Adres: ul. Strażacka 58, 04-462 Warszawa

NIP: 1130022302 KRS: 0000038922

3 63 85 5 1

Opinie o Sienkiewicz Mat-Bud Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Leon

Ja jestem zadowolony ze w tej firmie można legalnie walić w gaz. W poprzedniej nie miałem takiej możliwości. Bardzo sobie cenię za to firmę mat-bud. Bo nie ukrywam że cwiartka z rana to dla mnie być albo nie być.

Tak14Nie4
Pitbull
@Leon

Ile zarobić można w tej robocie???

Cichy
Nazwa działu: Produkcja
@Pitbull

Zarobisz tyle co nic średnia wypłata w tej firmie 2400 na rękę

Damian
@Cichy

Pisałeś swoją opinię o wynagrodzeniu jakiś czas temu. Czy w tej kwestii coś się zmieniło do tamtego czasu? Mama na myśli dodatkowe benefity takie jak premie lub pakiet socjalny. Czasem takie gratyfikacje mogą znacznie podnieść podstawę pensji. Jak myślisz? Zachęcam Cię do dyskusji.

Paweł

Mat-Bud to firma z dobrą opinią pracowników jak również w internecie. Trzeba znać się na pracach i nie będzie narzekania.

Ola
@Paweł

Znać się na pracach? Myślę, że pracodawca powinien się znać na godziwych stawkach

Tak2Nie3

Cichy

W tej firmie pracują dziwni ludzie, dają soba pomiatac za najniższa krajową. Gdyby kierownik naplul im w twarz to jeszcze by się oblizali powiedzieli by że słodkie i chcieli by jeszcze. Przez takich ludzi w tej firmie nic się nie zmieni.

Tak4Nie

Leon
@Cichy

A najgorsze to są te dwa lizusy że studni legionista i gooofik. Mało orgazmu nie dostaną na widok kierownika

Pitbull
@Cichy

A ja się umówiłem na rozmowę w sprawie pracy w tej firmie muszę się chyba grubo zastanowić.

Patrycja

@nieszczyscie, rozumiem, że wiele aspektów może Ci nie odpowiadać, a czy widzisz też pozytywy pracy w tym miejscu? Może pracodawca wypłaca również premię? Jeśli tak, od czego jest ona zależna? Wspomniałeś o pracy w weekendy, czy wtedy stawka jest wyższa? Jak oceniasz ogólną atmosferę?

DannyDann

Cześć. Ile w tej firmie zarabia się z nadgodzinami?

nieszczyscie
@DannyDann

Witam Jeśli pytasz się o zarobki w zakładzie w babsku to 2400 powinieneś wyciągnąć, ale zaharujesz się jak wół jest gorzej niż kamieniołomach, w lato będzie skwar i będzie sezon na elementy, a jak będzie ulewa to kierownikowi zachce się zalewać jakieś elementy na dworze, jak będzie zima to będziecie robić pod namiotem przy średniej temp. -15 i jest rada na taką temperaturę dyrektor da wam fajne kalesonki i odda wam 50% za obiady zupka gratis. I to wszystko pod czujnym okiem kierownictwa i kamerek:) a jeśli przyjdziesz nawet wszystkie soboty to kierownik stwierdzi że należny ci się 25% choć zawsze wykonałeś normę. A jeśli przypadkiem będziesz chciał wziąć urlop to nie dostaniesz go wtedy kiedy ty chcesz tylko kiedy chce kierownictwo i to też będziesz musiał wtedy opowiedzieć po co ci i dla czego.

Patrycja

@Akm, Twój komentarz obecnie niewiele wnosi do dyskusji, może go rozbudujesz? Czy postać, o której piszesz, była znacząca dla pracy działu? Może jest to ktoś z kadry zarządzającej? Postaraj się proszę, by Twój wpis był bardziej pomocny. Osoby zaglądające na forum szukają rzetelnych informacji.

