Opinie o Sienkiewicz Mat-Bud Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Sienkiewicz Mat-Bud Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sienkiewicz Mat-Bud Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sienkiewicz Mat-Bud Sp. z o.o. w Warszawa

Były

Ludzie omijajcie tą firme szerokim łukiem chyba że lubicie być traktowani jak szmata to wtedy jest to firma dla was .

odbiorca

Panowie,przenieście się do BREJNAKA,z tego co się orientuje to maja tam bezstresowa pracę,nikt nad głowa nie stoi

Niedlugo kolejny

I jak bym ktoś na rozmowie u dyrektora na rozmowie o podwyżkę?

Kiedy wreszcie prezez zrozumie że zła kondycja firmy jest spowodowana tragicznym zarządzaniem, przestańcie brać te śmieciowe zlecenia i pierdoły. Po cholere macie tyle handlowców co oni właściwie robią wywalić na zbity pysk. A przede wszystkim wywalić tego głupiego kierownika z babska!! Ciągnie tą firmę na dno, Takiego tumana to dawno nie widziałem.

TB

Z pewnego źródła w warszawie wiem że godziny kierownika są już policzone!

Firma Sienkiewicz Mat-Bud Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Dam prace. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Niestety w tej firmie to tylko to co na papierze się liczy. Premia pomimo zasad zawsze jest uznaniowa. Jak prezes uzna, że go nie stać to nie płaci. Żenada.

No to panowie zaczely się obiecywanki.

No i Titanic uderzył w górę lodową i woda zalewa kolejne pokłady. A ludzie z niego wyskakują aż miło. I kolejni szykują się żeby wyskoczyć za burtę tego tonącego statku. Czy kapitan, który spowodował uderzenie będzie miał odwagę i wyskoczy razem z nimi???

t

Kapitan z tonącego okrętu schodzi ostatni.

@t

Nie zapominajmy panie kierowniku że Titanic zatonął wraz z kapitanem. Ale nie oszukujmy się Pan nigdy nie był kapitanem tylko popychadlem prezesa.

Jakim kapitanem. Chyba kotwicą która ciągnie tą firmę na dno.

Niedlugo kolejny

Oho i kolejny pracownik odszedł z dzisiejszym dniem ale z tego co wiem to jeszcze nie koniec masowych zwolnień w śród pracowników a wszystko to spowodowane brakiem kompetencji i poszanowania godności człowieka przez Pana P.SZ

ano

Hehe jak to czytam to mi sie płakać chce. Pracowałem za eliwsa Pracowałem za KW i MG i nie powiem bo najlepiej zarabiałem za wyżej wymienionych to były osoby które znały się na Robocie umiały planować prace dla ludzi organizować dobrze czas pracy UMIELI Czytać Rysunek bardo dobrze. Jak trzeba było postawić się Kiero Czy Dyro to się nie bali tylko stawiali sprawe jasno I BYLI ZA LUDZMI a teraz z tego co widzę to Mały i Łysy… jak Kieroo idzie z Papierami to aż się pocą ze strachu Weźcie sobie to do serca i nie piszcie tu takich głupot JOOP

stary pracownik

Najlepiej na robocie to się znali MG i KW jak przestali w rogu przy kawie i papierosku dwa trzy razy dziennie po 30 min sobie knuli komu premie zabrać i dopisywali sobie godzinki

t

Może się przedstawisz jak jesteś taki kozak w pisaniu anonimów a tępak to cie zrobił i nie skacz bo jesteś za mały i mnie nie strasz bo możesz się grubo pomylić.

nowy

Panowie, jaka firma takie kierownictwo. Nawet na forum wchodzą nam ublizac i wyzywać od nieudaczników. Jeszcze się podpisują jako pracownik. I kto tu jest nieudacznikiem-żal mi takich ludzi.

Wreszcie ktoś się odważył poruszyć ta sprawę. Zachowanie kierownika w stosunku do pracowników jest karygodne. Taki człowiek nie powinien sprawować takiego stanowiska. Człowiek który wogole nie panuje nad swoimi emocjami. Drze się, bluźni... a jak ktoś zwróci na to uwagę, to się wszystkiego wypiera. Dobry pomysł, trzeba gościa nagrac.

Zaniepokojony pracownik

Ostrzeżenie do kierownika Szymańskiego Kolejny wybuch w kierunku pracownika, wyzywanie od najgorszych(i to najgorsze możliwe przekleństwa), krzyki, wrzaski, upokarzanie skończy się tym że wyjmę telefon i nagram pana panie Piotrze. Potem zostanie o tym poinformowany PIP i wytoczę sprawę cywilną o mobbing i znęcanie się psychiczne. Świadków jest cała masa. § 3. Pracownik, u którego mobbing wywołał rozstrój zdrowia, może dochodzić od pracodawcy odpowiedniej sumy tytułem zadośćuczynienia pieniężnego za doznaną krzywdę. § 5. Przejawem dyskryminowania w rozumieniu § 2 jest także: 1) działanie polegające na zachęcaniu innej osoby do naruszania zasady równego traktowania w zatrudnieniu, 2) zachowanie, którego celem lub skutkiem jest naruszenie godności albo poniżenie lub upokorzenie pracownika (molestowanie).

Robol

Ha ha! Picek nie daj się.

??

Tomek twoją ligę to każdy zna (obłuda,wredność i przypisywanie sobie co ja nie zrobiłem a tak naprawdę jesteś tępakiem który się silizga na czyjejś robocie)wjec skakać do twoje ligi nie będę. I uważaj ściany mają uszy!!!

Wasze komentarze to jakieś jęki życiowych nieudaczników.... Współczuję Waszym żonom, matkom i dzieciom, że mają takie ciamajdy w domu.... Zostawcie robotę, wyjeździe za granicę i pokażcie że macie ja..ja. Kozaczycie pod nickami jak Wam tu źle, bo to nic nie kosztuje... no chyba, że ktoś złoży doniesienie o zniesławienie.

AA

Sienkiewicza nawet już nie stać na znaczki żeby pit wysłać.

Musiał by chyba z pół roku pracować na tego iphona przy tych waszych śmiesznych wypłatach

TB

Jak chcesz coś powiedzieć to naucz się poprawnej Polszczyzny. Żyj sobie w swoim świecie i mnie nie zaczepiaj i nie skacz bo to nie twoja liga! A jak chcesz się popisać to kup sobie najnowszego iPhona i pochwal się kumplom.

Zostaw merytoryczną opinię o Sienkiewicz Mat-Bud Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sienkiewicz Mat-Bud Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sienkiewicz Mat-Bud Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sienkiewicz Mat-Bud Sp. z o.o.?

Sienkiewicz Mat-Bud Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 68 ocen.

Sienkiewicz Mat-Bud Sp. z o.o.