MENARD POLSKA Sp.zoo

Opinie o MENARD POLSKA Sp.zoo

Wiarygodny

Tam gdzie wycięte przez administratora (4tys, kamery na budowie, i zarobki jak na kasie w pewnym markecie). Firma M.P. nie dopuszcza do emitowania negatywnych opini! A czemu odpowiedzcie sobie sami✌????

Weronika

@Wiarygodny, czy próbowałeś podejmować rozmowy z kierownictwem na temat kwestii wynagrodzenia w MENARD POLSKA? Czy zgłaszałeś swoje uwagi do szefostwa jeśli nie byłeś usatysfakcjonowany pracą w tym miejscu? Czy takie rozmowy przyniosły skutki? Czy jesteś w dalszym ciągu pracownikiem firmy?

Wiarygodny

Firma wypłacalna i to jedyny plus!! Za 250 godzin pracy ciężkiej fizycznej w różnych warunkach niewiele ponad (usunięte przez administratora)tys. Atmosfera kiepska ciągły stres ponaglanie(usunięte przez administratora)

Irek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

zenek siekiera

Wszystko idzie w złym kierunku, firma się rozwija ale już nie dba o pracowników tak jak kiedyś. Kwoty premii się pozmieniały, ludzie pracujący w biurach już premii nie dostają co kwartał a raz na koniec roku - niby ma to być suma premii kwartalnych ale ciekawe czy tak będzie. Firma zatrudnia sporo osób ale niestety pensje nie są za wysokie. Sporo starych pracowników ucieka i będzie uciekało. Najwiecęj osób zwalnia się w styczniu /lutym gdzie wiadomo już czy są podwyzki czy nie. NAwet głupie 100zł netto kazdego by pocieszyło. Ludzie odchodzą do konkurencji co tu duzo mowic.

Grzesiek

Zawsze można opisać aktualną sytuację i zachować się jak kulturalny człowiek!

zniesmaczona

Jeśli te opinie były naszpikowane wulgaryzmami to bardzo dobrze ,że są usuwane!!!!!

Zniesmaczony
@zniesmaczona

W komentarzach pojedyncze słowa typu wulgaryzmy są usuwane przez administratora. A jak cała odpowiedz jest usuwana to sama sobie odpowiedz dlaczego

Zainteresowana

Jaką macie atmosferę w pracy, dla mnie to ważne?

Rozczarowany
@Zainteresowana

Chyba słabą, jak obiecuja premie kwartalne w marcu a ich nie dostaje ! I brak wyjaśnień , a wiadomo że przed świętami każdy grosz by się przydał. Kłamstwo!! I mydlenie oczu pracownikom ,!

Rozczarowany
@Zainteresowana

Chyba że dostało tylko kierownictwo a pracownicy zwykli zostali pominięci bo po co to zwykła siła robocza. Jestem zdruzgotany i rozczarowany. Chyba czas na zmianę pracy

@Zainteresowana

Chyba słaba jeśli kasują komentarze na swój temat. Employer Branding musi być, hehe

kandydat

WItam, Chciałbym wyslac CV do biura na Powązkowską do marketingu lub administracji - czy kogoś potrzebują? Słyszałam pocztą pantoflową, że w styczniu-lutym posypało się kilkanaście wypowiedzeń umowy... Czy możecie coś wiecej powiedzieć? Jaką kasę oferują w biurze na początku?

Gutek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Niko
@Gutek

Po pomowach rocznych, mówili ze firma nie szuka nowych pracownikow. Jedna spoko sprawa na dzisiejsze czasy, firma jasno przedstawiała obecny stan rynkowy firmy oraz szanse rozwoju własnej osoby oraz polityki firmy na najbliższe lata. Ja zostaje i w (usunięte przez administratora) mam opinie innych, teraz przynajmniej słowa nie są puste i rzucane wiatr jak kiedyś. Naprawdę wierze w to co usłyszałem i chce spróbowac dalej.

Luki
@Gutek

Podobno nie, na rozmowach na koniec roku co generalnie jest fajna sprawa powiedzieli ze chca rozwijac swoich pracownikow Mam spoko oferte skorzystam czekam jak bedzie pracuje ktrutko , wczesniej to była dopiero porażka fakt jest jeden trzeba ciezko i dlugo pracowac ale sa profity polecam firme kasa na czas

półnapół
@Luki

Rozmowy roczne- cięzko stwierdzic czy bedzie ten rozwój, ciezko mi w to wierzyc jak firma ma tylu pracowników i kilka oddziałów. Zobaczymy jak to zweryfikują za rok w grudniu. Ja sie nie wychylam, czekam na ich pierwszy krok az cos zaproponuja. Kasa zawsze na czas, ale co do podwyzek to słyszałem ze skąpią. ja tez probuję dalej. Rok przede mną i przed nimi. Jesli nic sie nie zmieni w ciagu roku i nie bedzie podwyzki a dalej to samo co w grudniu bedzie mowione , to bedzie oczywisty znak ,że czas by sie zwijac z tej firmy. Bo nie po to wypruwam sobie żyły by nikt tego nie docenił ostatecznie!!!