Nigdytuniepracowalem

Ja wam się dziwię że wy tam pracujecie za takie stawki w tym zimnie i życie. Ludzie z peoco potrafili się zjednoczyć zastrajkowac i już nie mają czwartej zmiany A mają nawet podwyzki tam minimalna wypłata to 3100. Kierownictwo musiało się ugiac każdy dzień przestoju to straty i groźba kar za niedotrzymanie terminu. Przecież was nie zwolnią bo kto bedzie wykonywał najbardziej odpowiedzialna prace, macie specyficzną pracę na której musicie sie znać jesteście fachowcami. Kogo dadzą na wasze miejsca Ukrainę? Wątpię. Widać że nie ma u was zgrania w ekipie.

Tak15Nie

Akm
@Nigdytuniepracowalem

Bo brakuje elvisa

Tak2Nie

Patrycja

Co sądzicie o pracy w Mat-Bud? Czy firma oferuje stabilne zatrudnienie oraz godziwe, wypłacane terminowo wynagrodzenie? Czy poza podstawą, pracownicy mogą liczyć na premie, lub też inne dodatki? Czy praca jest zmianowa? Napiszcie, jak oceniacie atmosferę pracy na poszczególnych działach, oraz czy zatrudnione osoby mają szansę na rozwój w strukturach przedsiębiorstwa.

Gutek

Szkoda, że nie potraficie docenić pracy w dobrej firmie!!!

Krzysztof Gonciarz

o..z pracy prowadzony przez januszy biznesu, jeśli ktoś nie ma godności człowieka to jest to praca dla niego. Na dodatek elementy betonowe są bardzo niskiej jakości i najdroższe na rynku. PS. moderatorzy na tej stronie świetnie znają się na swojej pracy usuwają niewygodne słowa, które wcale nie są wulgarne.

Gadała
@Krzysztof Gonciarz

Skoro tak narzekasz po co przyszedłeś i pracowałeś pewnie jesteś wielkim fachowcem załóż swoją firmę i pokaż co jesteś wart

Tak3Nie1

Proszę o merytoryczne wypowiedzi na forum Sienkiewicz Mat-Bud Sp. z o.o.. Wtedy takie wypowiedzi są w stanie pomóc innym użytkownikom forum.

Stary brygadzista

Siema miło się czyta że mnie dobrze wspominacie .jak mi zagwarantują takie wypłaty jak w firmie gdzie teraz pracuję oczywiście bez nadgodzin to jestem skłonny do was wrócić .pewnie Piotr by nie był zadowolony.zato jak się zwalniałem był wniebowzięty .

Tak11Nie

Wielbiciel
@Stary brygadzista

Co ty Elvis?Najlepszego brygadziste (Fachowca!)z zbrojarni chcesz wygryś?

Tak5Nie

lepszy
@Stary brygadzista

Tomek jest lepszy

Tak4Nie

Akm
@lepszy

Chyba w stwazanu pozorów. Elwis nauczył gamoni a teraz cwaniaków udają .jeszcze sporo sie muszą nauczyć

Krzysztof Gonciarz

(usunięte przez administratora) prowadzony przez januszy biznesu, jeśli ktoś nie ma godności człowieka to jest to praca dla niego. Na dodatek elementy betonowe są bardzo niskiej jakości i najdroższe na rynku.

Patrycja

@anonymous, co dokładnie oznacza Twój wpis? Masz na myśli pracę w wigilię? Czy może jakąś premię świąteczną? Proszę Cię o rozwinięcie Twojego postu, myślę, że użytkownicy zainteresowani Sienkiewicz Mat-Bud Sp. z o.o. jako pracodawcą chętnie się dowiedzą czy przed świętami pracodawca wypłaca jakieś dodatkowe pieniądze pracownikom.

anonymous

Halo HAlo, Gwiazdka Blisko-- Roboty coraz więcej To może wigilia będzie obfita!!!!:) jak co rok jak myslicie?

