zostaw opinię o REMBOR GENERAL Sp. z o.o. Sp.k. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie REMBOR GENERAL Sp. z o.o. Sp.k.