Kandydat2

To dlaczego dalej jesteście w tej firmie skoro tak źle i mało się zarabia ? Skoro bliżej domu i u konkurencji dobrze się zarabia to czemu Wy tam nie pójdziecie ? Chyba nie jest wam złe skoro tu jesteście ... Myslalem by wysłać CV na majstra , z tego co słyszałem to w biurze są niektóre dziwne osoby ale wiadomo w pracy nie chodzi się dla znajomości :-)

Weronika

@Bystry a jesteś pewien, że te stawki aktualnie się nie zmieniły - i w twojej ocenie są niskie? Akurat wynagrodzenie to sprawa często bardzo relatywna, podlega indywidualnej ofercie i ocenie.

Barański Marcin
@Weronika

Pewnie ze stawki są niskie za tą ciężką i długą pracę Szkoda się rozpisywać ale dodam że w Menard za bycie,operatorem,spawaczem i pomocnikiem za pracę po 12 godz dziennie i 8 w sobotę zarobiłem 4 tys, a teraz jako spawacz i tylko spawacz (stocznia Gdańsk)pracuje po 8 godz i zarabiam tyle samo.Brawo Wy.

koparkowy
@Barański Marcin

Szkoda Marcin że już cię nie ma z nami ale rozumiem cię bo nie jeden z nas myśli podobnie ;-) To co zarabiamy w delegacji można już zarobić blisko domu! Powodzenia

Dorota

To ile się zarabia to kwestia indywidualna, jak się umówisz na rekrutacji tak i tyle masz na umowie - proste. Jeśli się czaisz by wysłać CV to nigdy się nie dowiesz ile się zarabia. Wynagrodzenie jest objęte tajemnicą służbową. Rób podchody dalej to na pewno dostaniesz pracę w wieku 90 lat.

Barański Marcin
@Dorota

Co za bzdury piszesz!

Były operator
@Barański Marcin

Brawo Marcin! Zawsze w Ciebie wierzyłem! I cieszę się ze Ci się udało :) A reszta - życzę powodzenia, hehe

kto tu ściemnia?

Na tej stronie bardzo łatwo zauważyć kto jest szeregowym pracownikiem a kto pracuje w dziale propagandy czyli pisze na forum fantastyczne opinie o super menardzie i usuwa te prawdziwe. Czy to jedyny sposób na poprawienie wizerunku tej firmy? Lepsze od pisania zachwalających firmę opinii przez podstawione osoby byłyby podwyżki ale takie realne a nie 1 zł brutto pseudo podwyżki po których zarabiamy z roku na rok co raz mniej. Zadbajcie o pracowników którzy pracują i na siebie i na was wszystkich a wtedy pozytywne opinie pojawią się na forum bez waszego wysilania i ściemniania

jeden z nowszych

Pracuję pół roku i szczerze nie spotykam się w Menard z negatywnymi opiniami o firmie. Może bardziej zżyli pracownicy mówią miedzy sobą co im na sercu leży ale tak naprawdę nikt nie narzeka głośno. Podwyżki podobno są, w grudniu jest możliwość negocjacji - czy są to się okaże grudzień przede mną. Ja nie narzekam, uważam że to jedna z lepszych firm w Polsce z jednym z najlepszych podejściem do pracownika. Co do Weroniki, nie wiem jakie są widełki, wynegocjowałem taka stawkę jaką chciałem mieć, może za mało, a czy bedzie wiecej to sie okaże w grudniu :)

Weronika

@jeden z nowszych, a co powiesz w takim razie o poście użytkownika @bystry, pisał on, że zarobki są bardzo niskie, dopytywałam o widełki ale nie dostałam odpowiedzi. Może Ty w takim razie mógłbyś przybliżyć ze swojej perspektywy nowego pracownika, jak to w MENARD POLSKA wygląda?

jeden z nowszych

Pracuję w firmie ponad 3 miesiące. Firmę póki co oceniam pozytywnie, duże plusy: dofinansowanie do nauki, okularów, karty miejskiej, język angielski :) Praca jak praca-obowiązki wypełniać trzeba, bo za darmo nic się nie dostanie :)

Zombi

Różnice w wysokości wynagrodzenia to odwieczny problem między firmami a pracownikami a to reguluje rynek.

Bystry

Weronika, firma się rozrasta to fakt! Ale brak rąk do pracy to w dużej mierze stawki, Ci co szukają ludzi do pracy i posiadają zaplecze finansowe będą mieć fachowców,a firmy z niskim budżetem zatrudniają tylko statystow! !!

Weronika

@Stefan a może jest tak, że to nie są problemy kadrowe, a nowe miejsca pracy związane z rozwojem firmy? Ktoś wie, jak to wygląda faktycznie w MENARD POLSKA?

Zostaw merytoryczną opinię o MENARD POLSKA Sp.zoo - Warszawa

• Jak się pracuje w MENARD POLSKA Sp.zoo?

Zobacz opinie na temat firmy MENARD POLSKA Sp.zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MENARD POLSKA Sp.zoo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 18 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MENARD POLSKA Sp.zoo?

Kandydaci do pracy w MENARD POLSKA Sp.zoo napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MENARD POLSKA Sp.zoo