Patrycja

@pozoor, a jakie stanowisko pracy się zwolniło? Z tego co wdziałam na żadnym portalu z ofertami pracy nie zamieścili informacji, że firma kogoś poszukuje? Na stronie internetowej podany jest adres mailowy i na niego należy bezpośrednio składać CV, jednak nie wiadomo na jakie miejsca pracy? Ktoś z Was posiada takie informacje?

pozoor

A widzę, że Adrian odszedł i nie ma kto Pana wiecznie zarobionego Zastąpić--

Niedługo odchodzę w hoy

No i jak tam panowie podwyżki ? Takie podwyzki ze wypłata wychodzi taka sama. Nawet ukrainie dali większe stawki niż polakom

Były

Ludzie omijajcie tą firme szerokim łukiem chyba że lubicie być traktowani jak szmata to wtedy jest to firma dla was .

Tak13Nie

odbiorca

Panowie,przenieście się do BREJNAKA,z tego co się orientuje to maja tam bezstresowa pracę,nikt nad głowa nie stoi

Tak6Nie

Niedlugo kolejny

I jak bym ktoś na rozmowie u dyrektora na rozmowie o podwyżkę?

Tak2Nie

Kiedy wreszcie prezez zrozumie że zła kondycja firmy jest spowodowana tragicznym zarządzaniem, przestańcie brać te śmieciowe zlecenia i pierdoły. Po cholere macie tyle handlowców co oni właściwie robią wywalić na zbity pysk. A przede wszystkim wywalić tego głupiego kierownika z babska!! Ciągnie tą firmę na dno, Takiego tumana to dawno nie widziałem.

TB

Z pewnego źródła w warszawie wiem że godziny kierownika są już policzone!

Tak8Nie

Niestety w tej firmie to tylko to co na papierze się liczy. Premia pomimo zasad zawsze jest uznaniowa. Jak prezes uzna, że go nie stać to nie płaci. Żenada.

Tak14Nie

Anonim

No to panowie zaczely się obiecywanki.

Tak14Nie

No i Titanic uderzył w górę lodową i woda zalewa kolejne pokłady. A ludzie z niego wyskakują aż miło. I kolejni szykują się żeby wyskoczyć za burtę tego tonącego statku. Czy kapitan, który spowodował uderzenie będzie miał odwagę i wyskoczy razem z nimi???

t
@anonim

Kapitan z tonącego okrętu schodzi ostatni.

@t

Nie zapominajmy panie kierowniku że Titanic zatonął wraz z kapitanem. Ale nie oszukujmy się Pan nigdy nie był kapitanem tylko popychadlem prezesa.

Tak12Nie

Anonim
@Były pracownik

Jakim kapitanem. Chyba kotwicą która ciągnie tą firmę na dno.

Niedlugo kolejny

Oho i kolejny pracownik odszedł z dzisiejszym dniem ale z tego co wiem to jeszcze nie koniec masowych zwolnień w śród pracowników a wszystko to spowodowane brakiem kompetencji i poszanowania godności człowieka przez Pana P.SZ

ano

Hehe jak to czytam to mi sie płakać chce. Pracowałem za eliwsa Pracowałem za KW i MG i nie powiem bo najlepiej zarabiałem za wyżej wymienionych to były osoby które znały się na Robocie umiały planować prace dla ludzi organizować dobrze czas pracy UMIELI Czytać Rysunek bardo dobrze. Jak trzeba było postawić się Kiero Czy Dyro to się nie bali tylko stawiali sprawe jasno I BYLI ZA LUDZMI a teraz z tego co widzę to Mały i Łysy… jak Kieroo idzie z Papierami to aż się pocą ze strachu Weźcie sobie to do serca i nie piszcie tu takich głupot JOOP

Tak6Nie

stary pracownik

Najlepiej na robocie to się znali MG i KW jak przestali w rogu przy kawie i papierosku dwa trzy razy dziennie po 30 min sobie knuli komu premie zabrać i dopisywali sobie godzinki

t

Może się przedstawisz jak jesteś taki kozak w pisaniu anonimów a tępak to cie zrobił i nie skacz bo jesteś za mały i mnie nie strasz bo możesz się grubo pomylić.

nowy

Panowie, jaka firma takie kierownictwo. Nawet na forum wchodzą nam ublizac i wyzywać od nieudaczników. Jeszcze się podpisują jako pracownik. I kto tu jest nieudacznikiem-żal mi takich ludzi.

Zostaw opinię o Sienkiewicz Mat-Bud Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować: