MENARD POLSKA Sp.zoo

Opinie o MENARD POLSKA Sp.zoo

prawda

Ktoś wkoncu napisal tu prawde ja juz kilka lat tu pracuje nie powiem bylo dobrze ale teraz jest źle nawet bardzo źle, co mozna dopowiedzieć pan dyrektor mówi ze inżynier choćby nie mial racji to i tak ma racje, jeśli chodzi o zlom i o paliwo które wgl nie trafia na budowę to sie nie wypowiadam bo brak slów wśród nich to mafia paliwowa a ludzi za pusty baniak 5l po plynie do spryskiwaczy (co smieszne w którym jeszcze byl plyn)potrafia zwolnic bo zekomo to na paliwo... Co jeszcze mozna powiedzieć co rok wieksza stawka a owiele miejsze zarobki, Np w moim przypadku w listopadzie w banku godzin +258 w grudniu -28 nie wiem jak to sie stali okradli nas wszystkich.

kleszcz

Rzadko wypowiadam się na takich posto-forach ,ale te wypowiedzi jednak skłoniły mnie ku temu. Jeśli chodzi o zatrudnianych inżynierów ... wątpie żeby pracownicy fizyczni mieli wgląd w to czy budowa wychodzi na plus czy na minus, w związku z tym nie rozumiem określenia pseudoinżynier. Skoro firma z roku na rok realizuje coraz więcej budów ( w tym roku ponad 100 ), znaczy że wychodzi na plus ... czyli Ci inżynierowie dają radę. Po drugie jeśli firma daje możliwość wykazania się młodym ludziom , zamiast zatrudniać starych inżynierów to wydaje mi się jak najbardziej na plus. Firma inwestuje w szkolenia dla pracowników co jest rzadkością na polskim rynku i daje możliwość rozwoju. Odnośnie dni zjazdowych się zgodzę, powinno się tego dnia krócej pracować , natomiast kwestia BHP wydaje mi się na dobrym poziomie ( chyba że pracownik nie ma oleju w głowie ).

roco

na stronie menard.pl pisza ze dla kazdego dziecka ktorego rodzic pracuje w Menardzie dali jakieś tam gadżety... he he nawet tam klamią bo kurwa zapomnieli dodac ze dla kazdego w biurze bo moje dzieci nic nie dostały...

po "współpracy"

muszę Cię zmartwić - moje doświadczenia są właśnie stricte takie jak piszesz. Menard to firma w której robi się właśnie wszystko za wszystkich jak nie ma komu to znajdą sobie zawsze Ciebie do czarnej roboty - bo musi być zrobione a nie ważne kto to zrobi - byle kierowniczyna po (usunięte przez administratora) nie dostał od kogoś z góry ;) o! tyle w temacie!

Do Bimbo

Menard nie Meandr

Baba Jaga

Ostatnio trochę mniej pracy, ale ogólnie OK. Polecam, szczególnie operatorom z dużym doświadczeniem

operator

Ludzi zatrudniają na umowę o pracę, z tego co wiem tylko pare osob pracuje na zlecenie. Stawki tez dobre jak na te czasy, bez problemu 20 czy 25 zl da sie wyciagnac na godzine. Pracuje od 3 lat i nie narzekam

operator

Chciałem zapytać czy w menardzie są teraz jakieś przyjęcia czy sytuacja wygląda jak wszedzie?

m

Ja z kolei zastanawiam się gdzie najdalej przyszło wam pracować i czy praca w menard to ciągła delegacja?

koparkowy

brat pana TIK-TAKA - 2012-06-01 11:38:04 Gdyby nie ten ,,socjal,, to dawno bym tą robote walnąJak wygląda socjal w menardzie? Zastanawiam sie nad zmianą firmy, ma ktoś może porównanie do tego co jest w Kellerze?

brendy

Nie jest zle, chyba jedyna firma która zatrudnia ludzi w tych czasach za przyzwoite pieniądze. W Kellerze do dopiero wyzysk, Terramost padł, inne firmy ledwie coś robią, na razie zostaje. Czasami trzeba zap.... a widze ze narzekaja Ci co im się robić nie chce, ja przy 3 dzieciach na prace nie narzekam. Zapraszam na budowę do Łodzi

andrewandy

Mnie się dobrze pracowało z kierownikiem na OPG Tomkiem Radziwanowskim, taki w miarę słowny i konkretny gość był, szkoda, że już nie pracuje w Menardzie.

brat pana TIK-TAKA

Gdyby nie ten ,,socjal,, to dawno bym tą robote walną

dziadostwo i tyle

do spawacza - może i zarobisz więcej jako spawacz niż w \"jakiejś tam firmie krzak\" ale nastaw się że jak będzie potrzeba to spawarke zamienisz na łopatę, albo szlifiere kątową i bez maski i okularó karzą ci ciąć beton (kolumny betonowe) - a jak nie będziesz mógł oddychać to nie przedłużą z Tobą umowy ;)

wyłupek

Atmosfera w pracy normalna, normalne zarobki, fajni ludzie. Praca jak wszędzie - trzeba pracować ale jest dużo lepiej niż w Kellerze. Tutaj traktują ludzi tak jak powinni. Do tego nie zatrudniaja przez 3 lata na umowie zleceniu. Nie wróciłbym do kellera nawet za dużo większą stawkę i mam nadzieje że moi dawni współpracownicy pójdą w moje ślady...

witam mam pytanie ile w menardzie moze zarobic spawacz

Maciek

Bardzo pozytywanie, kierownik projektu (usunięte przez moderatora) bardzo slowny, nie to co u konkurencji - Kellerze...Umowa o prace a nie jakas umowa zlecenie, ludzkie stawki

Zostaw merytoryczną opinię o MENARD POLSKA Sp.zoo - Warszawa

• Jak się pracuje w MENARD POLSKA Sp.zoo?

Zobacz opinie na temat firmy MENARD POLSKA Sp.zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MENARD POLSKA Sp.zoo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 14 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MENARD POLSKA Sp.zoo?

Kandydaci do pracy w MENARD POLSKA Sp.zoo napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MENARD POLSKA Sp.zoo